Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) doongoo válasza Lipigab (#599) üzenetére


doongoo
addikt

Csak, hogy biztos legyen: itthon Magyarországon megy a Gpay rendesen az órán. Esimes vagy Bluetooth az óra?

(#602) Balanna

(#603) Mr. Y válasza Lipigab (#599) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nekem TicWatch Pro-n nem jött még frissítés, vagy ezt most manuálisan kell?

But who is watching the guardians?

(#604) F.E.K.. válasza Mr. Y (#603) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Fossil 5gen-en most ránéztem... Már fent van. (Amikor a töltő állványon van, akkor szokta megcsinálni, néha látom hogy éppen újraindul, mert olyankor jó fényes, és este szoktam többnyire tölteni).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#605) kmetykoakos


kmetykoakos
csendes tag

Nekem is fent van a 2.30-as rendszer, de sehogy sem tudom beüzemelni a GPayt. Ez alapján Magyarország továbbra sincs a támogatott országok listáján: [link]

Pontosan milyen lépéseket kell tenni, hogy órán is működjön MAGYAR Google-fiókkal?

[ Szerkesztve ]

(#606) doongoo


doongoo
addikt

Nekem ma frissült telón a GPay. Utána Pay enablerrel engedélyeztem az órán. Ott is frissült és most már nem adja a hibaüzenetet (not yet possible in your location, bla-bla), hanem hozza szépen a hozzáadott kártyát. Tesztelés fizetéssel holnap.

(#607) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Talán az éjjel jöhetett a frissítés, mert este még nem jelezte:

Elindítva a Pay Enablert ezúttal nincs azonnali hibaüzenet, hanem ezt nyitja meg:

Alapvetően ezt kellene engedélyeznie a szoftvernek, nem? Mit tudnék tenni?

Szerk.: Telefont váltottam. Lehet úgy társítani hozzá az új eszközt, hogy ne kelljen resetelni az órát?

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#608) Balanna válasza Mr. Y (#607) üzenetére

Amikor én telefont váltottam, a párosítást meg kellett szüntetnem és teljesen visszaállítani az órát ahhoz, hogy rendesen működjön az új készülékkel... :(
(Oppo)

(#609) Mr. Y válasza Balanna (#608) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ezt sajnálattal hallom, mert akkor ez a rendszer sem különb. Volt már TizenOS, Apple Watch, de még fullos StockDroid is, mindegyiket resetelni kellett. Azt hittem, legalább ezt jobban csinálja a Google...

But who is watching the guardians?

(#610) Balanna válasza Mr. Y (#609) üzenetére

Gondolom, ennek praktikus oka van, a személyes/érzékeny adatokat törlöm vele.
Sajnos azt nem tudjuk megmondani az órának, hogy ugyanaz a gazdi vagyok, csak más telefonnal.
Talán biztonság szempontjából nem rossz ez, még ha macerás is...
Lehet, kitalálnak valamit rá, majd a WearOS későbbi verzióival....vagy nem. :D

(#611) Mr. Y válasza Balanna (#610) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Meglehet, de akkor is bosszantó, mert ha csak újratelepíted a telefont, kell az órát is

But who is watching the guardians?

(#612) doongoo válasza doongoo (#606) üzenetére


doongoo
addikt

Fizetés tesztelve, működik rendben. Ticwatch Pro 3 LTE

(#613) Mr. Y válasza doongoo (#612) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Hogyan sikerült?
Feljebb raktam képeket, hogy nekem mi a végeredmény

But who is watching the guardians?

(#614) doongoo válasza Mr. Y (#613) üzenetére


doongoo
addikt

Telefonodon fent van a GPay apk?

(#615) Mr. Y válasza doongoo (#614) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Egyedül ezt érem el arról is, a Google Pay (mind a 3 találat) továbbra is azt írja, hogy nem elérhető az én országomban...
Galaxy Note 9 Pro

But who is watching the guardians?

(#616) Balanna válasza Mr. Y (#615) üzenetére

Hát....gondolom, az NFC be van kapcsolva.
Ezt kéne elérned szerintem:

(#617) doongoo válasza Mr. Y (#615) üzenetére


doongoo
addikt

Én apkmirrorról telepítettem anno a telefonra, de van a biztonság kedvéért egy USA Google accountom is.

