Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google AdSense

Hozzászólások

(#1) tkazmer


tkazmer
addikt

Remélem, még nincs ilyen téma...
Szóval a google kitalált egy új szolgáltatást, neve adsense. A lényege az, hogy elhelyezel a weblapodon egy google hírdetést, és ezért pénzt kapsz, annak megfelelően, hogy hényan kattintottak a hírdetésre. Szerintem nagyon hasznos kis szolgáltatás, egy ismerősom napi 5-6 dollárt keres vele...amőgy bövebb infó itt[link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

Jah, és itt a wbsite-om, csak h legyen vmi minta...[link]
A legalsó bannert kivéve az összes hirdetés adsense-s...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

Nah, mostmár van vele saját tapasztalatom is:
Először sajnos szlovák nyelvű hírdetéseket jelenített meg nekem a beszúrt script, viszont most úgy tűnik, hogy sokadik próbálkozásra már magyart jelenít meg...megérte, mert mióta magyar(vagyis ma) már 20 centet kerestem, ami persze, annyira nem sok, viszont ha azt vesszük, hogy mindehez nem is kell olyan sok kattintás(5 nél kevesebb, pontos adatok nem mondok, mert tiltja az adsense szbályzat) akkor nagyon megéri.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) 9CS válasza tkazmer (#3) üzenetére


9CS
senior tag

Szia

Ez engem is érdekelt régebben, de nem nagyon szántam rá magam arra hogy megismerjem. Főleg a banki információk miatt tartom aggályosnak, no meg az adózás. Ezekről tudsz mondani valamit?
Illetve az ingyenes tárhely szolgáltatóknál mi a helyzet ezen hirdetési módokkal? Mert ott elvileg amiért ad Neked felületet ezért a saját hirdetéseit kell(ene) nézni a látogatóknak.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#5) tkazmer válasza 9CS (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

Banki infókat nem kér, mivel Mo-n egyelőre még nem működik az, h utalják a pénzt- postán küldik ennél fogva 100 dolláronként. (ehhez mondjuk kellenek a lakcím adatok, de amennyiben megszünteted a regisztrációdat, ezeket törlik)
A szolgáltatókkal pontosan nem tom, h ki a helyzet, de mivel az ő hírdetése nem tűnik el, nem hiszem, h probléma lenne vele...legalábbis az én oldalam még megvan:D

Jah, és mostmár 87 centet kerestem vele, csak ma

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) KriszBoy válasza tkazmer (#3) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Kaptál tőlem is egy klikket! Jössz 2 centtel!

(#7) tkazmer válasza KriszBoy (#6) üzenetére


tkazmer
addikt

Thx :R Majd ha küldi a google a 100 dolláros csekket, gondolok rád:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) tkazmer


tkazmer
addikt

Nah, egyre jobban emelkedik a bevétel, mostmár akár 1.75 dollárt is keresek egy nap, igaz, elhelyeztem még 2 hirdetést. Szerencsére a szlovák nyelv is egyre kevésbé jellemző, mostmár csak 1 olyan hirdetés van amelyik néha szlovák, de jellemzően ez is angol, vagy magyar.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#9) Eperfa válasza 9CS (#4) üzenetére


Eperfa
tag

az ingyenes tárhelyért cserébe ők berakják a felső bannerbe (egy framebe) a sjaát dolgukat, azon kívül te telerakhatod más hirdetéssel az oldala fennmaradó részét

amúgy elég merész dolog az adsense-t ÚJ szolgáltatásnak nevezni :DDD

(#10) tkazmer válasza Eperfa (#9) üzenetére


tkazmer
addikt

Miért mikori? Én sajna csak most hallottam róla....de mindenesetre nem rossz...úgytűnik átlagba megkeresem vele a napi 1 dollárt, az éve szinten már 365, ami azért nem kevés...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#11) tkazmer


tkazmer
addikt

Egyre jobban haladok, ma már eddig 2.21 dollárt kerestem...ha esetleg stabilizálódik ez az összeg, akár 150k-t is kereshetek 1 év alatt

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#12) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Nekem is volt adsense, csak mivel néha én magam klikkelgettem rá ezért kitették a szűrömet. :DDD Én valami 30$ körül jártam asszem.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#13) tkazmer válasza S.J.M. (#12) üzenetére


tkazmer
addikt

Én is klikkelgetek néha, azonban sokan mások is klikkelnek(főleg barátok:D), és ezért remélem, h nem zárnak ki....nem egészen tudom, h hogyan ellenőrzik, h ki klikkel magának, de biztos, h vmi összetetteb folyamat lehet.(cookie-k, ip, ki tudja, még mi)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#14) busman


busman
addikt

Gondolom atw-s oldalon nem működik....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15) tkazmer válasza busman (#14) üzenetére


tkazmer
addikt

De műkszik ott is kifogástalanul. egy ismerősomnek kb 35 $ja van eddig - atw-s az oldala([link])

