Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Balinov


Balinov
félisten

legyen ontopik is,egy kis hardware: kérdés,mi hiányzik a képről?
[link]
aki megmondja az kap egy bárhol beváltható mitfizecc csekket, bónusz tibeti támadólepke pószter kollekcióval. :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#502) cortez25 válasza Balinov (#490) üzenetére


cortez25
aktív tag

ja épp mondani akartam.... de lehet, hogy egy az a kamaz kevés lesz :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#503) helkis válasza Balinov (#501) üzenetére


helkis
addikt

menetemelkedés! , meg egy ''h''-betü a link elejéről! :D
meg egy jó csaj? :C

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#504) Dryman


Dryman
aktív tag

Lehet hogy nekem is kell mennem BP-re szerdán, de projektmegbeszélésre megyünk a főnökséggel, ergo hogyan vágjuk magunk alatt a fát méggyorsabban, úgy hogy az pont ránk dőljön hogy dögöljünk meg és ne kelljen ennek a tetves multinak továbbfoglalkoztatnia......

Szóval asszem az asszonykám ultrahangjára sem tudok elmenni, pedig el akarta kísérni szerdán.....de a kedves aranyos......semmirekellő vezetőink máshogyan osztják be az időnket!
Valszeg amíg Kedvesem az ultrahangon lesz, addig én muszálymosolyoghatok a leendő vagy nem leendő ''tisztelt'' munkaadóimnak

(#505) Balinov válasza helkis (#503) üzenetére


Balinov
félisten

ön nyert,kolléga.szombaton beválthatja a mitfizecc csekkett vatikáni valutára.. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#506) Dryman


Dryman
aktív tag

Ez nem lehet igaz :O :O :O
Helkis mindent megnyer mostanában...pedig én is tudtam........
megyek megmondom az óvonéninek....:)

(#507) cortez25 válasza Balinov (#497) üzenetére


cortez25
aktív tag

Mint a vicceben....

-Hány köbcentis a kocsid?
-6500
- hány személyes?
- 2
- hány lóerős
- több mint száz....
és milyen márka?
- IFA! :D :D

összedobunk egy platós összkerekes terepIFÁ-ra....mit szólsz?


Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#508) Jazzos válasza helkis (#503) üzenetére


Jazzos
tag

én csak a ''hotlinking iz csúnya dolog'' szöveget láttam :)

(#509) Balinov válasza Jazzos (#508) üzenetére


Balinov
félisten

[link]ittenem,elszabtam...

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#510) DelArco válasza helkis (#500) üzenetére


DelArco
aktív tag

Üdv!

Bibimad megvette! Bár még nem biztos az üzlet mert mert ugyan a kártya nála van még nem prószálta ki hogy megy e. De a pénz nálam van mi baj lehet? :D
Egyébként Bibimad majd írd meg hogy műkszik e mert épp most költöm el a pénzt amit adtál érte oszt ha nem megy akkor visszaadom a pénzt meg minden. mert iylen rendes gyerek vagyok!

Youth hides the key to salvation

(#511) thaler2 válasza Jazzos (#508) üzenetére


thaler2
senior tag

Szia. Jelenleg a boltban milyen hagkártyák vannak? Mesélj kérlek :)

(#512) cortez25


cortez25
aktív tag

Tényleg tud valaki valamit bibmad vs Hidi vs 9800se@9800pro fejleménykeről? :F Érdekelne a bonyodalom és a katarzis után a végkifejlet :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#513) Jazzos válasza thaler2 (#511) üzenetére


Jazzos
tag

cmi 4 ill. 6 csatornás csodálatos pci-os eszközök találhatóak elsősorban. :))
Van egy Live 5.1-em is, SB0100, de ez nem új. utóbbi 2.5k

(#514) DelArco válasza cortez25 (#512) üzenetére


DelArco
aktív tag

Üdv!

