Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) -=RelakS=- válasza spiky03 (#1000) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azt nem tudom, de Fossil + Revolut tegnap működött

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1002) t72killer válasza racskobalazs (#980) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van aki pórul járt vele.

Én is keresem az ideális órát:

Megbízható pulzus+spO2 mérés
Sósvíz-álló (komolyabban = egésznapos tengeri lubickolás, sólerakódás sem árt neki)
Wifin tud üzeneteket és valamilyen appal hanghívásokat indítani
Van saját tárhelyről bt zenelejátszás.
Max 150€/£

A Honor magicwatch 2-t nézegettem, az amazfit t-rex robosztussága tetszik, de funkciókban sovány.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1003) t72killer válasza t72killer (#1002) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kieg: ha esetleg térkép is lenne rá, az még jobb.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1004) racskobalazs válasza t72killer (#1002) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Hát ez mondjuk nem hangzik jól...
Remélem azért nem fog tönkre menni mert az elég kellemetlen lenne.

De valóban, elég érdekesek a Mobvoi órák... Nem tudom lehet a WearOS, de simán lehet a Tic saját alkalmazásai, de amikor megvettem, akkor nem arra gondoltam "24h monitoring" alatt, hogy napi 3x-5x megméri (már ha épp megméri) és csókolom... hanem mondjuk legalább 5-10 percenként vagy fél óránként (ami már megint nem hívható 24h-nak...). Oké, plusz pont, hogy oltás utáni láznál bejelzett a magas pulzusra....

Szóval valahogy úgy érzem, hogy HW-ban tök jó, mert gyors, reszponzív, 1-1,5 napot kibír töltésekkel, értesítések jönnek rendesen stb, de szoftveresen... Mondjuk ezt se lehet egyértelműen eldönteni, mert pl a Google Fit-hez képest a TicExercise sokkal több infót ad, bár elég pontatlan a GPS (séta közben max speed 16 meg 21km/h aha... Falakon nem phase-shiftelek át véletlen? :D)... Viszont a leírás (legalábbis s sétához tuti) sokkal bővebb, elevation, hr graph, vo2max, step freq, speed, stb... Szóval ebben meg ez a jobb (A többi sportot nem nagyon próbáltam még).

Nagyon vegyes érzéseim vannak az órával kapcsolatban.

Tesóm a Garmin órákat ajánlja, de azok meg nem épp ilyen árkategóriában versenyeznek :D

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1005) t72killer válasza racskobalazs (#1004) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, jó volna egy Garmin, de nem az órából élek :)) . Használt samu watch-okat nézem még, de azok meg zabálják az akksit :( . Egy t-rex pro-ra egész hetes üzemidőt írnak, erre mondom, hogy már színvonal.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1006) zsola400 válasza spiky03 (#999) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nálam is megjavult magától, nem piszkáltam semmit.

(#1007) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Egy kis rage/vent a Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultráról...

Ismerősömmel beszéltük, hogy hát Garmin órát akarna, merthogy van ismerősének és tök jó meg minden. Hogy pulzust mér, véroxigént stb (küldött printscreeneket, tényleg minden adat szépen ott van, pár perces felosztásban). Mondom neki azt mér az enyém is, van benne "24h monitoring" ezekre...
Aha a nagy ló.... Az előző (Sima 2019-es TicWatch) is problémás volt a méréseket tekintve, de azt betudtam annak, hogy még viszonylag új dolgok, vagy szoftveresen nem jó valami, ilyesmi.
Most, hogy előjött a téma megnézegettem, hogy milyen értékeim vannak, ha már úgy is rajtam van az óra egész nap. Ahhoz képest:

Szóval úgy, hogy egész nap rajtam van (jó szorosan, 2. luk), például pulzust tegnap éjjel meg ma hajnalban mért, előtte-utána semmit, vo2-t kb 2x 3 óra alatt, tegnap 24 óra alatt 1x, stressz szintet pedig legutoljára 17.-én, azóta semmit. Ezt hívják "24h monitoringnak"????

Nem beszélve az iszonyatosan pontatlan GPS-ről... Sima "Outdoor Walk" nevezetű módban beközöl olyan értékeket, hogy én 24km/h-val mentem egy szakaszon... Aha versenyfutó vagyok.. ja nem.

Ha tényleg ez van (és már megjelenés óta kb megvan az óra, és visszafele menve az adatokban kb ez az általános tendencia, vannak napok amikor semmilyen adat nincs...), akkor komolyan mondom soha többé nem fogok ilyen órát venni. Amibe ez kerül már kb megvan egy Garmin is..........

