Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20

Hozzászólások

(#151) ha5aws válasza Sittes86 (#148) üzenetére


ha5aws
tag

Köszönöm!
Üdv: Gábor

(#152) hg6idn


hg6idn
csendes tag

Kiszerettem a HT-20-ból. Mechanikailag, hardver ügyben tök jó, mindenben megfelelő, de a szoftveres bakik megölnek... Az akkuval kezdődött, 1-2 hónapja csak kikapcsolt állapotban érem el a 70% töltést, ezáltal gyorsan lemerül, emiatt bekapcsolom az extra energiatakarékos módot, ami pár dolgot át állít a telefon életében, de szerencsére randomban:
- kijelző alvó idejét
- appokat, amiből push not. jönnek (eszközök, rendszerek felügyelete miatt) :W
- ébresztő hangerejét :W

Azt hiszem ez volt az utolsó noname kínai telefonom... Honor 8-on gondolkodom, törésálló tokkal, víz nem túl érdekes számomra.......

(#153) Sittes86


Sittes86
csendes tag

Az IP67 nem működött...
Összetört.

[ Szerkesztve ]

http://eznemflotta.hu

(#154) Worin


Worin
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni:
HT20Pro olyan szinten vírusos lett, hogy le kellett szednem a HOMTOM-HT20-Pro-Android_6.0-R10-20170830 rom-ot hozzá, mivel már el se indult.
Flash toolal telepítettem, ha már el lehetet cseszni jobban el is csesztem: Formát all + Downloaddal csináltam. Az Imei visszaálítás nem gond, már be is kapcsol, de vibrál a képernyő! Minden működik rajta , de a képernyővel nem tudok mit csinálni. Ezen a rom-on kívül nem találok régebbit.
Ha valaki tudna régebbi romot hozzá, esetleg ötlete lenne erre a hibára, megköszönném.

(#155) akos_g


akos_g
csendes tag

Sziasztok!

Faternak tavaly szeptemberben vettem a szuletesnapjara egy ilyen telefont. Egy pár hónapja azt kezdte el produkálni, hogy nem hajlandó 100%-ra tölteni. Több toltovel is ki lett próbálva, sikertelenül.

Ez valami tipushiba lesz, vagy gariban meg tudják csinalni? Eustockon vettem.

(#156) fundaluk válasza akos_g (#155) üzenetére


fundaluk
tag

Nekem ugyanezt csinálta. Aztán vagy kétszer feltöltöttem kikapcsolt állapotban és attól helyreállt. Vettem amúgy bele egy új gyári akksit de azzal is ugyanezt csinálta. Csak ez a kikapcsolás utáni töltés rántotta helyre. Szerintem valami belső kalibrációja mászik el.

(#157) akos_g válasza fundaluk (#156) üzenetére


akos_g
csendes tag

Rendben, kipróbáljuk. Köszi!!

(#158) fundaluk válasza akos_g (#157) üzenetére


fundaluk
tag

na közben épp tegnap elkezdte az enyém is ugyanezt a játékot megint. 76 százaléknál nem megy fentebb kikapcsolva töltés közben sem. Megpróbálom teljesen lemeríteni és utána tölteni.

(#159) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Sziasztok.
Ha van valakinek alaplapja működő ht20 pro-hoz, érdekelne.
Még két éve horvátban vittem picit mélyebbre mint kellett volna. Egy csepp sós víz huzavágta. Viszont tele van képpel. A memóriacsipszét áthegeszteném az én bordomról, szóval nem gond, ha zajos, búg, ez az nem oké, csak induljon el, pc ismerje fel.
Köszi neketek. ;)

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#160) Joska gyerek


Joska gyerek
friss újonc

Sziasztok!
Láttam többen írtátok, h új hátlapot vettetek a telefonra. Hol lehet rendelni hozzá? Nézegetem a neten, de sehol sem találom...
A segítséget köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.