Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hogyan tudom használni a tv kimenetet?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nemesa


nemesa
csendes tag

Sziasztok!!

Szóval:
Kártya:) S-Video csatit a tv video bemenetén lévő csativá alakító szerszámba dugtam... ezt meg rá a tv video feliratu bemenetére (ugyanezt egy digitális kamerával eljátszva az azonnal szuperált!) Nos a gépet bekapcsoltam és mivel innen nem igazán tudom, hogy mit és hogyan kell állítani, hogy a semmin kívül lássak valamit kb idáig jutottam.

Olyan 2 óra beállításokkal való szenvedést azért csináltam, de a beállító panelen sem sikerült elérnem, hogy a tv-t mint a kártyára dugott eszközt észlelje a gép.

Viszont, ha a DVI csatira dugtam mégegy monitort az tök jól ment, be is tudtam állítani... stb..

Kérlek segítsetek!!

Köszönöm:
Nemesa

(#2) nemesa


nemesa
csendes tag

azért legalább valaki megpróbálhatna válaszolni.... :(

(#3) Polesz válasza nemesa (#2) üzenetére


Polesz
addikt

A képernyő tulajdonságok -> Speciális résznél van olyan fül, hogy Geforce Ti4200, vagy aminek a kártyádat hívja. Ezen a panelen tudod a monitort és a tévét is beállítani. Kérned kell, hogy a tévén is legyen kép. További okosságot hirtelen nem tudok, mert nem használom a wint.

Más: próbáld ki, hogy nem tolsz rá monitort csak a tévét kötöd be. Ilyenkor elvileg a tévén kell, hogy képet kapjál csak.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#4) nemesa


nemesa
csendes tag

Ha csak a tv volt rádugva, akkor sem volt rajta kép... még csak meg sem moccant! :(

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hogyan tudom használni a tv kimenetet?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.