Rage off, remélem ez még elmegy a topicba :)

TL;DR: Ne vegyetek TicWach órát...

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1008) -=RelakS=- válasza racskobalazs (#1007) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Itt azért hozzátenném, hogy nem értem ezeket a méréseket.
Fossil is tud elvileg egész napos méréseket, de pl véroxigént hogy a francba mér szó nélkül, ha direktben kért mérésnél is fél percet nyugton kell lenni?
Google Fit még a pulzusomat sem tudja megmérni :F

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1009) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#1008) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Csak fikázni kellett, máris mért pulzust :D A véroxigénes rész viszont még érvényes

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1010) racskobalazs válasza -=RelakS=- (#1008) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Ne értsetek félre, nem várom, hogy másodperc szinten precízen minden rögzítve legyen. De ha már egyszer ezekkel a funkciókkal reklámozzák, és külön ki is emelik, hogy 24h monitoring, akkor ne (jobb esetben) naponta (vagy többnaponta) párat mérjen már... Hanem azért legalább 5-10 percenként... Mert ennek így semmi értelme szerintem.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1011) vinpilu


vinpilu
senior tag

Múltkor én is ránéztem az app-ra és nálam is az a helyzet, hogy 24h monitoring mellett teljes napok is kimaradtak, semmilyen adat nem volt. Az is lehet, hogy ez nem óra, szenzor és Wear OS hiba, hanem mondjuk a mobil alkalmazás oldalán van valami (vagy minden együtt okozhat ilyen kieséseket). Szerintem ha az adott napon valamiért nem megy/ment a szinkron az órával, akkor arra már nincs esély, hogy másnap feltolja az elmaradt napo(ka)t is (szerintem ezzel már nem is próbálkozik).
Összetett dolog ez, csak azt akartam mondani.

Nálam egyébként óra funkciója van és fizetésre használom még, ha nagy ritkán futok, akkor is csak az összefoglalóra rápillantok, aztán örülök, hogy tudtam ennyi km-t futni x perc alatt, azt már nem nézem, hogy milyen szakaszaim voltak, ahol esetleg 30km/h-val futottam volna.

Jártas sportolóként, ha hetente többször is edzenék és még az étkezésre, bevitt kalóriákra is figyelnék, akkor lehet, hogy az órától és a mobil alkalmazástól is azt várnám, hogy a részletekben is pontos legyen és legyen adat x időnként, de ettől távol állok és egyelőre elégedetten használom a Ticwatch Pro 3 Ultra-t. Tóban, medencében még nem voltam vele, de a fürdést, zuhanyzást kapja és eddig nem lett baja, mint a korábban említett dán srácnak.

(#1012) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Vajon ha a Fossil órán valami úgy dönt, hogy fél nap alatt leszívja az akkut, utána még menthető az óra?
Jelen pillanatban ott tartok, hogy akkor sem kapcsol be, ha töltőn van. :(((

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1013) blueye válasza -=RelakS=- (#1012) üzenetére


blueye
veterán

Ha nem az akku akkor erdemes egy full reset es elolrol kezdeni. Mondjuk ehhez nem art bekapcsolni...

(#1014) -=RelakS=- válasza blueye (#1013) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Sajnos a problémák a bekapcsolásnál kezdődnek :o

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1015) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#1014) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Úgy tűnik, hogy ilyen helyzetben be kell lépni a "Bios"-ba úgy, hogy a három gombot abszurd hosszú ideig nyomni kell. A megjelenő óra adatok között (PRODUCT_NAME - hoki :DDD ) a START-ot választva indul az óra.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1016) Hugi00


Hugi00
csendes tag

Sziasztok!
Egy iPhone 12 Mini és egy Michael Kors Gen5e óra beállításával kapcsolatban szeretnek segítséget kérni. A párosítás és a gpay beállítása (bankkártya hozzá adása) sikerült, viszont az értesítéseket nem tudom hogy tudom bekapcsolni, semmi nem jön át az órára, mit / hol kellene állítani? Mind a kettő a legfrissebb op rendszerre lett frissítve.
Köszi!

(#1017) Bozek válasza Hugi00 (#1016) üzenetére


Bozek
nagyúr

Android-on a Wear OS alkalmazásban lehet állítani az értesítéseket, gondolom iPhone-on is.

