Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Balinov válasza Daler (#147) üzenetére


Balinov
félisten

hát,sztem 5k-nál többet nem ér.állapota? nem mai gyerek,de 1024x768@85Hz az megy neki.
Ha akarod,hazamegyek lefényképezem és holnap elküldöm emailben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#152) G@ben válasza Jazzos (#149) üzenetére


G@ben
addikt

Én nemrég láttalak, mivel állandóan olvasom a topikot. Csak azért nem szólok gyakran, mert nincs semmi eladnivalóm, venni meg nem tudok semmit, mert pénzem sincs. :D
A dartsozást meg mindig olyan időpontra teszitek, hogy nem jó nekem. Pl. jövő héten épp nem vagyok Győrben. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#153) cortez25 válasza Thunder78 (#143) üzenetére


cortez25
aktív tag

milyen trugyi vót, palmatex? :DDD

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#154) Balinov válasza cortez25 (#153) üzenetére


Balinov
félisten

csiriz... :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#155) Daler válasza Balinov (#151) üzenetére


Daler
csendes tag

:( , ha max 2-3 -ért adod akkor ok.

(#156) Balinov válasza Daler (#155) üzenetére


Balinov
félisten

térjünk vissza rá 1-2 hét múlva.

Saitek gémpad nem érdekel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#157) Daler válasza Balinov (#156) üzenetére


Daler
csendes tag

Kösz, nem. :R

(#158) cortez25 válasza Balinov (#156) üzenetére


cortez25
aktív tag

Még a végén nyitnod kell egy ''balinov csecsebecséi és satöbbi cuccai'' bazárt.. :D :D

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#159) Thunder78 válasza Balinov (#150) üzenetére


Thunder78
senior tag

De róla. Minnyá meglesz :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#160) Jazzos


Jazzos
tag

most jutott eszembe egy jó kifejezés: gépkupec vagyok :))

(#161) Balinov válasza Thunder78 (#159) üzenetére


Balinov
félisten

komoly? rendes doksifilm? a magyar fahrenheit 9/11?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#162) Thunder78 válasza cortez25 (#153) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hővezető paszta ... de jó sok.
Úgy tele b...szák vele a gyári Intel hűtőket, hogy rossz nézni néha.
Kollégám pl azt csinálta a sajátjával, hogy egyből lekapta róla ezt a pasztát (próba nélkül) és rakott rá rendeset, és pont annyit, amennyit kell. Átl. 5-10 fokkal alacsonyabb hőmérsékleten muzsikál a gépe, mint más hasonló masinák, pedig ua a gyári hűtő, csak rendesen meg van csinálva.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#163) Thunder78 válasza Balinov (#161) üzenetére


Thunder78
senior tag

Olyasmi.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#164) Balinov válasza Balinov (#161) üzenetére


Balinov
félisten

milyen formátumú?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#165) Thunder78 válasza Balinov (#164) üzenetére


Thunder78
senior tag

PÜ ment.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#166) Thunder78


Thunder78
senior tag

S.O.S. !

Tud valaki nekem bérnyomtatást vállalni ma este? 2-3 oldalról lenne szó, abból 1 szines.
Nagyon fontos lenne!

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#167) helkis válasza Thunder78 (#166) üzenetére


helkis
addikt

én tudok nyomtatni! küld az anyagot, helkis@freemail.hu-ra aztán kitolom, ha kijössz érte a Rudolfhoz, akkor oda is adom egyből! :) vagy pénteken mikor megyek hozzád odaadom, vagy majd kitalálod neked mikorra kell és hol! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#168) helkis válasza Jazzos (#160) üzenetére


helkis
addikt

a gépkupac mögött a gépkupec, a piros LED-es TandS-ban! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#169) Thunder78 válasza helkis (#167) üzenetére


Thunder78
senior tag

Időközben változott a helyzet, de azért köszi.
Pecsét is kell rá ... azzal meg nem akarok bukni, inkább olyan embert kérek meg a nyomtatásra, aki mindjárt a megfelelő bélyegzőt és aláírást is tudja prezentálni.
Brrrrrr ... Miért nem mehet egyszer valami egyszerűen?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#170) Jazzos válasza helkis (#168) üzenetére


Jazzos
tag

Tünetmentes hazaszállítva!

