Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Ház tetején ventilátor (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) _George


_George
senior tag

a kép nem a legjobb, mert a fényviszonyok nem voltak a legjobbak, de azért a lényeget talán látni :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#102) engusz válasza _George (#101) üzenetére


engusz
veterán

Te bimbó! Azért lekicsinyíthetted volna! :(((

Egyébként szép munka volt!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#103) _George válasza engusz (#102) üzenetére


_George
senior tag

már postosan majdnem 10 órája próbáltam feltenni a képet. örültem hopgy fel sikerült rakni.
A rács lábait kiforditottam és a venti és a ház közé raktam, igy olyan, hogy nem log ki a ház vonalábol.... mint a Chieftec tápon...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#104) engusz válasza _George (#103) üzenetére


engusz
veterán

A rács lábait kiforditottam és a venti és a ház közé raktam, igy olyan, hogy nem log ki a ház vonalábol....
Ez egy szép megoldás. Annó Én is így csináltam volna meg, de a másik változat jobban tetszett. Úgy dögösebbnek nézett ki.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#105) _George válasza engusz (#104) üzenetére


_George
senior tag

még meg lehet forditanom, ha esetleg nem tetszik... de nekem ez most igy jobb, egyébként én is sokat filoztam, hogy hogy legyen... :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Ház tetején ventilátor (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.