Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) kristof123 válasza kasa85 (#19198) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem az 5xxx-es széria előtt egy 9600xt edition volt. Annyira gáz volt a szoftvere, hogy a hozzá adott CD-je sem volt teljesen kompatibilis. És ezek után még is hagytam magam rábeszélni még egy ati kártyára, természetesen az is gáz volt. :W Így soha többet nem akarok pirosat lakásba látni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19202) kasa85 válasza #35434496 (#19199) üzenetére


kasa85
őstag

Elképzelhető,de akkor nagyon limitált széria lesz itthon nem sokan fogják majd megvenni.

(#19200) luimapeiz
Ha le megy az ára meg éri az SLI szép teljesítmény érhető,így el ezáltal.
Szégyen,hogy nem tettek a dobozba egy pár filléres hidat pedig nekem adtak a gigához.
Én is rá fekszem majd ha lejjebb mennek az árak,és lehet nekem is SLI lesz bár se meló semmi nincs még a láthatáron :W

(#19201) kristof123
Én is így vagyok ezzel többet soha pirosat bár nagyon elcsábultam a mostani csoda kártya miatt ami majd a titánt püföli.
Lehet a kártyára befizetek,de a szoftverre nem :DDD
De akkor hogy a búsba fogom használni sehogy :))
Akkor 670 OC SLI,és már ott is vagyok stabil szoftverrel még a fogorvosok is ezt javasolják.
Főleg a hajápolási cikkek kevésbé hullik az ember haja az Nvidia szoftvereitől ha érted mire célzok :DDD

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19203) MaxxDamage válasza kasa85 (#19202) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

;)

Nekemis az a problémám, hogy idei év lassan elmegy és munka meg nincs... (de munkanélkülin voltam
3 months..) azt ennyi ! :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19204) kasa85 válasza MaxxDamage (#19203) üzenetére


kasa85
őstag

Akkor látom neked sem jó én már egy éve keresem a munka helyemet szóval lesz még mit kivárnom amilyen gyorsan haladnak itt a körülmények viszont kéne tuningolnom már szinte érzem viszket a tenyerem kell nekem az a csoda kártya :))
De a szoftver nem,és nem,akkor sem,még ha ingyen kapom a kártyát akkor sem és kész :D

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19205) Tökmindegy válasza kasa85 (#19204) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Srácok.
Igaz nem az én dolgom ezt megállapítani,de nálatok valami nincs rendben.
Hótkomolyan,merő jóindulatból mondom. :R
Talán nem egy hardver elem birtoklása a legkomolyabb cél a világon ,vagy tévedek?

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#19206) MaxxDamage válasza Tökmindegy (#19205) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ugyan-Ugyan , badarságokat beszélsz ! :)

(igaz levagyok százalékolva) , de am. azon kivül. minden rendbe... köszönöm ! :R
Ha nem lenne rendbe és nagy "gondjaim lennének" (mentális / anyagi) akkor nem ruházok be egy PC-be ami 300k+ zsés konfigba nem ? :)

"Talán nem egy hardver elem birtoklása a legkomolyabb cél a világon" --> majdnem... pontosítva: "millió darab / példány birtoklása a cél ! (nekem van is sok "millió" db. hardverem collection -ba / komplett konfigok is ! (igazi ritkaságok, amik maga idejükbe egy vagyon volt , s most is egy vagyont ér, mert beszerezni 1-2 darabot nem is nagyon lehet....pl. PI,PII,PIII Dual Pentium cuccok... :( ) emelett sok cél van még a világon amit egy ember elérhet... csak akarni kell és tenni érte ! (+ sok-sok szerencse...)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19207) kristof123 válasza kasa85 (#19202) üzenetére


kristof123
őstag

Ne hogy elcsábulj! A végén még megbánod (megint). :DDD
"Akkor 670 OC SLI,és már ott is vagyok stabil szoftverrel még a fogorvosok is ezt javasolják.
Főleg a hajápolási cikkek kevésbé hullik az ember haja az Nvidia szoftvereitől ha érted mire célzok"

