Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Amigo78


Amigo78
senior tag

Na Gy janika tevékenységéröl pár keresetlen szót...

Adva van ugye német online bolt húzós árakkal PC-Cooling pl

Bővebben: link itt vissza lehet számolni az áraikat..meg lehet nézni viszonyitásképp pl a magyarországi árakat mondjuk a depon és ell lehet dönteni hogy mennyi az annyi....de nézzünk bele a mélybe... mit is csinál janika... kihasználja hogy eu tagok vagyunk és nem kell vámot fizetni....
monopolhelyzet.... ezt igy hivják.... köztudot hogy a kapitalizmusban nem tanácsos ilyen dologgal visszaélni mert visszaüt....pl matáv....westel stb
...lelke rajta
de amiért felháborodtam és nyilt ez a topik az az hogy kicsit elszaladt a lo ezzel a sufniboltossal.... azt képzeli magárol hogy valami nagy cég...pedig egy ocska süfniboltos pl a ''bolt'' nyitvatartása jol példázza ezt.... heti 168órábol nyitva tart 12 órát
folyt köv....

(#2) Keitaro


Keitaro
addikt

öööö lehet le vagyok maradva, de ki a fene az a Gy Janika?

[Szerkesztve]

(#3) VladimirR válasza Keitaro (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nemmindegy? ez a topic azert nyilt, hogy az anyjat szidd, ne azert, hogy kerdezoskodj...

p.s.: egyebkent ne aggodj, a hiba nem Benned van, en egy arva szot nem ertek a nyito hozzaszolasbol (azt leszamitva persze, hogy kocsog gy. janika, kocsog matav, kocsog westel)

[Szerkesztve]

(#4) Keitaro válasza VladimirR (#3) üzenetére


Keitaro
addikt

ja bocsi.... egész ritkán phzok mostanávan,de mindig ilyen totyikokba futok bele :(

(#5) nofreenick válasza VladimirR (#3) üzenetére


nofreenick
aktív tag

;]:DDD

[Szerkesztve]

(#6) Dilikutya válasza Amigo78 (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kapitalizmusban lehet, hogy visszaüt a monopolhelyzet kihasználása, de hol van itt kapitalizmus?:D Ez legfeljebb vadkapitalizmus. Mi is ütött vissza a Matáv-ra, Westel-re? Szerinted a Matáv hátrányt szenvedett eddig valamiben is?:)
Janika csak ügyeskedik, mint mindenki más :) Amúgy ki az a Janika?

VladimirR: ;]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Agostino


Agostino
addikt

Nekem pl a link semjön be, ugyhogy maradok a homályos tudás birodalmába, de azért irgumburgum Gy. Janika, ami kizárt dolog mert fogalmam sincs.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8) e-biza válasza Agostino (#7) üzenetére


e-biza
őstag

a link egy online pénznem kalkulátor, ami mindig friss középárfolyamon számol.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#9) hezzo


hezzo
tag

Most én nem vagyok képben, vagy a pofa tényleg egy valutaátváltót linkelt be? :))

(#10) Agostino válasza e-biza (#8) üzenetére


Agostino
addikt

Ahh so, danke schön, trozdem verstehe ich nichts. Ist er neidisch auf Gy Janika?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#11) panizzi


panizzi
aktív tag

zárható

most

no limit

(#12) Dilikutya válasza panizzi (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez egy percig sem volt kérdéses ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) zebrafish válasza panizzi (#11) üzenetére


zebrafish
tag

ez az, védjed csak gy. jani-t :(

A mai napon kéretik minden hozzászólásomat komolytalannak tekinteni (akár az év többi napján :D )

(#14) Ra3


Ra3
őstag

abcug gy. jani

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#15) AI


AI
tag

azé' valaki elárulhatná hogy ki a rák az a gy jani...

42

(#16) dabadab válasza Keitaro (#2) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem TTS lesz az (hutes, heti 12 ora nyitvatartas).
Hogy miert kell lefikazni, azt nem teljesen vagom, de hat mive is lenne a vilag, ha mindent megertenenk :)

DRM is theft

(#17) e-biza válasza panizzi (#11) üzenetére


e-biza
őstag

miért? még nemt udjuk ki az a Gy. Jani. én akarom a megfejtést :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#18) Ra3 válasza AI (#15) üzenetére


Ra3
őstag

ezt a topicinditón kivül egyelöre senki sem tudja :)
várjuk a sztori folytatását....

