Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) NOD


NOD
senior tag

Na ide is linkelek egy 470 eredményt. 260as béta driver.

Most visszatettem a 258ast mert ezzel a szarral fagy a cod meg az f1 is nekem.
A 260as whql-el meg még egy kis proci tuningal (4.4ghz környékén) meglátom mennyivel fog többet hozni ;]

(#7302) GJ70 válasza tthomasso (#7298) üzenetére


GJ70
tag

Igazság szerint egy én bepirosodtam egy Gigabyte 5870OC verzióra, most az megy, hogy nyüstölés van, de már alaphangon is hozza a szintjének megfelelő teljesítményt abban a konfigban amiről beszéltünk, és elég JÓL muzsikál , 10.9 hotfixal megy, szóval most szuper.
Hibát eddig nem láttam, a korábban felrakott újabb játélok , de a régiek -mohaa& verzái, cod és verzái, igi2 stb. Tehát van retro és newgame rendesen.
Hát ez van, de én úgy gondolom, hogy valamikor újra megofdulhat nálam újra a zöld.
Kijelenthetem, hogy én mindkét kártyát szeretem, ha lehet torelárom a hülyeségeiket és ha nem megy, akkor szoktam egymás ellenében váltani.
De mint említettem szeretem mindkettőt, ha tehetném lenne mindkét zsugából egy-egy platform , de ez csak álom, egyenlőre.
Üdv.

(#7303) A.tessz válasza Erdei88 (#7287) üzenetére


A.tessz
senior tag

Sajnos azért , mert nekem 16x16x1x helyett , úgy kéne mennie hogy első és harmadik slot megy 16 x osan, mert amp van ami nem fér egymás mellé!

(#7304) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

szétbarmolás nélkül nem lehet megtudni, hogy milyen pcb van a 465-ben?

Öntörvényű Sünmalac

(#7305) Def26 válasza Laraxior (#7300) üzenetére


Def26
félisten

Mennyi lesz? (ára)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7306) Laraxior válasza Def26 (#7305) üzenetére


Laraxior
titán

azt majd akkor ha tutira működik :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7307) tthomasso válasza GJ70 (#7302) üzenetére


tthomasso
tag

Igazad van, csak úgy látszik, kifogtuk rosszat. Az 5000-res sorozattól folyamatossan NVidiám volt, a 9-es sorozatot kihagytam, jött a 200-as. Többfajta 260-as, majd 275-ös. Ha felmutatnak valamit jövőre, visszatérek. De most várok legalább 6-7 hónapot, nehogy így járjak megint. Sok sikert, erőt, egészséget a kártyádhoz! Üdv

Ha fáj az igazság, akkor ne várd el senkitől, hogy igazat mondjon!

(#7308) Def26 válasza Laraxior (#7306) üzenetére


Def26
félisten

Miért ne működne? Egyébként ahogy ismerlek (csak olvastalak) kevés lesz neked a 470. 480 -ra fogsz utazni az tuti. Én is így voltam vele. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7309) alibaba78 válasza Laraxior (#7306) üzenetére


alibaba78
őstag

Mindenkeppen varom a velemenyed, en meg kuzdok a sajatommal.

(#7310) NOD


NOD
senior tag

Valaki tud adni 470hez volt-unlockolt biost zotac amphoz?:D
Letépi a lábamat a vga ha nem adok még neki egy kis naftát ;]

(#7311) Laraxior válasza Def26 (#7308) üzenetére


Laraxior
titán

rosszul ismersz :P két darab 480ra fogok utazni :DDD
viccet félretéve. Volt már kompatibilitási gondom MSi VGAval,azért is teszem függővé a maradását. Már csak holnapra marad a szerelés,szét kell szednem a vízhűtést a GTX280 miatt :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7312) Def26 válasza Laraxior (#7311) üzenetére


Def26
félisten

470 -re is vizes blokkot raksz? Egyébként nem olyan hangos a gyári hűtő ahogy a sok gyíkarc feltüntette. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7313) schwartz válasza cyberkind (#7260) üzenetére


schwartz
addikt

Miert nem oda irkalsz akkor? ;] S helyedben az alairasoddal sem kostolgatnam itt a regi tagokat...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#7314) Landon