Teljes mértékben egyetértek veled, és értem azt is mire céloztál. : D

Úgy néz ki, megtaláltam a zöld gatyások helyét. : DDD

[ Szerkesztve ]

(#19208) blaca83


blaca83
őstag

Én is nagyon kíváncsi vagyok az új AMD kártyákra és egyenlőre nagyon bizakodó vagyok :DDD

Bízom benne,hogy most tényleg előjönnek a "frankóval" és nem lesz pofára-esés mint prociban a Bulldoser. :(((

A 4850-70-90-es széria volt az utolsó szerintem ami tényleg sikeres volt tőlük. :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#19209) kasa85 válasza Tökmindegy (#19205) üzenetére


kasa85
őstag

Nekem nem ez a cél de nem is az a fórum ahol Tibi bácsi három jókívánságát kérhetem :))
Majd lesz egy fix állásom nem kell anyám nyakán élni,és tudom fizetni azt amit meg eszek,és meg iszok,elfogyasztok.
Végül is én is leszázalékolás alatt állok azért vagyok itthon,de azt csak egy két évre szeretném megjátszani én utána miután helyre raktak keményen dolgozom mint eddig szóval mint minden normális ember kelleni fognak majd azok a célok is amik szükségeltettek az élet mindennapjaihoz :)
Szóval köszönöm kicsit betegesen,de rendben vagyok :D

(#19207) kristof123
Nem fogok istenem kivagy a mennyekben szenteltessék meg a te neved jöjjön el a te országon legyen meg a kirakatod a kísértéstől óvj meg főleg a pirosak szoftverétől :DDD .Jőjön el a sávszélességed legyen meg a megabitted.

Uccsó off volt részemről :)
Na ennyi kész befejeztem inkább 2db 4gb-os vramos GTX670 oc veszek.

(#19208) blaca83
Nekem HD4850 volt le a kalappal hideg gyors,és jó volt a szoftver is az ötös szériánál kezdett el felborulni minden.
Az volt az utolsó hd6950CF kártyám amit használtam a mostani HD7XXX szériáról fingom sincs viszont sejtem meg ahogy látom már tudom,hogy jó volt kihagyni.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19210) tailor74 válasza blaca83 (#19208) üzenetére


tailor74
őstag

A 7870, 7950 utódjának megfelelő amd kártyák engem is éedekelnének,franc se tudja az új jelölésüket ,viszont ez az új "csoda" kártya nekem a nem elérhető kategóriába fog tartozni szerintem.... :N
A bulldoser miért volt pofára esés??

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#19211) Zorel válasza MaxxDamage (#19200) üzenetére


Zorel
senior tag

NV kártyákhoz nem szoktak adni SLI hídat, ASUS-éknál sincs hozzá. SLI híd az alaplaphoz jár, CF-nél viszont inkább a kártyákhoz mellékelik a lapokhoz meg nem.

(#19212) MaxxDamage válasza Zorel (#19211) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm ! :R
Látod ezt nem tudtam, neked hála már tudom ! ;)
nVidia forever !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19213) kasa85 válasza Zorel (#19211) üzenetére


kasa85
őstag

Így van helyesbítek a fentiekkel én is míg radeonom volt CF hidat a kártyához kaptam SLI hidat az alaplaphoz,és csak is ahhoz a laphoz ami támogatta alapból az SLI kombót.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19214) Zorel válasza #35434496 (#19199) üzenetére


Zorel
senior tag

Új Radeon árával kapcsolatban, pedig úgy fest szivárgott ki egy kis infó.
Itt a táblázat szerint 600-650 dollár lesz, ami azt jelenti, hogy az nálunk 600-650 euro, az kb 190-200 ezer forint.

