Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Surci1 válasza Knobber (#5749) üzenetére


Surci1
tag

Köszi a segítséget és neked is bazsimano. Csekkoltam most és valóban out of stock. Így hogy out of stock, kár is jövőhéten érdeklődnöm? Ilyenkor türelemmel várjak az értesítésükre, majd postázzák amikor lesz nekik? Mennyit kell általánosságban ilyenkor várni? Lehet egy hónapot is kell, vagy folyamatosan nyaggassam őket levélben?
Azt gondoltam, hogy ha meg tudom venni akkor szállítani is fogják időben, de valszeg akkor a gearbest nem frissített időben a terméknél és túl vállalta magát?

[ Szerkesztve ]

(#5752) Knobber válasza Surci1 (#5751) üzenetére


Knobber
aktív tag

Mivel kínai új év volt, így a gyárak még csak most indulnak újra. Általánosságban max egy hét a processing time mindenütt, ha annyi időn belül nem szállítanak akkor érdemes érdeklődni.
Szerintem az eredeti tervként, kedden érdemes rájuk érdeklődni. Majd megmondják hogy végleg out of Stock vagy csak ideiglenesen.

Youtube: Knobber

(#5753) Surci1 válasza Knobber (#5752) üzenetére


Surci1
tag

Köszi :R, Érdeklődni ugye a my order-ben a WW1602150......... rendelésnél lévő [ sent / view message] gombnál kell. Itt irok üzenetet a support center-nek, ezt hívják ticket-nek?

[ Szerkesztve ]

(#5754) hpsafl válasza Surci1 (#5753) üzenetére


hpsafl
tag

Igen, itt tudsz ticketet nyitni :K

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#5756) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Tegnap nekem is megjött a Xiaomi Piston 3 fülhallgató amiről már szinte lemondtam, de végül megjött és szerintem eredeti. December 31-n rendeltem. Pontokkal 8,75 dollár volt.

[ Szerkesztve ]

(#5757) RBJ


RBJ
addikt

Ennél a kínai késeknél azt bírom egyik se bír a 8cm penge hossznál bent maradni.
Ráírják, hogy az mégis dög mind. Nem egy kompakt zsebméret egy se.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5758) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv mindenkinek. A segítségeteket kérném. Még tavaly rendeltem ezektől a szarrágóktól 2 Skmei órát ami elvileg November 2-án lett elpostázva de azóta se jött meg. Türelmesen kivártam a 60 napot ami ugye nem most volt. Nyitottam ticket-et írtam nekik szépen de semmi válasz nem volt. Most meg jött egy Spanyol nyelvű üzenet, hogy ők eddig ugye hepajoztak a kínai újév keretében és hogy most indul be újra a szállítás és hogy a hajó februar 11-én infult és 10-45 nap még amíg megjön ( lol a 60 napon felül) meg le vannak írva az adatok meg hogy ez egy automatikus üzenet ne válaszoljak rá nyissak egy új ticketet. Mondom oké nyitottam egy újat erre oda is elküldték ugyan ezt az üzenetet. Szóval szerintetek várjak a válszukra vagy mehetek PayPal-re claim-et nyitni mert ugye a 60 nap bőven letelt? Azoknak meg akik itt fényezik ezt a szemét bandát: Gearbesten 3 rendelésem volt mert ugye akkor még nem olvastam a fórumot és 3-ból 1 nem jött meg. Na Banggood-on 85 rendelésnél járok és eddig megjött max 3 héten belül a 3ft-os körömcsipesztől kezdve a 10000ft-os külső aksiig minden. Jött tőlük egy fejlámpa ami rossz volt, írtam nekik emiatt másnap mar jött az email, hogy küldjenek újat vagy kérem vissza a pénzem. Csak ennyi a különbség a két cég hozzáállása között.

