Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LifeSpirit

    tag

    válasz Horka1 #3550 üzenetére

    "pedig látom, hogy mennyire ragaszkodsz hozzám..." igen valószínűleg,eddig nem is tudtam hogy hogyan tudnék élni nélküled -.- ne röhögtess légyszives...
    kezdjük ott:
    Te már régebben kezdted el fikázni a mi egyesületünket mielőtt még te megalkottad a sajátodat.
    Mi már tettünk le valamit az asztalra te viszont még pár edző videón kívül és a két tanítványodon kívül mást nem tudtál felmutatni...
    Saját stílusodat nagyra becsülöd plusz mindig az MMAval jössz nekünk.
    Rólad hol van fent egy verseny videó a neten?Milyen verseny eredményt tudsz felmutatni?
    Mit tett le az egyesületed az asztalra?
    Könnyű másokat leszólni mikor te semmit nem tudsz felmutatni.

    Szerinted ha te kezted el előbb többszörösen is leszólni az egyesületünket,akkor előbb nem neked kéne bocsánatot kérni,mielőtt nekünk javaslod hogy kérjünk bocsánatot "ö felséged előtt"?

    Mondtad hogy mennyünk le hozzád bizonyítani,viszont azt a kiszúrtad hogy én kicsit kezdőbb vagyok.
    Viszont volt itt régebben egy másik WT-s srác aki bizonyítani akart volna neked.
    Akkor miért húztad be füled farkad,bajszod és utasítottad vissza?
    Azt ne mond nekem,hogy mert a "hatalmas képességeiddel" csak kitörölted volna őt a tér-idő -kontinuumból :DD

    Mondtad hogy a Chi Sau teljesen rosszul van értelmezve.
    Ha ekkora kora megért mester vagy hogy ezt így megtudod állapítani,akkor bizonyítsad már be nekem....
    Úgy írod ezeket a dolgokat mintha te már több évtizede gyakorolnád ezt a stílust,viszont nem tudsz felmutatni magadról semmit,miközben interneten más küzdelmét sikerét fikázod.
    Videóidon csak az látszik hogy kipróbáltad egyszer regés rég ...

    Azt mondtad,hogy régen instruktora is voltál ennek a szervezetnek,viszont rólad semmi maradandó ne maradt fent.
    Vagy ha tévednék mutasd meg.
    Ha tényleg már tanítottál másokat akkor miért nem maradt fent rólad és a tanítványaidról egy-egy videó,kép,csoportkép?

    Kérdéseimet kiemeltem,hogy nehogy megint másról kezdjél el teljesen beszélni,ahogyan szoktad.
    Ezeket a kérdéseket már régebben is feltettem csak valahogy mindig kikerülted őket hogy ne keljen konkrétan megválaszolnod őket. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés