Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) WonderCSabo válasza stevve (#499) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én utánanéztem, meg voltam dokinál is, azt mondta, hogy ez genetikai dolog. Mármint a kopaszodás, nem a hajhullás. Igazából nem sokat lehet tenni ellene. Persze a műtétet vmikor meg kell csinálnom, a többit meg talán kiküszöbölöm, de eléggé el vagyok keseredve. A fodrász is mindig mondta régen, hogy milyen szép sűrű hajam van, meg persze most is az, csak már kezd szépen lefele húzódni. :O

honved001: Én szívesen vennék ebből, ha télleg használna, de mivel ez az első egyetlen hszed itt, biztos, hogy nem csak reklámozod a cuccot?

(#502) honved001 válasza WonderCSabo (#501) üzenetére


honved001
újonc

Kedves WonderCSabo!!

először is NEM VAGYOK REKLÁMEMBER, van elég reklám az oldalon is!!!
Eleinte én sem hittem benne, sőt még bőr irritációt is kaptam, de az pár nap után el is múlott,
ez a szer nem kerül olyan sokba, úgyhogy én azt ajánlom próbáld ki!!!
NEM CSODASZER!!!! de én úgy vettem észre hogy dúsabb lett a hajam és egy kis százaléka
vissza is nött.(csak a kezdeti stádiumban voltam)
nekem 8 hogy kipróbálod vagy sem, de engem nagyon zavart hogy KEZDTEM kopaszodni és most jobban érzem magam. Persze sok embert nem zavar sőt láttam olyant is akinek kifejezetten jól állt a kopaszság! hát nekem nem.
Ja és sok van aki nem tud vagy akar napi 2-szer 5 percet erre áldozni + a szer ára, és van akinek nem használ, (ez lehet a hormon szint miatt is).

Különben megígértem magamnak ha használ a cucc írok, ez nem kerül semmibe és talán tudok másnak is segíteni.

Ha kipróbálod és van kedved írni szívesen venném. csáó. :K

(#503) tiv83us


tiv83us
veterán

No, en is bealltam a hajhullatok soraba...
Az elmult egy eveben a hajam elkezdett hullani mint a gep, foleg fel evvel ezelott indult be /latszik mar kegyetlenul/, hogy a fejem bubja csupaszodik. Igaz nem husz, hanem "csak" huszon evesen.../
Rendeltem egy csomag 4 havis Rogain-t, ha ez bevallik a 4 honap alatt, meg rendelek belole. Valakinek tapasztalata van mar vele? 5% Minoxidil...esatobbi marketing szoveg.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#504) honved001 válasza tiv83us (#503) üzenetére


honved001
újonc

de ha lesz változás légyszives írj!!!

(#505) Supertramp válasza honved001 (#504) üzenetére


Supertramp
újonc

Üdv!

Körülbelül egy éve (18 évesen) kezdett hullani a hajam. Mondhatom marhára örültem neki. Múlt hónapig tökölődtem, hogy mit is kéne csinálni, végül elkezdtem a Rogaine-kúrát, jelenleg 3 hete használom. Természetesen semmi pozitív változás, csak a shedding észlelhető, de bizakodó vagyok. Egyrészt, mert sok helyen olvastam, hogy ez az egyik leghatásosabb szer a piacon, másrészt a cink, fodormenta tea és béres csepp mind segítik a hullás elleni küzdelmet (ezeket mind használom/használni fogom).

Csak annyi a kérdésem, hogy okoz-e -e a Rogaine impotenciát? Mert ha igen, akkor hagyom a francba az egészet!

[ Szerkesztve ]

(#506) Thom!


Thom!
veterán

up

(#507) _Highlander_


_Highlander_
csendes tag

Nagyon régóta hosszú hajam volt, stílusomból adódóan, de husz éves koromban nekem is kezdett erősen hullani, mert bezsírosodott a fejbőröm a hormonok miatt ezért hullik. Aztán kényszerből le kellett vágnom, mostmár úgy nézek ki mint egy *uzigyerek, de így legalább nem hullik annyira, gyakran ha lehet naponta átdörzsölöm a fejbőrömet zuhanyzás közben, ez segít.