Itt az üzenetük:
Estimado Richárd,

¡Feliz Año Nuevo del Fuego Mono!
Ya hemos vuelto de nuestras vacaciones para el festival del año nuevo chino. Ahora estamos tratando de enviar todos los pedidos tan pronto como sea posible:

Aquí está el resumen del pedido a continuación:
1) ENVIADO YA
Por favor, véase más adelante lo que hemos enviado ya y la información de entrega:
La información de entrega
Destinatario: Richárd Kiss, Direccion detallada:................. , Ciudad: Fót, Estado(Provincia): PEST MEGYE, Codigo postal: 2151, País: HU, Numero del telefono:
Número de referencia: NL14463405022573,Metodo de envío: NLAMHQ,Fecha de envío: 2015-11-02 14:43:18,Tiempo estimado de llegada: 10-45 business days, 
Código del artículo*cantidad:121263506 * 1,149849301 * 1, 

2) NO enviado todavía
Éstos son los artículos que quedan y todavía tenemos que enviar

Debido a los últimos días de fiesta, todavía tenemos mucho para ponerse al día y algunos de nuestros proveedores siguen estando en sus vacaciones. Vamos a arreglar su envío lo más pronto posible y le notificaremos por un correo electrónico una vez que se envíe. Le pedimos la disculpa por este inconveniente y sinceramente agradecemos su paciencia.

NOTA IMPORTANTE: Por favor, no responda a este mensaje directamente. Por favor, envíe un nuevo ticket en caso de necesitar más ayuda. Estamos a su servicio y encantados de ayudarle.

Muchas gracias por su comprensión y apoyo.

Atentamente

Gearbest Servicio al Cliente
http://www.gearbest.com

[ Szerkesztve ]

(#5759) RBJ válasza ricsi0307 (#5758) üzenetére


RBJ
addikt

Appaaaaaaa kezdőőőődddiiiiiikkkkk!!! :O
Senki nem fényezi, hanem egyszerű matek. Matematikailag én meg vagyok elégedve. Nem tudok mit csinálni.
Ja és úgy látom, hogy tesznek posta ügyben is valamit mert biztos valami nem kerek, mert a megérkezett dolgokra külön be kell jegyezni, hogy mikor kaptad meg. Vagyis törekednek valamire postaügyileg is.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5760) tahepa válasza RBJ (#5759) üzenetére


tahepa
senior tag

"...elvileg November 2-án lett elpostázva..."
Most 2016.02.20.-át írjuk....tényleg tesznek valamit postaügyileg....
Mennyi elégedett vásárló....

(#5761) A texasi válasza ricsi0307 (#5758) üzenetére


A texasi
aktív tag

Milyen postával küldték?
Van Tracking Number hozzá?

(#5762) Batib válasza RBJ (#5759) üzenetére


Batib
őstag

Eddig én is meg vagyok elégedve. Viszont most a review-val valami gond van. Az egyiket előszö eltüntette, majd elfogadta?, de nem adott pontot. A legutobbira pedig azt írta, hogy már leadtam. (You have already submitted the review for the product.) Fura.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#5763) Outlander válasza ricsi0307 (#5758) üzenetére


Outlander
őstag

Nem értem....

Egyrészt miért jött volna spanyol nyelvű levél?
Másrészt miért várnál a claimmal?

Bőven megvártad amit meg kellett, miért kérdezed meg h "szabad-e"? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5764) krisztianAMG válasza ricsi0307 (#5758) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Már rég ügyet kellett volna indítanod PayPalon magad bosszantása helyett... :U

(#5765) A texasi válasza krisztianAMG (#5764) üzenetére


A texasi
aktív tag

Ugyan, dehogy ... akkor nem vezethette volna elő
a "szarrágóktól" kezdetű monológját!
:C

(#5766) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Én két napja rendeltem tőlük 3 órát cca 8000,- értékben összesen. Vettem tracket, NL postával fog jönni. Tudósítani fogok, ha megérkezik v nem. Még processing. 60 nap után kezdek aggódni, utána írok nekik. Eddig működött. Remélem, neked is rendeződik majd.

(#5767) _X10Dead_ válasza A texasi (#5746) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

A QxxxxxxxxxxXX típusú tracking szám nem a GearBest, hanem a svédek fejlövése. Mikor feladják a csomagot, ezt kapják. Alapvetően egy héten belül frissül rendes, SE-s cuccra, amit a GB is jelez feléd, hacsak ki nem megy a fejéből.

Nekem is volt már pár meccsem velük, sőt most is van nyitva ügyem, de ennek ellenére azt kell mondjam, bőven az élmezőnyben vannak kulturáltság terén. Nálam most ők a favoritok.

