Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) sambenez válasza alex devil (#35100) üzenetére


sambenez
addikt

Hogy sikerült ígért dátummal vásárolnod? Nekem még soha nem volt ilyen.

(#35102) Silent77 válasza alex devil (#35100) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Még sehogy.
Az csak egy becsült intervallum. lehet több, és kevesebb is!
Majd az 58-ik napon írj a GB-nek ha addig nem érkezik meg.
TN-t kértél rá?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#35103) alex devil válasza Silent77 (#35102) üzenetére


alex devil
senior tag

Mi az a TN? Írok majd, de melyik sablont válasszam a ticketnél?

A szállítási információk szerint 15-28 business day alatt kéne megérkeznie.

S23

(#35104) Peaceliker válasza alex devil (#35103) üzenetére


Peaceliker
őstag

Tracking number.
Tök fölös még írni ha nem telt el a 2 hónap...

"Oh my Goa'uld!"

(#35105) dreko


dreko
aktív tag

Legutolsó állapot gearbest rendelés:
Departure in Location Warehouse Sorting Centre.
2019-06-04 17:23:45
A követési szám alapján a küldemény nem található, hollandiai posta úgy tűnik nem is vette át.
Normális állapot, vagy kezdjek aggódni?

(#35106) SirRasor


SirRasor
őstag

Más is fontolgatja elhagyni a gearbestet? Az elmúlt időszakban egyre gázabb...
1. egyre több akció van, ahol az ebayes árra még rátesznek ~15%-ot, de akciós, tehát pontokat se lehet felhasználni
2. akció nélkül is kb. mindenben rosszabb árat adnak amazon,aliexpress és ebayhez képest
3. mobil alkalmazás is egyre rosszabb, egyre több szeméttel...

Már lassan 500 pontom van, de egyszerűen nincs semmi értelmes dolog jó áron, amit ott érné megvenni :U

Make Love not war!

(#35107) prsq válasza SirRasor (#35106) üzenetére


prsq
tag

Már nem. :-)

A 4-es pontot nem írtad, ami a leggázabb. (Olyat árulnak, ami nincs, az Out of stock lényegében megszűnt, akciósban nyomják, aznapi szállítással ígérve, te megveszed, aztán semmi, két-három hónap múlva visszakapod az árát, mert nincs is készleten, amikor vetted sem volt.)

(#35108) Peaceliker válasza SirRasor (#35106) üzenetére


Peaceliker
őstag

szinte csak alirol rendelek, ha nem onnan akkor banggood. Gb sosem vt túl jó, én már teljesen offoltam őket.

"Oh my Goa'uld!"

(#35109) SirRasor válasza Peaceliker (#35108) üzenetére


SirRasor
őstag

Ja, csak alin nincs paypal, a bangoodot nem ismerem...most felléptem a honlapjára és egy az egyben gearbest...asszem kihagyom :D

Make Love not war!

(#35110) Peaceliker válasza SirRasor (#35109) üzenetére


Peaceliker
őstag

alin alipay marha jo, gyorsabb a megoldás ha bármi van mint pp. Alin eladó addig nem kapja meg a pénzt amíg nem jelzem hogy itt a cucc. Gondolatod hogy hajtanak mint az ökör ;)
Bg oldala ugyan úgy néz ki (valszeg 1 a weboldal fejlesztő) de support 100x jobb. Max 2 nap és jött újra a cucc vagy refund ha gáz vt.

"Oh my Goa'uld!"

(#35111) ANOka válasza Peaceliker (#35104) üzenetére


ANOka
őstag

Sincerity-trading (alkalmazottja ?) sem tudta, hogy mi az a "TN", mikor egy mondatban leírva ezzel kértem a legutóbbi eBay kuponos megrendelésemet.

[ Szerkesztve ]

(#35112) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

Már rég rendeltem GB-ről, és most nem találom a tracking numbert. [link]

Nem itt kéne lennie valahol?