Landon
őstag

Sry a kis OFF-ért de vki aki próbálta F1 2010et írta h DX11-et nem tudott beállítani vagy vmi hasonló. Most olvastam h nincs is benne DX11 egyenlőre. Csak majd később patchel jöhet. De azért gondoltam megkérdezem h bitos legyek mert most már én is megkavarodtam. :D Szóval DX11-et senki nem tudott beállítani igaz? Mert én a hw cfg cuccba a my documentsben hiába állítom a dx11-et false-ról true-ra attol még utána uúgy dx9-ben fut.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#7315) Laraxior válasza Def26 (#7312) üzenetére


Laraxior
titán

majd holnap kiderül ;) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7316) SzlobiG válasza Landon (#7314) üzenetére


SzlobiG
félisten

De van benne dx11 csak bugos és le van tiltva, a DX9-et írd át false-ra és akkor menni fog a dx11.

(#7317) {Zodiac} válasza SzlobiG (#7316) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

kipróbáltam... nem kicsit bugos :))

Öntörvényű Sünmalac

(#7318) Lauda válasza schwartz (#7313) üzenetére


Lauda
félisten

En nem szolok neki, ha ettol lesz erekcioja, am legyen. ;] (1000 napos vagy vaze! :K )

Laraxior 2 db 480? Varunk szeretettel! :D

[ Szerkesztve ]

(#7319) Laraxior válasza Lauda (#7318) üzenetére


Laraxior
titán

ááá..kihagyom,szerintem úgyis piros oldalon fogok kikötni,ahogy mostanában áll az nV.
Utoljára a GTX280nak tudtam örülni,ez a Fermi is csak véletlen hogy hozzám került :D
Nem hinném,hogy tartós életű lesz. Viszont a 480 lehet hogy az lesz/lenne... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7320) GJ70 válasza tthomasso (#7307) üzenetére


GJ70
tag

Hát igen, mint korábban írtam, nálam mindkét gyártótól megfordul időnként egy-egy jobb fajta vga.
De ennyire tartós és idegesítő hiba nem volt egyiknél sem, mint most az msi gtx470-él.
Természetesen ha kijön valami újdonság majd az nv-től és vállalható (anyagilag is) lesz, akkor
megpróbálom majd azt, de úgy ahogy írtad, legalább fél év után.

Köszönöm a jókívánságokat, neked is viszont hasonló jókat !!!

Üdv.

(#7321) Laraxior


Laraxior
titán

Első tapasztalataim VGAt betettem és lássuk:

MSi GTX470ről van szó.
Alapjáraton a venti közel sem hangos (40%)
GPU 55°C, ami nem sok,GTX280 is ennyi volt. Csak az nem 50MHz-es GPUval.
Órajel visszavét egész szépre sikeredett,több lépcsős.Meglátjuk hogyan működik.
GPU:45°C 60%os ventivel ami még teljesen elviselhető egy normálisan szigetelt házban.
és akkor mielőtt futtatok egy Furmarkot,vagy gamelek,egy megjegyzés. Szerintem az életbe nem fog felmenni a GPU 90°C-ra. De ezt majd megerősítem,vagy megcáfolom teszt után.
Tuningról később... ;]

feltettem a ventit 100%ra..megjegyzem kezdi megközelíteni az ATi-féle hajszárító-témát ;] De ha hűvös kell akkor kell is valamit tenni ellene...fülhallgatót venni :DDD
40°C alá esett a GPU hőmérséklet idle,és 100% ventivel :DDD
és a szobában nem lehet megmaradni :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7322) NOD válasza Laraxior (#7321) üzenetére


NOD
senior tag

Sose volt az 90 fok amugy, nem tudom hogy pl prohardver tesztben ez hogy jött ki nekik. Biztos betették egy kartondobozba az egészet vagy nem tudom.

(#7323) Laraxior válasza NOD (#7322) üzenetére


Laraxior
titán

auto 72%-->92°C Crysis Warhead :DDD
manual 100%-->75°C 4770rpm...kurvahangos. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7324) NOD válasza Laraxior (#7323) üzenetére


NOD
senior tag

72nél 92 fokos? Nálatok van a gond. Nekem az elözö ref 470em Furmark alatt 89 fok volt. 67-68%os ventivel. Te is valami dobozba tette a kártyát vagy mi?:D
Az rpmet meg rosszul irja ki mert maxon asszem 2800on pörög.
Vegyél rá vf3000et és nem lesz gond. Nálam ezzel 30% tuningal 75 fok a max.

