Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google AdSense

Hozzászólások

(#101) szandro válasza tkazmer (#98) üzenetére


szandro
aktív tag

Oldal CTR
47,21%

Nekem ennyi...

(#102) sekli válasza efge (#97) üzenetére


sekli
addikt

hát, ha 30 dollárért megéri szórakoznia egy ekkora óriásvállalatnak, akkor egészségére...

kész:)

(#103) tkazmer


tkazmer
addikt

Nah, megvolt a 4 klikk mindenkinek....

(#102) sekli
Azért mondjuk 10.000x 30$ már nem kis pénz....igaz, a többszörösét kiperelhetik belőle

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#104) sekli válasza tkazmer (#103) üzenetére


sekli
addikt

No igen, de gondolom nam a google fizeti, hanem a hidraulikus agregátorok forgalmazója...:) a google meg akkor is ugyan ugy keres, ha mi khm...

(#105) tkazmer válasza sekli (#104) üzenetére


tkazmer
addikt

Ez attól függ, milyen szerződést kötött az ügyfelével a google...ha nem olyat, mint velünk(vagyis nem a klikkek számától függően fizetnek neki, hanem annak megfelelően, hogy mennyi ideig van fent a hirdetés), akkor elméletileg a google-nek plusz költség minden 1es kattintás...(mondjuk annak egy részét levonják bizonyos felhasználóktól, írták is, h néha vkitől levonnak a ''technikai költésgek'' fedezetére pénzt...)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#106) sekli válasza tkazmer (#105) üzenetére


sekli
addikt

tőlem is vontak már le...

(#107) tkazmer válasza sekli (#106) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen? És mennyit? Szerencsére tőlem eddig még semennyit..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#108) szandro válasza sekli (#106) üzenetére


szandro
aktív tag

Nem mondod!? O_O
Mikor? Miért és mennyit?


[Szerkesztve]

(#109) sekli válasza szandro (#108) üzenetére


sekli
addikt

előfordul, hogy levonnak 1-2 dolcsit, de ha nem nézed gyakran, akkor nem fog feltűnni...

(#110) szandro válasza sekli (#109) üzenetére


szandro
aktív tag

Pff...jólvan, csak ne sűrűn csinálják! :DDD

(#111) tkazmer válasza sekli (#109) üzenetére


tkazmer
addikt

Ahha.....én pedig már azt hittem, h 1x vmi egyéb hiba miatt tünt el 1 centem...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#112) tkazmer


tkazmer
addikt

Ez érdekes:
A Google AdSense oldal jelenleg nem elérhető. Kérjük, látogasson vissza később.
Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért

Ilyet még sosem csináltak....remélem, azért az egyenlegem nem fog negatív irányba módosulni

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#113) szandro válasza tkazmer (#112) üzenetére


szandro
aktív tag

Megoldhatnák már a dolgot...:/

(#114) tkazmer válasza szandro (#113) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát jah...kíváncsi vok, közben számolják e a klikkeket

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#115) tkazmer


tkazmer
addikt

Na kéremszépen, mostmár elérhető a site, és szerencsére számoltak is közben, mert én kerestem néhány$-t...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#116) szandro válasza tkazmer (#115) üzenetére


szandro
aktív tag

Jaja, én is! :)

(#117) sekli válasza szandro (#116) üzenetére


sekli
addikt

persze, mert kattintottam... :B

(#118) szandro válasza sekli (#117) üzenetére


szandro
aktív tag

:)

(#119) tkazmer


tkazmer
addikt

Nah, megvolt az első 4 klikk mindenkinek....induljon jól a nap:D Úgyis mostantól számolja a google az új napot

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#120) szandro válasza tkazmer (#119) üzenetére


szandro
aktív tag

Nekem is megvolt a 4-4click! :)

50$ után mi is jön? :F

(#121) sekli


sekli
addikt

gyanúsak vagytok nekem, ma csak 6-ot kaptam... :U

nembaj, azért viszonoztam 3x4-et...