(#171) Thunder78 válasza Balinov (#161) üzenetére


Thunder78
senior tag

[link]

Esetleg ha érdekel még valakit, tudok belőle szerezni.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#172) helkis válasza Jazzos (#170) üzenetére


helkis
addikt

tanksaláta!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#173) Jazzos válasza helkis (#172) üzenetére


Jazzos
tag

tandsaláta legyen :)

(#174) helkis válasza Thunder78 (#171) üzenetére


helkis
addikt

választások elött ilyet ajánlgatni?? mészárlást akarsz? :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#175) helkis válasza Jazzos (#173) üzenetére


helkis
addikt

ezzel felkerülsz a nagy nyelvújítók faliújságára! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#176) Thunder78 válasza helkis (#174) üzenetére


Thunder78
senior tag

Engem nem a politika érdekel benne.
Leto...om a választást, én tudom, hogy kire fogok szavazni, ha egyáltalán lesz kedvem elmenni, a többi nem érdekel ... mindenki döntse el saját maga.
De ha valakit érdekel, akkor kedvezményesen hozzá lehet nálam jutni.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#177) helkis válasza Thunder78 (#176) üzenetére


helkis
addikt

húúúú, nem ám felhúzod magad az elöbbi hsz-em végén ott volt a smile!!! ;)

én már legutóbbin sem szavaztam... amig két ember nem tud leülni egymással obijektíven, racionálisan vitázni (nem veszekedni) addig nem is fogok elmenni szavazni.

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#178) Thunder78 válasza helkis (#177) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem húzom fel magam ne izgulj! :D
Egyébként hasonlóan vagyok ezzel én is, mint Te.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#179) okiDoki válasza helkis (#177) üzenetére


okiDoki
tag

Köll még gép?
PIII-733, i810, 256 SD

0,0

(#180) okiDoki válasza helkis (#177) üzenetére


okiDoki
tag

Én a kormánypárt-ellenzék koalícióra savazok, ami már 15 éve sikeresen építi le az országot.
De ők -mindannyian- qurva jól élnek és viszik közös üzleteiket! :(((

0,0

(#181) okiDoki válasza okiDoki (#180) üzenetére


okiDoki
tag

Na, ennyi.

K6-III procit keresek!

0,0

(#182) okiDoki válasza okiDoki (#180) üzenetére


okiDoki
tag

Kétszer ment!

Kétszer ment!

[Szerkesztve]

0,0

(#183) helkis válasza okiDoki (#179) üzenetére


helkis
addikt

priviben írj részleteket! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#184) tekeyagd


tekeyagd
tag

a Kulcsár és a haverokról jut eszembe, hogy én a Fahrenheit 9/11-et keresném magyar hanggal!!! Esetleg WRC hivatalos éves összefogalaó DVD-ket! még tán kis pénzmagot is szánnék rá egy üres DVD-n kívül! :C

(#185) Daler


Daler
csendes tag

Jazzos, 14,15,17''-os monitorokból mit tudsz ajánlani? Elsődleges szempont a megbízható működés, kisebb-nagyobb esztétikai, stb. hibák beleférnek. Thx :R

(#186) Thunder78 válasza tekeyagd (#184) üzenetére


Thunder78
senior tag

Fahrenheit megvan.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#187) Thunder78


Thunder78
senior tag

Megnéztem ezt a Kulcsáros filmet.
Hááááát ... nem gyenge. Megérte az a 82 perc :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#188) Dryman válasza Daler (#185) üzenetére


Dryman
aktív tag

Azt a Sampo 14''-ost amit a másik topikban linkeltem még mindíg viheted 3K-ért egy hónap garanciával, de egy közel 10-éves Philips 17''-os kissé lesárgult 17B típusú félig digitális, félig analóg kezelőszervekkel megálldott monitorom is lenne, ez 6K-ért fihető mivel a fényerő és a kontraszt még csvargatos a többi beállítási funkció pedig már osd-s menüből érhető el....
ha ez érdekelne, akkor szoljál, mert akkor elő kell szednem a dobozból, mert vagy 3 éve nem üzemelt szegény!

Jazzos! megvolt a szopás azzal az asussal, de nem fogott ki rajtam, azaz tünetmentesre is kötheted mert meggyógyult a lap......17 kondicsere, aztán egy bios update, és máris ujszerű állapotban van....a 128-as sd kifogástalan, a 64MB/100MHz viszont el sem indul:Y ezt a szívást mire rágyüttem hogy az csak azért adtad hogy röpke 2 perc alatt szétvessen az ideg:)

(#189) Dryman


Dryman
aktív tag

Balinov!
Kártya VGA ügyben írtam PÜ-t.

