Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) bibimad válasza Balinov (#2743) üzenetére


bibimad
aktív tag

Őszinte Részvétem ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2752) Balinov válasza #35685120 (#2749) üzenetére


Balinov
félisten

Lacus,nem írtál tuningot,ha meg van ráncigálva a rendszer,próbáld meg defaultra tenni.mindnet. még a ramo(ka)t is by spd-be.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2753) Balinov válasza bibimad (#2751) üzenetére


Balinov
félisten

mondja ezt egy 2 gyermekes családapa... :DDD :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2754) BRob válasza #35685120 (#2749) üzenetére


BRob
tag

Énis jártam már így a szomszéd gépével. Baromi idegesítő volt, hogy miníg ugyanott akad ki a telepítés és énis kipróbáltam már 4 win telepítőt. Nála a videókártyávol volt kompatibilitási probléma, rendesen működött, de telepíteni nem lehetett. Egy másik vidkarival telepítettük és a telepítés után cseréltük vissza.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#2755) Jazzos válasza erdey_a (#2745) üzenetére


Jazzos
tag

Pont most volt itt, de a postot csak utólag olvastam, így nem engedtem el az 1.440 Ft-ból 1.390-et! :DDD Azért volt olyan ismerős a kedvesed, csak nem tudtam honnan! :))

(#2756) Thunder78 válasza #35685120 (#2749) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bármijen hardver okozhatja. Kérdezd meg öcsédet, hogy cserélt-e valamit, amióta ez a winfos volt neki.
Egy cdrom-cserét kipróbálnék még, hátha. Ha próbáltad, akkor sorry :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2757) #35685120 válasza Balinov (#2752) üzenetére


#35685120
törölt tag

Minden tök alapon van, egy 2,4es xp, fos alaplap, 9200 ati vagy mi valami passzív fos, 512 ram...

Lehúztam minden mást róla, winyót másikat, másik cd írót, csak dvd rom + winyó és így tökéletesen feltelepszik... Hihetetlen :D

(#2758) Balinov válasza BRob (#2754) üzenetére


Balinov
félisten

hja,ha w98(se) lenne,akkor mondanám énis,hogy setupcor.exe,de így... :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2759) BRob válasza Balinov (#2743) üzenetére


BRob
tag

Szabi után a hétfői munkát nem ajánlom. Egyből a mélyvízbe.
Tegnap nagyon ráb*sztam a hétfőre.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#2760) Balinov válasza #35685120 (#2757) üzenetére


Balinov
félisten

:DD hogyis volt vmelyik korábbi topikban az a jumperelési hitvita.lehet ottvolt a nyúl elásva.. :DDD :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2761) Balinov válasza BRob (#2759) üzenetére


Balinov
félisten

hja,hát énse szeretem a szabi utáni hétfőket..csak véges a 22nap szabim,és még tartalékolni kell nászútra is vmicskét... :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2762) helkis válasza #35685120 (#2749) üzenetére


helkis
addikt

tipikusan RAM hiba, esetleg IDE-kábel szóbajöhet, vagy egy alaplapi biosupdate csodákat tehet akár ugyanarra a verzióra is! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2763) BRob válasza #35685120 (#2757) üzenetére


BRob
tag

Végső megoldás lehet, (nálam már többször bevált).
A win telepítés első fázisát, az újraindulásig egy másik gépen kell megcsinálni és amikor újra akar indulni, kikapcs és vissza az eredeti gépbe. Ha ez sem működik akkor :F

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#2764) cOxeR válasza BRob (#2763) üzenetére


cOxeR
Ármester

De már sikeredett neki, miről beszéltek? :F :DDD

(#2765) BRob válasza cOxeR (#2764) üzenetére


BRob
tag

Igazad van :R
Nem olvastam végig.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#2766) Thunder78 válasza cOxeR (#2764) üzenetére


Thunder78
senior tag

Fáziskésésben vannak biztos :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2767) cOxeR válasza Thunder78 (#2766) üzenetére


cOxeR
Ármester

Majd csak arra téved egy kis kósza áram, és helyreteszi őket. :DDD

[Szerkesztve]

(#2768) helkis válasza cOxeR (#2764) üzenetére


helkis
addikt

ott még nem tartok! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2769) helkis válasza Balinov (#2761) üzenetére


helkis
addikt

meg még utána is kell szabi, hogy kipihend a nászutat! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2770) cOxeR válasza helkis (#2769) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekem van idénre 7 nap szabadságom még, az eddigieket, egytől-egyig csak sulira vettem ki, ebből még 5 nap elmegy horvátokra, a többit be kell osztanom erre a pár hónapocskára, jah őszi félévben is lesz suli :Y
u.i.: használt gépemet szabadságra cserélném! :DDD

(#2771) Balinov válasza helkis (#2769) üzenetére


Balinov
félisten

meg a kipihenést is ki kell vhogy pihenni...nem? :))

kész röhej egyébként,haverom,tudod az egyik akrobata,a Dani..bécsbe dolgozik...23-24éves és van évi 30nap szabija... :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2772) cOxeR válasza Balinov (#2771) üzenetére


cOxeR
Ármester

Annyi szabadságot ki se lehet venni, mire használja fel? :DD

(#2773) Thunder78


Thunder78
senior tag

Mit mondhatott Materazzi? Néhány példa:

Materazzi: - Zizou, állítólag kopasz még a fejed búbja is ... Megnézhetem?...
Zidane: - Tessék! BUMMM!!!