(#35113) fzoli86


fzoli86
tag

Sziasztok!
Tudtok esetleg az alábbi termékhez kupont?:
Redmi AirDots
Előre is köszönöm!
üdv

(#35114) bul07 válasza SirRasor (#35109) üzenetére


bul07
nagyúr

bangoodot teljesen más, mindig is jobb volt, igaz árban kicsit több

Alis fizetés nagyon biztonságos
Kínában telefonon keresztül(QR kód) szinte mindent ki lehet fizetni akár az utcán kéregetőt is
Ajánlom figyelmedbe ezt a kér videót [link], [link]

Alibaba akihez tartozik a aliexpress is meg fizetési lehetőségük is nem egy sufni cég [link] (csak a hetedik legértékesebb globális márka :) )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35115) Lomas válasza bul07 (#35114) üzenetére


Lomas
tag

Volumenét tekintve is van némi különbség a paypal és az alypay között, a működéséről nem is szólva.... Eddig 5 rendelésem volt GB-ről, 2 elveszett, egy három hónapra érkezett meg, a negyedik 2 hónapra, lényegében csak az első volt problémamentes.
Alin több 100 rendelésem volt, egysem veszett el, egy motorriasztó volt hibás - az egyik index nem villog be- és kikapcsoláskor, küldtem videot, a teljes összeget visszakaptam szó nélkül. GB-n meg majd 3 hónap volt, mig a bermuda háromszögben (Feucht) eltűnt MI 8 árát -szállítási biztosítás mellett - végre kegyeskedtek visszautalni, és persze ezt éreztették is velem, hogy micsoda különleges bánásmódban volt részem... Utólag megszámoltam, kb. 40 levélváltás volt, pedig csak azt követően írtam, amit ők kérnek a szabályzatukban, hogy ha 10 napig nincs változás a nyomkövetésben, forduljak hozzájuk bizalommal.
Mivel időnként szükségem van EU pr. line alá eső termékre, ezért kipróbáltam a BG-t és a Gearvitát. Azóta gond nélkúl megjött 4 kamera, egy tws headset, egy tv box. Talán az sem mellékes, hogy valamennyi termék drágább lettvokna, ha GB-n veszem. Ja, és 2-3 héten belül itt volt minden.
A GB-nél talán az az egy vonzerő maradt, hogy nagyon segítőkész, és jó fej a topicgazda. De ha csak a céget, a szállítást, a supportot nézem, akkor a GB-nél lassan csak az marad, aki örömét leli benne, ha szivatják... Illetve ha úgy érzi jól magát, ha egy mecsoda nagy világcég folyamatosan azt érezteti a kedves vevővel, hogy tekintse kegynek, hogy a GB-nél kölheti a pénzét, főleg amikor szállítás hiányában azt még vissza is kapja. Szóval aki szereti idegesíteni magát, meg van benne némi mazochista hajlam, annak kimondottan javaslom a céget!

(#35116) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Vettem egy Xiaomi YDLYEJ03LM In-ear headsetet, április 30-án kaptam meg. Jó volt eddig de a bal oldala gyenge lett. Halkabb és a basszus is gyengébb, a hang "kifakult".

Ha reklamálok akkor mire van lehelőségem? Még nem küldtem nekik üzenetet de hogy mit kérek az attól függ mire van ilyenkor lehetőség. Mert végül is működik de ezt én nem tudom nekik megmutatni Magyarországról, hogy ez előtte így szólt most meg úgy szól, vagy hogy a jobb oldal szépen szól a bal meg valamitől elromlott és nem szépen szól.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#35117) ace22


ace22
tag

Vajon a EUEXPHQDP milyen szállítási módot takar a GB-nél? A békesség kedvéért EU priority Line módot akartam, de ezt írja ki az értesítő, a nyomkövetési száma is CPxxxxxxxxxDE formátumú... :-(

[ Szerkesztve ]

(#35118) Silent77 válasza ace22 (#35117) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Eu priority line. :K

tknof1871: Nehéz kérdés, írj nekik. Ügyintéző függő is.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#35119) tknof1871 válasza Silent77 (#35118) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv!

Erről a termékről van szó:
Xiaomi YDLYEJ03LM In-ear Sports Earphone Bluetooth Earbuds Youth Edition - White [link]

Megkaptam a választ. Az udvariassági részeket kihagyom.

Please review our warranty here: http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html

Azt hiszem a 45 Day Money Back Guarantee időn túl vagyok. Friday, June 14, 2019 volt amikor lejárt. A One Year Repair Warranty maradt.

Please tell us what steps you have already taken to solve the issue.

Először ecsettel szárazon aztán 70%-os alkohollal próbáltam megtisztítani a vetőscsövet. A csövet (nozzle) addig mártottam bele, hogy a szűrőt (filter) ellepje. Ezt nyugodtan leírhatom? Korrekt a support és nem köt bele? A driver nem érintkezett az alkohollal. Szerintem ez eddig nem károsította és nem is ebből ered a probléma. Nem is lett rosszabb az alkoholos tisztítástól.


Please give us the item sku number indicated on the outer package(Like the attachment I sent you ).

Ezt nem értem. Ez milyen szám akar lenni? Hol van?