(#508) dunapart válasza Jarod1 (#495) üzenetére


dunapart
csendes tag

Ez nem igaz.
Sőt, ennek épp az ellentéte igaz!
A tabletták hatóanyagai beépülnek és hajat növesztenek. Ha egy szőrtüsző genetikilag meghatározottan rövid és puha testszőrzetet termel, akkor a tabletták hatására sem fog vastag, hosszú szőrszál nőni helyette!

Ezért nincs olyan, hogy valakinél hosszú szőrszálak, hajszálak kezdenek el nőni a testén valamilyen hajnövesztő miatt :DD

(#509) dunapart


dunapart
csendes tag

Látom, sok embernek a Rogaint javasolták, de ennél sokkal jobb a Thymuskin!

(#510) koshmar


koshmar
őstag

19 vagyok, szerencsére nem hullik.
Viszont egy-két szál őszül. :F :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#511) 3shae válasza koshmar (#510) üzenetére


3shae
aktív tag

Akkor próbáld ki a NOGREY-t :D

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#512) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok! Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra mert nekem elég különösen hullik a hajam. Ott kezdődött valamikor 2006 tájékán akkor voltam 20 éves és elkezdett ritkulni a hajam amit csak most vettem észre fél éve mert azelőtt nem fordítottam rá figyelmet. Különös az hogy kétoldalt ahol a kopaszság kezdődne tehát kúszna felfelé, nekem az átlagosnak mondható, nem úgy kúszik fel a kopaszság mint más tényleg kopaszodó férfinak, hanem ott még azért van haj, azonban a fejtetőmön elég ritka most már. Az érdekes még az hogy nekem oldalt is kezd igencsak ritkulni a hajam meg hátulról is hullott egy időbe elég sok de most ott megállt. Pajzsmirigy alul működést diagnosztizáltak nálam erre szedek hormon tablettát, de egyenlőre semmi változás, csak annyi hogy azóta hátul nem hullik, de oldalt eléggé. Azt olvastam hogy DHT hajhullásnál nem hirtelen hullik ki nagy mennyiségű haj, nálam pedig elég hirtelen hullik mert egy hajmosásnál 400 hajszálam is kihullik és azt veszem észre mintha vissza sem nőne. Másik érdekesség hogy ugye a férfias hajhullásnál picike hajszálaknak vissza kéne azért nőlnie és vékonyodnia kéne a hajszálaknak. Nekem nem vékonyodott el azon a résen ahol még van hajam elől, viszont nem is nől vissza ahol már kihullott, tehát kis hajszálaim sincsenek csak a normál méretű és a kopaszság. Hajgyógyászt keresnék szívesen aki megvizsgálná a hajhagymát és a hajszálat meg a fejbőröm mikroszkóppal hogy ez most a pajzsmirigytől hullik e vagy a férfi nemi hormon csinálja ezt. Mert ahogy írtam is nem kifejezetten erre a férfias hajhullásra jellemző tüneteim vannak. De vissza meg nem nől a hajam. Elég idegesítő mert már én is kentem rá mindenfélét. Hajamnak mondjuk tartása nincs, de hátul sincs nem csak elől szóval egyforma a tartása és a vastagsága mindenhol. Tudtok esetleg tanácsot adni hogy ez akkor a betegségemtől van e inkább vagy ez is lehet férfias kopaszodás hogy kihullik és nem nől ott haj? Esetleg hajgyógyászt tudtok mondani aki megvizsgálna és pesti? Már nagyon ritkás a hajam fejtetőn, és már ritkás oldalt is kicsit, fejtetőn jó ha 1 négyzetcentire jut 160 hajszál.

-Norbi-

(#513) he7edik.


he7edik.
addikt

Bár már 38 vagyok de számomra is érdekes a téma. Jöhetnek a tapasztalatok.

Égő szöveg a flém vázon

(#514) Thom!


Thom!
veterán

up

(#515) Fenya96


Fenya96
újonc

19 éves vagyok, és kb. egy hónapja vettem észre, hogy elég szépen megnyúlt a homlokom. Gondolhatjátok, hogy milyen jó kedvem lett a felfedezéstől... Amúgy se voltam valami magabiztos csajozás terén, de így még az a kevés önbizalmam is elszállt ami volt.

A visszajelzések alapján a Bánfi termékek elég jónak tűnnek, ára se olyan vészes. Van valaki aki próbálta? Az optimális hatás érdekében melyikeket kellene megvenni (sampon, hajszesz stb)?

