Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  GDF topic

Hozzászólások

(#551) lúzer válasza orkester (#550) üzenetére


lúzer
veterán

ez alaptárgy, nem fak.
a kérdést passzolom, előírták órendben, hát megyek
legyenek boldogok

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#552) K3NZO


K3NZO
senior tag

Én már nem értek semmit ebben az iskolában de egyet megtanultam, csak bólogatni szabad mert ha valamire rákérdezel vagy nem tetszik akkor véged.

Nem sokára megyek visual basic ből vizsgázni valaki tudna belőle segíteni vagy valami anyaggal meg tudna valaki ajándékozni?

"Per aspera ad astra"

(#553) pjtr válasza K3NZO (#552) üzenetére


pjtr
aktív tag

szia

Küldtem megint levelet! Ebben benne van szinte minden! A teljesen segghüjék is megtudták csinálni ezzel a doksival. Beviszed puncidrájvon, úgyis lesz időd felmásolni a gépre, onnan meg nyert ügyed van.

(#554) K3NZO válasza pjtr (#553) üzenetére


K3NZO
senior tag

Köszönöm, remélem így lesz, evvel a technikával próbáltam már vizsgázni de pont belehúztam s nem volt meg az a feladat. . .

Köszönöm mégegyszer!

"Per aspera ad astra"

(#555) pjtr válasza K3NZO (#554) üzenetére


pjtr
aktív tag

:B huhh tényleg már emlékszem.

REmélem most már összejön :R

a forumon is van egy feladat megoldva, azt is nézd/vidd el, hátha az lesz (nekem az volt, jó széles csíkót húztam)

(#556) K3NZO válasza pjtr (#555) üzenetére


K3NZO
senior tag

Remény hal meg utoljára. . .

"Per aspera ad astra"

(#557) kew válasza orkester (#547) üzenetére


kew
senior tag

no érdekes módon mintha vége lenne a tárgyújrafelvételnek :) már tudok is jelentkezni vizsgákra.. nem úgy vlt, hogy márc. 10-ig tart? Mindegy, legalább előbb el lehet kezdeni. Be is toltam magam matek szigóra meg matek 4-re, úgyhogy lassan kezdhetek újra nekifeküdni a dolgoknak :)

(#558) K3NZO válasza kew (#557) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nálam nem látszik még egy vizsgaidőpont sem. Vigyázz te is nehogy árnyékra vetődj ami ebben a suliban igen könnyű.

"Per aspera ad astra"

(#559) pjtr


pjtr
aktív tag

Sziasztok!

Mesterséges intelligencia, szakértői rendszerek, ebből van vmi okosság? jótanács, puska, segítség, minden érdekel.

köszönöm peti

(#560) kew válasza K3NZO (#558) üzenetére


kew
senior tag

mondjuk érdekes, mert ottvan még a tárgyújrafelvétel menü is, csak épp nincs benne semmi :) vizsgajelentkezésnél meg ottvan minden. Most ha mégse akarnék egyet felvenni, reklamálhatnék, de szerencsére pont ez volt a célom :)

(#561) orkester válasza kew (#557) üzenetére


orkester
senior tag

Jó Neked. Nekem még nincsenek vizsgák, pedig a tárgyújrafelvételnél már pár napja eltűntek a tárgyak.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#562) K3NZO válasza pjtr (#559) üzenetére


K3NZO
senior tag

Sajnos nincs semmi okosság. Kedves tanárúrnak mindig van ideje új feladatokat kreálni és új vizsgalapokat csinálni. De van pár feladat amit értek és tudok azt megpróbálhatom világosan egyértelműen elmagyarázni és a teljesen kitöltött feladatgyűjteményemet is odaadom ha kell.

"Per aspera ad astra"

(#563) orkester


orkester
senior tag

Nem tudjátok, hogy ez a 7+4 szemeszter(2003.gazd. info) ez csak a vizsgák + szakmai gyakorlat elvégzésére van, vagy ezalatt már a diplomát is meg kéne csinálni?

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#564) pjtr válasza K3NZO (#562) üzenetére


pjtr
aktív tag

:R :R

Irtam privit a telszámommal, megprobálak felhívni holnap!

KÖSZÖNÖM!!!

(#565) K3NZO válasza orkester (#563) üzenetére


K3NZO
senior tag

Cak a vizsgák! Akkor diplomázol mikor jól esik!