(Akit mindenképpen kerüljetek, az a LightIntheBox/MiniIntheBox/akármiIntheBox). Nem csak drágák, de trógerek is és szanaszét spammelik a postaládád

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#5768) A texasi válasza _X10Dead_ (#5767) üzenetére


A texasi
aktív tag

" A QxxxxxxxxxxXX típusú tracking szám "
Tehát újra leírom, hogy ez nem a TN !
:Y

Egyébként biztos nekem címezted?!
:C

(#5769) Zeki válasza _X10Dead_ (#5767) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a belföldi futárcég lehet, a quantum solutions vagy mifene. Az viszi Szingapúrba a svéd postához.

(#5770) _X10Dead_ válasza A texasi (#5768) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Igen, neked címeztem, mert Te írtad, hogy az NEM TN.
Pedig DE!
A GearBest is így hivatkozik rá.
Az is TN, csak nem az a típus, amit megszoktunk:

Ez pl FastTech-es support válasza:

"Due to post office made changes on the procedures of shipping packages, all the packages shipped via Sweden post registered airmail will come with two tracking numbers now.

The first tracking number "Q**********XX" is only for post office's reference. The final tracking number "RE**********SE" can be updated within 24 hours in business days after your package left from FastTech's warehouse."

És szerencsére a trackedplus-on le lehet kérdezni. (Az után is működik, miután megkaptad a rendes, SE-végűt.)

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#5771) peestike válasza 5-ös kezelő (#5766) üzenetére


peestike
senior tag

majd, ha valóban megkapod a tn-t, lécci írd már meg, hogy valódi NL-e, avagy belga.
én is NL-re fizettem be, majd belga lett belőle....
rákérdeztem, hogy miért is? persze mindent írtak, csak konkrétumot nem. szokásos mellé beszédes duma jött csak. persze a csomag azóta sem. :(((

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5772) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Az én utóbbi rendeléseimet mind NL postával küldték. Nem kértem trackinget egyikhez sem. Mind itt volt kb. 2 hét alatt.

(#5773) xcds


xcds
őstag

Ha már feb. 8 óta processing van, jól gondolom, hogy vmi nem kerek? Értem én, hogy ünnep meg minden, de azért na... Kb egy hete nyitottam egy ticketet, hogy módosítsák a címet, arra elég hamar válaszoltak is és örömmel tudatták, hogy módosították az általam megadottra és le is zárták a ticketet. A rendelésnél viszont még mindig a régi cím van.

(#5774) tibcsi0407 válasza xcds (#5773) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kérd vissza a pénzt. De lehet a státuszról is érdeklődni, ha feltétlenül kell, amit rendeltél.

https://utdetailing.hu/

(#5775) hevizms válasza xcds (#5773) üzenetére


hevizms
addikt

Kérd vissza a pénzt,meglátod holnap már shipped státusz lesz :)

(#5776) xcds


xcds
őstag

Hogy kell? :B Nyitok egy új ticketet és refundot kérek?

(#5777) tibcsi0407 válasza xcds (#5776) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen.

https://utdetailing.hu/

(#5778) tahepa válasza xcds (#5776) üzenetére


tahepa
senior tag

...és ha visszakaptad a pénzed sürgősen elfelejted ezt a csaló-átverő shopot...ezeknél bármelyik webshop megbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#5779) xcds válasza tibcsi0407 (#5777) üzenetére


xcds
őstag

Köszi. Várok még 1-2 munkanapot, aztán írok nekik. Hát kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.

(#5780) krisztianAMG válasza xcds (#5779) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Tahepanak se felejtsd el megköszönni! :D

(#5781) tibcsi0407 válasza xcds (#5779) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem első körben érdeklődj. Ha azt mondják, hogy out of stock, akkor kérj refundot. Nekem volt, amire megírták konkrétan a dátumot, hogy meddig kell rá várni és mérlegelhettem, hogy akarok-e.

https://utdetailing.hu/

(#5782) wentworth


wentworth
tag

1 hónapja processing.
Bocs, én kérek elnézést, gearbest.

