Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Balinov válasza cortez25 (#650) üzenetére


Balinov
félisten

ph kereső szerint
van olyan 2500+ barci,ami 2100-nél nem megy feljebb 15k
van 3000+ 27ér (kicsit elvan szállva a gyerek)
''Tehát eladó ez a proci, szorzózár nélküli, alapfeszültségen megy 2200 MHz-et, 2300 MHz-hez 1,7V kell.'' 14-16.
szal nagy a szórás.
16 nál drágábban nem fogod szvsz tudni eladni,mert mindenki azzal dobálódzik,hogy 20körül már a64-et vesz..

dobj fel egy aprót!

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#652) cortez25 válasza Balinov (#651) üzenetére


cortez25
aktív tag

Kösz az infót úgy lappal 22-23K körül lehet, nem?

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#653) Balinov válasza cortez25 (#652) üzenetére


Balinov
félisten

hát..nagyon sok jóindulattal.sztem így már sok érte...de mondom,dobj egy apróhirdetést..ingyér a ph-n.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#654) cortez25 válasza Balinov (#653) üzenetére


cortez25
aktív tag

köcce, csak viszonyítás...havert érdekelte. Nem hitt nekem.... :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#655) Balinov válasza cortez25 (#654) üzenetére


Balinov
félisten

hívjon csak fel egy győri használt cuccot beszámító 3+4 karakter hosszú céget,hogy mennyiért vennék be.sajna kt400-nak még annyi ára sincs,mint egy fapados nf2-es deszkának.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#656) okiDoki válasza Jazzos (#641) üzenetére


okiDoki
tag

Miért jönnének hülye postok? Kinyalod, hát kinyalod! :DDD

0,0

(#657) Jazzos


Jazzos
tag

Dry: estére hoznád a javítgatott lapot? Mert én nem leszek itt a boltban már 4 után. Nekem jó ''a'' helyen. :D
helkis: ha neked úgy jó, feléd fordulok a kocsival befelé jövet, feldobod a 4k-s gépet magadhoz, aztán esetleg befuvarozlak ebben a hidegben ''a'' helyig. telefonálok pár perccel azelőtt, ahogy odaérek. Olyan fél 6 körül lenne ez.

(#658) Balinov válasza okiDoki (#656) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#659) Jazzos válasza okiDoki (#656) üzenetére


Jazzos
tag

Na, akkor nem csapatsz a kis Compaq gépekkel? :))

(#660) Dryman


Dryman
aktív tag

2800+ bartont és kt 400-as lapot meg hűtést meg egeret+ kisfloppyt veszek Lev Andropovtol nemsokára, már konkrétizáltuk a dolgot, így 22K-ban egyeztünk meg az egészért cuzámmen, ......én is azzal érveltem magamnak mikor alkudoztunk, hogy a 3200-es Barcimat november elején 20k-ért se akarták megvenni mondván +10k-ért már 939-est kapni.....
Lev andropov meg korrekt srácnak tűnik, és az ajánlatára igent mondtam, aztán foglalaom a cuccot amíg meg nem jön az új konfigja...
Nézd ezek a 14-16K-s bartonárak is csak úgy érik meg a pénzüket, ha valahol saját részre veszed, viszonteladni már nem igazán tudod majd, Gugánál is 18K a 3000+ barton, igaz az semennyire sem húzható....

Slot A procira meg alaplapra lenne vevőm ha mégsem kellene, szombaton hogyan gondoltad a találkozót, mert én egy komplett 4K-s Jazzos-féle géppel lepnélek meg, és ha még a sikátoros PH partira is jössz, akkor azt valahol tárolni kellene, de az ilyen IHB bulikra nem szokott egyikőnk se kocsival menni, így a cucc betárolása nehézkessé válhat....
Akkor részemről az igért cucc: 4K-s Jazzos PC, és az a pentium 2-es 450MHz-es slot1-es proci.....ugye? remélem mást nem igértem...
Balinovnak meg a 256MB ram holnaputánra.....

