Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Balinov


Balinov
félisten

Eladó :
1db,emlékeim szerint STLabs GF4MX440 128mb-os vga.
1db Digital márkáju, 95'-ös gyártású 21'' monitor jó állapotban
vagy egy 15'' Highscreen monitor...
a 21''-os kb így néz ki,na jó,az xp háttér más és csak bekapcsolva látszik.[link]

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#52) Thunder78 válasza cortez25 (#49) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jah ... sajna.
Én is arra gyanakszom egyébként. Más gond nincs a monitorral ... meg használat közben el van nyomva ez a zaj, úgyhogy nem is hallani. De amikor kikapcsolom a gépet, utána 1-2 perccel már kezd zavaró lenni. Le kell áramtalanítanom teljesen.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#53) Balinov válasza Balinov (#51) üzenetére


Balinov
félisten

még egy kis infó
[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#54) Thunder78 válasza Balinov (#51) üzenetére


Thunder78
senior tag

Szóval teljesen monitor formája van :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#55) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Elado egy ASUS Geforce 4Ti 128MB (vivo) videokari.kinek mennyit ér?

Music!!!

(#56) cortez25 válasza Thunder78 (#52) üzenetére


cortez25
aktív tag

Valszeg az lesz, legjobb tudomásom szerint a táp produkál ilyen jelenséget, hát szerintem gariztasd mindenképp, csak nehogy valami táp halál előszele legyen mert akkor tényleg monitor nélkül maradsz...

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#57) Balinov válasza Thunder78 (#54) üzenetére


Balinov
félisten

igen,a típusa DEC VRC21-HX nagy valószínűséggel és anno egy 9600np hajtotta meg.

Valaki beárazná ezt és az én 15'' CRT Highscreen LE42P monitoromat?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#58) cortez25 válasza Balinov (#51) üzenetére


cortez25
aktív tag

Hogyé pazulod az mx440-et?

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#59) Thunder78 válasza cortez25 (#56) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ha táphalál, akkor most haljon meg, amíg garos. Egyébként annyira nem aggaszt, max használom a másik gépét, meg szerzek mégegyet mellé.
Nekem többek között azért jó az LCD, mert nagyon jól átlátom a keretrendszert és a készülő programomat. Ilyen áttekinthetőséget régen csak 2db 17'' CRT egyidejű használatával tudtam elérni.
Szal ha meg akar halni a táp, akkor tegye. Úgy biztos garizzák. Így max megtaknyolják, hogy ne hallatszódjon a hangja. Sajna tápnál már láttam ilyent, utána meg aszondják, hogy valaki belenyúlt és ugrott a garija. Mert ugye elfelejtették leragasztani.
Inkább nem kísértem az ördögöt. Füstöljön el, ha azt akar ... bár szerintem nem ennyire súlyos a helyzet.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#60) Balinov válasza cortez25 (#58) üzenetére


Balinov
félisten

nemtom mit ér? 5k? kb egy-másfél héten belül szabadul fel és válik eladhatóvá.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#61) Thunder78 válasza Thunder78 (#59) üzenetére


Thunder78
senior tag

Egyébként hasonló a hangja, mint amit a telefontöltők adnak ki töltés közben.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#62) cortez25 válasza Thunder78 (#59) üzenetére


cortez25
aktív tag

Persze, csak épp a legszélsőségesebb eset jutott az eszembe, esetleg még tudok javasolni füldugót éjjelre :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#63) Thunder78 válasza cortez25 (#62) üzenetére


Thunder78
senior tag

:P

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#64) cortez25 válasza Balinov (#60) üzenetére


cortez25
aktív tag

Szerintem 3K körül mennek, fx5200 kerül kb 5K-ba...

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#65) Balinov válasza cortez25 (#64) üzenetére


Balinov
félisten

értem,akkor visszatérünk rá,ha aktuális lesz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66) b-max válasza cortez25 (#50) üzenetére


b-max
aktív tag

SCA = 80 pin - es SCSI

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#67) cortez25 válasza Balinov (#65) üzenetére


cortez25
aktív tag

Ok, szerintem megegyezünk...28-án szombat lesz szerintem a nyerő...arra kiderül...meg most akkor lesz a PH-tali?