Hát én nemtom hogy rendezték el de ha halálig tartó párbajt vívtak akkor bibimad nyert mert ma reggel láttam. :D

Youth hides the key to salvation

(#515) Dryman


Dryman
aktív tag

Én is ilyen ''keleti csodát'' Wartburgot szeretnék!
[link]
[link]

(#516) thaler2 válasza Jazzos (#513) üzenetére


thaler2
senior tag

Audigy jobban érdekelt volna :)

(#517) Jazzos válasza thaler2 (#516) üzenetére


Jazzos
tag

az majd hétvégén jön. de írhattad volna már az elején is :P

(#518) cortez25 válasza DelArco (#514) üzenetére


cortez25
aktív tag

Valszeg akkor Hidi hátából áll ki a kártya?? :D :DDD

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#519) helkis válasza Dryman (#515) üzenetére


helkis
addikt

remélem lesz tourist-verzióban 0.9-as motorral, kormnyváltóval! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#520) zolnagy válasza Jazzos (#517) üzenetére


zolnagy
őstag

Az SB0100 érdekelne 2,1 k-ért.
Csak hogy a vinyóval együtt kerek 16 k-t fizessek. :P

(#521) thaler2 válasza Jazzos (#517) üzenetére


thaler2
senior tag

Na mesélj milyen Audigy szállítmány érkezik?

(#522) helkis válasza cortez25 (#518) üzenetére


helkis
addikt

miért kell mindennek thriller-nek lennie mostanában? :D
én happy-end-el fejezném be: bibi&hidi együtt flashalnek tovább! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#523) Jazzos válasza thaler2 (#521) üzenetére


Jazzos
tag

Nem mondom meg, mert te úgyis azt mondod, hogy nem az kellett volna, hanem másik SBxxxx :DDD. Inkább mondd, neked milyen kell :D

(#524) Dryman válasza helkis (#519) üzenetére


Dryman
aktív tag

A kipufogó hangja volt az igazi, ezen a képen szereplő kocsinak, valszeg már modosítottak a hangján is.....
Jut eszembe múlzkor öcsém gépén turkáltam és találtam egy közel 40perces keletnémet dokumentumfilmet a trabant gyártásáról meg hogy specielpapire-t használtak minden karosszéria elem gyártása során, aztán motorszerelőüzem, felfüggesztések, felszerelése, majd a kaszni ráemelése a motorra! és nem fordítva, azt hittem behidalok!
Ha kell valakinek, rövid időn belül megszerezhető!

(#525) thaler2 válasza Jazzos (#523) üzenetére


thaler2
senior tag

Audigy 1 (bár ilyet újonnan nem igazán kapni) Audigy 2 (jöhet oem,zs,value) minél olcsóbban, vagy pedig audigy 4 oem ha más nincs. Ezek érdekelnek. Árakat tudsz most mondani?

[Szerkesztve]

(#526) helkis válasza Balinov (#509) üzenetére


helkis
addikt

ezt szerintem az éjszakás műszak csinálta péntek 13-án! :R
áruld el melyik gyártó.. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#527) cortez25 válasza helkis (#522) üzenetére


cortez25
aktív tag

És mi lenne a film címe? Flash Dance? :D :D


[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#528) Jazzos válasza thaler2 (#525) üzenetére


Jazzos
tag

SB 7.1 PCI Audigy SE OEM ezt látom 6.600.-
SB0570 CREATIVE LABS Audigy SE OEM 6.960.-
Ennyi látok a listákban, az elsőnek nem tudom mi a száma :(

(#529) zolnagy válasza zolnagy (#520) üzenetére


zolnagy
őstag

És én és én? :O
OK a biznisz?
Szerdán mehetek a cuccokért?

(#530) Balinov válasza zolnagy (#529) üzenetére


Balinov
félisten

Zolnagy,sztem kibas*ásból nem válaszol kedves névrokonod... :DD :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#531) G@ben válasza Dryman (#524) üzenetére


G@ben
addikt

Engem érdekelne a Trabi! :) Mekkora file?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#532) Balinov válasza cortez25 (#527) üzenetére


Balinov
félisten

Flash Dance,hogy ez mekkora poén!!
:C :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#533) Jazzos válasza zolnagy (#529) üzenetére


Jazzos
tag

Legyen 17, egyszer nekem is lehet jó :DDD
Egyébként bocsi! Nem felejtettel el, de van neked rendelve holnapra 2db 80GB WD (azért 2, hátha az egyiket véletlenül eladom másnak! :D), jöhetsz érte. És 16.000 :)

(#534) Jazzos válasza Balinov (#530) üzenetére


Jazzos
tag

Utálom az összes Nagy Zoltánt :DDD

(#535) tekeyagd


tekeyagd
tag

Balinov szerintem mehecc az olajkályhával is,csak mindenkitől happolj le 500 forintocskát,és az üzemanyag kijön+nem lesz belőled fagyott nyúlláb! :DDD

