Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero

Hozzászólások

(#1201) MATEO6600 válasza ubid (#1200) üzenetére


MATEO6600
őstag

100%-osan működik a GH WT-vel

(#1202) ubid válasza MATEO6600 (#1201) üzenetére


ubid
őstag

köszi a választ !

-.-

(#1203) ubid


ubid
őstag

Még egy kérdésem lenne hozzáértőbbekhez.

A word tour részhez lehet berakni számokat valahogy ?
Vagy valaki tud letölthető pack-et ?

(sima guitarhero 3 hoz már láttam hogy van, de a word tourhoz nem találtam )

-.-

(#1204) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

1 kis gameplay tőlem:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1205) Maximusz válasza ubid (#1200) üzenetére


Maximusz
aktív tag

Sziasztok!

egy kis útba igazítást szeretnék kérni Tőletek!

Tesóm most vásárolt egy Wii-t gitárral, dobbal... - ahogy böngésztem a netet, néhol azt írják, hogy lehet a Wii-s Wiimote-al (bluetooth) összekötni a PC-m a gitárral / dobbal. Eddig ok - de akkor ez azt is jelenti, hogy PC-n is játszhatok Guitar Hero-t a Wii-s eszközökkel? - Valaki próbálta már köztetek? Vagy totál lehetetlen, és felesleges időpazarlás próbálgatni?

köszönöm kedves szakértő fórumozók!

maximusz

(#1206) Neszójábe


Neszójábe
senior tag

Segítség!!! :W
3 xbox wireless cucc (2 gitár, 1 dob), egy wireless receiver, ami érzékeli a 3 cuccot. World Tourban CSAK AZ ELSŐ KETTŐ VAN BENT (sorrendben amiket bekapcsoltam). Hogy a kibaszott retkes.. kell két gitárral és egy dobbal pc-n world tour-t játszani??? :W

Peace

(#1207) MATEO6600 válasza Neszójábe (#1206) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én csak a Ps3-as eszközökről tudok nyilatkozni, ott tudtunk 2 gitárral és 1 dobbal játszani, semmi gond nem volt.

(#1208) Neszójábe válasza MATEO6600 (#1207) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Én azt látom, hogy a játék eleve nem ajánl fel zöld gombokat, csak a két jobb oldali oszlopban. Az első oszlopot a bal oldalon a billentyűzetnek tartja fenn, a második oszlopot nem tudom minek, de én arra tippelek, hogy mivel az egeret is kezelnie kell, annak.

Peace

(#1209) Neszójábe válasza Neszójábe (#1208) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Átdugdostam az usb kábeleket (más miatt), most működik... :W

Peace

(#1210) Gbi82


Gbi82
tag

Eladó PS2 wireless Guitar Hero gitár sok játékkal.
Gitár 5k kb 15 játék hozzá 2k
PM-ben érdeklődj.
üdv.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1211) Lacza


Lacza
senior tag

Sziasztok!

Boldog Karácsonyt mindenkinek! Azt szeretném megtudni, hogy kaptam egy PS2 gitárt és a PS3-on nem akar működni. Mit kell tenni, vagy mi kell hozzá még, hogy kompatibilis legyen?
Sajnos kezgő PS3 funok vagyunk, így jó lenne egy emberi nyelven történő hozzászólás.

Köszi

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#1212) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Érdekel valakit egy PC-s Guitar hero World Tour gitár, meg hozzá a gyári softver?
Cserélném PS3-as gitárra értékegyeztetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1213) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Nemrég játszottam egy barátomnál a GH-val és nagyon megtetszett. Szeretnék venni. Több kérdés is felmerült. 1. Érdemes még PS3 vagy Xbox360-t venni? Azon gondolkozom, hogy veszek egy szettet (dob, gitár, mikrofon) és használom egyelőre PC-n (meg is van a World Tour, ki is próbáltam már bill.-el) amíg ki nem jön az új konzol. Van e még pc-re több játék is ami beszerezhető? A dobnál pc-n csak 4 szín van, míg haveromnál PS3-n 5 volt. Ez miért van? Van esetleg olyan verzió PC-re amiben megvan mind az 5 szín? PS-n vagy Xboxon jobb az élmény? Xboxos dob ha jól láttam csak 4 színből áll és lehet hozzá külön venni 3 cint. PS-n alapból 5 van, ezért talán szimpibb a PS. Mindkét új konzol (PS4, Xbox720) támogatni fogja a régi GH-s szettet? Mert ha nem akkor egyértelmű a kérdés.

(#1214) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Vettem egy PS3-as Guitar Hero Aerosmith gitárt, de az USB-s vevőegysége nem működik. Nem világít a led és sem a PS3, sem a PC nem ismeri fel. A gitár az villog, de nem találja a vevőt. Mit lehet ilyenkor tenni? Érdemes szétszedni a vevőegységet? Nincs valakinek egy eladó? Valaki tud olyan oldalt, ahonnan lehetne rendelni?

(#1215) stophunter2 válasza stophunter2 (#1198) üzenetére


stophunter2
csendes tag

szóljatok ha valakit érdekel!

