Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) -=RelakS=- válasza Plaza (#100) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nyomkodás, szoftver frissítés a Ticwatch-ot is meríti.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#102) Rover623 válasza Plaza (#100) üzenetére


Rover623
félisten

Az még Gen 4 Fossil belsős! :U
Sztem életszerű!

primus inter pares

(#103) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Nem tudom, hogy eddig hányótok tudta, de megvan, hogy hogyan lehet változtatni az óra nyelvét.
A telefonon (lehet, hogy Sony specifikus) a Beállítások -> Rendszer - > Nyelvek és bevitel -> Nyelvek menüben hozzá lehet adni más nyelveket. Ha itt felveszünk egy olyan nyelvet az első helyre, amit az óra támogat, akkor olyan nyelven fog szólni.
Sajnos magyarul nem tud az óra. Japánnal ellenőriztem, ha az van az első helyen, akkor a telefon és az óra is japánul brekeg.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#104) Rover623 válasza Rover623 (#49) üzenetére


Rover623
félisten

Wear OS 2.12, Home App 2.31
Security patch level maradt 2019.nov.1

Ahogy olvasom, van akinek letiltotta a Google Pay-t!
Engem (sajnos) nem érint...
Jó lenne már fizetni vele...legálisan! :D

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#105) bolcsodal válasza Rover623 (#104) üzenetére


bolcsodal
addikt

Snapi3100-as Gen4 Fossil órákra megjöttek a Gen5-nál megismert energiasémák a legújabb frissítéssel.

Google Pay nálam működik...még. :DDD

They drew first blood....

(#106) F.E.K.. válasza bolcsodal (#105) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Magyarországon is van már Pay? (Gyanús hogy nem ;) )

A sémák jók, legalábbis 5 gen-en nekem beválltak.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#107) bolcsodal válasza F.E.K.. (#106) üzenetére


bolcsodal
addikt

Bocs, Mo-n nincs Google Pay. Csak reflektáltam az ezt érintő problémákra.. :)

Eddig a Custom-sémát fésülgettem. Igazából csak egy helyre gyűjtöttek néhány beállítást, amit eddig szétszórtak a Settings menüben...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#108) VeryByte válasza bolcsodal (#105) üzenetére


VeryByte
őstag

Van Gen4-es 3100-as?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#109) bolcsodal válasza VeryByte (#108) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hogyne lenne.. :D Fossil Sport. 512MB RAM...szal kompromisszumos..

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#110) David888


David888
tag

Sziasztok!

Mi a tapasztalat az új Wear OS-el Fossil órákon? Javított a készenléti időn?

[ Szerkesztve ]

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#111) bolcsodal válasza David888 (#110) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem vettem észre változást. Normál használat mellett nekem 50% körül van estére.
GPS, wifi szívja rendesen. 40 perc futás, gps-el leradíroz 25%-ot is akár. Annyi, hogy vannak energia sémák...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#112) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! Tegnap beléptem a klubba egy gen 5-al, mivel napi szinten használom a google payt, a naptárat és néha az asszisztenst is. Wear OS-en mi a jó alvás monitorozására?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#113) -=RelakS=- válasza hajbel (#112) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hogy jobb van-e, azt nem tudom, de én a Sleep as Android-ot használom.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#114) hajbel válasza -=RelakS=- (#113) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#115) VeryByte válasza hajbel (#114) üzenetére


VeryByte
őstag

Megkérdezhetem, hogy honnan szerezted be?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#116) hajbel válasza VeryByte (#115) üzenetére


hajbel
addikt

Angol amazonon volt leárazva fél napig 167 fontra.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#117) Rover623 válasza hajbel (#116) üzenetére


Rover623
félisten

Az nagyon jó ár volt érte! :Y

primus inter pares

(#118) hajbel


hajbel
addikt

Azoktól krédezném, akinek régebb óta van amoledes órája: AOD-el be tud égni a kijelző? Nem hinném, hogy annyit mozog, hogy biztonságos legyen beégés ellen. Az AOD ugye kényelmesebb, mint a tilt-to-wake és reddites kommentek szerint kevesebbet is fogyaszt, mint az AOD, legalábbis snapdragon 3100-as chipsettel, ami direkt AOD-re lett optimalizálva. Van esetleg olyan AOD, ami ugrál és nem csak pixeleket mozog percenként? Egyelőre facert használok, mert nagyon tetszenek a watchfacek rajta, de eddig nem találtam rajta olyan watchfact, amin ugrálna a felirat.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#119) -=RelakS=- válasza hajbel (#118) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Facer ... 1500 pénz havonta, és ez csak a bevezető ár (premium)? Nope :D Még az 1600ft "plus"-ban sem vagyok biztos, hogy kifizetném érte.