Ekkora szarrágó céget még nem láttam, aki eddig ül az emberek pénzén, válaszra meg nem méltatnak.
Az online chat már lassan fél éve nem müködik.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#5783) hevizms válasza wentworth (#5782) üzenetére


hevizms
addikt

Írj nekik hogy kéred vissza a pénzed.
Mindjárt shipping lesz. :)

(#5784) Outlander válasza wentworth (#5782) üzenetére


Outlander
őstag

Általában ha 1 hétig processing akkor rájuk szoktam írni.... ha nem beszéltétek meg hogy vársz 1 hónapot mert akkor lesz készlet, akkor miért vársz 1 hónapot? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5785) tahepa válasza wentworth (#5782) üzenetére


tahepa
senior tag

Hagyjál mindent a francba...így legalább a te pénzedből a korrekt bótosok be tudják szerezni a mások által rendelt cuccokat. Egyszer majd te is sorra fogsz kerülni...a nem túl távoli jövőben....egy messzi-messzi galaxisban... ;]

(#5786) cidalain


cidalain
veterán

Nem ertem.
2 dolog van ami fontos es a vasarlaskor nyilvanvalo, mert le van irva
-dispatch: ennyi nap alatt feladjak a csomagot a rendelestol
-shipping time: ennyi nap alatt megerkezik a csomag a feladastol

Szoval: ha a dispatch 3 nap, akkor a francert vartok 1 honapnyi processinget. Ebben az esetben 3 nap max, ha semmi akkor menjen a ticket. Kesz, mit kell szarozni?

Ha mar egyszer sikerult feladniuk, es azt irtak hogy megjon 30 nap alatt (mondjuk itt neha munkanapot irnak, ami ugye heti 5 nap csak), es nem jon meg akkor megint megy a ticket.

Ne haragudjatok, de csak azzal tudnak szarakodni, aki hagyja. Legyetek hatarozottak, es tartassatok be okosan amit irnak. Ha nem tudjak akkor sanyi, refound. Ha nagyon kell a cucc, megevszed mashol kicsit dragabban max. Ha meg van epkezlab magyarazatuk, es konkret idopontjuk hogy mikor-hogyan kapsz termeket, akkor meg merlegelsz hogy varsz vagy sem.

Most futottam bele olyanba (nem itt), hogy kiraboltak a futarceget, pont azt a kocsit amelyikben az en cuccom volt. Kinaiak pont akkor szuneteltek (bar nem tudtam hogy kinai az elado). Masodik levelem mar hetfon irtam, egybol valaszoltak ra. Kedden lezsiroztunk mindent, szerdan feladta, penteken ideert a cucc EU raktarbol, apro plusz ajandekkal. Igen szar hogy a cucc csuszott 3 hetetn de megertettem, a rabpasrol ok sem tehetnek. Felajanlotta o is a refoundot, de en a telot akartam. Utana viszont express kuldte, nem szarozott.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5787) hpsafl


hpsafl
tag

5W-os RGB projektor ár: 7.99$
BRELONG E27 foglalatú 12W-os RGB bluetooth-os villanykörte ár: 14.07$ videó
MecArmy SGN3 -8% kupon: GBLED2016 videó
Nitecore MH27 -8% kupon: GBLED2016 videó
Nitecore EA45S -8% kupon: GBLED2016 videó

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#5788) krisztianAMG válasza hpsafl (#5787) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Megnyitottam a linkeket, ennek a MecArmy lámpának elolvastam a leírását, megnéztem a képeket, és egészen kedvet kaptam hozzá. Még végig is futott az agyamon, hogy ha kuponnal 10$ alatt van, egye fene megrendelem, úgy is akartam már valami apró UV fényes kulcstartót. Aztán volt egy enyhe szemöldökemelkedés, mikor visszagörgettem az árához. :D

Ez a trícium csöves kulcstartójuk is baromi jó, csak hát nem ennyiért... :(

[ Szerkesztve ]

(#5789) Vertigo18 válasza krisztianAMG (#5788) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanezen gondolkodtam, baromi vonzóak maguk a termékek, annál kevésbé az áruk... :)

Engem az a lámpa kapott el nagyon, most megint forgolódhatok... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#5790) hpsafl


hpsafl
tag

KrisztianAMG, Vertigo18: Igen, elég magas az áruk. Nekem a kis titán lámpájuk tetszik, de CooYoo néven sokkal olcsóbban van ugyan ez.
Ezek prémium termékek, viszont a MecArmy egy új név a piacon, és én személy szerint kicsit olcsóbban kezdenék, majd fellökném az árát, ha már ilyen árkategóriában mozognak. Ugyanakkor ha megfigyelitek, a MecArmy nagyrészt csak kulcstartóra való lámpákat gyárt, viszont ott vannak különleges darabok. Ha egyszer nyitnak a nagyobb lámpák felé, akkor lehet lesz még pár érdekes újítás.

