Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20

Hozzászólások

(#51) hg6idn


hg6idn
csendes tag

alakul az akku, első full lemerülést követő napon este kb 30%-on állt (VoIP kliens, Outlook, Drive, HotSpot, FB, meg neztezés, ja és sokat szoktam telefonálni, autóban BT-val), és tegnap este hatig húzta - igaz tegnap csak a lakásba volt, kevés netezéssel. A P70 ilyet nem tudott produkálni, I love it:)

(#52) #42849792


#42849792
törölt tag

Sziasztok! A sima HT20-as tud magyarul? (Az eddigi leírásokban csak a PRO változatnál láttam feltüntetve a magyar nyelvet.)

(#53) ddsteel válasza #42849792 (#52) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Tud, azon is 6-os Android oprendszer van rajta. Frissíthető is, olyat válassz, ami OTA-frissítés képes, de szerintem mindegyik tudja. Ha minden igaz, ma kapom a PROt, már nagyon várom. Ápr 9-én az országban van, azóta áll a vámon. Az agyam eldobom már.

[ Szerkesztve ]

(#54) ddsteel


ddsteel
aktív tag

Na megjött a PRO, ha valakit érdekelne, priviben megtalál.

(#55) jpisti


jpisti
senior tag

Hali Mindenki!

Én még március végén vettem egy simát a TinyDeal.com-ról egy haveromnak. (azért innen mert itt lehet német raktárból is rendelni és így ugyan egy kicsit drágább, de nem vacakolnak a vámon és elméletileg 3-4 nap alatt itt is van!)
Ez sajnos elkeveredett a postán és csak mostanra sikerült a kínaiakat meggyőznöm, hogy küldjék már újra... a hét elején érkezett meg. Ez a második tényleg itt volt gyorsan.
A telefon sokkal minőségibbnek néz ki mint amire számítottam, nagyon jó fogása van és a kijelzője is szép képet ad. Nekem a fényerejével sincs bajom, sőt! A Huawei P9-esem rosszabbul látható napfényben mint ez, pedig a P9 árából kb 5 HT20-at lehet venni!
Annyira megtetszett, hogy már másik kettőre is kaptam megbízást, hogy vegyek, csak sajnos most nem elrhető a német raktárból csak a fehér változat...

Mindenkinek ajánlom ezt az oldalt mert egyrészt tényleg válaszolnak és ki lehet belőlük verni, hogy csináljanak valamit (lásd az én példámat), másrészt, ha a német raktárból rendelsz, akkor nincs macera és még így is verhetetlenül olcsók!
Most legutóbb a fekete változat nem volt 32 ezer Ft és például egy másik modell amit lehet hogy veszek náluk, a DOOGEE X9 PRO is csak 28663Ft!
...vagy ott van a másik amivel szemezek a DOOGEE X5 MAX PRO a 4000mAh-s akkujával, csak 28095Ft-ért!
Én biztosan nem vacakolnék az alival vagy az e-bay-el...

[ Szerkesztve ]

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#56) jpisti válasza #42849792 (#52) üzenetére


jpisti
senior tag

Igen, tud!

(egy kérdés: az OTG mi és mire jó?)
Vajon lesz majd rá 7-es droid is...?

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#57) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Sziasztok.
Pronál a kamera nektek is laggol.
Iszonyat zavaró.
8 maggal....

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#58) ddsteel válasza Csorosz (#57) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Nálam nem, vagy nem vettem észre, igaz, péntek dél óta használom csak.