Pedig tényleg szépséges gyűjtemény van rajta.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#120) hajbel válasza -=RelakS=- (#119) üzenetére


hajbel
addikt

Ingyenes. A prémiummal csak annyit nyersz, hogy pár exkluzív watchfacet ingyen elérsz. Ami tetszik azt megveheted külön is és vannak bundle leárazások, pl. kedvezménnyel több watchface olcsóbban. A fizetősek általában jobbak, mint a prémiumok. Mondjuk én eddig csak ingyenesen használom, de az ingyenesek között is nagyon jó a felhozatal.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#121) -=RelakS=- válasza hajbel (#120) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Viszont írnod kell, hogy mit nézték meg, mert ingyen history nem jár.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#122) hajbel válasza -=RelakS=- (#121) üzenetére


hajbel
addikt

Hozzáadod a favourite listádhoz ami tetszik.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#123) hajbel válasza -=RelakS=- (#121) üzenetére


hajbel
addikt

Ha van hasonló alternatíva, ne tartsd magadban :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#124) -=RelakS=- válasza hajbel (#123) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Egyedi számlapokat szedtem le, aztán ott ragadtam a Cronosurf-nél

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#125) Rover623 válasza hajbel (#118) üzenetére


Rover623
félisten

Az új Amoled-ek kevésbé hajlamosak a beégésre. Mozgás mindig van a kijelzőn, mert vagy értesítés jön, vagy meglóbálod a kezed és bekapcsol, stb.
Én amúgy minimum havonta cserélem az óralapot, de van hogy gyakrabban, szóval minimális az esélye a beégésnek...sztem.
Ja, én is Facer! :D

primus inter pares

(#126) hajbel válasza Rover623 (#125) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz mindkettőtöknek! Én AOD-t használok, nálam folyamatosan mutatja az időt. Viszont tegnap amikor kibírtam fél óráig, hogy ne nyúljak hozzá, már jócskán feljebb voltak a számok az alap helyzethez képest, úgyhogy valószínűleg nem ég be. Redditen olvastam több hozzászólásban, hogy AOD-el jobb az üzemidő, mint tilt-to-wake használatával. Ezt próbálta valaki? Én alapból csuklósforgatós bekapcsolásra állítottam volna, de írták, hogy az AOD kevésbé meríti, vagy ugyanannyira.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#127) bolcsodal válasza hajbel (#126) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ezt megerősíthetem. Custom energy management-ben letiltottam a "tilt to wake" opciót, AOD bekapcsolva. Jelentős energiamegtakarítás. Korábban este hatig kb 50%-ot evett meg...most alig 20-at.

They drew first blood....

(#128) hajbel válasza bolcsodal (#127) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz! Melyik watchfacet használod? Gondolom azért az sem mindegy, hogy az AOD szétterül-e az egész képernyőn. Faceren elég gyakori az ugyanolyan, vagy szinte ugyanolyan AOD, mint az aktív watchface.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#129) bolcsodal válasza hajbel (#128) üzenetére


bolcsodal
addikt

Essential Digital. Nem töltöttem 3rd party számlapot.

They drew first blood....