(#661) Balinov válasza Dryman (#660) üzenetére


Balinov
félisten

''ev andropov meg korrekt srácnak tűnik, és az ajánlatára igent mondtam, aztán foglalaom a cuccot amíg meg nem jön az új konfigja'' by szerénységem..

zekszerint kb jól áraztam be a barcit...bezzeg tavaly,mikor mindenki a64-re váltott 15-ér vitték el a kettőezeröcsi lockmentes@3200+-omat asus a7n8x lappal+hűtővel Efgéék fehérvárról..

..és :R :R az sd-ramért.

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#662) Balinov


Balinov
félisten

Helkis mester,ne várjál a jeggyel.köszi,inkább megveszem 185ft-ért .
üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#663) helkis válasza Jazzos (#657) üzenetére


helkis
addikt

részemről rendben! :R tandsaláta!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#664) helkis válasza Balinov (#662) üzenetére


helkis
addikt

oxa! :R

mivel nem jelzett vissza a srác, ezért lefújom a hdd-s akciót.. :(((

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#665) Balinov


Balinov
félisten

Cortez,asszem jóboltot csinátlál..
[link]
majd leisszuk a különbözetet!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#666) cortez25 válasza Dryman (#660) üzenetére


cortez25
aktív tag

A lényeg,holnap minden kiderül és még tudunk egyeztetni, egy kérdés, áll még a kondiforrasztásos ajánlatod egy pIII-as lapra?

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#667) cortez25 válasza Balinov (#665) üzenetére


cortez25
aktív tag

még nem adta el :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#668) Jhony5 válasza helkis (#643) üzenetére


Jhony5
csendes tag

A kettő let volna akciósan ennyi ezek arany tartalékok voltak de a Bibi már le is csapott rá

(#669) helkis válasza Jhony5 (#668) üzenetére


helkis
addikt

ha jól tudom én is lecsaptam rá, vagy bibi a szinfalak mögött megelőzött? :(

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#670) knifemaster


knifemaster
tag

Mazsolák,jön a tavasz vegyetek ilyet :D[link]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#671) bibimad válasza helkis (#669) üzenetére


bibimad
aktív tag

613-as hozzászólás.Mivel más témánk is volt felhivott a Laci és több dologban megegyeztünk.Ez a te hozzászólásod előtt volt sajna. :O

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#672) Jhony5 válasza bibimad (#671) üzenetére


Jhony5
csendes tag

Ez így volt.

(#673) bibimad válasza Jhony5 (#672) üzenetére


bibimad
aktív tag

Jó lenne ha hazahúznál végre és nem tennéd tönkre bennt a gépeket. :DDD Beszéltél a sráccal ház ügyben?

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#674) helkis válasza bibimad (#671) üzenetére


helkis
addikt

de akkor miért lett utána ajánlva még Balinak? :F

továbbra is keresek 256Mb-os SD-RAM-ot!!!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#675) bibimad válasza helkis (#674) üzenetére


bibimad
aktív tag

Mert ez a gyerek egy szenilis,géprongáló egyén. :DDD

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#676) bibimad válasza Jhony5 (#672) üzenetére


bibimad
aktív tag

A kártyához hozd a dobozt is légyszives.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#677) helkis válasza bibimad (#675) üzenetére


helkis
addikt

vigyázz, mert lehet hogy fizetésemelésben gondolkodik! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#678) bibimad válasza helkis (#677) üzenetére


bibimad
aktív tag

Kérjen a fönökétől,ha rajtam múlna még ő fizetne. :DDD

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#679) Jazzos


Jazzos
tag

Kedves Csaba!
Most fogok étkezi. Azután elindulok, és kb 17:30-17:40 környékén odaérkezem a lakása elé. 1-2 perccel előtte csengetni fogok, ha akkor lehet futni.
Üdvözlettel:
Master ''J''