[link]

(#1018) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Használ valaki Nike run club (Nrc) alkalmazást az órán? Képtelen vagyok átállítani a mérföldet kilométerre. A telefonos appban beállítottam, de az órán nem találok rá beállítási lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#1019) Hugi00 válasza Bozek (#1017) üzenetére


Hugi00
csendes tag

Szia,
igen, ott lehetne, de nem jelennek meg az alkalmazások ( csak a telefon és a párosítás után random néhány órával később) az e-mail. Ahova irányít (Bluetooth beállítások) sincs rá opció. Vagy próbáljam újra párosítani 0-rol az egészet? (Csak azért nem szívesen, mert elsőre is több órába telt :( )

(#1020) t72killer válasza racskobalazs (#1004) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

kései visszajelzés: "tesódra hallgatva" vettem egy használt (igazából másodkézből új) instinct solart: nem egy bazári karácsonyfa szakajtónyi app-al, de jó kis óra, nekem elég lesz :R . nem kell örökké töltögetni, mint a színes kijelzős csodákat. Valószínű ez lesz a következő 10évre a "vedd meg és felejsd el az óramizériát" órám :)) .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1021) racskobalazs válasza t72killer (#1020) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Örülök, hogy sikerült "ötletet adni" :)

Hasonlóan cselekedtem, csak én Venu 2s-t szereztem be. Hát ezerszer jobb :D

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1022) Bozek válasza t72killer (#1020) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én egy héten 2x töltöm az órát, a telefont meg naponta. Végülis oly mindegy, hogy egyszerre hány kábelt használok. Plusz még ugye havonta egyszer ott van az e-book olvasó is. :D

(#1023) t72killer válasza Bozek (#1022) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Őszintén én az órát már nem venném fel a lépten-nyomon töltenivalók/töltöttséget fejben tartandók listájára. Ha úgy jön ki, akkor lehet nem tudod valahova magaddal vinni. (a telóm egyébként standby elmegy 8-9 napig is, ha csak backup szerepet tölt be)

Másik, hogy nekem bőven előfordulnak 1-2-3 hetes nomád szitujaim, amikor éppenséggel sz.rakodhatnék plusz kábelekkel és extra powerbankkal, de pont hogy nem azért mentem ki a természetbe, hogy barbierózsaszín lelkivilágú kütyük pszichéjét ápoljam.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1024) Mr. Y válasza t72killer (#1023) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

A TicWatch Pro is megoldás erre a problémára. Ha csak az időt kell mutatnia, akkor én 2-2,5 havonta töltöm

But who is watching the guardians?

(#1025) racskobalazs válasza Mr. Y (#1024) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Ahhoz kicsit drága, nem? :D Egy Mi band is mutatja az időt 8k-ért.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1026) t72killer válasza Mr. Y (#1024) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R , igen azt is néztem. többet tud, mint az instinct, viszont utóbbit másodkézből (védőfólia még rajta volt :DDD ) megkaptam 124£-ból, Ticwatch meg alig van/nincs így olcsósítva, újat kellett volna venni 200£ felett.
+a surf verziót sikerült levadászni, ami tudja az árapályt (tengerhez közel lakunk, minden héten van 1-2 kirándulás a gyerkőcökkel, nagyon tudom értékelni).

#1025: amim van full energiatakarékos módban: 3napnyi árapály, 2(?)napnyi naptár, napkelte-lemente, barométer/altiméter. A pulzoxi ha bekapcsolja az ember, tud zabálni, a gps is. A sima bt szinkron üziknek/egyéb emlékeztetőknek kb se mit se kér.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1027) Bozek válasza t72killer (#1023) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annyira nomád életet nem élek. De 45 napot írnak Essential mode-ban az én órám esetében, csak akkor nem okosóra módban van, és csak az óra, dátum, lépésszámláló, alvásfigyelő, valamint a HR-szenzor megy.

És a 3 nap okosóra módban is úgy van meg, hogy folyamatosan megy a GPS és amint olyan mozgást észlel, elindítja az edzés mérését. Amikor megyek a melóhelyre, akkor is simán beindul a séta mérése. Ez mondjuk egy TicWatch Pro 3 Ultra GPS, de a TicWatch Pro 2020 is elment így 3 napot.