M: - Zizou, félrenyeltem a rágóm, segíts má'!
Z: - Há' persze... BUMMM!!!

M: - Te, Zizou, megszeretgetem anyádat apád hátán! Mit szólsz hozzá?
Z: - BUMMM!!!

M: - Zizou, hallottad, hogy a vébé ezüst mellé egy hajszárító is jár?
Z: - BUMMM!!!

M: - Meg mersz fejelni?
Z: - Ááá, hülye vagy? Egy VB döntőn?
M: - Na, Buffon és én is 10 millát tettünk arra, hogy megfejelsz. Fele a tied?
Z: - Télleg? BUMMMM!

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2774) cOxeR válasza Thunder78 (#2773) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Nah ezt nevezem pihentségnek!

(#2775) Balinov válasza Thunder78 (#2773) üzenetére


Balinov
félisten

aztaqrva :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2776) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hátha vkit érdekel. Nem az év ajánlata de ezt tudom nyújtani.
Aláírásomban van.

(#2777) helkis válasza Balinov (#2771) üzenetére


helkis
addikt

biztos sok gyereke van! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2778) Balinov válasza helkis (#2777) üzenetére


Balinov
félisten

neeem,default ennyi..plusz még az iylen-olyan osztrák munkaszüneti napok... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2779) cOxeR válasza Balinov (#2778) üzenetére


cOxeR
Ármester

sörnap, bornap, melegmiattiszünet, hidegmiattiszünet, napsütészünet, fújaszélszünet, esikahószünet, jegesazútszünet, esikazesőszünet, nincskedvemdolgozniszünnap, csakmertolyanakedvünkszünnap.... :DDD

[Szerkesztve]

(#2780) Balinov válasza cOxeR (#2779) üzenetére


Balinov
félisten

pontyosan.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2781) #35685120 válasza ez_meg_emaz (#2776) üzenetére


#35685120
törölt tag

Csákó!

Írtam a totyikodba...

(#2782) helkis válasza #35685120 (#2781) üzenetére


helkis
addikt

ifjú hijjéna, kapd el!! :R :DDD

erről egyik kedvenc viccem jut eszembe:
állnak a bikák (egy fiatal, egy középkorú, meg egy öreg) a hegytetőn a tehénkék meg lent legelésznek a völgyben..
a fiatal:
-fussunk le és jól dugjuk meg az összes tehenet, ok ok ok? :)) :)) :))
a középkorú:
-áááhh dehogyis, lassan lesétálunk és a fiatal jobb tehénkéket dugjuk csak meg! :R
az öreg:
-ááhhh, amelyik dugni akar majd feljön..! ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2783) cOxeR válasza helkis (#2782) üzenetére


cOxeR
Ármester

Erről nekem ez jut az eszembe:

A kis macsek addíg nyaggatja az öreg macskát, mígnem rábeszéli, hogy vigye el baszni.
Útnak indulnak, mennek át egy háztetőn, az öreg macska lecsúszik, éppencsak meg tud kapaszkodni az ereszcsatornában. A kis macsek ezt látván ugyanígy tesz, lecsúszik, ő is elkapja az ereszcsatornát, és együtt lógnak. Az öreg macska próbálja magát felhúzni, de nem tudja, kis macsek csak kapaszkodik, csak kapaszkodik, eltelik pár perc és megszólal:
- Még 10 percig baszok itt aztán elmegyek haza.

:))

(#2784) Thunder78 válasza helkis (#2782) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nekem erről meg egy másik vicc jut eszembe:

A bika átugrik a kerítésen, odafut a tehenekhez és azt mondja:
- Sziasztok lányok, Tökös Tóni vagyok, de hívjatok csak Tóninak, a többi a kerítésen maradt.

:D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2785) cOxeR válasza Thunder78 (#2784) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DD :DD

(#2786) thaler2


thaler2
senior tag

Megtudná nekem valaki mondani hogyan tudok díjcsomagot váltani a vodánál? Unoról akarok joker pluszra menni.