:DDD

(#680) helkis válasza Jazzos (#679) üzenetére


helkis
addikt

ok, várlak, a taxiórát majd kapcsold ki, amig felhozom a gépet! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#681) Thunder78


Thunder78
senior tag

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
SIKERÜÜÜÜÜLT!!!!
Megvan az államvizsgám! A megszólítás mától mérnök úr :) :) :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#682) Coyot válasza Thunder78 (#681) üzenetére


Coyot
őstag

Grat!
Majd 6 félév mulva lehet hogy én is beírhatom ezt ide :)

Má' nem

(#683) zolnagy válasza Thunder78 (#681) üzenetére


zolnagy
őstag

Gratulálok mérnök úr! ;) :C

(#684) milanscs


milanscs
aktív tag

Hali mindenkinek!

Igaz nem hardver,de hátha valakit érdekelne!

[link]

Köszi

Il Milan In Vetta All'Olimpo!!! Campioni D'Europa!!!

(#685) helkis válasza milanscs (#684) üzenetére


helkis
addikt

pedig hardware ez is! de ''nehéz fémhez'' nem kell.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#686) Thunder78 válasza zolnagy (#683) üzenetére


Thunder78
senior tag

thx.
Gratulálok neked is :C

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#687) milanscs válasza helkis (#685) üzenetére


milanscs
aktív tag

Ja igazad van! :D
:R

Il Milan In Vetta All'Olimpo!!! Campioni D'Europa!!!

(#688) helkis válasza Thunder78 (#686) üzenetére


helkis
addikt

Grat mérnök úr!!
láttalak az univerzumos fórumban.. ;)
eléggé megnyúztak pár reális gondolkodó hszért! :(

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#689) Thunder78 válasza helkis (#688) üzenetére


Thunder78
senior tag

Univerzumos fórum? Az meg mi?
Dobsz egy linket?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#690) bibimad


bibimad
aktív tag

Eladó az alábbi config:
Biostar K8NHA Pro alaplap
Sempron 2500+ Processzor+hűtő
512/400 Ram
ATI Radeon 9200 videó kártya
120 Giga Maxtor
Lg cdrw
DVD olvasó Pioneer
Micase ház ML506 fekete +táp
Irányár 60 ezer forint

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#691) Jazzos válasza bibimad (#690) üzenetére


Jazzos
tag

Up a háznak :R

(#692) helkis válasza Thunder78 (#689) üzenetére


helkis
addikt

privi ment!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#693) bibimad válasza Jazzos (#691) üzenetére


bibimad
aktív tag

Visszaveszed a konfigot házastól. :DDD

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#694) Thunder78 válasza helkis (#692) üzenetére


Thunder78
senior tag

reprivi is ment :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#695) helkis válasza Thunder78 (#694) üzenetére


helkis
addikt

:DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#696) Thunder78 válasza helkis (#695) üzenetére


Thunder78
senior tag

Válaszoltam :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#697) helkis válasza Thunder78 (#696) üzenetére


helkis
addikt

nincs véletlenül valamilyen szemtelenül olcsó P4-procid? P4-cooler? 512Mb-DDR-ram? ATX ház? táp nem kell
meg tudnád mondani, hogy milyen proci volt abban az Abiz SG-72-es lapban, nemsokára ki akarom próbálni, de mivel jelenleg csak a saját procim van ami belemenne, nem szivesen venném ha egy rövidzárlat miatt elfüstölne.. :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#698) Jazzos válasza helkis (#697) üzenetére


Jazzos
tag

Van 1db 1.4-es P4-em, csak nem tudom, megy-e (nincs lapom, hogy kipróbáljam).

(#699) okiDoki válasza helkis (#685) üzenetére


okiDoki
tag

Bakker, váloztass már avatart! :DDD
Mindég összekeverlek az újonc úrral!

0,0

(#700) okiDoki


okiDoki
tag

700

0,0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.