(#130) hajbel válasza bolcsodal (#129) üzenetére


hajbel
addikt

Váltottam 3rd party számlapról (Facer), gyárira és brutális a különbség üzemidőben. Ez így nálam simán ki fog bírni 2 napot, a faceres tizenpár órás üzemidejével ellentétben. Nem kizárt, hogy ott is lehet találni kevésbé akkuzabáló számlapot, de az sem kizárt, hogy maga az app zabálja az akkut. Mondjuk amit használtam Faceren számlap, nagyon minimalista volt, sok feketével.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#131) somag


somag
tag

Üdv mindenkinek!
Segítséget kérek budapesti Ticwatch tulajtól.
Az órám töltője 16 hónap után megdöglött. Az óra kikapcsolt, töltés semmi. Hama szervízben cserélték a töltőt. Azóta azt tapasztalom, hogy laptopon töltve fel-le csatlakozik. Gondoltam, hogy a laptop, meg a win 10 az oka.
Nemrég feltettem egy appot, hogy jelezze a telefon, hogy mikor van az óra 100%--on. Ez is folyamatosan csipog, hogy csatlakozott/lecsatlakozott. Ez kb 5 másodpercenként ismétlődik.
Ha van olyan tulaj aki segítene egy személyes találkozóval Pesten, amikor a laptopommal és az Ő töltőjével tesztelni tudom, azt megköszönném. Szeretném kizárni, hogy a töltő az órával van gond.
Tudna segíteni valaki?

(#132) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Éjszaka (4:30) fényárra eszmélek a szobában...

Nem, nem az idegen látogattak meg, csak az órám közölte maximális fényerővel hogy "installing system update). :DDD

Értem én hogy kényelmes, de nem lenne jobb ha megkérdezne esetleg? (Ráraktam egy pólót amíg végzett :D )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#133) Bali222


Bali222
tag

Sziasztok,
Nekem egy gen 4-es fossil órám van, amivel nagyrészt meg vagyok elégedve.

Viszont van egy problémám is. Az értesítések néha rezegnek és felvillannak az órán, néha pedig nem, és nem értem az okát.

Oneplus 7t telefonom van, az energia gazdálkodást kilőttem az appnál, illetve lelakatoltam, úgyhogy ez nem kéne probléma legyen.
De egyébként az értesítés ott van az órán, csak nem jelez, hogy volt valami.
Valaki találkozott már hasonló problémával? Valószínűleg valami beállítás lesz.

(#134) Rover623 válasza Bali222 (#133) üzenetére


Rover623
félisten

Gen 5-nél is előfordul. Sztem Wear OS probléma. Remélem, javítják.

primus inter pares

(#135) Rover623 válasza F.E.K.. (#132) üzenetére


Rover623
félisten

Milyen verzió lett?
Mert nekem 2.13 és nem jelzett még frissítést! :D

primus inter pares

(#136) F.E.K.. válasza Rover623 (#135) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A Wear Os 2.13 (de az nekem play-ról frissül, ez most firmware update volt).

Home App 2.32.0.294442101
Google Play services: 20.1.04
System version: H
Android security patch: 2020 Januar 1.

Build number: PWDU.190829.040

Szólni nem szólt, de gondlom mivel állványon volt, meg wifi-t is elért, meg nem volt a kezemen (a pulzusmérőből azt is tudni lehet hogy nem csak alszik a tulaj és azért nem mozog) megoldotta maga...

Ha nem ébredek fel a fényre valószínűleg észre se veszem a dolgot...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#137) slice14


slice14
veterán

Sziasztok, én is újra csatlakozom a Wear OS használók táborába egy Fossil Gen5 The Carlyle HR-el. Korábban volt egy első generációs Moto 360-om. És érdeklődni szeretnék hogy milyen védőüveget ajánlotok hozzá, ami eu raktárról elérhető? Vagy esetleg itthon is lehet kapni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#138) hajbel válasza slice14 (#137) üzenetére


hajbel
addikt

Gratulálok! Én ilyet használok. Az első nap jelentkeztek rajta mikrokarcok, azóta több nem. Szerencsére legalább olcsó :D