(#618) Mr. Y válasza doongoo (#617) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Oké, oké, mielőtt nekiállok mókolni. Tehát leszedem valahonnan az APK-t, felteszem a telóra és onnantól kezdve engedni fogja az órán?

But who is watching the guardians?

(#619) ghiottone válasza Mr. Y (#618) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Google Pay Apkmirror: [link] elvileg azért old itt, mert van egy újabb verzió is USA, India stb-nek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#620) doongoo válasza Mr. Y (#618) üzenetére


doongoo
addikt

Elméletileg igen, de ha mégsem, akkor még mindig tudsz létrehozni egy USA Google fiókot is és az biztos fogja engedni. Nekem már régóta van, ezért nem tudom biztosan, hogy melyik lépés a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#621) BalanceR


BalanceR
addikt

Nálam továbbra sem megy.
A telóra APK mirrorról leszedtem a legfrissebb GPayt, ott megy is, enged fizetni...
Telepítettem szintén mirrorról az órára is a pay weart (a wear verziót nem találta a wear play storeban)
De hiába, ez az üzenet fogad:

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#622) BalanceR válasza BalanceR (#621) üzenetére


BalanceR
addikt

Ráadásul reboot után automatikusan törli az óráról a pay apk-t a rendszer.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#623) doongoo válasza BalanceR (#621) üzenetére


doongoo
addikt

Ez a régiós korlát szöveg volt nálam is sokáig, egészen a legutolsó telefonos GPay frissítésig. Azóta megy viszont. Ha repülő módba teszem az órát vagy leveszem a kezemről, akkor utána eltűnik az óráról, de a Pay enabler visszahozza.

(#624) BalanceR válasza doongoo (#623) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát, nálam biztos, hogy nem fog frissülni magától a telón, mert ugye nem playből telepítettem.
Ha appon belül megyek a frissítésre, feldobja a playt, ahol azt írja, hogy "ez az elem nem áll rendelkezésre az országban...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#625) pub01


pub01
újonc

Ha valakiben esetleg felmerülne hogy a vodofone-os esim működik-e ticwatch pro 3 lte-vel, azt biztosíthatom hogy igen :) A napokban váltottam át a telekomról.

(#626) pgemil válasza pub01 (#625) üzenetére


pgemil
aktív tag

Fizetni is tudsz vele?

(#627) Mr. Y válasza doongoo (#620) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nos, történt egy váltás. Android-ról iOS-re. Ehhez is rendesen be lehetett konfigurálni az órát, csak... Valakinek tapasztalat esetleg fizetéshez? :)

But who is watching the guardians?

(#628) kortevilmos válasza doongoo (#623) üzenetére


kortevilmos
újonc

Szerintem kijott egy ujabb verzioja a Google Pay-nek wearOS-re amit te valahogy megkaptal. Nalam meg mindig a regi 2.72.209520801 van, ami tovabbra is regio blokkolt. A Pay Enabler semmi mast nem csinal mint hogy megnyitja a Pay-t es megint a regio blokkot latom.
Ha WearOS-en belul disable-t nyomok a Pay-re, akkor a Pay Enabler mar a store-ba visz, ahol latom hogy az uj csudi szupi fasza 2.135.389276953 van, de "no longer compatible" szoval nem tudok update-elni ra.

Esetleg megnezned, hogy neked is ez az uj van-e amikor epp mukodik? Illetve ha ADB-vel le tudnad szedni az uj APK-t az tok jo lenne, mert sehol nem talalom neten (APK mirroron csak a regi van..) :))

(#629) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Én momentán meg se találom a google pay-t, az órán nem hoz rá találatot (viszont egész átrajzolták a play-t az órán valamelyik frissítéskor, most tűnt fel).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#630) pub01 válasza pgemil (#626) üzenetére


pub01
újonc

Nem, én nem tettem fel apk-t rá, megvárom amíg megérkezik a playstoreba.

