Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) doongoo válasza PACSA75 (#950) üzenetére


doongoo
addikt

szép munka! :C

(#952) joey1980


joey1980
lelkes újonc

Tudtok esetleg olyan sportrackert, amiben van auto pause?
Suunto gyári appból kimaradt...
Na közben látom, az Adidasban van.

[ Szerkesztve ]

(#953) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Van egy TicWatch pro 3 GPS órám, amit egy Xiaomi Mi 10 t-vel használok. (Ez az első wear os-es órám).
A hívás fogadás valahogy nem kerek. A problémám az, hogy nem azon a készüléken megy a beszélgetés, amelyiken felveszem. Először az volt, hogy ha az órán vettem fel a hívást, akkor a telefon mikrofonja és hangszórója működött.
Újra indítottam az órát, akkor egy darabig jó volt. Ha az órán vettem hívást, akkor az órán folyt a beszélgetés, ha a telefon, akkor ott.
Utána valamitől újra elromlott, de most úgy, hogy ha a telefont veszem fel, akkor is az orán jön a hang és az óra mikrofonja él. Mitől állítodik el, és egyáltalán van erre beállítási lehetőség (én nem találtam)?

Ka64

(#954) doongoo válasza ka64 (#953) üzenetére


doongoo
addikt

Nálam ilyen gond alapból nincs. Azt mondjuk talán 1-2 alkalommal előadta, hogy csörgött a teló (Poco F3, azaz szintén MIUI), és a telót emeltem a fülemhez azzal a kezemmel, amelyiken az óra van és akkor átvette a hívást az óra.

(#955) imis


imis
senior tag

Sziasztok, senior okosórát keresnék, sim kártyásat.Milyent ajánlanátok?

(#956) joey1980 válasza imis (#955) üzenetére


joey1980
lelkes újonc

Igaz, nem WearOS, hanem "sima" droidos, és nem is senior, hanem gyerek, de kb. ugyanazt tudja. LT08 néven fut, unokahúgomnak és most anyukámnak is ilyen van. 4G-s, működik rendesen, az app is egyszerű. Aliről 15 volt tokkal-vonóval 3 hét alatt. Itthon 30 kb. Szerintem a célnak megfelel. Úgy ajánlották nekem is a "márkát", és bevált.

(#957) pub01


pub01
újonc

Új kedvenc watchface :)

(#958) spiky03


spiky03
veterán

Az mitől függ, hogy mikor figyeli az óra az alvást?
Mert nálam csinál olyat a Ticwatch 2020, hogy vannak esték, amikor nem méri pedig az óra rajtam van.
Lefekvés előtt veszem fel mindig mert addig töltőn van.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#959) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Hatalmas segítségre lenne szükségem. Az alany egy TicWatch Pro 2020 LTE. Beállítottam az érintéses fizetést, amihez kötelezően kellett egy kódot is használni.
Ezt követte 2 hónap essential mode. Ma bekapcsoltam és….
Nem tudom a kódot :)
Hogyan orvosolható ez?

But who is watching the guardians?

(#960) zsola400 válasza Mr. Y (#959) üzenetére


zsola400
aktív tag

Szerintem itt csak a factory reset segít, de ez mindent töröl az óráról.
Vagy Wear OS app > Speciális beállítások > Óra párosításának megszakítása, de itt is visszaállítja az óra gyári beállításait.

(#961) Mr. Y válasza zsola400 (#960) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Szerencsére tegnap éjfélkor eszembe jutott :))

But who is watching the guardians?

(#962) somag válasza pub01 (#957) üzenetére


somag
tag

melyik?

(#963) somag válasza ka64 (#953) üzenetére


somag
tag

Telefon bluetooth beállításaiból töröld az óra párosítást, majd add hozzá ismét. A telefonon a bt beállításoknál engedélyezd hívásokhoz az órát.

(#964) ka64 válasza somag (#963) üzenetére


ka64
tag

Köszönöm, egyelőre működik.

(#965) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ez mégis milyen fasság, hogy ha csinálok gyári visszaállítást a telefonon, akkor csinálni kell gyári visszaállítást az órán is? TikWatch

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#966) racskobalazs válasza -=RelakS=- (#965) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Én úgy tudom, hogy ha egyszer párosítottad, akkor a visszaállítás nélkül nem engedi újrapárosítani (amire amúgy van workaround). Feltételezem GDPR meg adatbiztonság meg akármi, hogy ha esetleg eladod és elfelejted resetelni ne tudják meg a a dolgaid az óráról.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#967) -=RelakS=- válasza racskobalazs (#966) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Még a telefont is újra kellett indítani, mert képtelen volt a resetelt órával szóbaállni.
Ráadásul akkor a ótvar ez a TicWatch E2, hogy percekig nem volt hajlandó semmire sem reagálni. A fizikai gombjára sem. Hát majdnem falbozbxtam.