Stophunter

(#1216) Stepo


Stepo
aktív tag

Sziasztok!
Valaki találkozott márt olyannal,hogy a WT-s gitár WT-ben be-be penget magának ? és néha a whammy is magától megy... :W GH3-ban viszont tökéletesen megy :U Nem tudja valaki,hogy mi lehet a baja?

(#1217) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Hali valaki nem tudja hogy honnan lehet magyar chartokat beszerezni?

(#1218) Irmscher 353 válasza Stepo (#1216) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Igen én is szoktam így járni, az okát mai napig nem sikerült megtalálnom, de ha az adott dalt újrindítod, akkor utána már elviekben nem penget bele újból...
Idegesítő dolog, mert sok 100%-os dalt buktam így már be :S

(#1219) stophunter2 válasza stophunter2 (#1198) üzenetére


stophunter2
csendes tag

még mindig megvannak. :) szólj ha érdekel!

Stophunter

(#1220) holapito


holapito
tag

Valahol valakinek Guitar Hero: World Tour os gitár pcre ?

(#1221) MATEO6600 válasza holapito (#1220) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nekem van, ha érdekel, PÜ

(#1222) zimek


zimek
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék játszani a játékkal a lehető legkevesebb befektetéssel. PS2 vagy PC verzió érdekelne. Milyen megoldást tudtok javasolni? Laptop, nagy TV van, ezért lenne jó a PC-s verzió. Köszönöm!

(#1223) Stepo válasza zimek (#1222) üzenetére


Stepo
aktív tag

Szia!

Szerintem szerezz be egy használt gitárt és zúzz ;) (PS2-n ha arra könnyebben be tudod szerezni a gitárt/lemezeket)
Én is PC-n szokok játszani,csak az a baj,hogy nem jelent meg az összes rész PC-re. :(
Én még régen vettem meg a World Tour-t és kaptam hozzá a gitárt(Akkoriban 40Eu-ért szinte ingyen volt :DDD )

[link] Szerintem Xbox360-on érné meg játszani,arra jelent meg a legtöbb rész.(De csak ezért nem éri meg Box-ot venni :N )

(#1224) dudi6 válasza zimek (#1222) üzenetére


dudi6
senior tag

Ha jól tudom PS-hez kapott gitár/dob-hoz van usb érzékelő, azt rá tudod dugni laptopra, laptopodra meg tudsz letölteni pc-s verziót innen-onnan. :)
Nekem Xboxos Receiverem van és működik a laptopomon a játékkal, közben viszont vettem Xboxot is így már azon játszok...

(#1225) Leki78


Leki78
tag

Van egy vezetékes Guitar Hero (X-plorer Controller) gitárom viszont, ha rádugom a gépre akkor nem talál hozzá drivert. Létezik Windows 7 64bitre driver hozzá?

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#1226) Injun


Injun
aktív tag

Ps 3-on lehet a neten egymással zenélni?

(#1227) Irmscher 353 válasza Injun (#1226) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Elviekben igen, kérdés, h a serverek, aktívak-e még...

(#1228) szuladam


szuladam
aktív tag

Ps3mas los Paul gitárt vezetékkel is pcre lehet kötni? Vagy csak vevő egységgel? Olyat lehet külön venni? Hol?

(#1229) Geryson


Geryson
addikt

Még tolja itten valaki? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1230) Irmscher 353 válasza Geryson (#1229) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

sokan csak read only módban :)

(#1231) Geryson válasza Irmscher 353 (#1230) üzenetére


Geryson
addikt

Akkor kérdezem úgy, hogy tolja valaki a GH Live TV-s részével? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1232) japunk


japunk
aktív tag

Sziasztok!
Egy fontos kerdesem lenne hozzatok. A netet mar atbujtam de nem talaltam ra megoldast. Jo aron vennek egy PS2es verzioju GH 5 Band Kitet. A srac azt mondja, hogy ez jo PS3hoz is. Mennyi igaz ebbol? Koszi a valaszokat elore is.

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

(#1233) Irmscher 353 válasza japunk (#1232) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Emlékeim szerint a PS2-nek speciális csatlakozói voltak, míg a PS3-nak már USB-n csatlakoztattad hozzá a gitár adóvevőjét. Egy próbát lehet megérne, de saját példámon tudom azt, hogy a PC-hez való GH hiába usb-s nem működik a PS3-al...

(#1234) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Sziasztok!