Certification of No U.S. Activities

Please sign and testify to the following information. By clicking Submit information you agree that:

Publisher represents and warrants that it does not have any employees or equipment located in the United States (''U.S. Activities'') that are involved in any way with the revenue that has been or will be earned by Publisher pursuant to the Google AdSense Online Program. U.S. Activities include, but are not limited to, owning a web server or owning a hosting service in the U.S., or having employees in the U.S. who are involved in either:

1. setting up Publisher's web server, hosting service, or website
2. developing content for Publisher's website
3. marketing to create a user base for Publisher's site
4. telephone support for Publisher's site
5. buying products for Publisher's site
6. maintaining Publisher's site

Signature of Publisher or a duly authorized representative of Publisher (Typing in your name acts as your signature) [és ide kell valamit írni..., de mi ez?]


mod: mindegy, ahogy nézem, senki nem fog itt semmit kapni 15-e után, ugyanis nekem 11-én, azaz tegnap küldték el a PIN kódot, ami 2-3 hét, míg ideér...

[Szerkesztve]

(#122) szandro válasza sekli (#121) üzenetére


szandro
aktív tag

:) Akkor én kattintottam neked mégegyet...
Ezzel aztírod alá, hogy semmilyen tevékenységet nem folytatsz az USA-ban...asszem :U :F


Én ma még csak 4-et...

[Szerkesztve]

(#123) Szabesz


Szabesz
őstag

Én is csatlakoztam (legalábbis regeltem..)
Mennyi idő alatt szoktak visszaigazolni? Ill. van -e elutasító ok?

¯\_(ツ)_/¯

(#124) sekli válasza szandro (#122) üzenetére


sekli
addikt

no, de valmit be is kell írni

@Szabesz: nekem egy nap volt

(#125) Szabesz válasza sekli (#124) üzenetére


Szabesz
őstag

remélem előbb utóbb válaszolnak :)

¯\_(ツ)_/¯

(#126) szandro válasza sekli (#124) üzenetére


szandro
aktív tag

(Typing in your name acts as your signature)
erre gondolsz?
Ide csak a nevedet kell beírni, ami aláírásként működik...

(#127) szandro


szandro
aktív tag

49.31 USDolcsi ^^!
Pár kattintás és nekem is küldik a PIN-t! :)
Nektek mennyi jön ki, ha elosztjátok az össz. bevételt az össz. click-ek számával?

[Szerkesztve]

(#128) norbiphu


norbiphu
senior tag

hali!

lenne egy-két kérdésem :).

banki átutalással küldik a pénzt? milyen összeg felett teszik ezt? a pénzt azután küldik, hogy hányan kattintanak rá, vagy hányszor lett megjelenítve?

üdv
S

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#129) szandro válasza norbiphu (#128) üzenetére


szandro
aktív tag

Banki átutalással Mo.-on még nem működik, majd a közeljövőben...Csekken küldik. 100$ felett küldik ki havonta, ha nincs meg egy hónapban a 100, akkor megy a következő hónapba(emellett lehet késleltetni is a kiküldést, így addig nem küldik, amíg nem kéred).
Pénzt a hírdetéseken valókattintásokért kapsz!

(#130) tkazmer


tkazmer
addikt

Nah, gondoltam, egy újabb linkgyűjtemény nem árthat:
[link]
[link]
[link]
[link]
Azt hiszem, nem hagytam ki senkit, de ha mégis így lenne, helyesbítsetek

Nekem még 1 darabig nem küldenek PIN-t, ugyanis még csak 40$-om van, de előbb utóbb eljön az is:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#131) szandro válasza tkazmer (#130) üzenetére


szandro
aktív tag

Ez nem volt rossz ötlet! :)

(#132) tkazmer válasza szandro (#127) üzenetére


tkazmer
addikt

0,086931330472103004291845493562232
Neked mennyi?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#133) szandro válasza tkazmer (#132) üzenetére


szandro
aktív tag

50,49 / 190 = 0.2657.
Am, ez kicsit nagyobb... :U
De ne kérdezd miért!