Esküszöm, hogy a Pebble Time sokkal jobb volt szoftver téren.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#968) Bozek válasza -=RelakS=- (#967) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Esküszöm, hogy a Pebble Time sokkal jobb volt szoftver téren."

Csak egy kicsit drágább is volt. A Peble Time akkori árából veszel egy TicWatch Pro 2020-at és nincs ilyen gondod, hogy percekig nem reagál.

(#969) -=RelakS=- válasza Bozek (#968) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

200 dollár volt, abból csak egy TicWatch S2 jön ki talán, mert euróban látom az árakat.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#970) Bozek válasza -=RelakS=- (#969) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jogos, én a Pebble Time Steel-t találtam hirtelen, az drágább volt.

Na jó, Pro 2020 nem, mert az már nincs. Az annál kicsit többet tudó Pro S viszont bőven kijön, most akciósan 150 euró.

[ Szerkesztve ]

(#971) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Sziasztok! Tudom Apple-s vakítás, de itt nincs arra lehetőség hogy felolvassa az időt? Az alany egy Galaxy Watch 4.

Fold 5

(#972) racskobalazs válasza Zolesz007 (#971) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Google Assistanttól ha megkéred az időt, nem olvassa fel?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#973) Zolesz007 válasza racskobalazs (#972) üzenetére


Zolesz007
őstag

Az elvileg nem elérhető a Watch 4-re.

Fold 5

(#974) alladek07


alladek07
friss újonc

Sziasztok
Tudna valaki segíteni, akinek Fossil Gen5 E órája van

Az ébresztés milyen ebben az órában? Úgy értem van olyan lehetőség benne, hogy ébresztesnel csak rezegjen? Mint pl az Almás óránál
Kibírja az Akksi estig? Telefonálni tudok vele, ugye?
koszi a segítséget

(#975) blueye


blueye
veterán

Hogy lehet hogy a MICHAEL KORS LEXINGTON 2 (Gen 5 Fossil) oram 6 percet kesik? Eddig tokeletesen pontos volt, szinkronizalt a telefonnal.

(#976) blueye válasza blueye (#975) üzenetére


blueye
veterán

Megoldodott. Vmiert az automatikus time/date szinkronizalas kikapcsolt, esku nem en voltam :)

(#977) Bozek


Bozek
nagyúr

Na, megrendeltem a Ticwatch Pro 3 Ultra-t. Nehéz döntés volt, mert bár volt 10%-os kuponom (még valami karácsonyi pörgetős cuccból), de azért nem olcsó. Most már csak el kellene adni a Pro 2020-at.

Azért tök jó, hogy kaptam trackinghez számot, és a linkelt oldalt megnyitva először ausztrál postát, majd valami Purolator nevű kanadai futárcéget hozott fel, de nem talált semmit. Kézzel átállítva GLS-re már megvan a nyomkövetés, úgy néz ki, Németországból küldik.

(#978) zsola400 válasza Bozek (#977) üzenetére


zsola400
aktív tag

Használd a Parcels app-ot, ez elég jól leköveti a TN-t.

(#979) Bozek válasza zsola400 (#978) üzenetére


Bozek
nagyúr

A TrackChecker Mobile-t szoktam használni. Mondjuk érdekes, hogy ez szerint Mainz-Hechtsheim-ből indult, a Parcels szerint meg Frankfurtból. Igaz, a Neuenstein már mind a kettőnél stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#980) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Volt már valaki aki az új TicWatch Pro 3-al el mert menni úszni? Mert értem én, hogy vízálló meg minden de valahogy nem merem vízbe vinni. Meg lehet bennük bízni ha azt mondják, hogy vízálló akkor az is?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#981) rjg válasza racskobalazs (#980) üzenetére


rjg
őstag

Én eveztem és fürödtem is vele, nem volt gond, nem ázott be.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#982) Mr. Y válasza racskobalazs (#980) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ugyan a Pro 2020-am van, de rendszeresen úszom vele.

But who is watching the guardians?

