Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  GeForce driverek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) CyberDave


CyberDave
tag

Hi Mindenki!

Kb. 1 éve van egy Asus V-7700-as videókártyám.
Hosszú órákat töltöttem driverek telepítésével, tesztelésével, de valahogy az eredeti driver (Asus 6.31 Beta) volt a legjobb. Most hogy van ez?
Újabbnál-újabb driverek jelennek meg, de ezek még 80% -os teljesítményt se érnek el az Asus driverhez képest. Véleményeiteket szívesen várom.

Bye...

(#2) szantos


szantos
csendes tag

Vazze erre senkitől sem kapsz választ, csak tőőőlem Dávid!!!
hehehe

szantos

(#3) Parci válasza szantos (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Hát pedig gyanús a dolog. Referencia 6.50-es és 12.41-es driverek is nagyon jók... vagy tuningolja a kártyát az ASUS gyárilag?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Zsiba válasza CyberDave (#1) üzenetére


Zsiba
senior tag

Régóta használok ASUS kártyát. Rengeteg topicban válaszoltam már hasonló driveres kérdésekre. Jellemzően az ASUS kártyákhoz a gyári driverek a tuti frankók! A sima detonátorokkal általában baj van. Vagy lassabbak, vagy kifagynak, vagy nem lehet minden featuret elérni (deluxe). Egyébként az ASUS driverei is a detonátorra épülnek, de ezt erősen átfésülik és optimalizálják az adott kártyára. Hátránya, hogy általában jó fél évet késnek az nvidiás driverhez képest. Amúgy én a V7100-hoz a 6.18-as (nem béta) drivert használom. Azzal király. Én is kipróbáltam már sokféle detonátort, de visszatértem az eredetihez. Ezzel jutok el a maximumig...

''One Ring to rule them all...''

(#5) CyberDave válasza szantos (#2) üzenetére


CyberDave
tag

Na mondd mi az a nagy válsz:)
Te se tudod mi? Vannak érdekes dolgok a gépeknél.
Szerintem a gyári driverek a legjobbak, nekem a gyári vált be. Detonator meg 1 nagy szar!

(#6) McJames


McJames
senior tag

Én most már elég hosszú ideje egy Creative GeForce 256-ot nyúzok, korábban volt Asusom is.
Az előttem szólókkal teljesen egyet értek, és a gyári "fésült" driver azt hiszem a Creative-re is vonatkozik, azonban most kipróbáltam Win XP alatt a legújabban kiadott gyári drivert és őszintén szólva hasra estem. Hogy az XP vagy a driver volt ennyire jó, azt még nem tudom, de a különbséget szavalni is érdemes volna...

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#7) McJames


McJames
senior tag

Bocs, az NVIDIA-drivert próbáltam ki. Lehet, hogy a gyári (Creative) még jobb lesz?

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  GeForce driverek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.