Van valami új hír a minoxidil tartalmú szerekről? Sok helyen olvastam én is, hogy impotenciát okozhat, és arra jutottam, hogy a dús hajkorona nekem se ér meg ekkora áldozatot.

(#516) Jarod1


Jarod1
addikt

használta valaki már ezt a terméket?: Vivèse Senso Duo

(#517) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Én modt az alpecin tuning sampont kezdtem használni,meglátom mi lesz. Előtte 1 évig finát szedtem,de semmi

Az alpecin használatiján nem láttam,hogy minoxidilt tartalmazna,pedig régebben,mintha olvastam volna,hogy 2% van benne. Ez most melyikre igaz? A coffein is van olyan hatásos?

(#518) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Elegge kihalt ez a topic :(

(#519) Remekelek28 válasza EXIEZ (#518) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ithatsz te is tapasztalatot
Nekem az alpecin nem nagyon használ.

(#520) EXIEZ válasza Remekelek28 (#519) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Alpecint hasznaltam, nalam sincs lathato javulas.
Nem tudom mit lehetne kiprobalni ami mukodne is.

[ Szerkesztve ]

(#521) Remekelek28 válasza EXIEZ (#520) üzenetére


Remekelek28
őstag

A minoxidilt használtad már valamilyen formában?

(#522) EXIEZ válasza Remekelek28 (#521) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem.
Ez pontosan mi is?
Mármint milyen készítmény van erre?

Nem tudom melyik a jobb az ampullás vagy a tabis, gondolom az előbbi, mert csak közvetlenül a hajra megy.

(#523) galantin


galantin
újonc

Én inkább arról írnék, hogy mennyire kihasználják és hülyének nézik azokat a nőket/férfiakat, akik hajhullás problémájával küzdenek. Ez persze nemcsak ebben a témában van így, hanem más betegségekben szenvedőket is kihasználnak, hiszen mindenkiben ott van a meggyógyulás utáni vágy. Ha megkérdeznénk 100 kopasz/kopaszidó férfit, hogy szeretne e dús hajat biztos vagyok benne, hogy 99 igennel válaszolna.

A kopaszodásra is egy komplett iparág épült, ami gyakorlatilag néhány kósza eredményen kívül nem tud semmit felmutatni a hajhullás eredményes kezelésében. Ennek ellenére gátlástalanul kihasználják azt, hogy dús hajat mindenki szeretne és méregdrágán mindenféle csodaszert kínálnak persze tényleges hatása nélkül.

Érdekes ellentmondás szerintem, hogy a kopaszodás genetikai hátteréről szinte már mindent tudunk mégsem "sikerül" kifejleszteni a 21, században sem semmit, amivel megelőzhető, kezelhető vagy visszafordítható lenne a folyamat. Én ezt abban látom, hogy egyszerűen a hajhullásra épült ipar "nem engedi", hogy bármilyen átütő siker elérjen a konkrét fogyasztóhoz. A piacgazdaságban a profit a lényeg, abból kinek származna haszna, ha piacra dobnának egy csodaszert, ami megállítani a hajhullást? A milliárdos nagyvállalatok sorra zárhatnák be a kapukat, ki venni hajhullás elleni méregdrága és kevésbé drága szereket? Senki. Ki menne el több millióért hajbeültetést csináltatni? Senki. Egyszóval az a csodaszer amit sok-sok millió férfi vár soha az életben nem fog megszületni.

Ma az egyetlen megoldás, amelyik valamiféle eredményt hoz a hajbeültetés. Tény és való, hogy sokat fejlődött ha csak az utóbbi 10 évet nézzük ,de szvsz ár/érték arányban még mindig nem ért célegyenesbe. Túl drága ellenben az elért eredmény az esetek többségében köszönő viszonyban sincs az újra van hajam érzéssel.

(#524) Remekelek28 válasza galantin (#523) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen,teljes mértékben egyetértek,
A hajbeültetéshez annyit,hogy azért nem költök erre,pedig lenne rá pénzem,mert a hajam folyamatosan hullik,hiába fedetem el most azt a területet,ahol már jobban megkopott,ha később a fejtetőnél is megjelenik a ritkulás elég hülyén néznék ki,hogy elől dúsabb,hátrébb meg ritka,vagy kopasz. Ott megint be kellene ültetni stb. Egy véget nem érő folyamat,ráköltött többszázezer ft és sose lesz igazán tökéletes.