(#59) pe00ar


pe00ar
csendes újonc

Sziasztok!
Homtom HT20 -at hasznalok kb. 2 honapja, eddig nagyon bevalt. Az egyetlen problema, hogy 15 szazalekos toltottseg utan kb 10 perc mulva kikapcsol, az aksi kalibralasara meg nem talaltam megoldast. Leejtve mar volt parszor, azt jol viselte. Itt egy CAT B15Q verzik el mellette, a Homtom tuleli meg a 6 meteres esest is: http://www.youtube.com/watch?v=fX-fDbvxDco&t=2m40s
A vizallosagat meg csak annyiban sikerult tesztelni, hogy nehanyszor megazott, ezt persze siman birta. Viszont van nehany teszt a youtube -on (nem a forgalmazoktol), ami azt mutatja, hogy nem az igazi ez a vizallosag. Pld. itt is: http://www.youtube.com/watch?v=PX5IzhPMX2Y&t=5m58s
A video vegen meg autoval is keresztulhajtanak rajta.
Aztan lehet, hogy nem szereltek ossze eleg precizen, vagy megszurkaltak a mikrofon szigeteleset, passz. Nekem nem voltak problemak a mikrofonnal, es a hangszoroval, ugyhogy nem kellett piszkalnom.
A kamera az Open Camera telepitese utan hozza azt a szinvonalat, amit en elvarok tole.
Pro tulajdonosok kozul toltene fel valaki kepeket, amit a hatlapi kamera keszit? Nincs fent a neten sehol egy darab sem.
Osszessegeben nagyon fasza telefon!

(#60) ddsteel válasza pe00ar (#59) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Ablakon kifotózva, nincs napsütés.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=973IMG_20170507_165035.jpg

Nekem jobban tetszik a pro, mint a sima, nem vettem észre, hogy jobban merülne, mint a sima és az appok sokkal gyorsabban települnek. Nagyon jó kis teló, lehet, hogy marad egy darabig :)

[ Szerkesztve ]

(#61) jpisti válasza pe00ar (#59) üzenetére


jpisti
senior tag

Itt sem volt baj a vízállósággal! A hátlap alá befolyt némi csiriz, de a szilikon szigetelés alá nem! Utána egy hívással is bizonyítják, hogy a többi funkció is működik...

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#62) pe00ar válasza ddsteel (#60) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

Koszonom a kepet, jobbnak latszik, mint amiket en a simaval lovok.
Bar nehez ezt osszehasonlitani, mert ezen az oldalon a simaval keszult fotok vannak, es ezek is szebbek, mint amit nekem sikerult eddig kihoznom belole:
https://www.review-hub.co.uk/homtom-ht20-smartphone-review/
https://www.flickr.com/photos/james-gilmour/with/32753335115/

[ Szerkesztve ]

(#63) pe00ar válasza jpisti (#61) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

Az orosz nyelv nem az erossegem, akkor felreertettem a szituaciot.

(#64) ddsteel válasza pe00ar (#62) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Igen, volt sima HT20-asom is, főleg kevés fényben viselkedik sokkal jobban a kamera a PRO-n, persze így sem ájfónminőség, de teljesen vállalható szerintem.

(#65) horvibali2


horvibali2
csendes tag

Hali! Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban.... a sima HT20 -ra vonatkozna....

- a sima HT20-ban is van értesítő led?
- a rezgő üzemmódot azért hallani? írtátok, hogy gyenge a vibra motorja... (Nekem szinte mindig rezgőn van a mobil, azért kérdezem.
- Az aksi meddig bírja normál használat mellett?

(#66) pe00ar válasza horvibali2 (#65) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

-Van benne ertesito led, es nagyon hasznosnak talalom.
-Hallani nem igazan lehet, es nem is tul eros, de nadragzsebben hordva erezheto, ha hivasod van.
-Szerintem nincs olyan, hogy normal hasznalat, ez mindenkinel mast jelent. Amikor nem volt fent neten 4 napig birta, csak telefonalasra volt hasznalva. Ha folyamatosan hasznalom, kb 8 orat bir, pld hosszabb utazasok kozben netezesre, de ennyit bir gps -kent hasznalva is toltes nelkul. Normal hasznalattal (ez az, ami mindenkinel mast jelent) kb masfel nap nekem. En elegedett vagyok az uzemidovel.

