Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox

Hozzászólások

(#162) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, tegnap ismét kipróbáltam az L110-es médialejátszómat két másik plazmatévén is, mindenhol működött 24p-ben is, csont nélkül.

Lortech kollega pedig volt olyan rendes, és kölcsönadta az ugyanolyan lejátszóját, és az övé is megy nálam 24p-ben, tökéletesen...

A sajátom meg mindenhol működik, jól, csak otthon nem. :(
hihetetlen.

lehet, hogy este kipróbálok valami alternatív firmware-t.
--------------------------------

Közben próbaképpen vettem egy 10 ezer Ft-os minőségi HDMI-kábelt is, hátha arra érzékeny a tévé vagy a lejátszó - kicsit valóban csökkent vele a hibajalenség, kicsit kisebb lett a képzavar, de azért még mindig elég jelentős.

Megpróbáltam felvenni a problémát a mobilommal, és feltöltöttem a youtube-ra. Ugyan kicsi a videó felbontása, de jól látszik rajta a jelenség.

(0:25-től látszik)

http://www.youtube.com/watch?v=alHWtIb192w

Először be van kapcsolva a 24p - mód a lejátszón, és tiszta csík az egész, lilul, zöldül, villódzik, élvezhetetlen a kép. Érdekes, hogy főként a képernyő bal oldalán tapasztalható.
Az is látható, hogy számtalanszor vált a tv frekvenciát, és 0:55 körül úgy tűnik, mintha a csíkozott baloldali rész a tőle jobbra lévő részt duplikálná..
Aztán kikapcsolom a 24p-módot, és bekapcsolom ugyanazt a videót, látható, hogy 60Hz-en lejátssza.

És máshol pedig tökéletesen működik... :(
És másik ugyanilyen lejátszó is működik az én tévémmel... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.