Ez jóval a Titán ára alatt van, viszont nem fogok a boltba rohanni érte, nem akarok úgy járni, mint a 7970-el, a megjelenés után kb 1 évvel volt hozzá normális driver. 7970-ről váltottam 670-re, majd később 670 SLI-re, de egy 670 esetén is folyamatosabbnak éreztem a játékokat, mint 7970-el, pedig általában az FPS mutató kevesebbet mutatott. Hozzáteszem NV-nél is volt mostanában baj a driverek terén, de az utóbbi pár drivernél már nincs gond. Ismét szép folyamatos minden.

luimapeiz: Nincs mit. :)

[ Szerkesztve ]

(#19215) blaca83 válasza kasa85 (#19209) üzenetére


blaca83
őstag

Szerintem is nagyon jó kártyák voltak és abban az időben az Nvidia sem nagyon találta rajtuk a fogást. :N

(#19210) tailor74: A 8xxx-as szériából is lesznek biztosan kisebb modellek, csak ki kell várni.
A Bulldoser sajnos úgy volt beharangozva,hogy alacsony áron nagyon erős lesz. Sajnos nem így sikerült. Hiába a több mag nincs "kraft".

Mondom ezt úgy,hogy nagy AMD proci és vga fun voltam... :K
A kártyáknál jelenleg a driver támogatottság gyengeségét tartom például alapvető problémának. :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#19216) kasa85 válasza Zorel (#19214) üzenetére


kasa85
őstag

Ez így van pont ez miatt nem váltanák vissza Atira pedig ott hű ez mennyivel megy az mennyivel megy közben meg mikroszaggat mint az állat mintha rángatna a játék nem folyamatos a kép.

(#19215) blaca83
8800GTX ami 160 ezer ft ba került alázta a 4850 +15%al,és alig volt a kártya 40ezer ft szépen le esett a GTX ek ára akkor buktam egy hatalmasat a 8800GTX kártyával mivel képes voltam megvenni 160ezer FT ér,és alig három hónapra jött a válasz a 8800GT ami megint a nyakán volt 70ezer FT ér akkor zuhant mélyrepülésbe a 8800GTX ára na ott mondtam soha többet nem adok 100ezer ft felett kártyáért,mert akkora lehet a bukta ha nem szállsz ki időben,hogy egy életre megjegyzed hát meg is jegyeztem.

(#19217) luimapeiz
Ha a kábel a téma akkor van olyan szemét forgalmazó akik ki szedik a lapból pedig adnak hozzá alapból.és el adják ezer forintokért külön zsebre kávéra.
Minden CF/SLI támogató laphoz jár egy híd.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19217) MaxxDamage válasza kasa85 (#19213) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Am. ez mindent megmagyaráz, mert a lapom direkt "single" VGA -hoz lett véve (nVidia -hoz !) , mert a lap "Több GPU-s támogatás
Támogatja az AMD® Quad-GPU CrossFireX™ technológiát"
:K

SLi -t nem ! (véletlen se) , de ez nem gond... mivel nem SLi -re vettem .

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19218) kasa85 válasza MaxxDamage (#19217) üzenetére


kasa85
őstag

Viszont helyesbítek ami nincs felkészítve a két kártyásra a lap ahhoz természetesen nem is adnak sineket.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19219) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Gyerekek látom nagyon megy a duma az új AMD kártyáról :D Ahogy elnézem ez nagyjából egy 780-as áron lévő tuningolt 780-as physx nélkül :DDD Hacsak nem lesz jóval olcsóbb, akkor nem látok egyáltalán előrelépést, pedig ez elvileg új gen lesz... A földig kellene taposnia az előző kártyákat, és az NV-ket is, pedig a tesztek alapján az a néhol +5 fps egyenlő a semmivel szerintem.

