Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Brave

Hozzászólások

(#301) lanszelot válasza Sweet Lou 6 (#300) üzenetére


lanszelot
addikt

Azt hol találom?

(#302) Sweet Lou 6 válasza lanszelot (#301) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Beállításokban, magyarul azt hiszem Kisegítő lehetőség vagy valami ilyesmi a neve.

sweetlou6.wordpress.com

(#303) lanszelot válasza Sweet Lou 6 (#302) üzenetére


lanszelot
addikt

Angol nyelven van mindenem.
Nekem nincs sehol ilyen a beállításokban.
Ez a verzió van nekem: [kép]

(#304) lanszelot válasza Sweet Lou 6 (#302) üzenetére


lanszelot
addikt

Sikerült, Appearance -ban Tab Group ot ki kellett kapcsolni és akkor megjelent az Accessibility a Settings -ben. Vissza kapcsoltam és még mindig ott van.
Valami bug lehetett.
Accessibility -ben kikapcsoltam mindent, és most már jó a Tab nézet.
Köszönöm szépen a segítséget :R

(#305) Akelaus válasza aprokaroka87 (#296) üzenetére


Akelaus
senior tag

Úgy tűnik olvassák a fórumot, mert nálam Android alatt most folyamatosan ott van minden oldal alján, el sem tűnik magától. :((

Más: nálam eltűnt a beállításokból az a lehetőség, hogy a sütik elfogadására figyelmeztető ablakot is kiszűrje. :(((

(#306) nanamii_o


nanamii_o
tag

Sziasztok,

Neten akadtam rá az app-ra,mert elegem lett a sok youtube reklámból és itt van lehetőség offolni. Telefonon használom és minden jól működik,de amint bezárom,újra be kell jelentkeznem a yt fiókomba. Van erre valami megoldás? Külföldi fórumokon azt olvastam,hogy a "blocking cookies" offolása megoldja a problémát,de nekem az be sincs kapcsolva.

(#307) lanszelot válasza nanamii_o (#306) üzenetére


lanszelot
addikt

Szerintem kilépéskor törli a sütiket, az van beállítva.
Böngészési adatok törlése, ilyet keress.

[ Szerkesztve ]

(#308) K0zm0 válasza nanamii_o (#306) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Ahogy a kolléga írja, a "Brave shields & provacy" menü közepe felé van egy csúszka a "Clear data on exit", tehát kilépéskor mindent kipucol. Azt kapcsold ki!

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#309) nanamii_o válasza K0zm0 (#308) üzenetére


nanamii_o
tag

Nincs ilyen opció,de azért köszönöm. Most a gyári safari böngészőhöz adtam hozzá egy reklámblokkolót,de az is ugyanezt csinálja. Belépek és ha bezárom utána megint be kell logolnom. Adok 1 try-t a chrome/firefox-nak is.

(#310) trance89 válasza nanamii_o (#309) üzenetére


trance89
őstag

(#311) nanamii_o válasza trance89 (#310) üzenetére


nanamii_o
tag

Nekem iphone-on totál más:

(#312) K0zm0 válasza nanamii_o (#311) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Ja, azt nem említetted, hogy iOS-n vagy! Na akkor jó helyen vagy, csak menj lejjebb a "Clear private data" részig, és ott a "Saved logins" csúszkát kapcsold ki! :)

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#313) pekoka


pekoka
tag

Brave VPN-nel van valakinek tapasztalata? Mondana pár szót? Pro/kontra, ha van.

O->-<

(#314) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Brave-ben nem jönnek meg a facebook értesítések,pedig be van kapcsolva hogy küldje el!
Valami ötlet hogy miért?

(#315) ToBeY válasza ToBeY (#314) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Közben sikerült áthidalnom a problémámat...

(#316) trouble


trouble
senior tag

Sziasztok!
Ismerkedem, váltanám a chrome-ot.
Ma akartam volna streamelt fílmet átkűldeni másik eszközre, de nem találtam átkűldést!
Van ilyen opció, ha igen merre/hogyan ?
:R

(#317) headhunter


headhunter
addikt

Utolsó Brave verziónál más is tapasztal hasonlót itt a prohardver oldalakon?

Verzió: 1.57.62 Chromium: 116.0.5845.180 (Hivatalos verzió) (64 bites)

CTRL + Egér bal gombra nem nyit új lapot. (Link megnyitása új lapon)

(#318) K0zm0 válasza headhunter (#317) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Nálam működik Linux Mint 21.1 alatt. A verzió amit használok ugyanaz, mint nálad. Milyen OS-en használod?