(#983) racskobalazs válasza rjg (#981) üzenetére


racskobalazs
senior tag

& @Mr.Y, köszi akkor nem fogok szórakozni, beviszem :)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#984) -=RelakS=- válasza racskobalazs (#983) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lehet, hogy egyedül a gyógyvizet érdemes kerülni az órákkal.
Hajdúszoboszlón a Pebble Time-on először azt vettem észre, hogy az addig tökéletesen rögzült "matricák" lejöttek róla, majd jól be is ázott szerencsétlen. Előtte évekig nem volt gondja más vizekben.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#985) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Fossil Gen 6-ról mit kell tudni?
Annyit látok, hogy kicsit kisebb, mint a TicWatch-ok, illetve az akkumulátora kész vicc.
TicWatch Pro 3 Ultra GPS-hez hasonlítottam, de egy cikkbe nazt olvastam, hogy ebben letiltották az iránytűt kompatibilitási problémák miatt.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#986) ghiottone válasza -=RelakS=- (#985) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ismerős vett egyet. Aksiban nem előrelépés az 5-höz képest + pár hét után megjelent rajta egy szép piros pixelhiba, így ment vissza az amazonnak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#987) Bozek válasza zsola400 (#978) üzenetére


Bozek
nagyúr

A TrackChecker már rég jelezte, hogy ma kiszállítják a csomagot, míg a Parcels még kézi frissítés után sem. Na de nem is az a lényeg, megjött a TicWatch Pro 3 Ultra GPS. Most épp szoftvert frissít. Áttettem rá a TicWatch Pro 2020 szíját, nekem az jobban bejött. Bár majd tesztelgetem a gyárival is.

(#988) -=RelakS=- válasza Bozek (#987) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Majd nézd meg, hogy érvényes-e még, hogy az iránytűje le van tiltva.

Én meg reggel berendeltem egy Fossilt, remélem, hozza, amit szeretnék egy órától. Pl hogy ne 20 perc legyen egy nyomorult alkalmazás telepítése, amiből 15 percet nem áll szóba velem az óra :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#989) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

jee... megjött a fossil gen6
Szinte észre sem vettem a telepítést/összeszinkronizálást, míg a ticwatch e2-től kb megüt a guta.
A véroxigén szint mérője viszont .... elég finnyás XD lehet, hogy túl szőrös a csuklóm? :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#990) spiky03


spiky03
veterán

Másnak is az időjárás a Ticwatchon átállt Fahrenheitre?
Tegnap este tünt fel, hogy mi az,hogy 31 fok van:D

Nem állítottam rajta pedig semmit sem.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#991) Bozek válasza spiky03 (#990) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam 7 fok van, szóval nem. (Pro 2020 és Pro 3 Ultra)

(#992) spiky03 válasza Bozek (#991) üzenetére


spiky03
veterán

Az óra lapon ott jól mutatja, de ha elhuzom jobbra akkor ott már Fahrenheitre van. :F
Nem tudom mi történhetett.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#993) Bozek válasza spiky03 (#992) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam ott is jól mutatja a Weather mindkét órán.

(#994) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ez most komoly?
Regisztráltam Revolut-ba. A GPay a telefonon el is mentette a kártyát. Az órán csak az otp-s kártyákat tudom beállítani. :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#995) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#994) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Úgy látom, ez megoldódott: az órán és a telefonon külön kell regisztrálni érintéses fizetést, szóval az, hogy a Revolut alkalmazás előzékenyen benyomja a Google Pay-be a kártyát, pont nem segít.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#996) zsola400 válasza spiky03 (#990) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nálam is átállt, Pro 2020, sikerült visszaállítani.

(#997) spiky03 válasza zsola400 (#996) üzenetére


spiky03
veterán

Hol sikerült?
Én még nem találta meg. :(((

Nekem is az van Pro 2020

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#998) zsola400 válasza spiky03 (#997) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nem sikerült, rosszul fogalmaztam, mondat végén ?-jel akart lenni.

(#999) spiky03 válasza zsola400 (#998) üzenetére


spiky03
veterán

Már nekem is jó lett.
Annyi csináltam csak, hogy a laptopon beléptem a Weather oldalára ott kikeresztem a várost ahol lakom aztán picit nyomkodtam, hogy C vagy Fbe legyen a hőmérséklet, aztán később már az órán is jól mutatta.
Mondjuk nem tudom ennek volt-e köze hozzá. :DDD De már fokot mutat.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1000) spiky03


spiky03
veterán

Curve kártyával megy nálatok a fizetése az órával?
Nálam mindig elutasítást kapok vissza.:(((

Semmit sem állítottam rajta.

Ticwatch pro 2020

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.