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#16) busman válasza tkazmer (#15) üzenetére


busman
addikt

Este megvizsgálom....hátha..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17) tkazmer válasza busman (#16) üzenetére


tkazmer
addikt

Műkszik...csak kicsit sokáig tart a regelés, ugyanis több nap kell hozzá, amig elfogadják, v nem a regedet..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) Petie


Petie
veterán

nekem is mozog már a hirdetés az egyik oldalamon :)
kérdésem lenne. sztetek lehet másik oldalra is átvinni a forráskódot? pl másik odlalamra? vagy ahhoz ujat kell regelni:F
[link]
szerk: 0.92$-nál járok :D megy ez :DDD

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19) tkazmer válasza Petie (#18) üzenetére


tkazmer
addikt

Lehet, ilyen hirdetésből, ami az oldaladon van, asszem 3at tehet fel 1 regisztrációval valaki.

Ha az csak mai bevétel, akkor az már nagyon jó....kb 75 k egy évben, ami azért nem kevés, tekinte, h nem kell érte nagyjából semmit sem tenni.. de még ha nem csak ami, akkor sem rossz, tekintve, h nekem is folyamatosan emelkedik a napi bevétel, persze kisebb nagyobb megszakításokkal.

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#20) Petie válasza tkazmer (#19) üzenetére


Petie
veterán

ja az oldal amit linkeltem nem igazán nagy közönségnek van. de gondolkodok egy másik oldalon ahova kattingatni vágyókat csalogatok :D
szerk: okt 31 óta :U

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#21) busman válasza tkazmer (#19) üzenetére


busman
addikt

Most próbáltam regelni(nem az otthoni gépről)nem nagyon akar működni...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22) tkazmer válasza Petie (#20) üzenetére


tkazmer
addikt

Ha semmi közödd nincs a kattokhoz, akkor nem rossz az az eredmény....szerintem mindenképpen érdemes olyan oldalt csinálni, ahol kattintgatnak...kícéncsi lennék itt a PH-n mennyien kattintanak rá az adsense-s hírdetésekre

#21) busman
Azt hogy érted, h nem nagyon akar működni?

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#23) busman válasza tkazmer (#22) üzenetére


busman
addikt

Az,hogy semmi jelzés jött róla,hogy sikerült a regisztráció...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24) tkazmer válasza busman (#23) üzenetére


tkazmer
addikt

Jah, nekem is csak 2 nap múlva küldték az e-mailt, h elfogadták a regisztrációt...stb

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25) sekli


sekli
addikt

Ha jól emlékszem csak az volt, hogy azt kell elfogadni, hogy az oldalra nem írhatom rá, hogy kattints a bannerra... :F várok az ímélre én is...:)

(#26) sekli


sekli
addikt

Na kikapcsoltam az adblockot, és mindenki, aki ebben a topicban volt kapott két kattintást... :D

mod: most látom, hogy ennek a topicnak az alján is van egy... PH! is kap lóvét, megérdemli... :R

egyébként, hogy számolja, mert minden banneron több hirdetés van..., egy ip-ről nyomok mindegyikre, akkor gondolom az külön számít, vagy nem? :F

[Szerkesztve]

(#27) tkazmer válasza sekli (#26) üzenetére


tkazmer
addikt

:R thx a kattért
Azt, h pontosan h számolja, nem tom, nekem volt olyan, h 26 kattért nem fizetett egy centet sem, de az ezután következő 4 ért meg majdnem 1 dollárt...szal érdekes. Viszont persze, minden katt külön kattnak számít, és biztos, h nem csak ip alapján ellenőriznek

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#28) sekli válasza tkazmer (#27) üzenetére


sekli
addikt

lehet, hogy csak lassan frissül...
naponta úgyis sokszor cserélek ip-t, meg két böngésző, mindegyikben mindig törlődnek a tárolt adatok...:)

(#29) tkazmer válasza sekli (#28) üzenetére


tkazmer
addikt

Ááá, nem az volt, mert amikor már kijelzi, h kattintottak, akkor már azt is kijelzi, h az mennyit ért...
Az ip-d egyébként nem a bongészőtől függ, azt a szolgáltató adja(nekem elvben nem fix az ip-m, mégis már kb 2 hete ua)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#30) sekli válasza tkazmer (#29) üzenetére


sekli
addikt

tudom, hogy nem a böngészőtől függ..., én direkt cserélgetem az ip-met...

(#31) tkazmer válasza sekli (#30) üzenetére


tkazmer
addikt

Azt hogy csinálod? Nekem sem ártana ...;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#32) sekli válasza tkazmer (#31) üzenetére


sekli
addikt

manuálisan a routerból... :U

(#33) tkazmer válasza sekli (#32) üzenetére


tkazmer
addikt

Jah, nekem akkor nem oszt új ip-t a netszolgáltató...
Nah, eddig ma 2.23-t kerestem, ez egész jó, tekintve h napi 1 $-al számoltam....