(#190) Dryman


Dryman
aktív tag

Jazzos!
na a gigabyte lap is OK!
letöltöttem a giga oldaláról azt amit te is, de ott mikor kicsomagolod, előjön egy bios file, maga a flashelő exe, meg egy autoexec.bat...
ha hiszed ha nem felmásoltam egy bootos dos-os floppyra ezt a 3 fájlt, a boot után lefut az autoexec.bat, melyben benne van hogy aut indítsa a flasht, és vésse bele az új bios file nevét, mindez a speciális színes grafikus gigabyte flashelő programmal megy, ami elindult magától, aztán 3xenter és kész a bios frissítés.....
Csak azt nem értem, hogy te valami checksum-ot emlegettél és nem tudtad ujraírni a biost....
Holnap délután beviszem a lapokat, meg a flopytis, aztán majd rácsodálkozol.......

Ja..... az asus lapból kiforrasztott kondenzátor munkahelyi balesetet okozott, ugyanis a szőnyegen felejtett 1000mikro/6,3Vkondenzátorra rálépve, beleállt a talpamba a két kis kiáálló lába úgy tövig ahogy illik,így majdnem elvéreztem:) szóval erre a szopatós lapra veszélyességi pótlékot is felszámolok:)

Na jóéccakát!........miért nincs ásítós szmájli?
Ja idu szpátty! Dászvidányjá!

[Szerkesztve]

(#191) tekeyagd válasza Thunder78 (#186) üzenetére


tekeyagd
tag

Főnök mondd,hogy mit kérsz érte!
Nagyon kéne nekem!!!!

teke

(#192) Balinov válasza tekeyagd (#184) üzenetére


Balinov
félisten

Teke, Fahrenheit 9/11 mögvan.Érdekelne?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#193) Balinov válasza Dryman (#189) üzenetére


Balinov
félisten

Repü ment.

DEC (Digital) valószínűleg VRC21-HX típusú 21'' 36kilós, 1995-ös gyártású monitor nem érdekel valakit? hibátlan állapotban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#194) Balinov


Balinov
félisten

Thunder Mester!

láttam ma egy hirdetési lapba a megadrájvos nyomtatószervízt...mit kérnek el egy Epson Stylus C45 megtekintéséért? kb?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#195) DelArco


DelArco
aktív tag

Üdv!

Arcok!
Kéne nekem egy új táptalajt biztosító tápocska!
Most egy 450-es mercury ászságom van de amikot bekapcsolom a gépet elkezd kerregni ami sdztem nem jó jel. Gondolom ez valszeg azt jelenti hogy épp a halálra készül vagy valami hasonlóság. Persze ha meg lehetne csinálni az se lenne rossz.
Tehát egy oylan táp kéne nekem amilyet szeretnék!
Olyan 350W-os legyen legyen márkás olcsó és még minden egyéb.
Nem sürgős a dolog de nemis várhat tovább!

Youth hides the key to salvation

(#196) Jazzos válasza Daler (#185) üzenetére


Jazzos
tag

17''-es enyhén beégett cucc, de nem nagyon látszik, ezen kívül patent működés. Nevetségesen olcsó 5000.- ft áron saleseljük az outletünkben :))

(#197) Jazzos válasza Dryman (#190) üzenetére


Jazzos
tag

Kösz a gyorsaságot! :R
Egyébként még szerencse, hogy Mr. APC Csabi barátunk itt volt az esemény helyszínén, amikor gigabiost akartam/tunk frissíteni, így bizonyítható, hogy nem én voltam lámer az ügyben, hanem neked volt irdatlan mákod. :D Vagy a hely szelleme, nem tudom. Lényeg, hogy megvan :R

(#198) helkis válasza Jazzos (#197) üzenetére


helkis
addikt

Azt nem láttam mit műveltél a floppy-s cuccal! :)
APC üzemkész, megy 1000-rel! :D
(APC-éknél egy rávaló dobozra már nem futotta?)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#199) DelArco


DelArco
aktív tag

Üdv!

Még mindig eladó egy Club3D 9600 Pro!!!
Igen, igen!!!!! Csodával határos módon még mindig eladó ez a remek kártya mely bizonyára a vieókártyák királya lehet egy olyan helyen ahol nincvs a közelében jobb kártya!!!
Ha meg akarod szerezni magadnak akkor gyorsan írj mert igencsak sokan várnak iylen kártyára! De most (és csak most) ezen topic látogatói olyan különös kegyben részesűlnek hogy megadatik nekik a lehetőség hogy hozzájussanak ehhez a karihoz.
Nem! Ne köszönjétek meg! Én csak a dolgomat végzem! Nem várok köszönetet ezért még akkor sem ha tudom hogy iylen szemétjó ajánlatot tettem. Vedd meg a kártyát az elég köszönet!

Havoljatok nájsz déjt emberek!

Youth hides the key to salvation

(#200) Jazzos válasza helkis (#198) üzenetére


Jazzos
tag

Abban kellett visszaküldenem a régi tünetmentest :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.