(#525) sheep válasza EXIEZ (#522) üzenetére


sheep
addikt

Sem az Alpecin, sem a Minoxidil (pl. Rogaine hab) nem fog javulást okozni, akkor sem ha éveken át használod.
Én használtam kb 5 éven keresztül, mellé szedtem Finasteridet is.
Sajnos kidobott pénz az ablakon mindenféle hajhullás elleni szer akkor ha genetikailag örökölted.
Az időszakos hajhullás más tészta, az ellen lehet védekezni és gyógyítani.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#526) EXIEZ válasza sheep (#525) üzenetére


EXIEZ
senior tag

hogyha nem genetikai, akkor mivel lehet gyógyítani?
nem hinném hogy örökletes, bár ki tudja, de azért jó lenne megnézni.

(#527) Remekelek28 válasza EXIEZ (#526) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez attól is függ hány éves vagy,illetve nézd meg a szüleid,nagyszüleid hajkoronáját jrlenleg hogy áll.

(#528) EXIEZ válasza Remekelek28 (#527) üzenetére


EXIEZ
senior tag

ez az hogy családban ilyen nincs ( nagyszülőkig ) szóval ebből gondolom hogy vagy hormon vagy időszakos.
csak tipp sincs hogy mit lehetne erre kiprobalni

(#529) sheep válasza EXIEZ (#528) üzenetére


sheep
addikt

Úgy tudom hogy a hajhullást genetikailag az anyai nagyapád határozza meg.
Legalábbis régebben sokat olvastam hogy mi lehet a háttérben és ez volt a meghatározó infó.
De persze mondanak mindent...
Ez pl. a mi családunkban is megfigyelhető, papám kopasz volt, a lányai (anyuék) hárman vannak testvérek, és az összes fiú unokatestvérem is kopasz (már a 20-as éveink elején kopaszodtunk).
Évekig küzdöttem ellene de feladtam....elfogadtam magam így.
Nyilván 20 évesen azért az ember még jól akar kinézni, most már hogy 40 vagyok ez nem annyira fontos :D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#530) EXIEZ válasza sheep (#529) üzenetére


EXIEZ
senior tag

na igen 40 évesen már ez kevésbé akkora téma
anyai nagyapám sem volt kopasz, sőt neki egészen dús haja volt így ezt én kizárom.

(#531) sheep válasza EXIEZ (#530) üzenetére


sheep
addikt

Ha még fiatal vagy és a családban sem nagyon van ilyen, akkor én elmennék egy normális bőrgyógyászhoz kivizsgálásra. Illetve egy teljes belgyógyászat, stb. sem ártana, de első körben egy bőrgyógyász.
A hajhullás mögött nagyon sok ok állhat, a stressztől elkezdve egészen a lappangó betegségekig (akár egy begyulladt fog is lehet amit nem is érzel).
Így tényleg nagyon nehéz tippelgetni is, mindenképpen szakember kell.
Ha szervi dolog van a háttérben és tudják az okát akkor már könnyebb lesz kezelni is.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#532) EXIEZ válasza sheep (#531) üzenetére


EXIEZ
senior tag

akkor ezt megejtem, egy normális bőrggyógyásszal kezdek. aztán meg meglátjuk hogy mi lesz. egy várvátelből is sok mindenre rá lehet jönni, ezt is meg kellene ejteni egy átlagos napon.

(#533) sheep válasza EXIEZ (#532) üzenetére


sheep
addikt

Hajrá hajrá :)
A bőrgyógyász után szerintem a fogorvos sem árt, de lehet hogy ő is javasolni fogja.
Meg ahogy mondod, a vérvétel is sokat elmond az egészségi állapotról. Lehet hogy egy sima vashiány vagy ilyesmi van csak a háttérben.
Aztán majd írj hogy mire jutottál, kiváncsi vagyok!
Jó lenne egy sikertörténetet is hallani....

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#534) EXIEZ válasza sheep (#533) üzenetére


EXIEZ
senior tag

mindenkepp pontot teszek az ev vegeig erre, hogy genetikai avagy " gyogyithato" a dolog.
egy vervetel es egy borgyogyasz van tervbe veve, de lehet fogorvos is lesz unnepek elott.
aztan lesz ami lesz :D

(#535) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Üdv! Van már valami áttörés a hajhullás témában?