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#19) e-biza válasza dabadab (#16) üzenetére


e-biza
őstag

tényleg, ráadásul pc cooling oldalával bajlodott... :) bakker hogy erre nem én jöttem rá.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#20) joey7


joey7
őstag

Gy. janikáról nekem is megvan a véleményem.;)

(#21) Amigo78 válasza VladimirR (#3) üzenetére


Amigo78
senior tag

a matávval és westellel semmi gond ezek csak példák a monopolizmusra gy janika = tts ha nem lenne világos

(#22) panizzi


panizzi
aktív tag

hát ezt nem tudtam :

emberek , védem gyéjanit :O:O:O

no limit

(#23) dabadab válasza Amigo78 (#21) üzenetére


dabadab
titán

Remek.
Akkor mar csak annak kellene kiderulnie, hogy hova gurult a nyugtatod, es minden rendben is lesz :)

DRM is theft

(#24) e-biza


e-biza
őstag

na hát megnéztem a Thermalright XP-120as hütök árát a Pc-Cooling.de oldaon ami a topicindito szerint sokkal olcsobb. az áfával drágább a tts kft, semmi mással.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#25) Esmein


Esmein
nagyúr

TTS féle kereskedőknek inkább örülnünk kellene, rajta kívül asszem senki nem hoz be az országba thermalright cuccokat pl. Akinek nem tetszik az meg ne vásároljon nála, ez ennyire egyszerű.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) Agyasima


Agyasima
senior tag

Bezárni, törölni, helyét felszántani, sóval beszórni....

ÁÁÁÁ?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#27) Versus123 válasza Amigo78 (#21) üzenetére


Versus123
aktív tag

nem tetszik b*zdmeg??? akkor ne vegyél nála, húzzál németországba vásárolni. végre van valaki aki kiszolgálja az igényesebb magyar moddereket a legjobb cuccokkal, erre persze jön a kis hülyegyerek aki azt se tudja mi van azt el kezd anyázni.... le kéne az ilyeneket lőni.

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#28) e-biza válasza Versus123 (#27) üzenetére


e-biza
őstag

puff :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#29) Amigo78 válasza dabadab (#16) üzenetére


Amigo78
senior tag

fikázni az árait fikázom....erre lehetne jönni az idiota mottojával hogy akkor ''nem nekem gyártották''.....

(#30) rup1u5 válasza Amigo78 (#29) üzenetére


rup1u5
nagyúr

jó......de minek ennek topik?????????

ŐSTAG LETTEM JEEEEEE :C

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31) jasszer válasza rup1u5 (#30) üzenetére


jasszer
senior tag

Gratula... mostantól őstagként utálhatod gyéjanit és az összes telefonszolgáltatót... :DDD
Ps.: Fujj, kutyamegamája...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#32) Versus123 válasza Amigo78 (#29) üzenetére


Versus123
aktív tag

várjuk ám a folytatást mert eddig szart se tudtunk meg, csak azt hogy neked fáj valami de nagyon....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#33) e-biza válasza Amigo78 (#29) üzenetére


e-biza
őstag

miért milyen árai vannak? valoszinüleg belekalkulálta hogy ha külföldröl rendeled meg, ne gyere ki olcsobban. alapits céget és teis igy fogsz gondolkodni.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#34) Versus123 válasza e-biza (#33) üzenetére


Versus123
aktív tag

ez céget alapítani??? azt se tudja hány óra van... megnézte a kini árat euróban, beszorozta ügyesen és sír hogy itthon drágább...az hogy van szállítás költség, van cégköltség stb. az hosszú neki.

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#35) Amigo78 válasza Versus123 (#27) üzenetére


Amigo78
senior tag

hát inkább ott mint europa legdrágább helyén ahol tr cuccokat kapni romániai pccoolingal egy áron van tr xp120 ami azért furcsa mert románia tudtommal nem eutag táhát ott mégvám is van rá
esmien milyen igényröl beszélsz? arrol az 50 emberröl aki nála vásárol? hát kuva nagy igény kb mint a zalman pasziv háza....
és mit csinál tts német online boltoktol rendel árut azok meg perszehogy kiszolgálják mint mindenkit aki fizet....

(#36) Rez_Grof válasza Amigo78 (#35) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Csak halkan megkérdezném, hogy honnan vagy te ilyen jól informált Tts üzleti ügyeiből? :F:F
Te vezeted a tehetautót, ami hozza a cuccot kintről? :F:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#37) bogingrol


bogingrol
aktív tag

en tudom hog yutalja mindenki az ilyen offolos genyakat mint en, de kezdek folbatorodva lenni hogy megnyissam a ''tisza zsoti rejteje'' c totyikot.:F

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.