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#34) sekli válasza tkazmer (#33) üzenetére


sekli
addikt

Ki nyomkod neked ennyit? :F ja, én is nyomtam neked ma 8-at...:)

(#35) tkazmer válasza sekli (#34) üzenetére


tkazmer
addikt

Köszi szépen! Majd ha neked is meglesz, linkeld be, viszonzom ;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#36) sekli válasza tkazmer (#35) üzenetére


sekli
addikt

Rendben, a kérdés viszont komoly volt..., iwiw-en hirdeted? vagy ennyi látogatód van?

(#37) tkazmer válasza sekli (#36) üzenetére


tkazmer
addikt

ááá, iwiw-en szót sem ejtek róla...bár nem rossz ötlet, de akkor is max csak az oldalt hirdethetném....látogatóim viszont valóban vannak, ugyan nem sok, de többségüket ismerem személyesen is ;] (pl oszt társ :) ) Sajna, azt h ki kliekkelt nem tom megállapítani, de nem úgymond teljesen ismeretlen forrásból is forgalmam, mert olyan napokon is szereztem már vele pénzt, amikor senki közülük nem járt az oldalon...nekem viszont nem szokásom kattintani, túl kockázatosnak tartom, amig nem ismerem teljesen az ellenörző rendszerüket

mod: mióta feltettem azt a néhány videot, azért elég rendesen megnőtt a látogatók/kattok száma!


[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#38) sekli válasza tkazmer (#37) üzenetére


sekli
addikt

de előtte mi volt? mert most csak a videokat látom, amik egyébként nem mennek nálam... :U

mod: csak pechem volt és pont azt az egyet próbáltam, ami nem megy, a többi oké...

[Szerkesztve]

(#39) tkazmer válasza sekli (#38) üzenetére


tkazmer
addikt

Volt olyan, h csak a fórum volt, de az is csak kísérleti jelleggel. Azóta már rengeteg újításon átment az oldal, de videok még csak kb 1 hónapja vannak. jah, és melyik nem megy?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#40) sekli válasza tkazmer (#39) üzenetére


sekli
addikt

A Final Countdown... (+még két cent:)) )

mod: ha több hirdetés van az oldaladon, akkor lehet különböző nyelveken is?

[Szerkesztve]

(#41) tkazmer válasza sekli (#40) üzenetére


tkazmer
addikt

Thx :R Javítom

mod: Javítva

mod2: nekem különböző nyelveken van, dez ezt sem tom, h mitől függ, ugyanis nekem pl először szlovák hirdetések voltak, aztán sok reklamáció után végre mgay/angol nyelvűek lettek.

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#42) sekli


sekli
addikt

na, elkészültem...:) [link]

A Today's Earnings milyen gyakran frissül?

(#43) tkazmer válasza sekli (#42) üzenetére


tkazmer
addikt

Jó lett!....4klikk eddig ;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#44) tkazmer


tkazmer
addikt

Ha esetleg egy házigazda errejár....naponta kb hányan klikkelnek arra az adsense-s hirdetésre, ott a topicok aljában?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#45) sekli válasza tkazmer (#44) üzenetére


sekli
addikt

Hát őszintén szólva egy hete még elmondhettam magamról, hogy soha életemben nem kattintottam még ilyen hirdetésre...
nem hiszem, hogy olyan nagyon sokan ahoz képest, hogy mekkora a látogatottság...

mod: nem megy most az uw...

[Szerkesztve]

(#46) szandro


szandro
aktív tag

Hello!
Nekem is van egy ilyen oldalam, amit direkt az adsense-nek hoztam létre tegnap 10 perc alatt! :D Ma már 10$om van! :P

http://sandrow.extra.hu

Kattintsunk egymásra!

(#47) tkazmer válasza szandro (#46) üzenetére


tkazmer
addikt

Hoppá, az nem rossz...honnan van ennyi látogatód? Amúgy nem rosszak a képek.. kaptál 4 klikket:D...azonban ez, h Kattintsunk egymásra! nem fér bele az adsemse szabályzatba....ettől függetlenül mi kéretlenül is hasonlót csinálunk, csak ez így belefér a szabályzatba ;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#48) busman válasza szandro (#46) üzenetére


busman
addikt

Egy nap alatt válaszoltak? É 4 napja regeltem azóta semmit nem böfögtek...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#49) tkazmer válasza busman (#48) üzenetére


tkazmer
addikt

Hűha, akkor az már bajos....mi a website-od címe? Lehet, h nem tartják megfelelőnek...Sztem írj nekik egy e-mailt.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#50) busman válasza tkazmer (#49) üzenetére


busman
addikt

Ezek szerint nem sikerül a regisztráció,még 1 próbát teszek...
Ha nem otthonról regisztrálok,akkor otthonról lehet kattogtatni?

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google AdSense
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.