(#536) C_hris válasza FrankMonzano (#535) üzenetére


C_hris
tag

Túl sok fejlődés nem történt az utolsó hozzászólások óta szerintem. Használhatsz különböző hajszeszeket, samponokat vagy hajátültetés irreálisan magas áron. Esetleg szimplán letolod az egészet géppel.

(#537) poster válasza FrankMonzano (#535) üzenetére


poster
csendes tag

Nincs áttörés sajnos (de szerintem szándékosan van visszatartva túl sok pénz jön be a gyártóknak a szerekből..), van az úgynevezett igazi hajból készült paróka azon a helyen, ahol a ritkulás van, de 2-3 évente újat kell belőle csináltatni és igen drága 2-300 ezret elkérnek érte pofátlan módon itthon..

Kértem teljes árajánlatot be ültetésről is, Nyíregyházán. Nekem 880 ezer Ft lett volna 3 éve. Viszont a hölgy aki segített mondta, hogy a kezelés után egy bizonyos szerrel kedvező 110 ezer Ft-os áron kezelik a hajamat, hogy gyorsabban nőjjön új a beültetett mellé. Akkor kérdeztem rá, hogy milyen szerrel, erre volt a válasz a minoxidil! 110 ezer Ft-ért 1 alkalom! ekkor kerestem rá a termékre. :DDD

3 éve használom a foligain/kirkland minoxidil oldatos szereket. Nekem örökletes hajhullásom van, de ez segített megállítani és új hajszálak is nőttek nem kevés! képeket vezettem róla folyamatosan, de valóban a munkahelyemen és a családom is csak dícséri mennyi hajam nőtt.

Most ugyan egy bosszantó dolog történt velem, a vírus miatt nem tudtam a meg szokott oldalakról Amerikából rendelni.. maradt tehát az eMAg :((( 3 havi adagot rendeltem, de valószínűleg hamis volt a termék, elhasználtam, de csak hullik a hajam azóta is. Pontosabban most már nem, mert azóta megérkezett Las Vegasból az eredeti termék és hozzá a sampon is, ugyanis ezzel használom.

Minden hasjmosásnál kb. jó, hogy ha 5-10 hajszál van a kádban.

Szerintem nagyon nem mindegy, hogy használják a szereket az emberek, nagyon sokan szídják és megkérdőjelezik a használatát, nekem be vált és ezt biztosan állíthatom. Abbahagyni valóban nincs értelme, mert kb. 4-5 hónap alatt kihullanak az új hajszálak. Reggel és este használom 1 ml-t, reggel úgy időzítem, mikor munkába megyek, hogy legalább 1,5-2 óra elteljen felhordás után, utána mosom meg a hajam a samponjával, de csak hetente 3-4 alkalommal lehet azt használni, nagyon erős sampon. Nem szabadna lemosni tudom, 30-40 perc a száradása, de a rövid hajam miatt, a szer meglátszódik és kellemetlen tud lenni. Este pedig lefekvás előtt 3 órával hordom fel, akkor már nem mosom le.

Amit esetleg még segítség lehet itt a topikban másoknak, az az, hogy sok mindennel kenem ezek mellett a fejbőrömet :DDD DM-ben lehet kapni ricinusolajat 1000 Ft körül, azt rendszeren úgy hetente 1-2 alkalommal felhordom 2-3 órára, aztán mikor eszembe jut akkor argánolajat is kenek a ritkult területekre ez akciós volt a DM-ben 2500, de már nem lehet kapni sajnos :(

Aztánlehet kapni ausztrál teafaolajat ugyancsak a DM-ben, ezt pedig a normál samponomban szoktam csepegtetni, nem viszket tőle a fejbőr és aki esetleg korpás annak nagyon jó, de rengeteg mindenre jó, rá lehet keresni :K

[ Szerkesztve ]

(#538) karmïgran


karmïgran
újonc

sziasztok

én is beültetésen gondolkodok már pár hónapja, aztán belefutottam egy őssejtes hajkezelésbe.. ezzel van valakinek tapasztalata vagy infója róla? régóta hallom, hogy sok területen alkalmazzák sikeresen az őssejtes terápiát, ilyen alapon a hajregenerálásban is segíthet, de lehet, csak a remény mondatja velem :)