[ Szerkesztve ]

(#7325) schwartz válasza NOD (#7324) üzenetére


schwartz
addikt

Lehet tobb feszt kap alapbol a GPU azon a kartyan.

If he dies, he dies.

(#7326) Laraxior válasza NOD (#7324) üzenetére


Laraxior
titán

Corsair Obsidian házban van,még teszek be majd ventit,hely van bőven. auto ventivezérlésen volt. De egyébként szerintem jól írja a ventit....úgy pörög mintha ATi lenne :DDD

schwartz: nem hinném,szerintem teljesen alapórajeles...

átlagban mit mennek 750/1512/4000 menni fog? léggel...alapfeszen :B :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7327) NOD válasza Laraxior (#7326) üzenetére


NOD
senior tag

4700on nem maradnál meg a házban olyan lenne. Meg amugyis ripityára törne. 3000 a max a 480nál a 470nél talán 2800 asszem.
Az én kártyámnál gyárilag kicsit alul van feszelve (0.925V). 790en stabil 0.987Von.
1.087en stabil 830on, illetve teszteken még nem fagy ki 850en:D
A memóriál 4ghz-re vannak hitelesítve szal jó esély van rá hogy meglesz a 4000. Nekem tegnap stabil volt codban 4200ön.

[ Szerkesztve ]

(#7328) Źşë' válasza NOD (#7301) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt az eredményt neked most 2,6on hozta? ha húzod a quadot akkor mennyi? meg ahogy nézem lecserélted a 9550est?! :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7329) Laraxior válasza NOD (#7327) üzenetére


Laraxior
titán

Előfordulhat hogy az enyém 1V-ot kap kereken? Afterburner szerint ennyit kap. Akkor nézek kis tuningot,bár egyelőre elég az alapórajeles is asszem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7330) Lauda válasza Laraxior (#7319) üzenetére


Lauda
félisten

A GTX280-nak en is igen orultem anno, azt csereltem a 480 SLI-ra es azota is a mindjart lehopom magam erzes van rajtam annyira brutalisak. :D

Afterburnel jol mutatja az ertekeket.

[ Szerkesztve ]

(#7331) NOD válasza Źşë' (#7328) üzenetére


NOD
senior tag

Az az idle órajel volt ami 6x445. Terhelve az 9x445 azaz 4ghz. Szal ez a 4ghzs eredmény. Jah lecseréltem mert az egy melegedös szar volt. Az 4ghz-n 75 fok volt 1.33volton ez meg 4ghz-n 1.32ön 58 fok:D

Majd a whql-el csinálok egy 4.4ghz-s eredményt mert a bétát leszedtem mert egy kalap szar.

(#7329) Laraxior : Persze. Az én régi ref 470em 0.987et kapott alapon. Ez a mostani alapon 0.925. A ref 470emet ha jól emlékszem ezen az apalfeszen (0.987) 730ig probáltam és ott atom stabil volt még.

[ Szerkesztve ]

(#7332) Źşë' válasza NOD (#7331) üzenetére


Źşë'
addikt

kíváncsian várom a további teszteket! :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7333) joshua7 válasza Laraxior (#7326) üzenetére


joshua7
veterán

Nálam ami volt anno, pont ennyit bírt alapfeszen. 1.087V-on kicsivel 800 fölött bírt.

Semper Fi

(#7334) Laraxior válasza joshua7 (#7333) üzenetére


Laraxior
titán

csinálok alapon egy Crysis tesztet,aztán OCvel is...aztán asszem ráállok a DX11es game-kre. Meg persze a BFBC"-re...itt a nyakunkon a Medal of Honor :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7335) SzlobiG válasza Laraxior (#7334) üzenetére


SzlobiG
félisten

BC2-től ne várj sokat, szarul fut fermin, kíváncsi leszek, hogy a medal of honor hogy fog futni mivel ugyanaz a motor hajtja.