Viszont most már megvan az 50$, sekli neked küldtek valami tájékoztatót? :F

(#134) tkazmer válasza szandro (#133) üzenetére


tkazmer
addikt

Pedig más nem tudok tenni, mint kérdezni...ha nem nyilvános, legalább privátban küldd el pls ;] :R
Ha nekem is ennyit számlázna kattonként, már 127,2703 $-m lenne :U

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#135) szandro válasza tkazmer (#134) üzenetére


szandro
aktív tag

Én komolyan nemtudom... Csak, ilyen Havaii meg Sunset Beach Hotel hírdetések vannak, a sok sunset nevű kép miatt, aztán ezek gondolom jól tejelnek...Meg bevan állítva, hogy: Téma szerinti hirdetési egységek engedélyezése, ha lehetséges. Ezenkívűl Külföldi megjelenítő USA-beli tevékenység nélkül vagyok.
Ennyi...és semmi más

(#136) tkazmer válasza szandro (#135) üzenetére


tkazmer
addikt

Nah, akkor asszem én is létrehozok egy olyasmi oldalt, ahol nagy nevű cégek neveit helyezem el....amúgy persze, én is külföldi vok usabeli tev nélkül...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#137) sekli válasza tkazmer (#130) üzenetére


sekli
addikt

na az egyész gyűjtemény kapott egy pár jóéjszakát kattintást :)

(#138) szandro válasza sekli (#137) üzenetére


szandro
aktív tag

Kössz! Lehet én is végig járom még lefekvés előtt... ;)

(#139) tkazmer válasza sekli (#137) üzenetére


tkazmer
addikt

Én is jóéjszakát kívántam ;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#140) AdWords válasza tkazmer (#139) üzenetére


AdWords
csendes tag

Kedves AdSense publisherek!

Remelem tudjatok hogy az amit csinaltok nem engedelyezi az AdSense TOS, amit el kellene olvasni mielott elkezdtek klikkelgetni. Amirol tudnotok kell a CTR nem nagyon szabad hogy magasabb legyen mint 15%-17% mivel ha ettol magasabb kifejezetten feltuno es 100% hogy markolva (itt a kijelolesre gondolok) lesz az accountotok es nem sokaig huzzatok mar csak azert sem mert nemcsak ip alapjan nez viszont ha pl. egy nap alatt 2 ugyanarrol az iprol van klikkeles ki lesztek vagva mint a semmi baris is igy csinalom mivel eleg szabad kezet kap az ember. A masik dolokg: a login IP cimetek tarolva vannak es osszehasonlitodnak a a clickek IP cimeivel. Ha pedig meg is kapjatok a csekket akkor mint tudjatok (remelem) a celarence 120 nap tehat ha ti fel is veszitek a penzt attol a nagy G visszakovetelheti 4 honap mulva ugyanazt ha csalast velt felfedezni.
Az AdSense programrol: 2003. juniusaban indult.

Javaslat: csinaljatok olyan oldalakat ahol a tartalom a kiraly es ne csaljatok mert mint ti is tudjatok a hazug embert...... es meglatjatok lassna de biztosan egyre tobbet fogtok keresni. Es egy jo tanacs: regisztraljatok egy .com, .net domaint es ne pedig free hostingot hasznaljatok.

Elnezest a magyar helyesirasi hibakert....

Udvozlettel:
John M.

(#141) vzozo


vzozo
senior tag

Örülök, hogy vki végre megírta, rossz amit tesztek. Én a hétvégén nem voltam gép előtt, de hasonló gondolatok keringtek a fejemben.

Gondolkozzatok már egy kicsit, valaki még be is linkelte azt az oldalt, melyek arról sír a júzer, hogy le lett tiltva. És biztos, hogy tisztességesen játszott? Mert ti nem azt teszitek, és le merném fogadni, hogy ti vernétek a legjobban az asztalt, ha bant kapnátok...

