Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Jazzos válasza okiDoki (#998) üzenetére


Jazzos
tag

Hát igen, tapasztalatból beszélsz ugye? :D

Grat a 1khoz

(#1002) Balinov válasza okiDoki (#998) üzenetére


Balinov
félisten

hehe....tapasztaltból mondod,hogy be vagy fenyítve?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1003) Supr@ válasza Balinov (#959) üzenetére


Supr@
senior tag

miért? csak nem ándörgránd májszter:)


bakker, lemaradtam az 1k-ról :O sebaj, majd szombaton vigasztalódok:)) és jönnek a szúnyogok is, majd ők jobb kedvre derítenek:D

[Szerkesztve]

(#1004) Balinov válasza Supr@ (#1003) üzenetére


Balinov
félisten

csak de Főangyalsága telibetrafált!
szombaton kocsival jövöl,vagy nem? még vacilálok én is az odajutás módján.
Supr@,neked volt gianni féle Giga x600pro/xt-d,mik voltak a tapasztalataid,?várjál,csak nem ez döglött megfelele?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1005) Supr@ válasza Balinov (#1004) üzenetére


Supr@
senior tag

áá, nem megyek kocsival, megy szervízbe, szarakszik a szervő, a légrugók is bemondták az unalmast, fel kell töltetni, meg ereszt a fékolaj, meg még kitudja mi a baja:) amúgy köszöni jól van:) tehát én gyalogosan megyek majd.

amúgy igen, nekem volt gianni féle giga x600pro/xt-m, ami 2hét után meghalt mindne előzetes jel nélkül:( de nem rossz kari amúgy, el lehet vele lenni. nagyjából egy ti4200-4400-as szint dx8-ban és hétben.

akkor majd szívesen jáccanék a driftmasterrel egyet lanon vmikor majd ha megoldható:):) én is elég jó vagyok:D

[Szerkesztve]

(#1006) Jazzos válasza Balinov (#1004) üzenetére


Jazzos
tag

odajutás ne legyen problem, én beviszlek, ha lesz időpont. csanak felől útba esel

(#1007) Balinov válasza Supr@ (#1005) üzenetére


Balinov
félisten

ácsi,én Driftmaster nick-et Helkis komára értettem...

szóval 2 hét után megadta magát? Giannitól vetted,vagy másik tulajdól?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1008) cortez25


cortez25
aktív tag

Mai napi bónuszkérdés: Holnap lesz PH! tali? Hol? Mikor?

Bali egy számot dobjál már légyszi, csakhogy tudjalak keresni, meg mikor jó neked?

Bakker egy rendőrnek sem magyarázom ki, hogy nem ittam.....komolyan a kocsiba olyan szilveszteri pezsgőshangulat van mint állat....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1009) Balinov válasza Jazzos (#1006) üzenetére


Balinov
félisten

Ó,igazán köszönöm a szívességet,de szerintem mire én indulnék te már túlvagy a fekete címkés tandswalkeron..olyan 17.40-17.50-től érek rá.vagy te is később menel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1010) helkis válasza Supr@ (#1005) üzenetére


helkis
addikt

szerintem Bali a crash-re gondolt, bár az nem volt vicces.. :(

ezt leszámítva bármikor legyorsullak bármelyik NFS-ben! megvan az összes, szóval válogathatsz is, ja időközben sikerült a zenéjüket is kinyernem a game-ekből, szal akit érdekelnek szóljon! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1011) Balinov válasza cortez25 (#1008) üzenetére


Balinov
félisten

holnap lesz, sztem győrben a városházával szemben lévő szökőkútnál található bászsztésönnél lesz a tali,amugy meg a sikátor nevü egységben.
telszámom: 30/4745324, mikor indulsz? vagy hogyanhogy hogyan?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1012) Balinov válasza helkis (#1010) üzenetére


Balinov
félisten

igen,pont arra gondoltam.szomorú esemény,nemvitás.

nfs-ekből az ea music extractorral ki lehet szedni? nfs zenéje nekem túl metálos,viszont fifáknak jó kis muzsikájuk szokott volt lenni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1013) helkis válasza Balinov (#1012) üzenetére


helkis
addikt

mi van már mindenki lepaktált a trenddel zeneügyileg? :)))

egyébként az NFS-ekben van nehézfém zene és antinehézfémzene a régebbi részekben mindegyik pályához tartozott belőle 1-1. és ki lehetet választani hogy mi szóljon! :R
(lehet hogy most is, de még nem jöttem rá hogy..) :F

nem az volt a progi, de valami hasonló: asf>>wav-ot csinál, utána meg ''kézzel'' mp3-ba..