(#631) doongoo válasza kortevilmos (#628) üzenetére


doongoo
addikt

órán lévő GPay verziója nálam: 2.135.389276953 (ezt megnéztem, apkmirrorról leszedhető - [GPay - Apkmirror]
Telefonon lévő GPay verziója: 2.134.389763251 (amikor ez frissült az USA google accountból, akkor utána frissült az órán lévő is, gondolom. Előtte mondjuk nem néztem, hogy a régiókorlátot dobáló az melyik verzió volt)

(#632) doongoo válasza BalanceR (#624) üzenetére


doongoo
addikt

hozz létre egy új google fiókot olyan országban, ahol alapból engedélyezett az órás Gpay (pl. USA) és onnan fog frissülni

(#633) nortsen


nortsen
aktív tag

Feltettem a Galaxy Watch 4-re a Gpay-t, bár nem fizettem még vele, de úgy tűnik Wear OS 3 alatt is műkidk. Kártyát regisztrálta hozzá, nem láttam hibára utaló jeleket, de egy fizetést azért még meg kell vele ejtenem.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#634) nortsen


nortsen
aktív tag

Annyi van, hogy az NFC fizetés társításnál azt írja, hogy nincs fizető alkalmazás telepítve, így nincs mit kiválasszak.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#635) antraxx25


antraxx25
csendes újonc

Sziasztok!
Suunto 7-re wear installerrel már simán engedi felrakni a 2.135..-ös verziót,és fizetni is tudtam vele,pedig se VPN-t nem használtam,se USA google accountom sincs.
A furcsasága annyi,hogy se az NFC-nél nem jelenik meg a Gpay,se a fentről lehúzható panelen nincs ott.
Illetve pár órán belül mindig eltünik az app,pedig se a bluetooth se a wifi nincs bekapcsolva.
Telefonon nálam is a 2.134.. van fent.
Ez talán már annak az előjele,hogy hamarosan Magyarország is ott lesz a hivatalos listán?! :K

(#636) nortsen válasza antraxx25 (#635) üzenetére


nortsen
aktív tag

Gyakorlatilag dettó, kivéve, hogy nekem a galaxy watch 4-en kb 10-20 percenként tűnik el, és utána a pay enabler a #607-es hozzászólás képét mutatja..

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#637) Pxs válasza nortsen (#633) üzenetére


Pxs
aktív tag

Szia, sikerült végül? Melyik hazai bankoknál érhető el a GPay?
Úgy általában érdemes erre az órára váltani egy korábbi Samsungról
(Galaxy Watch 1 van most)? Van akkora és olyan minőségű a letölthető app kínálat, hogy megérje? :)

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#638) nortsen válasza Pxs (#637) üzenetére


nortsen
aktív tag

A gpay hivatalosan magyaroszágon még nem működik wear os-en, de a google állítása szerint jön. Nekem sok mókolással sem sikerült feltennem. Még azért van pár ötletem, de remélem addigra hivatalosan is elindul a szolgáltatás.
Én azt látom a watch 1-hez képest, hogy a watch jelen állapotban több apróbb beállítással rendelkezik, amivel ez az óra még nem rendelkezik. A tizen-hez azért nagyon sok feature jött az évek során, emlékszem az s3 óra miután megjelent, rá egy évvel rengeteget fejlődött, finomítottak, javítottak rajta. A GW4 egy nagyon jó óra, olyan feature-el, amivel a többi még nem rendelkezik (testösszetétel, véroxygén, stb), de beállítások terén le van maradva.
A letölthető alkalmatások listája sem olyan széles sztem, bár itt is mindenkinek más az igénye. Nekem a google pay, google assistant, és home assistant vezérlés kellene, de ebből az első kettő nem telepíthető, a harmadik meg tizenen is ment. Jó dolog, hogy youtube music, gmap megy.
Én nagyon örülök a GW4.nek, mivel nekem beszart a samu watch órám, és eddig a wear os órák bénák voltak a tizenhez képest, nem ütötte meg egyik sem azt a szintet. Ez viszont most egy komoly előrelépés, látszik jó irány lesz, de kell még neki pár frissítés mind google, mind samsung oldalról. Hogy váltanék e most, abban nem vagyok biztos, de egy év múlva már talán.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#639) cofiland


cofiland
újonc

a letöltött apk-t ( gpay) hogyan tudom az órára - wtch 4 classi- rátölteni. mert a play fel sem ajánlja hogy onnan tudjam letölteni ez őrület a környező országokban múködik nálunk persze nem minezt 160ezer ftért