A tököm tele van azzal, hogy lassan az egész világon nem bíznak a magyarokban, nem szállítanak ide csomagküldők, nem vehetünk részt egy csomó programban csak azért, mert az a kép él rólunk, hogy egy szemét lopós csalós banda vagyunk. Ideje lenne megváltozni, én már kezdem utálni, hogy magyar vagyok...:(

(#142) tkazmer válasza AdWords (#140) üzenetére


tkazmer
addikt

Nah, legalább kaptunk pontos infókat....viszont némi kétlyet felvet, hogy esetleg az alapján bannolnak vkit, mert uarról az ip-ről jött klikk is és bejelentkezés is. Gondolok itt arra, h mondjuk van egy nagy, esetleg több 100 főt foglalkozató cég, amelynek mondjuk van 1, hatalmas sávszélességű netkapcsolata, nyilván 1 ip vel, és ezt osztja meg. Namármost ha esetleg ezen cégen belül vki ráklikkel egy másik alkalmazott hirdetésére, akkor már baj van? Én szerintem az ip-n kívül a cookie-k vannak még azonosításra, de azokat meg lehet törölni...bár annyira nem értek hozzá, de sztem a belső hálózatot nem térképezheti fel egy adatcsomag, aminek csak annyi a dolga, h a google szervere, és a felh gépe között menjen...
Szerintem mindannyian dolgozunk azon, h a tartalom király legyen....viszont nekem úgy tűnik, te rendelkezel belső infókkal is. Mennyi idő alatt veszi észre a google a csalást kb?

mod: Jah, és azt nem tod véletlenül, h a google miért nem utal Mo-ra?

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#143) tkazmer válasza vzozo (#141) üzenetére


tkazmer
addikt

Meg kell mondjam, h én nem fogom verni az asztalt, tudom, h amit csinálok az hát hogy is mondjam.....és mivel teljesen tisztában vagyok azzal, h bannolhatnak, inkább csak várom, h mikor fognak... :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#144) tkazmer válasza AdWords (#140) üzenetére


tkazmer
addikt

Jah, és még1...van arra esetleg lehetőség, h a google által csalásnak minősített forgalmamat töröljék, és csak a nem összecsalt maradjon meg?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#145) szandro válasza AdWords (#140) üzenetére


szandro
aktív tag

'' ki lesztek vagva mint a semmi baris is igy csinalom mivel eleg szabad kezet kap az ember.''

Nem igazán értem ezt a mondatot... mint a semmi baris is így csinálom ? O_o

[Szerkesztve]

(#146) sekli válasza AdWords (#140) üzenetére


sekli
addikt

Alapvetően van igazság abban, amit a két előttem szóló hozzászóló írt.
Régóta dolgozom egy oldalon, amelyen ''a tartalom a kiraly'', ez még nincsen kész, de van egy ismerősöm, akinek semmi köze a linkelt síró júzerhez, teljesen szabályosan fenn volt egy sor hirdetés az oldalán, voltak látogatói, voltak kattintásai, és bannolták... Amit én nem akarok, ami szintén nem fair, az az, hogy csinálok egy oldalt, ami a tartalma és a belefektetett munka miatt látogatókat vonz, hónapokig megjelenik a ''G'' hirdetése, és utána bannolnak... Nem tudom, kire gondolsz, aki verné az asztalt, ha bannolnák?, szerintem azért ne fogadd le...
Az, meg hogy mennyivel lesz komolyabb egy oldal attól a pár ezer forinttól, amit a domain-regisztrációra költesz, azt nem tudom, de lehet, hogy Neked van igazad.
Nem tudom, hogy honnan vannak az adatok, amit írtál, azt tudom, hogy én jóval kisebb page CTR-t tartok reálisnak...
sajnos ezt a mondatot nem teljesen értem: ''gy nap alatt 2 ugyanarrol az iprol van klikkeles ki lesztek vagva mint a semmi baris is igy csinalom mivel eleg szabad kezet kap az ember.'', de ha arra gondolsz, hogy ha két hirdetésre egy ip-ről kattintanak akkor bannolnak, akkor ez szerintem abszolút nem életszerű, ugyanis mi a lényege ennek a hirdetési módnak? az, hogy (elvben) az oldal tartalmának megfelelően kapcsolódó hirdetéseket rak az oldalra. Na most teszem azt van egy oldalam ami a hidraulikus agregátorokról szól, az olvasó azért olvassa az oldalt, mert hidraulikus agregátort akar venni, és az oldal alján van két cég hirdetése és mind a kettő hidraulikus agregátorokat forgalmaz, szerinted hányra fog rákkatintani?