(#7336) Źşë' válasza SzlobiG (#7335) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem egy whqles pecs megoldja majd a gondot, és bízom benne h nem kell rá várni sokat, most nézegelődök h milyen vgat vegyek v 460 v 470

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7337) Laraxior válasza SzlobiG (#7335) üzenetére


Laraxior
titán

még jó hogy pH! tesztben 1920ban 5870 szinten teljesít...akkor megint nem ér semmit a pH!teszt? Mondjuk amióta 850MHz-es GPU-t produkáltak GTX285el léggel,azóta én már semmit sem hiszek el. Szomszéd szobában 5870 van,nálam GTX470. Probléma letudva...kiderül hamarosan mit is tud ;]

és egy idézet: "A BFBC2 is inkább a GeForce-oknak fekszik, ráadásul minimum fps-ben is erősebbek, de ezúttal nincs akkora különbség a riválisok között."

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7338) SzlobiG válasza Laraxior (#7337) üzenetére


SzlobiG
félisten

A PH-s teszt singlébe értendő ahol nincs probléma csak multiba, nézz át a GTX 460 topikba Adam-nak hogy megy az sli-vel...multiba majd meglátod, hogy fog szerepelni a 470-es ki se lesz használva a mag normálisan.

(#7339) Laraxior válasza SzlobiG (#7338) üzenetére


Laraxior
titán

:K beszéltem ADAMal,még amikor 280 SLi-m volt. Úgyfest lassan le kell cserélnem a zöld wallpaper-t,mert nem sok mindent nyújtanak :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7340) Źşë' válasza Laraxior (#7337) üzenetére


Źşë'
addikt

nem értem a teszterek miért nem csinálták a grafikont normálisabb színekkel :F nem vagyok színvak, sőőt! de ez h bizonyos színek árnyalatait használták fel... enyhén szólva csúcs :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7341) Laraxior


Laraxior
titán

GTX470 OC:
első próbálkozás:
700/1400/4000MHz
gyors MW2 map...csíkozódik..kockázódik. Nem tuti.
next:
680/1350/3600 szintén ugyanaz a szitu :W
természetesen alapfeszen (1V) :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7342) NOD válasza Laraxior (#7341) üzenetére


NOD
senior tag

Memóroiát ne huzd az elején. Amugy sem hoz semmit kb mivel nem az a szük keresztmetszet föleg ha 320bites cuccról beszélunk. A gpu birni fog többet mint 700 1V-on a memoriát meg hagyjad alapon.

Mivel a fermik elég szar memókat raktak rá igy elég ritka a 4000es stabil orajel. Szerencse kérdése ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#7343) Cybertrone válasza Laraxior (#7337) üzenetére


Cybertrone
veterán

Állunk elébe mester :C :C :C :R A szokásos szintetikus szarokat lefuttatjuk, oszt örülünk ki mit szerzett, és a végén tolunk egy fasza HC-SD-t MW2-ben :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7344) Laraxior válasza NOD (#7342) üzenetére


Laraxior
titán

700/1400/mem alapon OK :D
bár már értem ezt a Fermi mizériát. Tényleg meleg és hangos is :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7345) NOD válasza Laraxior (#7344) üzenetére


NOD
senior tag

Dobj rá másik hütöt igy ez a kettö dolog kilöve. Marad az hogy baromi gyors:D

(#7346) A.tessz válasza Laraxior (#7344) üzenetére


A.tessz
senior tag

Tényleg meleg és hangos, de nem alap órajelen , hanem ha tuningolod, egyébként egyis se jelent problémát!

(#7347) Laraxior válasza NOD (#7345) üzenetére


Laraxior
titán

isten ments másik hűtőtől...eddig majdnem mindegyik VGAm le volt vizezve,aztán mikor meg rákerült a vizesblokk,egyből másik kellett :DDD elég csak a VGA-t eladnom :K
egyébként nem rossz kártya.
750/1500at nem bírja,de a 700/1400 az megy neki...egyelőre.
memóriát nézegetem,mert az a 133GB/s elég lassúcska

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7348) NOD válasza Laraxior (#7347) üzenetére


NOD
senior tag

Sehol nem érzed meg hogyha a memót húzod de te tudod.

(#7349) schwartz válasza NOD (#7342) üzenetére


schwartz
addikt

Sajnos inkabb az a szuk keresztmetszet. Kulonben sem a szar ramok hanem a GF100 memoriavezerloje a ludas. (nem birkozik meg a magasabb orajelekkel)

(#7348) Nagy felbontas + kepjavitokkal bizony, hogy megerzed.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#7350) NOD válasza schwartz (#7349) üzenetére


NOD
senior tag

Teszteltem és se játékokban se tesztekben nem hozott semmit kb a memoria tuningja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.