Erdekes, hogy a telefonoknal mindig a cpu, es gpu eredmenyeket irjak tesztekben. Pedig van aksi tesztelo program is, mint pld a PCMark for Android, amivel objektivebben ossze lehetne hasonlitani a telefonok akkumulator uzemidejet. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.futuremark.pcmark.android.benchmark&hl=hu

A sima HT20 -nal ez volt az eredmeny:
"PC Mark Battery Life Test:

With the brightness set to a very usable 50% the HT20 lasted for 8 hours and three minutes. The PC Mark Work 2.0 test simulates a variety of everyday Android tasks run repeatedly in sequence until the battery drops below 20%. For the test the phone wasn’t connected to mobile data but bearing this in mind it’s still a good battery test score."

https://www.review-hub.co.uk/homtom-ht20-smartphone-review/

(#67) melodie


melodie
tag

Sziasztok!
Homtom HT20 -at hasznalok pár napja, eddig nagyon bevált. Az egyetlen problema, hogy a Telekom hálózatába csak 3G-én tudok netezni! A telefon elvileg 4G képes, Domino Fix+ Maraton 1GB csomagot használok,de csak 3G-t látok és 4G LTE sehol! Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a gond? Válaszokat köszönöm előre is...

(#68) jpisti válasza melodie (#67) üzenetére


jpisti
senior tag

Ha beállításoknál nincs korlátozva az adatkapcsolat 3G-re akkor esetleg a SIM kártya is lehet ludas. Amit én nemrég vettem egy haveromnak, az tudja az 1-es, a 3-as, a 7-es és a 20-as csatornákat a 4G-re.
Most néztem utána és a magyar szolgáltatók közül a Voda a 7-es (2600MHz) csatornát a másik kettő pedig a 3-as (1800MHz) csatornát használja. Most történik az átállás mindhárom hálózatban a 20-as (800MHz) csatornára.
Ebben a konkrét készülékben a Vodás kártyával nem volt csak 3G itt ahol lakom, de egy Telenor-os kártyával minden további nélkül ment a 4G.

Most olvastam a Telekomnál, hogy a Domino-s kártyák nem alkalmasak 4G-re, cserélni kell ezeket.
http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/4g-sim-igenyles

[ Szerkesztve ]

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#69) danika365 válasza jpisti (#68) üzenetére


danika365
csendes újonc

én most rendeltem meg a homtom ht20 PRO-mat 99.98 $-ért!!!!!!!Ennyi pézt még akkor is megér ha megvámolják. Már csak azt várom h megjöjjön :) :))

(#70) jpisti válasza danika365 (#69) üzenetére


jpisti
senior tag

Én nem vagyok hajlandó a vámmal szórakozni amikor az EU-n belülről is beszerezhető. Hamarabb is itt van (persze ha éppen van raktáron)...
De most nagyon elgyengültem a BlackView készülékeivel kapcsolatban, például ott a BV7000PRO ami igencsak jó vételnek számít...

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#71) danika365 válasza jpisti (#70) üzenetére


danika365
csendes újonc

Valaki válaszolna h mennyi a vamkezeles kölcsége és h azon kivül kell e még valamit fizetni nyilvan az afán kivül és menyi idő a vámkezelés?

(#72) jpisti válasza danika365 (#71) üzenetére


jpisti
senior tag

A #21-es hsz-ben találsz némi támpontot.

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#73) fundaluk


fundaluk
tag

Tegnap este rendeltem a német Amazonról 110 EUR-ért HT20-ast az Army Green színben. EU-n belülről jön, így vámot nem kell fizetni és mivel az Amazon szállítja ezért érvényes rá a 39 EUR fölötti ingyen szállítás. Így 34.000 forintot fizettem érte.

(#74) ddsteel válasza danika365 (#69) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Hol vetted 100 usd-ert a prot? Az aliexpressen a simat adjak annyiert. Tudsz linket adni? A prot meg a simat egyutt szoktak hirdetni, fe a pro mindenhol 114usd korul kezdodik...

(#75) danika365 válasza ddsteel (#74) üzenetére


danika365
csendes újonc

Alin rendeltem linket nem tudok kuldeni mert csak 1napig volt 99.98$ utana egybol visszament 139$-re readasul az ismerosom aki megrendelte nekem annak meg volt valami kedvezmeny 6$ igy 93.98$-lesz.

(#76) ddsteel válasza danika365 (#75) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Na az akkor jó vétel volt! Ehhez folyamatosan figyelni kell, vagy be tudsz valahol állítani értesítést? Vagy egyszerűen szerencséd volt, hogy pont nézted?