(#2787) Balinov


Balinov
félisten

na,akkor már én mér ne meséljek viccet:

megy a kismacska az utcán,találkozik a nagymacskával.Nagymacska ki van rittyentve,meg egy reklámszatyor van a kezében. Kérdezi a kismacs:
- hé,hova mész így kinyalva?
- Megyek az új barátnőmhöz dugni.
- És mi van a reklámszatyorban?
- Semmi xtra,csak egy kiló porcukor,meg egy búvárszemüveg...
- Minek ez a kufirchoz? - kérdezi a kismacska.
- Tudod, barátnőmnek olyan sós a p*csája,hogy meg kell porcukorral hinteni,ha ki akarom nyalni...
- Jó,jó - mondja a kicsmacs - ezt értem,de minek akkor a búvárszemüveg?
- Hát tudod,multkor is akkorát fingott,hogy teliment a szemem porcukorral.... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2788) cOxeR válasza Balinov (#2787) üzenetére


cOxeR
Ármester

Wááááááááááááááááááááá :Y

(#2789) Thunder78 válasza thaler2 (#2786) üzenetére


Thunder78
senior tag

www.vodafone.hu

sms-ben kell valami kódot elküldeni asszem. De a tarifáknál le lesz írva.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2790) Thunder78 válasza Balinov (#2787) üzenetére


Thunder78
senior tag

Te állat :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2791) Balinov válasza Thunder78 (#2790) üzenetére


Balinov
félisten

:DD :DD :R :R :R :R
vna még egykét ilyenem,de azokat csak kaja előtt mesélném...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2792) thaler2 válasza Thunder78 (#2789) üzenetére


thaler2
senior tag

Igen ezt kábé 20an mondták eddig :) de v.hogy én sehol nem találom ezt az sms-s dolgot, ha te megtalálod most az oldalon dobj egy linket please :) köcce :R

(#2793) helkis válasza Balinov (#2787) üzenetére


helkis
addikt

hát bali ez nagyon magas labda nem tudom kihagyni:
nászútra, viszel búvárszemüveget? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2794) erdey_a válasza Jazzos (#2755) üzenetére


erdey_a
őstag

Nem azért írtam itt, hogy alkudak az árból. Eléggé méltatlan volna hozzám, 1440-es hálókari árából engedményt kérni.
Csak azért írtam, hogy tudd, mit szeretne venni. Féltem, hogy nem tudja majd előadni, aztán rásózol valami telesoppos hotdogsütőt :D
(csak ezt nehogy ő is elolvassa :DDD)

Vérboci

(#2795) Thunder78 válasza thaler2 (#2792) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bocsi, de dolgozom, nincs időm keresgélni.
Használd a vodkafonos keresőt, tarifaváltás vagy vmi hasonló keresőszóval.
Mióta is használsz netet?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2796) Thunder78 válasza helkis (#2793) üzenetére


Thunder78
senior tag

Naná, hogy visz :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2797) thaler2 válasza Thunder78 (#2795) üzenetére


thaler2
senior tag

Pont a tarifaváltást nem próbáltam, megtaláltam köszi.

(#2798) helkis válasza Thunder78 (#2796) üzenetére


helkis
addikt

lehet visz egy búvárszivattyút is! :DDD :DDD :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2799) Balinov válasza helkis (#2793) üzenetére


Balinov
félisten

:DD :DD
most akkor nem ússzátok meg.
parasztbácsi felmegy pestre a minisztériumba ügyet intézni, vonat indulásáig van még jópár órája,elhatározza,hogy bemegy egy kuplerájba.igenám,csak van 2k-ja rá.
Mondja a madamnak,hogy hány nyóc kalács.Madam kérdezi,hogy mennyi pénze van rá.mondja ,hgoy csak 2k.mire a madam,nem baj,menjen fel a 6-osba,aztán intézze el az ott látható hölgyeményt. Parasztbácsi baktat fel a 6-osba,benyit,meglátja a nőt,ami a 2k-hoz képest egy bombázó. Hátjó,gondolja magában,akkor nekidurálom magamat. Elkezdi a nőnek tolni,tolja,tolja,de az istenér se akar csúszni...Mondja erre a nőnek:
- Ej,lányom,nemlesz ez így jó,abszolút nem csúszol,hát így sose megyek el.Csináljál már vmit..
Mire a nő:
- Rendben bácsi kérem,bemegyek 5 percre a fürdőszobába,addig várjon kérem.
Parasztbácsi vár türelmesen,nő visszajön.Elkezdi újra a gyömöszölést. Istenien csúszik,parasztbácsi pillanatok alatt elmegy. De mivel kíváncsi féle,nembírja megállni,hogy ne kérdezze meg:
-Lányom,mégis mit csináltál magaddal,hogy ilyen faszán csúszik a téma?
- Hát,izé...elvakartam a sebeimet... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2800) Thunder78 válasza helkis (#2798) üzenetére


Thunder78
senior tag

De valami nagyteljesítményű csőszivattyút, nem? :DDD :DDD :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.