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#5791) Ciccuka válasza wentworth (#5782) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem volt olyan, hogy 1.5 hónapig processing volt és most is van egy olyan ami lassan két hete az (pedig Ships within 3-5 business days). Röhej.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5792) cidalain válasza Ciccuka (#5791) üzenetére


cidalain
veterán

És írtál már nekik, vagy csak várod a sült galambot :F

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5793) Ciccuka válasza cidalain (#5792) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ma írtam. ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5794) krisztianAMG válasza hpsafl (#5790) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Tényleg komolynak és jól átgondoltnak tűnnek, de én nem tudok túllépni azon, hogy ezek még mindig csak kulcstartók. 50$-t kulcstartóért szerintem még az is nagyon meggondolja, akinek egyébként nem okoz gondot ennyi pént rászánni. Szimplán csak azért, mert "ennyit már nem ér meg". Nálam ez a határ nagyon max 20 dollár lenne. Ennyiért viszont nagyon valószínű, hogy rövid időn belül lecsaknék rá.

(#5795) virkir


virkir
veterán

Szerintetek megpróbáljak két akku mellé mást is egyben rendelni, vagy jó eséllyel elkefélnek valamit?
Már csak a tracking miatt is jó lenne így.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5796) for3l


for3l
senior tag

megjött a tablet, de sajnos 5 perc használat után megjelent egymás után 10-12 sor rossz pixel a kijelzőn... nagyon boldog vagyok. ilyenkor hova kell majd visszaküldenem a gépet? a paypal a garanciális ügyintézésre való visszaküldésnél is kifizeti a szállítási költséget?

(#5797) Zeki válasza for3l (#5796) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, van a paypal oldalán valami visszaküldős dolog, és akkor visszaadják a visszaküldés árát.

(#5798) Beni2360 válasza for3l (#5796) üzenetére


Beni2360
félisten

meg kell nézni az eladó oldalát általában van ahol 7 napig ők fizetik a vissza szállítást, körül kell nézni a garancia feltételeknél. De azonnal jeleni kell a hibát.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5799) Zyzy0906


Zyzy0906
újonc

Életem első rendelésének tapasztalata:

2016.02.05- én rendeltem meg egy telefont.
2016.02.17-én postázta a GearBest.... 12 napot ültek rajta.

UK DHL Expresszel jött, ez volt a legdrágább opció.

Nyomonkövetés:

Monday, February 22, 2016
13 Delivered - Signed for by : XY 12:14
12 With delivery courier BUDAPEST - HUNGARY 10:39
11 Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:39
10 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:29

Sunday, February 21, 2016
9 Transferred through BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:19
8 Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 21:53

Saturday, February 20, 2016
7 Processed at LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 03:46
6 Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:47

Friday, February 19, 2016
5 Departed Facility in LONDON-HEATHROW - UK LONDON-HEATHROW - UK 23:06
4 Transferred through LONDON-HEATHROW - UK LONDON-HEATHROW - UK 23:04
3 Arrived at Sort Facility LONDON-HEATHROW - UK LONDON-HEATHROW - UK 22:22
2 Processed at LONDON-HEATHROW - UK LONDON-HEATHROW - UK 21:14

Saturday, February 13, 2016
1 Shipment information received LONDON-HEATHROW - UK 03:53

A várható kézbesítési idő 22-e nap vége volt, de gyorsabbak voltak.

Ahhoz képest amit olvastam és félve rendeltem meg, egész jól teljesítettek. Nekem okés az oldal, annyi kivetnivalóval, hogy azon a 12 napon semmilyen értesítést nem kaptam.

(#5800) tibcsi0407 válasza Zyzy0906 (#5799) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hiába EU raktár, de pontosan a kínai újév alatt rendelted, amikor nem nagyon dolgoztak Kínában.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.