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1014) Supr@ válasza helkis (#1010) üzenetére


Supr@
senior tag

pedig már azt hittem hogy nagy ándörgrándos vagy:) na majd akkor azt majd egyszer kiderítjük hogy ki is jobb gyorsulásban.) ha már gyorsulunk, akkor ug1, vagy valóság :C :P , az az igaz:))
nekem is megvan az összes nefs (kivéve az 1, de már úton:D), az utolsó 3 ost-je, és az nfs mw bonus dvd-je is:) apropó: holnap viszem a sata kábeled:):R

[Szerkesztve]

(#1015) cortez25 válasza Balinov (#1012) üzenetére


cortez25
aktív tag

NFS-be zenét nem lehet benyomni? Mert már baromira utálom, hogy ugyanaz szól állandóan...

Milyen lenne Máté Péterre száguldozni? ( Hulll az elsáááááááárgult levéééééééél)

Vagy a 220-felett közel kerüüül a tááávol.....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1016) Supr@ válasza helkis (#1013) üzenetére


Supr@
senior tag

nekem az nfs-ek zenéje sosem jobb be úgy igazán, csak az rnb, rap-es stíélus,meg 1-2 rock szám, pl black betty vagy mi volt, a Tom Jones szám feldolgozva:))

(#1017) Balinov válasza cortez25 (#1015) üzenetére


Balinov
félisten

vagy a porsche ,szerelem,száguldásra...esetleg jó kis cigányzenére..na az állat lenne..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1018) cortez25 válasza Balinov (#1011) üzenetére


cortez25
aktív tag

Szal én olyan fél 4-körül érnék be győrbe, dry-nál leakciózzuk a cuccot és utána nekem ok.....

Bakker 4-szám stimmel a az én számommal, és pont ugyanott....dúúúrva....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1019) Supr@ válasza cortez25 (#1015) üzenetére


Supr@
senior tag

az ug1-hez van egy progi, amivel be lehet tenni zenéket. a többi részről ne mtudok, azokba nem ástam bele magam annyira:)

(#1020) Balinov válasza Supr@ (#1016) üzenetére


Balinov
félisten

hát,a gitárnyúzó muzsikák :O brrr...de az ug2-be volt pvd,meg felix da housecat...nyámnyám..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1021) helkis válasza cortez25 (#1015) üzenetére


helkis
addikt

leveszed a music hangot a gameben desken meg belövöd egy mp3-lejátszóba olyan gépen amin elmegy a MW ott mellette egy mp3 sem megeröltető, én Frank Sinatrát szoktam hallgatni! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1022) Balinov válasza cortez25 (#1018) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem te már dobod a tűket,mire én elindulok..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1023) helkis válasza Supr@ (#1019) üzenetére


helkis
addikt

hány éves is vagy? ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1024) Balinov


Balinov
félisten

esetleg valami gépkocsihoz kötött ember lenne holnap,aki kilépne olyan 6körül értem a lajta 20-ra? a márkák boltja melletti lépcsőházhoz? kocsival nincs sok kedvem menni,sőőőt...de buszozni mégannyi sincs...elég volt pesten a seggbekúrós piroshetes..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1025) cortez25 válasza Balinov (#1020) üzenetére


cortez25
aktív tag

NFSU-ba nekem a two lane black top jött be baromira...mondjuk én nem grabbelgettem...leszedtem a dc-ről.. :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1026) helkis válasza Balinov (#1024) üzenetére


helkis
addikt

Pesten elvesztetted a szüzességed kártyán? :DDD :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1027) cortez25 válasza helkis (#1021) üzenetére


cortez25
aktív tag

Bakker, ez túl egyszerű........ :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1028) Supr@ válasza helkis (#1023) üzenetére


Supr@
senior tag

miért is? ;] nagyon kevés:)

(#1029) Balinov válasza helkis (#1026) üzenetére


Balinov
félisten

nem,mer ültem...17es győri buszon edzett gyerek vagyok ám én!
viszont láttam egy faszit,épp pumpálták a mellkasát a rohammentősök a móricon..visszafele meg már le volt fekete zsákkal takarv :(( a..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1030) Supr@ válasza Balinov (#1020) üzenetére


Supr@
senior tag

jajaja, pvd jó volt:)) bár én mind1ikben saját zenét hallgatok, winamp rulzz:)

(#1031) Supr@


Supr@
senior tag

nincs vkinek kedve nevezni itt: [link] én majd fogok:) helkis?:) hátha bekerülünk a listára:) bár még mindig nem sikerült elérnem hogy bootoljon a gépem 2.8-on:(

(#1032) cortez25 válasza Balinov (#1024) üzenetére


cortez25
aktív tag

Kiugrom érted, ha el nem tévesztem a dolgot, bótolunk oszt megyünk sikátor.