(#536) zolnagy válasza Jazzos (#534) üzenetére


zolnagy
őstag

Jah ,le velük! :DDD

Nem tudom, hogy holnap be tudok-e menni, mert Pesten leszek és nem tudom, hogy mikor érek vissza. :U
De szerda délelőtt tutira megyek a cuccokért, addig ne add el őket, ha lehet. :)

(#537) cortez25


cortez25
aktív tag

Bakker elfagyott a kuplungbowdenem a camarkán.....ráléptem kuplungra oszt elszakadt :O :O



[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#538) Balinov válasza tekeyagd (#535) üzenetére


Balinov
félisten

nem rossz ötlet,csak baszottul nincs kedvem pesten kocsikázni,pláne hogy meg kell keresnem a móricz zs körteret is budán,nem tudja vki,hogy jól emléxem-e,hogy a blaháról a 4-es villamossal kell menni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#539) Balinov válasza cortez25 (#537) üzenetére


Balinov
félisten

reggel énis izgultam,mikor kiléptem a lépcsőházból és a takony belefagyott az orromba elhatároztam,hogy 3x izzítok relékattanásig,azt 4x-re indítok,milyen jól tettem...mellettem 4 kocsival egy dízel jetta nem akarta az igazad...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#540) G@ben válasza Balinov (#538) üzenetére


G@ben
addikt

Nem talált: [link]
De a 4-es is majdnem jó, alig 100 métert kell gyalogolni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#541) Flashy válasza Balinov (#538) üzenetére


Flashy
veterán

4-es vagy 6-os, a 6-os visz a körtérhez közelebb, a 4-es egy utcányival odébb.
(már ha nem építették át túl drasztikusan az egész kerületet mióta arra jártam)

(#542) Balinov válasza G@ben (#540) üzenetére


Balinov
félisten

blahán szállnák fel,odáig elgyaloglok,de melyik irányba? ha állok a villamosmegállóba jobbra a meki felé,vagy balra?a fene se emléxik rája.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#543) Balinov válasza Flashy (#541) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi Flashy és Gaben! :R :R
#542? vizuális típus vok...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#544) G@ben válasza Balinov (#542) üzenetére


G@ben
addikt

Jobbra a sarkon van a Meki. Arra kell menni, azaz ne a Meki oldalán szállj fel, hanem ahol a tér van.
Nyugat felé menj, nézd majd a napot! :D

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#545) Balinov válasza G@ben (#544) üzenetére


Balinov
félisten

aham,jól emlékeztem...az kavart meg,hogy a 4-essel eldzsalóztunk a margitszigetre,utána meg végig a vonalon az ELTE fele.Tényleg MZS körtér milyen messze van az ELTE kolesztól?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#546) Balinov


Balinov
félisten

:DD Vállalkozó kedvű emberek. Viás, p3 cerkás gépbe keresek a meglévő 128mb SD-ram mellé még 128-at,esetleg 256MB-osat. Héten kéne vmi cucc...elég kevés az a 128MB az sp2-es xp-nek a zádéesel mellé.....

Kinek van ilyen,mennyiért?

Viás p3-as chipsetek mennyire helkisek a ramokra?

üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#547) G@ben válasza Balinov (#545) üzenetére


G@ben
addikt

Ne a Margitsziget felé menj, hanem a másik irányba. Az ELTE meg nemtom merre van, én BME-s voltam. :D Azért tudom a Móriczot meg a környéket. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#548) okiDoki válasza Balinov (#542) üzenetére


okiDoki
tag

Bakker, vegyé' buszjegyet és a piros 173-sal mennyé' 2 megállót, csak kényelmesebb! :DDD

0,0

(#549) G@ben válasza okiDoki (#548) üzenetére


G@ben
addikt

Két megállóra nem érdemes jegyet venni! Bezzeg a villamos több megálló, oda már érdemes! :D

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#550) Balinov válasza G@ben (#547) üzenetére


Balinov
félisten

azt már tom,hogy a meki felé irányba kell szállni..azt,hgoy melyik megálló jön,meg a feliratok ugyis megmutatják.

Kérdeznék: keleti/blaha környékről akarok majd átjutni a keleföldi pályaudvarra.mi a legegyszerűbb tömegközlekedés?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.