(#77) danika365 válasza ddsteel (#76) üzenetére


danika365
csendes újonc

Minden nap napi ketszer neztem minimum xd

(#78) ddsteel válasza danika365 (#77) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Na akkor megvolt a jutalmad :)

(#79) horvibali2


horvibali2
csendes tag

Sziasztok!

A telefon vásárlásán gondolkodom, csak nem tudom a sima legyen vagy a PRO. Sok pozitívumot irtatok róluk.

Akinek volt már mind a kettő, tud valami tapasztalatot írni róla? Gyakorlatban mennyivel erősebb a Pro? Érdemes lenne azt inkább megvenni? Na meg honnét rendeljek...
Nálunk a sima 35 ezer, a Pro 59 ezer. Külföldről rendelve azért olcsóbb... ahogy néztem.
Melyik megbízható oldal?

Köszi előre is a válaszokat.

(#80) ddsteel válasza horvibali2 (#79) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Nekem mind2 volt, állítólag ma viszi el vki a PRO-t. (persze olcsóbban, mint 59E). Én mindenképp a PRO-t venném, ha most vennék, kicsit drágább (a vám részével sztem 8 ezerrel kb) - persze kinek mi a kicsi.... Jobb képeket csinál, gyorsabb is, 32 gigás belül, SDkártya sem kell bele. Akinek meg nem éri meg ez a 8 ezer körüli különbség, annak persze jó a kisebb is, tulajdonképp azza se volt bajom, de azért a PROt választanám. Akkuidőben én nem vettem észre lényeges különbséget, igaz, nem vagyok egy telónyúzós fajta (3G-t is csak akkor kapcsolom, ha lenézem a méleket)

(#81) jpisti


jpisti
senior tag

Ma ismét lehet a TinyDeal oldaláról, EU-s raktárból rendelni a HT20-ast (sajnos most csak a sima elérhető így) az ára nagyon barátságos: 30629Ft/db (napi ár!)
Én rendeltem is kettőt!
(remélem most nem veszik el a német postán a csomag...)

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#82) jpisti válasza horvibali2 (#79) üzenetére


jpisti
senior tag

59 ezerért a PRO-t?!

Komolyan akkor már ezt venném: BLACKVIEW BV7000 Pro
- nagyobb kijelző: 4,7" vs. 5"
- nagyobb felbontás: HD vs. FHD (ráadásul a BV7000-ben SHARP panel van!)
- több RAM: 3GB vs. 4GB
- több ROM: 32GB vs. 64GB
- jobb SOC: MTK6753@1,3GHz vs. MTK6750T@1,5GHz
- jobb grafikus mag: Mali-T720 vs. Mali-T860
- jobb kamerák: 13Mpix, 5Mpix vs. 13Mpix (SONY), 8Mpix
stb... és még ez sincs 59 ezer, hanem csak 57085Ft ingyen postával az EU-ból!

Ha mégis a HT20 PRO-t vennéd akkor most látom, hogy az is van az EU ból, 38705Ft-ért!

[ Szerkesztve ]

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#83) pe00ar válasza horvibali2 (#79) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

Egyetertve az elottem szolokkal: Magyarorszagon hol veszel sima ht20 -at 35ezerert? Mert szerintem sehol, esetleg valami magyar, de Kinabol rendelos oldalon lathattad ezt az arat, erre meg ugyanugy ramegy a vam (vagy afa, tokmindegy minek hivjuk).
En is a pro -t szerettem volna eredetileg megvenni, de nalam a fo indok a kamera volt, bar a siman sem rossz a kamera. A 3gb vs 2gb ram, es a 8 magos proci nem erdekelt, teljesen gyors ez a telefon is. Jatekok kozul az Asphalt 8: Airborne -t tettem fel ra, kozepes beallitasokkal megy rajta normalisan.
A tinydeal -en vettem a telefont, es azert valasztottam a simat vegula pro helyett, mert egyik aruhaz eu -s raktaraban sincs keszleten soha. A tinydeal -en a sima 30ezer ft volt ingyen postaval, es 3 nap alatt itt volt a rendeles utan. Ha a pro -t rendelem meg, az majdnem 45ezer ft lett volna vamolassal egyutt (a tinydeal kinai raktarabol), es varhattam volna ra legalabb 1 honapot. Ennyit meg nem ert volna meg a sima es a pro kozotti kulonbseg nekem. Ha eppen nincs a tinydeal -en eu raktaron, akkor figyelgetni kell 1-2 napig, es lesz, de mindig hamar elkapkodjak.