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#68) cortez25 válasza b-max (#66) üzenetére


cortez25
aktív tag

Na megint okosabbak lettünk... :)

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#69) helkis válasza Thunder78 (#61) üzenetére


helkis
addikt

lehet hogy tölti is! :D mobil LCD.. :D
egyébként standby-ban hagyod vagy le-off-olod a minotort?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#70) helkis válasza cortez25 (#67) üzenetére


helkis
addikt

na meg most lesz! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#71) Thunder78 válasza helkis (#69) üzenetére


Thunder78
senior tag

Stand by-ban hagyom. Az elosztó kapcsolója közelebb van, így azzal off-olok általában :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#72) Füleske válasza Thunder78 (#47) üzenetére


Füleske
addikt

Ha nyivákol az a macska a monitor mögött. :D Esetleg a gyártó beletett egy bonus macskát a tft - be , és már picit éhes. :DDD
Amúgy milyen márka ? Ha nekem nyervogna gariba visszavinném mert már kissé halk a rendszerem így biztos zavarna. Amúgy én kapcsolós elosztóba dugok mindent , így mindig áramtalanítok mindent egy kapcsolással. A bekapcsolás is csak egy kapcsolás + egy billentyű lenyomás (BIOS - ban lehet állítani , mire ébredjen). Se monitor se ház , se modem se hangfal kapcsolóját nem kell kapcsolgatni.

(#73) helkis


helkis
addikt

DelArco - [link]
miújság ezen a téren?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#74) Thunder78 válasza Füleske (#72) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nekem is halk a rendszerem és nem hallani. Sőt ... nappal a háttérzaj miatt csak közelről hallod. De ha éjjelre véletlenül elfelejtem kikapcsolni és standby-ba marad, akkor elég jól hallani a szoba másik végében is. De lehet hogy csak engem zavar, mert párom pl nem hall semmit ... igaz ő a telefontöltőt sem hallja :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#75) Balinov válasza Thunder78 (#74) üzenetére


Balinov
félisten

bakker,nem lehet mindenki audiofil... :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#76) cortez25 válasza Balinov (#75) üzenetére


cortez25
aktív tag

audiofül? :D :D :DDD

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#77) cortez25 válasza helkis (#70) üzenetére


cortez25
aktív tag

na meg most meg mi lesz? :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#78) Jazzos


Jazzos
tag

bocs fiúk, kivel is találkoztam tegnap? cortez, vagy coyot? :D keverem még a cébetűs kollégákat :))

(#79) Füleske válasza Thunder78 (#74) üzenetére


Füleske
addikt

Huh...
Egy monitort már hallottam zúgni , az meg akkor csinálta amikor sok fehér szín volt a képernyőn. :( De az úgy zúgott hogy messziről hallottam. :(

(#80) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

.

[Szerkesztve]

Music!!!

(#81) Balinov válasza Jazzos (#78) üzenetére


Balinov
félisten

az rendben van,bazzeg,hogy a nyulas avatarokat kevered,de azért ennyi idősen a betüket már ismerni kéne...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Hol lehet venni usb -s mobil rackat?

Music!!!

(#83) cortez25 válasza Jazzos (#78) üzenetére


cortez25
aktív tag

Velem biztos nem. Legalábbis nem tudok róla..... :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#84) #35685120 válasza Jazzos (#78) üzenetére


#35685120
törölt tag

Többek között velem is találkoztál! :D De én nem C betűs vagyok! :D

Amúgy köszi a web camot, zsír... :D

Olyan vehetnékem van ... :D

(#85) Thunder78 válasza Füleske (#79) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ez annyira nem nyervog azért.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#86) Jazzos válasza Balinov (#81) üzenetére


Jazzos
tag

a neveket nem keverem, csak nem volt ráírva emberünkre, hogy ki, émmeg siettem és meg sem kérdeztem. de ezekszerint nyúl#2coyot volt az :D