[ Szerkesztve ]

(#640) antraxx25 válasza cofiland (#639) üzenetére


antraxx25
csendes újonc

1, Telefonra és az órára is le kell tölteni a play-ből a Wear installer appot.
2, Az órán beállítások->system->about->7x koppintani a build numberre (ez hozza elő ugye a developer options-t)
3, Developer option->ABD debugging és Dubug over WI-FI ezt kell bekapcsolni
4, Telefonnak és az órának is ugyan arra wifire kell csatlakoznia
5, Órán a wear installer megnyit -> megnéz hogy milyen IP címet ír ki
6, Telefonon is megnyit a wear installer -> IP address-hez be kell írni ami az órán van.
7, DONE alul
8, Downloads-nál ki kell választani a letöltött Gpay appot (csak a 2.135..-öset fogja így engedni)
9, Kiírja a telfon,hogy küldi az órára az appot
10, Óra feldobja hogy Allow debugging -> OK
11, Telefonon végül "Now installing APK on your watch -> Install
12, GPAY fent,örül :) (bár az öröm csak átmeneti lesz,mert valszeg mindenkinél eltünik bizonyos idő után.)

(#641) blueye válasza antraxx25 (#640) üzenetére


blueye
veterán

Koszi, ez pontos, reszletes. Maradok (egyelore) a telefonos fizetesnel az is nalam van mindig.
Oldjak meg nekem egyszerubben a "kicsi" google-nel... ugye ezt is igerik mar egy ideje...

(#642) beltram válasza antraxx25 (#640) üzenetére


beltram
tag

köszi, suunto7-re felment! :C

pace be with you

(#643) pgemil válasza antraxx25 (#640) üzenetére


pgemil
aktív tag

TicWatch Pro (2018) feltelepült..... :) :C

(#644) cofiland


cofiland
újonc

visszavittem a telót én nem kinlódok vele tovább igen oldja meg a google de közbe be is kaphatják . Én jelenleg - más okból is - nem ajánlom senkinek a samu watch 4-et

(#645) BalanceR válasza pgemil (#643) üzenetére


BalanceR
addikt

Akiknek ez így wear installerrel felment, reboot után fenntmarad az órán, csak mert nekem ez az óra első újraindítása után megy a levesbe...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#646) antraxx25 válasza BalanceR (#645) üzenetére


antraxx25
csendes újonc

Újraindítás,vagy wifire/bluetoothra való csatlakozás után szerintem mindenkinél eltünik.
Nálam legalábbis igen. ( Suunto 7)

(#647) BalanceR válasza antraxx25 (#646) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát igen ez a baj, ennek így nem sok értelme van számomra...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#648) nortsen


nortsen
aktív tag

Nos úgy néz ki sikerült a GW4-en a g pay-t maradásra bírni, egyelőre fél nap után sem tűnt el, működik a fizetés vele.
A megoldást le tudom írni, de nekem sem teljesen egyértelmű, mert egyszerre több mindent is kipróbáltam, és a fene tudja melyik lökte meg.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#649) doongoo válasza antraxx25 (#646) üzenetére


doongoo
addikt

az órán az áruházból le tudjátok tölteni a Pay enabler alkalmazást?
Az nem csinál mást gyakorlatilag, csak visszakapcsolja, hogy megint látszódjon a GPay (eltűnések után).

(#650) antraxx25 válasza doongoo (#649) üzenetére


antraxx25
csendes újonc

Ilyet nálam nem is találni az áruházba. Csak XDA-ról letöltöttet tudtam felrakni.
Viszont az annyit csinál,hogy mikor külön wear installerrel felteszem a Gpay-t akkor megnyitja az appot,de ha eltünik,akkor meg csak a szokásos történik: "This app isn't compatible with your device..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.