Please send us a clear video of the defects in good lighting.
Please keep the attachment below 10MB .

Ezt most komolyan, hogyan csináljam? Azt meg tudom csinálni, hogy a telefonról lejátszok valamit és a PC webkamerájával ezt felveszem és az asztali mikrofonomat oda tolom a headset bal és jobb oldali IEM-jéhez. De ez elég nekik? Ennél jobbat nem tudok kitalálni de nekem kétséges hogy elég meggyőző lesz.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#35120) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Bár rég rendeltem Gearbest-ről isebb help kellene.

Az alábbi terméket szeretném megvenni mindegy hogy melyik csak vámmentes legyen.

1. Beelink A1 4/16
2. Beelink A1 4/32

Mindkettő CN-099 raktárból jönne, ahogy nézem EU Prio line kellene , fizetési mód mondjuk mindegy de paypal-al fizetnék..
Ezenkívül más nem kell bepipálni ugye?

Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#35121) Beni2360 válasza stigma (#35120) üzenetére


Beni2360
félisten

Jól meg gondoltad evvel a procival? RK3328
A szállítási garit be kellene pipálni
EU priority Line 364Ft - ne vedd a 10-18 napot kézpénznek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35122) stigma válasza Beni2360 (#35121) üzenetére


stigma
addikt

Hali, hát kb 20 percet olvastam utána de szerintem igen :DDD
1. opció: lejátszó, Android csere Libreelec-re
2. opció: szervernek

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#35123) Beni2360 válasza stigma (#35122) üzenetére


Beni2360
félisten

Tudom már van valami CE vagy LE féle rá de még nem kiforrott.
De a te döntésed. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35124) stigma válasza Beni2360 (#35123) üzenetére


stigma
addikt

:R

Ezen felül gondolom 10-12k-ig ami olyan 45 usd kb Eu prio szállítással nem lesz gond a vámon ugye?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#35125) Winner


Winner
újonc

Sziasztok, még új vagyok a rendelésben. Nem régen rendeltem először a gearbestről egy telefon tokot. A rendelés dátuma 22/05/2019, és 27/05/2019 dátummal adták fel postára. A szállító Belgium post unregistered LVS-kezdetű csomagszámmal. 2019.06.07-én elvileg már Magyarországra érkezett és azt írja hogy pár napon belül kézbesítik. Elképzelhető, hogy a postás kézbesíti már a héten?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)

(#35126) asddsa válasza Winner (#35125) üzenetére


asddsa
tag

Egy hónapon belül megkapod elvileg..

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#35127) sambenez válasza Winner (#35125) üzenetére


sambenez
addikt

Keresőbe beírod LVS, és azonnal meglátod mekkorát tévedsz.

(#35128) Fernet


Fernet
senior tag

Sziasztok!

Pár napja telt le a két hónap a rendeléstől számítva, termék sehol. TN alapján Feucht az utolsó állomása, ahonnan elméletileg továbbküldték Magyarországra, de a posta szerint nincs itt. Gearbest supporttal szélmalomharcot vívok, folyamatosan azt mondják, hogy ők elküldték és vegyem fel a kapcsolatot a helyi postával és vegyem át a csomagot. Hiába írom nekik, hogy a helyi posta szerint az országba nem érkezett meg, szerintük igen. Van értelme még próbálkozni valamivel, vagy a PayPal-hoz forduljak?

(#35129) Mayall válasza Silent77 (#35035) üzenetére


Mayall
tag

Szia!

Mikor írod ki, hogy júliusban milyen értékhatárokig áfamentes a küldemény?

Előre is köszönöm!

Üdv:
Mayall

(#35130) Silent77 válasza Mayall (#35129) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Szia!

Most. :)

Az uniós vámjog végrehajtásáról szóló 2017. évi CLII. törvény 138. §. és 162 §., valamint az általános forgalmi adóról szóló 2007. évi CXXVII. törvény előírásai alapján kiszámolt alábbi értékhatárokig áfamentes a küldemény:
2019. július: 41,48 USD-ig, 60,39 AUD-ig, 55,5 CAD-ig, 41,42 CHF-ig, 33,0 £-ig és 286,42 CNY-ig.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#35131) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

45 napos full refundnál melyik időpont számít a 45. napnak? Az, amikor jelzem nekik, hogy vissza szeretném küldeni, vagy amikor ténylegesen fel is tudom adni?
Ha utóbbi, akkor lehet pont kicsúsznék belőle. :DDD

(#35132) Mayall válasza Silent77 (#35130) üzenetére


Mayall
tag

Thx. :R

(#35133) KisApám


KisApám
addikt

EZ a CNC kis eszterga megéri?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35134) KatonaT válasza KisApám (#35133) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Ennek melyik rèsze az eszterga?
Ez egy gravírozó kb.