[ Szerkesztve ]

(#84) pe00ar válasza jpisti (#82) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

Hoppa, az elso eset, hogy van eu raktaron, best deal, grat.
A Blackview tenyleg veri tudasban a pro -t is, de nekem a Homtom jobban bejon kulsore.
Az utesallosag teren (ami nalam fontos szempont) a Homtom nagyon jol muzsikalt a fuggetlen tesztvideokban, az pedig sajat tapasztalatom, hogy a nehezebb, tul sulyos telefonok mar a sajat tomeguknel fogva kevesbe birjak a leejtest, mindegy milyen anyaggal vannak megerositve.

(#85) horvibali2


horvibali2
csendes tag

Köszi a segítséget és a válaszokat is. Regisztráltam a Tinydeal-ra, rendelném a telefont is...csak nem kért lakcímet.Azt hol tudom beállítani, hogy hova küldjék a telefont?

(#86) pe00ar válasza horvibali2 (#85) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

Nem tudom hol akadtal el, de a kepek alapjan megtalalod.

http://tinypic.com/view.php?pic=evb1xw&s=9

http://i68.tinypic.com/28lxc36.jpg

http://i65.tinypic.com/6z9635.jpg

(#87) horvibali2 válasza pe00ar (#86) üzenetére


horvibali2
csendes tag

Sikerült. A paypal rendszeren keresztül fizettem, ott be volt állítva a cím, mert azt már használtam.
Mikorra várható , hogy megjön a telefon?

(#88) pe00ar válasza horvibali2 (#87) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

En hetfon rendeltem, csutortokon jott meg. Nezd majd a nyomkoveto szamot. Voltak regebben panaszok a nemet tinydeal -re is, hogy eltunnek a csomagok (nem akarlak ijesztgetni). A pro -t rendelted meg vegul?

(#89) horvibali2 válasza pe00ar (#88) üzenetére


horvibali2
csendes tag

A pro- t vègül. Remèlem nem lesz gond, nem szeretnèm ha elúszna a pènzem.

(#90) jpisti válasza horvibali2 (#89) üzenetére


jpisti
senior tag

A pénzed nem fog elúszni, mert van ügyfél-szolgálatuk, csak kicsit nehézkes velük kommunikálni a jelentős időeltérés miatt. ...viszont szombaton is dolgoznak (az ügyfél-szolgálat Kínában van!)
Nekem az első rendelésem a német postán elveszett! Kaptam csomagszámot azt néztem is szorgalmasan, de a "célországba elküldve" státusznál elakadt. Némi telefonálgatás után kiderült, hogy a magyar postához sem érkezett be a csomag. Ekkor írtam nekik és 1-2 hetes értetlenkedés után belátták, hogy elveszett a csomag és újraküldték. Ez egy csütörtöki napon volt (...pont mint a tegnapi rendelésem...) pénteken adták fel és kedden (a hétfő Május-1 volt!) jött meg!
Emlékeim szerint, a csomagszámot viszonylag későn küldik a feladás napján. Még a mostani rendelésről sem kaptam ilyesmit. Remélem, most simán megy majd a kézbesítés...

[ Szerkesztve ]

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#91) fundaluk


fundaluk
tag

Tegnap délután meghozta a futár Németországból a HT20-asomat. Nagyon pöpecül működik. Régen használtam már Androidot utoljára, úgyhogy most nagyon kellemes meglepetés ez a 6-os verzió.