Mindenki a Dartsot erőlteti? Hétvégén rápróbáltam, hát túloztam mikor azt mondtam, hogy 300-as cerka szinten vagyok....inkább 486dx :O :O

Csócsó rulez....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1033) helkis válasza Supr@ (#1031) üzenetére


helkis
addikt

most indulok melóból hazafele, msn-en megtárgyaljuk! peace! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1034) Supr@ válasza helkis (#1033) üzenetére


Supr@
senior tag

oks, akkor majd msn:R

van itt még merész, bátor ember aki gyorsulna szivesen az ug1-ben esetleg? lehetne egy győri ph-drag:)

(#1035) Thunder78 válasza cortez25 (#1032) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ne parázz! Legutóbb dartsoztam én is először és az első kört én nyertem :)
Az már más kérdés, hogy utána még az első háromban se voltam soha :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1036) cortez25 válasza Supr@ (#1034) üzenetére


cortez25
aktív tag

Én vállalom!!

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1037) Thunder78 válasza Supr@ (#1034) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én is benne vagyok :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1038) Thunder78


Thunder78
senior tag

Nekem megvan mindegyik zenéje :)
UG1, UG2, MW

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1039) Thunder78 válasza cortez25 (#1032) üzenetére


Thunder78
senior tag

Esetleg akkor felvehettek a szökőkútnál :)
Illetve akkor jó lenne, ha a többiek is nyilatkoznának, hogy hol és mikor találkozunk?
Egyedül nem biztos, hogy odatalálok a Sikátorhoz :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1040) Supr@


Supr@
senior tag

na,kakor majd egyeztetünk egy időpontot, aztán felmegyünk onlányra, és kakor 4-en, még szólok Helkisnek is majd, aztán gyósulunk:))

(#1041) Lev Andropov válasza Supr@ (#1040) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

Skacok! :)

Arra lennék kiváncsi, hogy kedvelitek-é a NFS ( jelen esetben az MW ) videókat...?
Mert ha igen akkor mutatnék egyet-kettőt ha van rá igény, amit én csináltam :B .... :)

Üdv.: Lev


(#1042) helkis válasza Lev Andropov (#1041) üzenetére


helkis
addikt

jöhetnek! meg némi info hogy hogy tudod megkreálni a video-t.. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1043) Thunder78 válasza Lev Andropov (#1041) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jöhetnek ide is.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1044) Supr@ válasza helkis (#1042) üzenetére


Supr@
senior tag

frpasal felvesz, movie makerrel vág, virtual dubbal tömörít:D én így csináltam.) még lehet meg is van vhol, ha igen akkor feltöltöm és nyomom a linket:)

(#1045) Supr@ válasza Supr@ (#1044) üzenetére


Supr@
senior tag

íme a videónk: [link] előre szólok hogy régi, már több mint 2éves!:D

(#1046) Supr@


Supr@
senior tag

ha már autós játék: ismeri itt vki a street legal 2-t ?

és a GTR-t? esetleg a GTR-t neten vki?:)

(#1047) knifemaster


knifemaster
tag

Valami Ph!-s lanpartyt vagy multit hálón nem akar hozzáértő összeszanaszíjjel szervezni? Önös érdekből kérdem,mert még nem volt szerencsém egyikhez sem,az AI-t meg idő után ki lehet ismerni pixelre pontossan :)

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1048) tekeyagd válasza Supr@ (#1046) üzenetére


tekeyagd
tag

Colin 2 a király! :D
Attól jobbat még soha senki nem csinált!!! :C

(#1049) Jazzos válasza knifemaster (#1047) üzenetére


Jazzos
tag

Az ötletet támogatom!
Csak helyszín kell, én a láda söröket tudom vinni :))

[Szerkesztve]

(#1050) Thunder78 válasza knifemaster (#1047) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én is támogatom az ötletet. Esetleg egy egésznapos StarCraft party-t, vagy akár valami autós game-t :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.