[ Szerkesztve ]

(#1028) t72killer válasza Bozek (#1027) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

az alapjárat arra jó, hogy van egy órád és ha mondjuk egy 1órás érdekes szakaszon felvennél gps-logot, akkor 1pillanat és indítod a vételt :K . ja, a fentebbiben a "napok" az adat mennyiségét jelzik nem akksiidő, ennyit tud tárolni. ha van folyamatos bt kapcsolat, akkor ezek persze folyamatos szinkronban vannak,

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1029) racskobalazs válasza Bozek (#1027) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Akkor valamit nagyon jól csinálsz :D
Nálam a TicWatch 3 Pro Ultra GPS kb 1 nagyon max 1,5 napot bírt, mellé (mint fentebb írtam) nem is mért semmit, pedig minden is be volt kapcsolva rajta.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1030) barack2244


barack2244
tag

Az itthon kapható Mobvoi TicWatch Pro 3 (Ultra) LTE-ről tud valaki bármit?
Honnan hozzák? Garancia hol érvényesül? Megbízhatók ezek helyek?
Gondolom ezekre is csak UK simmel tolható fel az esim.

[ Szerkesztve ]

(#1031) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Használ még valaki Sleep as Android alkalmazást?
Éjszakára lekapcsolom a netet, és elindítom a Sleep-et.
Reggelre bekapcsol a wifi meg az állandó kijelző, és kikapcsol a döntésre kijelző bekapcsolás és az nfc :F
Ma meg 4 perccel később ébresztett, és nem logolt szinte semmit :Y

Fossil 6 + Realme GT 5G

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1032) freelancer68


freelancer68
tag

The recent system update on TicWatch Pro 3 and TicWatch Pro 3 Ultra brings a brand new Essential Mode Settings app.

[How to Make Full Use of the Essential Mode]

(#1033) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#1031) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Na jó, az említett jelenség most átlépett egy "creepy" szintet :DDD A telefon topikjában is kérédeztem, hátha tudnak valamit.

Szóval, 1-2 hete az a jelenség van, hogy ha elmegyek aludni, akkor az eszközeim is elmennek aludni. Erre ma reggel jöttem rá.
Először a Sleep as Android alkalmazásra gyanakodtam, de ma reggel nem használtam, innen a creepy dolog.
Szóval. Ha nem alszok, egész nap minden szép és jó, a telefonon az állandó kijelző mutat mindent, az óra is az elvártak szerint működik.
Viszont ha elalszok akár egy fél órára is, akkor mikor felébredek, a telefon kijelzője kikapcsolva, az órán meg a wifi be, az nfc ki, az állandó kijelző be, a döntésre ébredés meg ki van kapcsolva :Y
A dögök velem együtt alszanak, csak nem ébrednek fel rendesen :DDD

Látott már valaki ilyet?
Csak hogy itt is meglegyen: Realme GT 5G + Fossil Gen 6 kombó

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1034) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Van, akinek sikerült már iOS rendszerrel házasítani egy Galaxy Watch 4 Classic 46 mm LTE-t?
Mert az eSIM aktiválásával vannak bajok. Az óra egy Galaxy Note9+-al van összehangolva, de abban nincs élő SIM kártya.
Az APP szerint vissza kellene tennem a szifonból a kártyát ahhoz, hogy tudjam aktiválni :W :W :W
A fő probléma, hogy mindkét telefonom LoveMei páncéltokban van és nem a legkellemesebb egy ilyen művelet.

Tehát 2 lehetőség közül lenne szükségem az egyikre:
- eSIM aktiválása a Galaxy Note9+-ról fizikai SIM nélkül
- Galaxy Watch 4 aktiválása és használatra bírtása iPhone 12-vel

Van valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#1035) Viper26 válasza freelancer68 (#1032) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem holnap érkezik az óra, szintén ilyen van nálad? :)

WearOS-ról hallottál valamit? Elvileg nyáron? :F

Pixel 7 | FR955

(#1036) Viper26 válasza t72killer (#1002) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az nagyon jó, lehet át sem veszem ma akkor. :U

Pixel 7 | FR955

(#1037) Bozek válasza Viper26 (#1036) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért, mert valakinek gondja volt vele, már nem is kell? Ilyen alapon ne vegyél semmilyen elektronikai eszközt, mert mindegyiknél előfordulnak hibás darabok.

(#1038) Viper26 válasza Bozek (#1037) üzenetére


Viper26
nagyúr

Már nálam van, kiderül milyen lesz, meg Alzás, így majd ők intézik ha bármi lenne.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#1039) Viper26


Viper26
nagyúr

Időzített essential mode mellett normális hogy jönnek át az értesítések az órára? :F

Pixel 7 | FR955

(#1040) Bozek válasza Viper26 (#1039) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha akkor jönnek át, amikor Essential Mode-ban kellene lennie, akkor elvileg nem normális. Bár sose próbáltam.