(#92) hg6idn


hg6idn
csendes tag

Tegnap megvicceltem magam:(, a telefont fűvágás közben a az autóba hagytam, amit persze sütött a nap. Pár óra múlva kb 50 fokos volt, (ezt nem tudom biztosan de extrém meleg volt), és ki volt kapcsolódva. Na mindegy, vissza hűtöttem, bekapcsoltam, minden OK. Majd reggel furcsa nagyon halkan szólalt meg az ébresztő. Megnéztem a hangszórót, minden nagyon halkan szólt :(. Gyorsan feltártam, hátlap le, hangszóró körüli habszivacs le, majd a kis védőháló is lekerült, ahogy tűvel hozzá értem párszor, vissza jött a hangja...
Most minden ok, talán valami rögzítő ragacs folyt meg a meleg miatt, azért óvakodjatok a tűző naptól:)

(#93) pe00ar válasza jpisti (#61) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

Ha mar tuz, akkor legyen viz is.
Ma leteszteltem a vizallosagot, mert hamarosan valos szituacioban is ki lesz teve viz hatasanak a telefonom.
Kb 5 percig hagytam a viz alatt, es jelentem tulelte! A szilikon ala nem jutott be viz, sem az usb - jack szigeteles ala, csak a szilikon mellett volt vizes, amit az elozo beszelgetesunknel linkelt video is mutatott.
Viszont amiert nem mertem tovabb tesztelni, mint 5 perc, azt az alabbi video mutatja (es ahogyan a korabbi hozzaszolasban emlitettem, tobb ilyen video is van meg).
https://www.youtube.com/watch?v=QNy6MH0itRY
Nem tudom mennyi ideig hagytak a viz alatt, de a szilikon ala, es az usb fedele ala is bejutott a viz.
Most vagy a telefonok gyartasa soran van szoras, es az egyik beazik, a masik nem, vagy az 5 perc volt keves ahhoz, hogy beazzon az enyem is.

(#94) jpisti válasza pe00ar (#93) üzenetére


jpisti
senior tag

Nézd, azért ez egy 30 ezer forintba kerülő kínai telefon. Nekem a HOMTOM márka sem mondott eddig semmit. Nyilván nem összemérhető a minőség egyenletessége egy ismertebb és főleg drágább telefonéval és az is biztos, hogy voltak korábban gondok vele amit javítottak is. (gondolok itt a halk mikrofonra, amit egy időben a gyártó szerint is tűvel kellett piszkálni, hogy jó legyen, itt is volt szó erről.)

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#95) fundaluk


fundaluk
tag

Ma tudtam venni egy 3.5-ös jack hosszabbító kábelt aminek nagyon vékony kialakítású a csatlakozója. Frankón be lehet dugni az amúgy elég szűkös helyre. Így most már ki tudtam próbálni többféle fejhallgatóval is hogyan szólnak a zenék a telefonon. A gyári beépített lejátszóval is szépen szól, jól be lehet állítani az equalizerrel meg a beállításokban a Hang és értesítésben is van Hangzásjavítás menüpont, érdemes vele elszórakozni. Az FM rádió nem sok adót talál, de amit megtalál azt elég tisztán és szépen szólaltatja meg.

(#96) horvibali2


horvibali2
csendes tag

Szevasztok!

Nekem is megjött a telefon németből. :C Azt gondolom, hogy valóban megérte a 38 ezer forintot a pro.
Masszív kis készülék valóban, ahogy többen is írtátok, gyors is, a kamera is jó képet készít.
Szóval első tapasztalatok pozitívak. Pedig megfogadtam kínai telefont nem veszek....
Ezelőtt a teló előtt volt egy Doogee X5 max prom, háát had ne mondjam örülök, hogy túl adtam rajt....

(#97) jpisti


jpisti
senior tag

Tegnap nekem is megjöttek a készülékek a TinyDeal-től, már használják is a tulajdonosok...
Viszont van egy olyan kérdésem, hogy vajon az Android lecserélhető-e egy stock változatra, mondjuk egy 7-esre?
...és ha igen, akkor hogyan?

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#98) cuccos19


cuccos19
tag

Mégkérhetnék valakit akinek van Pro verziója, hogy a benne lévő szenzorokról adjon egy kis infót. Iránytű, giroszkóp, stb. Aida64-el vagy hasonlóval meg lehet nézni. Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#99) ddsteel


ddsteel
aktív tag

HT20 PRO teszt
[link]

[ Szerkesztve ]

(#100) golya32 válasza ddsteel (#99) üzenetére


golya32
aktív tag

Vettem egyet kipróbáltam, el is adtam, nekem nem jött be.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.