(#539) Citroware


Citroware
addikt

Én leírnám a tapasztalataim, 23 év környékén kezdtek az első apró jelek előjönni, most 27 évesen már látszódik, hogy elkezdődött a kopaszodás, úgyhogy már elkezdett zavarni.
A Norwood- Hamilton skálán a 2-esen már túl vagyok, a 3-as stádiumot talán még nem értem el teljesen.
Másfél hónappal ezelőtt elkezdtem a Rogaine habot alkalmazni. Állítólag 3 hónap után már látható eredménye van. Ha nagyon részletesen megnézem, én már most látom, hogy használ. Új apró hajszálak jöttek elő ott, ahol már nem volt hajam. Sajnos a mellékhatásokból is látom, hogy tényleg hatásos: az arcomon is elkezdtek kinőni szőrszálak olyan helyen, ahol normális esetben sosem nő, és be is pirosodott a bőr ott... rájöttem, hogy ez miért van: nem szabad kevéssel lefekvés előtt alkalmazni a habot, mert frissen rátéve a hajra, arról rákerül a párnára, aztán onnan olyan helyekre, ahol nem kellene alkalmazni. De ha oda többet nem jut, ugyanúgy ki fog hullani, mint alkalmazás előtti állapotban volt.
Én már azzal is elégedett lennék, ha csak megállítaná, hogy tovább kopaszodjak, de szerencsére valamennyit vissza fog hozni, mások beszámolói alapján is. Nem az egészet, de ha vissza tudok jutni 3-asról 2-es stádiumra, és azt megtartani, nekem az már jó.

(#540) SpongyaBob válasza Citroware (#539) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Honnan rendeled a habot? Honnan éri meg? Emagról nem merek, mert fentebb írták, hogy hamis volt, ebay-ről meg megint csak nem tudom, mi a tuti.

Sajnos ez a topik meg nem pörög, pedig jó lenne :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#541) Citroware válasza SpongyaBob (#540) üzenetére


Citroware
addikt

Én külföldi vagyok és külföldi boltból rendeltem, onnan nem szállítanak Magyarországra.

(#542) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Valaki próbálta már a HairClinic MEN szedését? Van értelme?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#543) MireliT66


MireliT66
friss újonc

Sziasztok :)
Januárban úgy döntöttem hogy neki állok és hajat növesztek a probléma,hogy a hormonális/genetikai hajhullásom már 22 évesen elvitte az összes hajamat a fejtetőmről.Oldalt és hátul szépen megmaradt a kutacs részen szintén eltűnt minden.
Arra gondoltam,hogy a megmaradt részeket hagyom hosszúra nőni és át fésülgetem,hogy álljon valahogy és boldog is leszek.
Csak természetes összetevőket használtam és olyan különleges eljárásokat,ami szerintem bele fért az organikus nézőpontomba.
Jelenleg ott tartok,hogy a fejtetőmön megjelent a korábbi cső kopaszsághoz képest jelentősebb mennyiségű haj.Mivel nem használtam semmi hormont és vegyi készítményt,így már most biztos vagyok benne,hogy maradandó hajról van szó és boldog vagyok velük :DD
Folyamatosan jelennek meg új szálak és szerintem még sűrűsödni fog,hála az eljárásnak amit kitaláltam.
Ha valakit érdekel,akkor van videóm a januári állapotról és a jelenlegiről,szerintem már most meggyőző pedig csak 20 napja hagyom nőni a hajat(azért csak 20 napja mert azt hittem májusban,hogy nem vált be a módszerem és levágtam az egészet ,mert nem tetszett az átfésülős dolog).
Úgy gondolom,hogy azoknak akik kevésbé kopaszodtak nálam azoknak sokkal hatásosabb lenne,de ezt nem tudtam még senkin tesztelni mert nekem is friss dolog,hogy kinőtt a hajam :C
Ha valakit érdekel keressen meg,nem titkolom,hogy azt hiszem életem vállalkozásának a beindítása ezekben a pillanatokban kezdődik,de nem akarom drágán adni a tudást,csak eléggé eltökéltnek kell lenni hozzá,hogy sikerüljön!
https://www.facebook.com/istvan.kiss.7758

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.