(#1041) Viper26 válasza Bozek (#1040) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, és olyankor nem kéne neki, mintha nem váltana át rá időzítés szerint.

Pixel 7 | FR955

(#1042) doongoo válasza Viper26 (#1041) üzenetére


doongoo
addikt

nem használom ezt a beállítást, mert a visszakapcsolásnál mindig kellene eleve a képernyőzár feloldás is a beüzemelt GPay miatt (mivel ez gyakorlatilag egy újraindításnak felel meg), de azért figyeld meg, hogy az időzített időpontban nem dob-e a fel egy értesítést, amiben nyugtázni kell esetleg a váltás (értelemszerűen az okos módból essentialba váltásnál). A merülés miatti automatikus essential aktiválásnál is szokott ilyen lenn.

(#1043) Viper26 válasza doongoo (#1042) üzenetére


Viper26
nagyúr

Közben meglett, ha épp töltőn van, akkor nem kapcsol be (azon kívül igen), viszont essential alatt meg nem ébresztett reggel. :(

Pixel 7 | FR955

(#1044) vinpilu


vinpilu
senior tag

Érdekes ez az essential mode, ha kapnék egy kérdőívet a TicWatchtól a vásárlásom után, hogy mit változtatnék, akkor azt mondanám nekik csináljanak egy olyan verziót is, amiből csak ezt az LCD display réteget kihagyják (ettől legyen egy picit olcsóbb, egyszerűbb a gyártás), helyette a AOD-ot lehessen szanaszét konfigurálni, hogy éppen csak két halovány szürke mutatóval menjen. Vagy készítsenek már egy Pro 3 Ultra GPS-t transfelxive kijelzővel is.
Pár hónapja nem használom egyáltalán az essential mode-ot, persze 15% alatt bekapcsol, ha jól emlékszem a beállításomra, de máskor nincs rá szükségem. Az időzítését egyszer kipróbáltam, de mintha vissza nem jött volna belőle úgy emlékszem, de csak egy próba volt és el is engedtem.

(#1045) Bozek válasza vinpilu (#1044) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az AOD nem a Mobvoi-tól függ, hanem a számlaptól. Miután semmit nem állítottam az alap számlapokon, így is találtam 3-at (Wonderful..., Universe, Track), amelyek úgy működnek, ahogy írtad. Az LCD réteg meg a Mobvoi különlegessége, ha kihagynák, akkor olyan lenne, mint bármelyik más okosóra. Üzemidőben is.

Én inkább a háttérvilágítást reformálnám meg, hogy mondjuk koppintásra kapcsoljon be, ha úgy állítom be. Ez a felemelem a kezem tűző napsütésben felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#1046) doongoo válasza Viper26 (#1043) üzenetére


doongoo
addikt

kéne essentialban is ébresztenie? Szerintem nem, mert az már "okos" funkció ill. applikáció.
Mintha valahol láttam volna, hogy azt ajánlják erre, hogy úgy álítsd be az időzítést, hogy a tervezett ébresztés előtt 1-2 perccel térjen vissza az óra okos módba az essentialból.

(#1047) -=RelakS=- válasza doongoo (#1046) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

azok után, hogy még a "karc" óráknak is volt ébresztő funkciója, ez elég gázul hangzik, hogy essential módban nem tud legalább csipogni :D
A lépést bezzeg számolja, mi? (legalábbis vannak fitness adatoknak kialakított részek a számlapon)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1048) doongoo válasza -=RelakS=- (#1047) üzenetére


doongoo
addikt

igen, a lépésszámolás az megy neki, mert így van szoftveresen kialakítva.

Megvan, pont a fentebb a #1032-ben linkelt oldalon olvastam az ébresztős dolgot

"Experience a dysfunctional alarm when using this feature? In Essential Mode and during the system switch, the alarm is disabled since it's a Smart Mode-based function. To avoid such circumstances, set the alarm time the same as the auto exit timer, your TicWatch will automatically exit Essential Mode and wake you up at the preset time."

(#1049) Viper26 válasza doongoo (#1048) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor nem tudod 2-3 órával későbbre tenni, vagyis igen, csak akkor nem kelsz fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#1050) doongoo válasza Viper26 (#1049) üzenetére


doongoo
addikt

engem mondjuk nem érint, mert nem használom ezt az időzített váltást amúgy sem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.