Szerintem azon alapvetően el lehet gondolkozni, hogy mitől itélik meg a magyarokat, ugy ahogy, és biztos-e, hogy ezért, és hogy egy számítógépes algoritmus jogos, vagy jogtalan ítélete miatt szégyenled-e magad, amiatt, hogy magyar vagy... de azt hiszem, ez egy kicsit tulmutat ennek a topicnak a keretein...

(#147) tkazmer válasza vzozo (#141) üzenetére


tkazmer
addikt

Meg kell mondjam, h a világsajto elsősorban nem arról szól, h az ilyen kis szolgáltatásokon ki hányx 50$-t csalt....ha meg milliárdos sikkasztásról van szó, az meg van odaát is...inkább azalapján neveznek vkit ''olcsójánosnak'', h mire költ, és mennyit. Márpedig akinek csak az 100m2-es lakása van, az lehet, h itthon még egész jó, de ott nemigazán, nehéz pl 400m2 alatt építkezni..vagyis ha ott nem tűnsz milliomosnak, akkor már rögtön szemét lopós csalós banda vagy

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#148) vzozo válasza tkazmer (#147) üzenetére


vzozo
senior tag

Kázmér, abszolút nem értetted meg, hogy mit írtam, erre tökéletesen utal az előző 2-3 hozzászólásod.

Benne van a pakliban, hogy kibannoljanak? Aztán meg visszasírnád, hogy a nem csalással szerzett pénzt írják jóvá? A kezét is letörném, aki ilyennel fordul hozzám.

Qrvára nem értitek ti a világot, vagy nagyon fiatalok vagytok vagy vmi el van állítva a fejetekben. És akkor még csodálkoztok, hogy pl. a Google nem utal Magyaro-ra. Hát igen, ez is egy olyan dolog, ami a jó hírű magyarok miatt még jó ideig nem is fog működni.

De hajrá, csak ássátok tovább alá ezt az országot. Ennek már úgyis mindegy...

És senki nem mondja azt, hogy ez kis dolog. Ez is EGY dolog a sok közül, és a kis csalás ugyanolyan csalás mint a nagy csalás. Ez erkölcsi kérdés.

(#149) szandro válasza vzozo (#148) üzenetére


szandro
aktív tag

Én nem mennék sehova rimánkodni...És más se aki ebben a topicban itthon van. Max kérnénk a Google-t hogy, valamilyen bizonyítékkal támassza alá döntését!(ez ugye nem szokása a G.-nek...)
Létre hoznék egy új oldalt és kezdeném az egészet TISZTÁN előlről! :)

(#150) sekli válasza vzozo (#148) üzenetére


sekli
addikt

igaz, csak miután a Google bizonyos esetekben nem fizet, onnantól kezdve mindegy..., lehet rossz adminisztráció, bug, akármi... lehet, hogy senki nem tud tőlük pénzt szerezni, se így se ugy, és akkor mi a csalás
vajon, ha pistikének volt 50dollárja, bannolták, akkor megnézik, hogy kinek a hirdetéseire kattintva jött össze az az 50 és visszaosztják?
Az érvelés egyébként sántit, miért nem lehet átutalással kifizetni a lóvét? azért, mert mondjuk egy voip nevő free telefon-szolgáltatóval ingyen lehetett telefonálni vezetékesre, és a magyarok sokat használták?

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google AdSense
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.