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#139) slice14 válasza hajbel (#138) üzenetére


slice14
veterán

Köszi.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#140) slice14


slice14
veterán

Amit rendeltem az egy fekete szilikon szíjas Gen5. Mert jobban tetszik feketébe, mint a szürke ami rozsdamentes szíjjal van. Viszont korábban került hozzám (már nemtom hogy) egy Huawei Watch 2 fekete rozsdamentes szíj, de gondolom az a Fossil Gen5-höz nem jó, mert az 20mm-es. Jól gondolom? Feketébe sajnos nem találtam rozsdamentes acél szíjjal. :(
Amúgy gondolom órásnál bárhol találok fekete rozsdamentes acél szíjat, mert ugye szabványos csatolója van ha jól látom?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#141) hajbel válasza slice14 (#140) üzenetére


hajbel
addikt

A 20mm-es nem jó. Igen, szabványos, 22mm-es csatja van.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#142) slice14 válasza hajbel (#141) üzenetére


slice14
veterán

Köszi. Mondjuk kíváncsi vagyok hogy milyen minőségű szilikon szíjjal szerelte a Fossil. Na de ezt már csak legkésőbb kedden tudom meg.

Ugyanitt Huawei Watch 2 rozsdamentes 20 mm-es fekete szíj eladó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#143) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok,

a Fossil Gen5 (FTW4026) órájával szemezek egy ideje. Tudtok esetleg alternatívát? Vagy érdemes beugrani?

(#144) hajbel válasza Criminal017 (#143) üzenetére


hajbel
addikt

Én meg vagyok vele elégedve. Minden nap amikor fürdök, eszem feltölt és rajtam van még alvás közben is. A sleep with androidos alvás monitorozás kicsit fapados. Az értesítések és a google assistant, valamint az egész googleös ökoszisztéma nagyon jó. Pl. rögtön tudom ha a gépem késik stb. Az android pay is nagyon jól működik, az egész rendszer nagyon gördülékeny. Alternatívák nyilván a Samsung Active 2 és a Galaxy Watch 2, vagy a Huaweii Magicwatch/GT 2. Nálam az active 2 azért esett ki, mert szerintem nem néz ki jól és bár a google assistant integrálható, nem az igazi. A Galaxy Watch 2- nek a 42mm-es változata úgy néz ki a csuklómon, mint egy női óra, a 46mm-es pedig túl nagy és vastag. Huaweii eleve kiesett, mert nem lehet rá 3rd party appokat telepíteni és az értesítések sem az igaziak. Viszont ha ezek nem kellenek, egy jó választás, mert az akkuidő 2 hetes.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#145) Criminal017 válasza hajbel (#144) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi, még aznap megvettem, marhára tetszik. :B

-viszont-

Ez alapján [link] megcsináltam a Google Pay-t, de azóta a google assistant nem hajlandó működni, azt írja nem éri el a Google szervereit... Akkor ez így "kuka" vagy ez működik vagy az?

(#146) hajbel válasza Criminal017 (#145) üzenetére


hajbel
addikt

Igazából nem tudom, én angliában élek és mindkettőt használom napi szinten.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#147) Badboys


Badboys
őstag

Nem tudom,hogy jó helyre írom a kérdésem,de remélem tudtok rá választ. Sajnos az órám topikja halott. Olyanoktól kérdezném akik Wear os t használnak.
Sajnos valamitől fehér lett a program,az órám képét sem jeleníti meg holott eddig fekete volt és az óra képe is fönt volt a kezdő oldalon. Az utolsó frissítéssel jött a probléma. Ezért kérdezem,hogy másnál is így lett vagy csak nálam van gebasz? Köszönöm

(#148) Criminal017 válasza hajbel (#146) üzenetére


Criminal017
őstag

Angliában jelen van hivatalosan a GPay, nem kell ügyeskedni... :O Azért köszi!

Nya mindegy, egyelőre a GPay-t fontosabbnak vélem, mint az assistant szolgáltatásait, az úgyis van a telefonomon, otthon meg van egy Home Mini, azokon elérem. :B

(#149) Rover623 válasza Badboys (#147) üzenetére


Rover623
félisten

Egyedi probléma lesz. A legtöbben észre se vettük hogy 2.14-re frissült.
Csinálj egy factory reset-et.

primus inter pares

(#150) Badboys válasza Rover623 (#149) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm sajnos ettől féltem mivel újra indítottam mindkettőt,de semmi sem változott. Holnap megpróbálom elég a telefonon vagy mindkettőn?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.