Van vkinek ezeken kívül Guitar Hero custom-ja? (vagy Rock band)

SXFP52 Band Hero
CGHE87 GH 1
RGHP53 GH Modern Rock and Pop
CGH3NE GH Nostalgia
SXEP52 Guitar Hero 5
RG2E52 Guitar Hero Beatles Plus
RGHC20 Guitar Hero Fail
SXCP52 Guitar Hero Greatest Hits
RGHP54 Guitar Hero II
RGHP52 Guitar Hero III
CMDE52 Guitar Hero Megadeth
CGHP52 Guitar Hero Metal Mayhem
XNWE52 Guitar Hero Nightwish
RQQE52 Guitar Hero Queen
RG1E52 Guitar Hero Revenge
CGHRH2 Guitar Hero Rock Hits Custom v2
CGHERF Guitar Hero Rockfest 2010
SXCE52 Guitar Hero Smash Hits
RSJESD Guitar Hero System of a Down
RGVP52 Guitar Hero: Aerosmith
RGVE99 Guitar Hero: NOT Aerosmith but...
SXIP52 Guitar Hero: Warriors of Rock
SXAP52 Guitar Hero: World Tour
R6LPWR LEGO Rock Band
SZAP69 Rock Band 2
SZBE69 Rock Band 3
R37E69 Rock Band Metal Track Pack
R3ZE69 Rock Band Track Pack: Classic Rock
R9JP69 The Beatles: Rock Band

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#1235) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Guitar Hero Live? Valaki tolta/tolja?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1236) Geryson válasza Sirandrish (#1235) üzenetére


Geryson
addikt

Én is most leálltam egy pár hónapra, de mostanság megint elő akarom venni! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1237) air76


air76
tag

Sziasztok.Most rendeltem x360-ra Guitar Hero Live Guitar Bundle pakkot.Kérdésem,a régebbi GH játékokkal kompatibilis ez a "gitár kontroller"?(pl:GH5,Aerosmith,Metallica)

(#1238) Hego


Hego
tag

Nincs valakinek véletlen eladó gitárja PC-hez? Újat honnan lehet olcsót és faszát venni? :D

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#1239) Lizzy91


Lizzy91
újonc

Sziasztok.
Boccs, lehet hülye a kérdés, meg úgy látom a hozzászólásokban, hogy mindenki gitárral tolja... de hátha. A billentyűzet beállítással vannak gondjaim (GH World Tour). eredetileg ugye ez a fura shift, y, x, c, felállás van amit nem is nagyon értek... na mindegy, ezt állítanám én át. ami sikerül is, azaz átírni a config fájlban. és a játékban érzékel is valamit de maga a játék/gitározás részben semmi. ha átírom a greent pl F1-re (mivel az is funkcionál enter-ként) a játék menüjében alul azt írja, és lehet is vele enterezni, ezért tudom, hogy jó helyen vagyok... de valami mégse oké! valakinek van valami akármi tippje? egész nap ezzel sz*rakodtam, és már az idegbaj kerülget XD XD XD. előre is köszönöm.

(#1240) szarka_mark válasza Irmscher 353 (#1212) üzenetére


szarka_mark
újonc

engem érdekelne!!!

goyoallu

(#1241) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Xbox 360-as Guitar Hero Live-ban otthon van valaki? Úgy tudom, csak annak lőtték le a szervereit. Van egy rakás dal GHTV módban, azokat elő lehet valahogy szedni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1242) P41N


P41N
senior tag

Jó kihalt ez a topik is :))

(#1243) MATEO6600 válasza P41N (#1242) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nálam még le van mentve, habár az utolsó hozzászólásom már 7 éves :DD

(#1244) geza12


geza12
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre volna szükségem.
Vásároltam XBOX360hoz egy Guitar Hero Live giárt és játékot ami ugyebár wireless.
De nem érzékel normálisan a wireless része, csak ha közel tartom a vevő egységhez a gitárt.
Amint fél méternél távolabb teszem elveszti a jelet és lassan villog a vevő egységen a piros led. Ha közel teszem működik és folyamtos pirosan világít a led.
Nem tudom ilyenkor mi lehet a probléma?
A segítséget előre is köszönöm.!

(#1245) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Zúzós metál riffekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!!

(#1246) P41N


P41N
senior tag

Van itt olyan tag, aki tolja Clone Hero-val ? :)

(#1247) P41N


P41N
senior tag

Topikot vissza nézve nem nagyon volt elterjed a magyarok körében ez a game. Így már nem is csodálkozok, hogy kb senki nem válaszol :(

R.I.P Guitar Hero Topik!

[ Szerkesztve ]

(#1248) sanyi150


sanyi150
tag

Magyar számokat lehet valahonna letölteni?

(#1249) P41N válasza sanyi150 (#1248) üzenetére


P41N
senior tag

Nem hiszem, hogy bárki is csinált volna magyar zenéről bármiféle chart-ot:D

[ Szerkesztve ]

(#1250) nbencee


nbencee
tag

Én most kaptam rá nagyon a guitar hero játékokra, ha valakinek van felesleges, már csak porosodó bármilyen hangszere hozzá, írjon és megveszem :DDD lehet hibás is.

szerk.: live-on kívül minden xbox 360-hoz való érdekel

[ Szerkesztve ]

(#1251) frenk1


frenk1
aktív tag

segítégeteket kérem gitárhoz keresek usb vevő egységet. hol kapható?

(#1252) Hogen


Hogen
tag

Sziasztok,
Bárkinek van eladó gitár+dob+mikrofonja jelentkezzen kérem PS3 verzió :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.