Aztán nincs olyan sok idő a maxwell megjelenéséig sem. Arra jobban kíváncsi leszek :DD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19220) KTTech válasza Zorel (#19211) üzenetére


KTTech
veterán

Az MSI adott a Lightninghez :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#19221) SzlobiG válasza BlackSoft (#19219) üzenetére


SzlobiG
félisten

Annyira lesz új gen mint a GK110 vs GK104.

(#19222) BlackSoft válasza SzlobiG (#19221) üzenetére


BlackSoft
addikt

Én úgy tudtam teljesen új genről van szó....De a GK104 vs GK110 azért nagyot ütött. Tehát kenterbe vert minden másik kártyát a Titan/780 gyártófüggetlenül. Nem +1fpst hozott az új sorozat...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19223) kasa85


kasa85
őstag

Ez is egy limitált fos lesz mint a titán pénzes zsákok meg veszik,hogy elmondhassák viszont az ő kártyájuk a leggyorsabb én inkább okosabb leszek persze nem Tomival mosok,de veszek kettő 4gb vramos GTX670 kártyát,és még a GTX780 árát sem fizettem ki,és gyorsabb mindenben még a titánnál is a két kártya.
Igazából a DX 11.2 re leszek kíváncsi Xbox One meg a PS 4 azt fogja majd használni elviekben szóval jó lesz inkább arra pazarolni.
Bár nem biztosak az infóim azt hiszem a Xbox One a HD7850 kapja a PS 4 a HD 7870 kapja meg belsőleg.Ami ha jól tudom teljes kőrítésű 11.1 es DX kártya.

(#19224) BlackSoft
Akkor inkább én törlöm ki vele a seggm nem játszok vele amennyiben egy kártyával játszhatatlan,így is egy felső kategóriás kártyán el kéne mennie egy kártyán egy játéknak max beállítások mellett +30FPS felett.
Amennyiben nem fosport mehet a GTA 4 mellé a kukába. :))

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19224) BlackSoft válasza kasa85 (#19223) üzenetére


BlackSoft
addikt

És akkor kijön egy játék, amire 2 hétig nem lesz SLI támogatás, aztán a 670/760-al kitörölheted addig :B

Persze pénzügyileg jobb választás, ha erre a kis apróságra nem figyelünk...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19225) kasa85 válasza BlackSoft (#19224) üzenetére


kasa85
őstag

Vagy inkább várok addig biztos jön patch is hozzá ami jó dolog lehet a játékra nézve felhozatal amennyiben két hét nem a világvége az SLI támogatás :B
Minden szempont az anyagi járulék amennyiben van jobb választás azt kell választani viszont a piros szoftvereivel inkább nem is játszok maradok zöld gatyás játszok fele akkora FPS el bug mentesen,és mikroakadásmentesen. :)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19226) BlackSoft válasza kasa85 (#19225) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát jó lehet várni, ez igazából emberfüggő :D Én mondjuk ha kijön valami, ami érdekel, akkor azonnal :DDD Tuti nem várnék 2 hetet...És 60FPS-től nevezem játszhatónak a játékokat, a 45 már nagyon zavar. Tehát egy gyengébb kártya nekem nem lenne jó.

Igazából ebből a 780-ból is lesz még 1 majd. Hacsak nem jön előbb a maxwell, mert akkor abból lesz SLI :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19227) kasa85 válasza BlackSoft (#19226) üzenetére


kasa85
őstag

Én is türelmetlen típus vagyok szóval :DDD
Figyu ha megteheted hajrá,de ide is dobhatnál mikor Cysis 3 ok egy SLI kártyát,hogy menjen maximum elsimításon na ott már érezhető,hogy kevés a kártya.
maxwell érdekel engem is megvárom inkább az amennyiben teljes körítésű 11.2 kap DX ben akkor vetem is rá magamat :DD