(#87) Jazzos válasza #35685120 (#84) üzenetére


Jazzos
tag

Dehogynem, nyomd meg a C-t! Lacccccccccci :))

Hozd a pénzed, elköltjük :))

(#88) helkis válasza Jazzos (#87) üzenetére


helkis
addikt

szerezz HDD-t sűrge!!! most jól le.... húzhatsz!!! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#89) Balinov


Balinov
félisten

MSI K8N NEO3-F (vagy -E).Gigabyte K8NE rev 2.0 (de jó az 1.1-is) érdekelne,tőled,boltból,20% áfával,ph kedvezménnyel.nehogy már máshol kelljen majd a pézt költeni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#90) Jazzos válasza Balinov (#89) üzenetére


Jazzos
tag

Most csak Gigabyte-ot látok a nakkereknél árlistában, ebből is viszonylag kevés van, úgy 0db. Viszont az ár, amit látok, elég jó rá: 0Ft. Ezt ha felszorzom a haszonkulcsommal, akkor 0Ft lesz. Persze rájön még az áfa, úgy bruttó 0 Ft lesz a végösszeg.
Hány darab kell (0-0db)?

(#91) Balinov válasza Jazzos (#90) üzenetére


Balinov
félisten

0,5db komolyan.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#92) Balinov


Balinov
félisten

Gigabyte K8NS lap,dobozában,minden alkatrésszel, számlamásolattal és 2év 4 hónap jazzos garral eladó.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#93) Jazzos válasza Balinov (#92) üzenetére


Jazzos
tag

Csak úgy mondom, hogy gari van rá, de az extragyorsgariintézés csak neked jár, tehát ha lepasszolod vkinek, és megmurdel a lap, neki bizony ki kell várni a 2 hetes ügyintézést. :R Kivéve, ha itteni ősgyőriről van szó :))

(#94) Balinov válasza Jazzos (#93) üzenetére


Balinov
félisten

egyéb esetben nem érdekel a gari,legyen az a te privilégiumod.
asrok vagy ecs lapokat nézek most,mindjárt írom a kívánatos típusokat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#95) Thunder78 válasza Balinov (#94) üzenetére


Thunder78
senior tag

Látom Jazzos mester nem tud hozni MSI-t vagy Gigát most. Tudok rendelni neked mindkét lapból úgy, hogy ha ma szólsz, akkor péntekre a boltban lesz a lap.
MSI K8N Neo3-F Socket 754 ATX: 19.500,-
Gigabyte K8NE ATX: 18.600,-
Az árak bruttók, számlásak és 3 év gar van mindkét lapra.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#96) Balinov válasza Thunder78 (#95) üzenetére


Balinov
félisten

rohadék vagyok,de nem ragaszkodok mindenféleképpen a tandshoz.
Gigabyte-ban van Tforce 6100+S754-es lap,annak utána tudnál nézni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#97) helkis


helkis
addikt

akinek van 2db számítógépe és pénzt akar kereseni most jól jár!
számítógépet bérelnék két hétre!!! minimum: P3 vagy K7 vagy jobbat, 20Gb HDD-vel, novell támogatott hálólarival, 256Mb rammal!! a többit megbeszéljük!! sűrgős!! ajánaltokat ide, vagy privibe.. thanx!

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#98) Thunder78 válasza Balinov (#96) üzenetére


Thunder78
senior tag

Sajna nincs a nakker kínálatában ilyen lap. Csak Socket939-es változata.
Más márkából?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#99) Thunder78 válasza Thunder78 (#98) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mondjuk egy ASRock K8NF4G-SATA2 Socket754 mATX?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#100) Füleske válasza Balinov (#94) üzenetére


Füleske
addikt

Erről jut eszembe : az előző topikban mintha meglepődtél volna , hogy a 9500 vs pci-e megfelelője kb. egál. Ha esetleg azt hiszed hogy hasonló kari valamivel is gyorsabb pcie - ben mint agp - ben akkor ez úgy igaz mint a pata vs. sata. :D Na de most komolyan , nem gyorsabb a pcie semmivel se.

100 ! :)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.