[ Szerkesztve ]

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#319) headhunter


headhunter
addikt

Windows 10 Pro

Itt viszont nem jön elő a hiba:

Google Chrome
Verzió: 116.0.5845.180 (Hivatalos verzió) (64 bites)

(#320) K0zm0 válasza headhunter (#319) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Akkor elképzelhető, hogy a Chromiumnak van valami betegsége, vagy valamilyen OS beállítás okozza.
Esetleg próbáld meg újratelepíteni a Brave-t, ha nem nagy macera. A másik lehetőség, hogy megvárod a frissítést. Sajnos volt, hogy én is rákényszerültem, de a frissítés után helyrekerültek a dolgok.

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#321) headhunter válasza K0zm0 (#320) üzenetére


headhunter
addikt

Más oldalalaknál nem jön elő Brave-nél ez a hiba.
Pajzs kikapcsolása sem segített itt prohardvernél.

Szűrőlistát használsz?

Nem stabil verzió telepítése lehet megoldaná a hibát, de inkább várok. [link]

(#322) K0zm0 válasza headhunter (#321) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Szűrőlistát használsz?

Nem, nem használok. Nem stabilt nem próbáltam, nem tudom mennyire hajlamos az összeomlásokra.

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#323) hugi0


hugi0
őstag

Sziasztok !

Win7-et hasznalok meg mindig. :)
Szeretnem valahogy bekapcsolni, hogy a googleterkep a valos pozicomat muatassa.

Keresgeltem googlevel is a megoldast.
- mind windows, mind brave oldalrol, de sajnos eredmenytelenul.
(Angol nyelvtudas hianyaban.)

Tudtok megoldast ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#324) magyar1997


magyar1997
tag

Sziasztok!

Május óta már nem kapok az uphold fiókomra a megnézett hirdetések után jutalmat.. Nálatok működik ez a brave rewards dolog?

FTTB 1000/300

(#325) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Üdv!
Az asztali verzióban elmentett könyvjelzőket mobilon vagy tabon hogyan lehet előhozni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#326) zizidor válasza Mela Kehes (#325) üzenetére


zizidor
senior tag

Ha be van állítva a szinkronizálás, akkor Menü, Könyvjelzők.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#327) Mela Kehes válasza zizidor (#326) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A szinkron volt rosszul beállítva, már jó.Köszi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#328) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ha belépek egy oldalra nincs kitöltve a belépési név és jelszó, mindig bele kell kattintanom és akkor felkínálja. Mit kell beállítanom, hogy alapból ott legyen? Folyton újra be kell jelentkeznem minden oldalon.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#329) zizidor válasza Mela Kehes (#328) üzenetére


zizidor
senior tag

Beállítások - Jelszókezelő - Automatikus bejelentkezés
Ez sem tölti ki magától, de feldob egy értesítést, aztán csak rá kell bökni.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#330) Mela Kehes válasza zizidor (#329) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Be van állítva, de például itt is oda kell kattintanom az ikonra jóbb felül, aztán jön a bejelentkezés, utána kattintok bele az emailhez mire feldobja a lehetőséget.
Most ismerkedek vele, de ez nagyon bosszantó. Néhány dologban jobb mint a chrome, de most mérlegelnem kell.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#331) Kobe


Kobe
veterán

üdv

valami nyűgje van a friss verziónak, iphoneon iOS 17.0.2 és 3 mellett egyszerűen nem lehet használni a böngészőt, semmilyen security beállítással

A sütik teljes letiltása mellett a legtöbb oldal nem működik....a Block cooki consent notices, akárhogy kapcsolgatom, mindig felugrok - még akkor is amikor blokkolnia kellene elvileg.....csak épp a cookie consent gombokra nem reagál semmit, semmiylen siteon......

valaki tud hasonlóról ?

(#332) K0zm0 válasza Kobe (#331) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Mivel az iOS 17 még elég új, valószínűleg még valami gubanc van Brave-éknél. Meglehet, hogy valami változtatás volt iOS-en és idő még orvosolják a bajt.
Addig próbálj más böngészőt! (Pl.: Safari kéznél van ilyen esetekre.)

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#333) Kobe válasza K0zm0 (#332) üzenetére


Kobe
veterán

Mindig van valami ahsonló nyűgjük a shieldes témákkal....

nekem sajna must-have a szinkronizálás, anélkül már nem ahsználok böngészőt, asztali gép meg win PC + Macbook, így olyan kell ami mindhármat tudja....sztem végleges váltás firefoxra :(

(#334) zizidor válasza Mela Kehes (#330) üzenetére


zizidor
senior tag

Ez olyankor szokott előállni, ha az oldal betöltésekor még nincs hova beírni a jelszót, csak később jelenik meg, pl. a bejelentkezésre rányomva. Ezzel szerintem túl sokat nem lehet kezdeni. Jelszavakhoz én a Bitwardent használom, annál is így megy. Ahol már betöltéskor látszik a jelszó mező, ott kapásból kitölti.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#335) K0zm0 válasza Kobe (#333) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Az FF-re is egyre több a panasz, én megfontolnám a váltást. Vagy legalább is várnék, hogy a következő frissítéssel megoldják-e a gondot. Tapasztalataim alapján egy, maximum két frissítésen belül meg szokott oldódni a gubanc. (Én 4 gépen és 3 telefonon használom.)