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19228) BlackSoft válasza kasa85 (#19227) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát 780-al 60fps simán megvan de csak FXAA-val :DDD A 8xMSAA már 25fps-el döcög egy-két helyen. Oda kell a 780/Titan SLI mindenképp :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19229) JoolsNOS válasza BlackSoft (#19228) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Akkor csak én vagyok vele úgy, hogy néha a nagyobb élsimítást nemhogy feleslegesnek, hanem csúnyábbnak is érzem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19230) kasa85 válasza BlackSoft (#19228) üzenetére


kasa85
őstag

Jah arra gondoltam én is nekem is megy szépen FXAA-val,de az MSAA szaggatja mint nagymuter reumás keze a nokedlit :DDD

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19231) BlackSoft válasza JoolsNOS (#19229) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát ez elég erős kijelentés... C3-nál FXAA és 8xMSAA között az fps dropon kívül nincs nagy különbség, de azért az élsimítás hogyne kellene?! Nem az akarom nézni, hogy egy a monitorhoz képest átlósan álló objektum szélei szögletesek, mint egy 8bites játéknál...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19232) WaterWawe válasza kasa85 (#19223) üzenetére


WaterWawe
őstag

Támogatom az ötleted! Én is döntés előtt álltam hogy 780 vagy 760 SLi. A 760 SLi 10%-al jobb mint a titán és még újonnan is 130k-ért beszerezhető a kettő. Nagyon bevállt!

(#19233) JoolsNOS válasza BlackSoft (#19231) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Erről beszélek, hogy az fxaa-val is ugyanolyan szép. Bőven elég az alap élsímítás. Olyat nem mondtam, hogy nem kell egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19234) BlackSoft válasza JoolsNOS (#19233) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jó de a nagyobb élsímítástól azért csúnyább semmi sem lesz, csak élesebb. És a valóságban is élesek a szélek, mert nem pixelből állnak :D

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19235) kasa85 válasza WaterWawe (#19232) üzenetére


kasa85
őstag

Ja ja,és még a két kártyát nem is tuningoltuk ;]
Viszont várok ez a marwel vagy maxel vagy micsoda támogatni fogja a 11.2 arra teszem le Direct X téren a dolgokat hosszú távra befektetés. :D
Addig is GTX 670 4GB WF3 OC SLI Forever.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19236) KTTech válasza BlackSoft (#19234) üzenetére


KTTech
veterán

Azért ahol lehet, ott kerülni kell az élsímítást... erre már kezdenek rájönni a dSLR gyártók is, mert az élesség rovására megy. A túlmintavételezés sokkal célravezetőbb.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#19237) JoolsNOS válasza BlackSoft (#19234) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Na akkor az utolsó offom. Lehet régebben máshogy volt, de pl half life 2nél tisztán emlékszem, hogy a 4szeres élesebb volt mint a 8szoros. Lehet valami hiba volt, de azóta se rakok semmit 4szeres fölé. Most pl a crysisnál meg semmi különbséget nem vettem észre a msaa 2 és 8 között. Pedig jó a szemem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19238) kasa85 válasza JoolsNOS (#19237) üzenetére


kasa85
őstag

Nehéz is szinte a korlátokon veszed észre azt is FRAPS al lementve,és kinagyítva.
Szabad szemmel már van amit nem is látsz szóval nekem is elég bőven a 4X MSAA nem kel több ide felesleges szép,így is szóval van amiben észre vehető azért a különbség,de több esetben tapasztaltam,hogy alig van jelentősége,hogy 4x van vagy nyolcason.

Amúgy Vin Diesel avarod van,mert nekem is az kell :)
Már rég szerettem volna. :O

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19239) keIdor válasza kasa85 (#19235) üzenetére


keIdor
titán

Annyit fog érni, mint a 10.1, túrót.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19240) JoolsNOS válasza kasa85 (#19238) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha jól emlékszem ez volt az alap.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19241) BlackSoft válasza JoolsNOS (#19237) üzenetére


BlackSoft
addikt

Crysisnál tényleg nem látok énsem különbséget az FXAA és a 8xMSAA között sem. Pedig én allergiás vagyok arra, ha nem elég szép minden :DDD Talán ha max msaa-n van akkor 1-2 helyen a szellőző rácsok 200méterről is élesek, de azt már úgysem figyelem XD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19242) Howkeddlee válasza MaxxDamage (#19191) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Gigabyte GTX770 OC-hoz sincs SLI híd csomagolva! De anno az MSI GTX680 Lightninghoz adott az MSI!