(#35135) KisApám válasza KatonaT (#35134) üzenetére


KisApám
addikt

Igen, bocsi, gravírozó. Lehet rászerelni majd bővítésként lézert is, de alapon gát, fémet, műanyagot gravírozni lehet vele elég jól, ahogy látom.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35136) KatonaT válasza KisApám (#35135) üzenetére


KatonaT
aktív tag

A fèm gravírozás majd kiderül a motor erőssègèn.

(#35137) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Sziasztok!

Rendeltem két terméket szombaton, de csak ma fizettem volna ki, viszont ma nem tudtam kifizetni mivel azt az üzenetet kapom, hogy az egyik termék nincs készleten. Azt hittem már rendelésnél félre rakják. :F
Ilyen esetben mi a teendő?
Jelenleg emiatt a másik terméket se tudom kifizetni, mivel együtt lettek rendelve.

(#35138) Beni2360 válasza JohnnyBoy (#35137) üzenetére


Beni2360
félisten

Csak a készleten levő terméknél rakjál pipát és fizessél. A számla arról lesz kiállítva és fizetve. Vagy töröld az egészet és rendeld meg csak azt.
Nem raknak semmit félre.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35139) JohnnyBoy válasza Beni2360 (#35138) üzenetére


JohnnyBoy
tag

Ilyenkor már nem lehet szerintem semmit se kipipálni, már meg lett rendelve. A "My Orders" alatt ha rámegyek erre az "Unpaid" megrendelésemre, akkor ott meg lehet nézni a megrendelésszámot, hogy mikor adtam le a rendelést milyen termékekre, stb, és ha rákattintok "Continue to payment"-re akkor jön a hiba hogy az egyik termék "Out of stock".
Megy a visszaszámláló, hogy 12 napon belül ki kell fizetnem, különben törlik a rendelést.
Az a gond, hogy jelenleg a másik termék is jóval drágább mint amikor megrendeltem. :O

(#35140) Beni2360 válasza JohnnyBoy (#35139) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ezt hívják pechnek.
Mással is megtörtént már ilyen.
Írjál nekik, hogy szeretnéd kifizetni a másikat. Más megoldást nem látok.
Esetleg a topik gazdát kérdezd meg tud-e segíteni?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35141) JohnnyBoy válasza Beni2360 (#35140) üzenetére


JohnnyBoy
tag

Oké, köszönöm.

(#35142) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Gearbesten vennék egy X dolgot, de a biztosítással már sarcos lenne. Ha PayPal-lel fizetem akkor mennyire fontos a biztosítás? Volt már eset amikor nem működő dolgot kaptam, de az Alin volt, itt mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#35143) pn4hvq válasza EXIEZ (#35142) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Bolttól függetlenül benne van, hogy hibás a kapott termék. A biztosítás itt inkább arra jó, hogy ha nem ér el hozzád a csomag, sokkal kevésbé fognak akadékoskodni újraküldés/visszafizetés/stb esetén.

(#35144) EXIEZ válasza pn4hvq (#35143) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Aha, szóval ha megkapom akkor már kevésbé jelentős. ~40$ cucc, meg valami 3$ körüli a biztosítás, sarccal meg már nem éri meg. Akkor valószínűleg nem lesz bepipálva, csak paypal

(#35145) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudja esetleg valaki, hogy ha GB-ről rendelek Xiaomi telót, és véletlen gariidő alatt meghibásodna, akkor Kínába kell visszaküldeni, vagy csak egy európai Xiaomi szervízbe?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#35146) Silent77 válasza -cobra- (#35145) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Szia!

Spanyolba kell utolsó infóm szerint.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#35147) szabi__memo válasza Silent77 (#35146) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem a GB azt írta egy ilyen kérdésre hogy mindig hozzájuk.
Cobra.9T:)

[ Szerkesztve ]

(#35148) Silent77 válasza szabi__memo (#35147) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nekem spanyolt írtak, akivel beszéltem az oda is küldte is vissza.

Szerk: Hozzájuk, csak Spanyolba.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#35149) Beni2360 válasza Silent77 (#35148) üzenetére


Beni2360
félisten

Visszautat fizetik?
Mert akkor személyesen vinném. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35150) Silent77 válasza Beni2360 (#35149) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Odautat is. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.