Egyébként én nem szoktam rárepülni egyből a frissítésekre, pont ezek miatt. Gondolok itt most például az iOS 17-re. Nem szeretek "bétatesztelni"! ;]

[ Szerkesztve ]

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#336) Kobe válasza K0zm0 (#335) üzenetére


Kobe
veterán

én meg sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy X hetet vagy hónapot várjak a kedves fejlesztőkre napi szinten masszívan és sokszor használt alapfunkció javításra (perpillanat jelenleg iOS mobilon nálam _teljesen használhatatlan_ a böngésző, 1 siteot sem lehet rendesen megnyitni)

úgyhogy tegnap este 5 perc alatt zökkenőmentesen átköltöztem FF-re....

PS: a Brave community fórumon az androidnál is írnak egy ilyen bugról, hogy a block all cookies gomb mindig átugrál magától, az is már hosszabb ideje nyitva.....

(#337) K0zm0 válasza Kobe (#336) üzenetére


K0zm0
aktív tag

Érdekes. Igen, baromi kényelmetlen helyzetek lehetnek ilyen malőrökből. Nekem azt hiszem a nyár folyamán volt valami hasonló nyűgje gépen, akkor nekem is 1-2 hétre LibreWolf-ra kellett hogy váltsak.

[ Szerkesztve ]

"A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne." - PKD \\\ CTRL+ALT+BAKANCSTALP ///

(#338) Mela Kehes válasza zizidor (#334) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Értem, köszi

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#339) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Telefonra most töltöttem le a Brave böngészőt. Eddig jó, de lenne egy kérdésem, hogy tudom azt beállítani, hogy ha kilépek a böngészőből akkor a következő induláskor a kezdőoldallal induljon?
Köszönöm!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#340) Patrick válasza Winnie The P (#339) üzenetére


Patrick
addikt

Hali.

Jobb alsó sarokban van 3 kis pont. Azon belül beállítások, utána általános rész és ott kezdőlap be. Aztán amit szeretnél, megadod a weboldal címét.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#341) Winnie The P válasza Patrick (#340) üzenetére


Winnie The P
őstag

Azt már beállítottam. A kérdés arrol szól, hogy pl. most a ph van megnyitva. Ha most kilépek a böngészőből a kilépés gombbal, akkor a következő megnyitás alkalmával ne a ph oldalt nyissa meg, hanem a kezdőlapot.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#342) Patrick válasza Winnie The P (#341) üzenetére


Patrick
addikt

A kilépés gombbal ugyan úgy fut az alkalmazás, amíg magam be nem zárom. Ha ez után nyitom meg, akkor nekem is a ph jön be. Csak akkor jön be a brave kezdőlap, vagy a saját, amikor magát a lapot zárom be.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#343) Winnie The P válasza Patrick (#342) üzenetére


Winnie The P
őstag

Értem, köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#344) Nimrod válasza magyar1997 (#324) üzenetére


Nimrod
addikt

Látszólag nekem sem jön rewards, hiába kattintok a reklámokra ahogy eddig is (bár elvileg nem kell, elég ha csak felugrik). Ráadásul most kb. kötelező Uphold-ot beállitani, mert különben elvesznek a rewardok (Gemini már jó ideje nem érhető el EU-ban).

(#345) astrojoe12


astrojoe12
tag

Sziasztok!
Elkezdtem Brave-et használni az Opera mellett. Azt vettem észre, hogy a Brave-ben a Facebook teljesen másképp jelenik meg, mint az Operában. Hiányzik oldalról a két sáv és minden kép nagyon felnagyítva jelenik meg.
Hogy lehet vissza állítani ezeket?

Opera:

Brave:

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#346) Akelaus válasza astrojoe12 (#345) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ha jól látom a Brave az m.facebook-ot nyitja meg, az Opera pedig a Facebook.com-ot.
Nézd meg Brave alatt a "rendes" Facebook oldalt, úgy milyen.

(#347) DioRulez!


DioRulez!
csendes tag

Észrevettétek, hogy Brave-en továbbra reklámmentes a youtube?
Nem tilt le, nem riogat.. semmi.

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#348) Akelaus válasza DioRulez! (#347) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ma nekem még Edge alatt is az :D
Viszont szívtam vele a héten rendesen, de már van megoldás ellene. Itt sajna nem lehet a Brave. :(((

(#349) astrojoe12


astrojoe12
tag

Ott a pont! hogy nem vette észre, pedig ellenőriztem a címet... köszi! :R

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#350) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Egy ideje nem nyílnak meg bizonyos lapok (pl. PH sem az Ipadomon) mert "az ön adatainak védelme fontos számunkra" ablakban akármelyik lehetőségre kattintva nem történik semmi, mintha lefagyna. Mi lehet az oka?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Brave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.