(#19243) kasa85 válasza keIdor (#19239) üzenetére


kasa85
őstag

Majd ki derül amint az Xbox megkaparintja azt fogja hájpolni szerintem az újabb játékoknál ezért nem árt az ovatoság nehogy egy csúszkát ne tudjunk emiatt kimaxolni.Atin más volt a helyzet a 10.1 el itt megint más a Konzol generáció is tudni fogja,így mindent amit lehet kisajtolnak majd a gépükből.

(#19240) JoolsNOS
Az jó én a ridicket szeretném felrakni csak a menetét nem ismerem hogyan privátban le tudnád majd nekem írni,és még azt is hogyan kell úgy konvertálni a képet,hogy a PH elfogadja,és bele tudjam rakni a profilomba?

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19244) WaterWawe válasza Howkeddlee (#19242) üzenetére


WaterWawe
őstag

A Lightninghoz azért jár, mert a hűtő magasabb mint kéne és a merev SLi híd nem megy rá.

Far Cry 3-ban szerintem a 4x-es és 8x-os élsímítás között látható különbség van.

(#19245) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Tisztelt Club :P

úgydöntöttem hogy GIGABYTE GTX 760 4gb lessz a jövendőbelim a 2gb os verzió helyett. szerintetek megéri? :D

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#19246) Zorel válasza MasterHUn (#19245) üzenetére


Zorel
senior tag

Jelenleg még nem sok játékban fogod hasznát venni a 4GB-nak FHD felbontáson, de a jövőben még jól is jöhet, szóval ha most vennék kártyát lehet én is a 4GB-os verziót választanám...

(#19247) E1even válasza MasterHUn (#19245) üzenetére


E1even
senior tag

Full HD-ben nincs sok értelme a 4GB-osnak, felette már jól jön a több memória.
Meg ha 2x (esetleg 4x) élsimítás felett akarod használni, akkor az memóriazabáló tud lenni.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#19248) FLATRONW válasza kasa85 (#19216) üzenetére


FLATRONW
őstag

Gondolom tisztában vagy azzal, hogy a 4850 2 generációval újabb kártya, mint a 8800 GTX. Csoda lett volna, ha nem lett volna gyorsabb.

(#19215) blaca83: szerintem meg a fordítottja az igaz, az AMD nem talált rajtuk fogást akkoriban.
A 4850 ellenfele a GTX 260 és GTX 275 volt. A tesztek alapján pedig mindenhol gyorsabbak is voltak ezek a kártyák.

Techpowerup

(#19249) kasa85 válasza FLATRONW (#19248) üzenetére


kasa85
őstag

Viszont a 8800GTX nem engedett sokáig míg nem jött a 8800GT ami alig volt lassabb mint a 8800GTX.
Akkora áresés volt,hogy csuhaj.
Viszont jött a 9800GTX ami már egy javított verzió volt magasabb órajeleken szóval követtem nagyjából mi hogyan történt utána nem sokkal jöttek a GTX2xxx szériák,és a HD4XXX szériák.
Volt 8800GT is,és azt cseréltem egy HD4850 re amit nem bántam meg nemsokkal GTA 4 vele :D

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#19250) kristof123 válasza kasa85 (#19227) üzenetére


kristof123
őstag

770-el is játszható egy kártyával, teljesen full-on a Cry3. Viszont van olyan hely ahol lemegy 18 fps-re, de átlagban ~30+ fps-el szaladgált a játék.
(Mondom ezt úgy, hogy egy héten egyszer játszom vele max 1-2 órát) : D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.