"Per aspera ad astra"

(#566) orkester válasza K3NZO (#565) üzenetére


orkester
senior tag

Ennek örülök. :) Mondjuk nem szeretném halogatni, de jó tudni, hogy így van.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#567) Godefroy válasza K3NZO (#565) üzenetére


Godefroy
senior tag

Ez nem így van.
Diplomáznod kell attól függ melyik évfolyamon és milyen szakon kezdted.
A tanulmányi és vizsgaszabályzatban van leírva, hogy neked mennyi idő alatt kell.

orkester: tehát neked a 2003 as tanulmányi és vizsgaszabályzat érvényes diploma szempontjából

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#568) K3NZO válasza Godefroy (#567) üzenetére


K3NZO
senior tag

Na ez nekem most nagyon új! Akkor bocsánat ha hülyeséget mondtam, de ennek a utána kell akkor járni. . . ( Már megint egy meglepi a gdf től de jó ezért élek )

"Per aspera ad astra"

(#569) orkester válasza Godefroy (#567) üzenetére


orkester
senior tag

Nekem ez van benne: "Ha a hallgató a hallgatói jogviszony megszűnéséig záróvizsgáját nem teljesíti, azt hallgatói jogviszonya megszűnését követően bármikor leteheti a záróvizsga letétele idején hatályos képesítési követelményeknek a záróvizsgára vonatkozó rendelkezései alapján."
Egyéb határidőre vonatkozó infót nem találok ebben a témában. Lehet én vagyok a vak. De remélem ez K3NZO válaszát erősíti! :)

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#570) K3NZO válasza orkester (#569) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ez azért jó mert mindenki azt olvas ki belőle amit akar. Hát nem szép ez az ország?

"Per aspera ad astra"

(#571) Godefroy válasza orkester (#569) üzenetére


Godefroy
senior tag

Nézd, én tavaly diplomáztam.
Nekem akkor ezt mondták.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#572) orkester válasza K3NZO (#570) üzenetére


orkester
senior tag

Gondolom ezért is volt, hogy mikor az új rendszer(tárgyújrafelvételek) bevezetésekor érdeklődtem suliban(tel., email, személyes), akkor is ahány ember, annyi válasz fogadott. Itt csak a saját bőrén tapasztalt dolgokban lehet biztos az ember. :C

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#573) orkester válasza Godefroy (#571) üzenetére


orkester
senior tag

Ok, köszi. Sajnos én nem találtam ennél konkrétabb információt. Majd talán felkeresem az inf. központot.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#574) lúzer


lúzer
veterán

hurrá, megvan a 4 évnyi tantárgy! :K :K
már csak a 15 kredit kell a szakdoli konzultációért, gondolom az jár

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#575) K3NZO válasza lúzer (#574) üzenetére


K3NZO
senior tag

Gratula...

"Per aspera ad astra"

(#576) orkester válasza lúzer (#574) üzenetére


orkester
senior tag

Grat! :C

más: Nekem tegnap meg is jött az újrafelvételi csekkem. Engedélyezték a felvételt, költségtérítés mellett(azaz 6E Ft csak az elbírálásért+ 30E a 3 tárgyért). Köszönöm GDF! :R :DDD

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#577) lúzer


lúzer
veterán

köszi :K

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#578) K3NZO


K3NZO
senior tag

Valaki JAVA ból tud adni egy jó különtanár elérhetőséget vagy anyagot vagy valamit?

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#579) pjtr válasza K3NZO (#578) üzenetére


pjtr
aktív tag

Voltam mest intből vizsgázni. Sajnos balfasz módra az első sorokba ültem be. Hátulra kellet volna beülni, ott volt az aranyélet. Az a bácsi volt bennt, aki a lézertollal hadonászott.
Ha az elmélet és a tesztet kipuskázom, akkor meg van a 2-es, de meg kell csinálni legalább 1 feladatot is, akkor tutira átenged.

REmélem leppattanak 1 páran a következő vizsgáról, és nem kell hónapokat várnom a következő vizsgára.

Küldtem motyót javaból, a feladatokat a supportneten csinálják.

(#580) orkester


orkester
senior tag

Remek, hogy Módszertanból havi 1 alkalom van kiírva júniusig, ami a lényegesebb, hogy alkalmanként 10 fő mehet. Ugyan már minden időpont megtelt, de remélem nem ebben a félévben akar menni minden ember! :(( Nem is értem miért nincs belőle írásbeli, mikor ezek pont azok a tárgyak, amikből nyugodtan lehetne. :F

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#581) K3NZO


K3NZO
senior tag

Drukkoljatok holnap után megyek basic ből. Jaj de jó lenne már átmenni belőle!

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#582) K3NZO


K3NZO
senior tag

Jövőhéten megyek módszertanból, valakinek tapasztalatok, vagy valami használható tanácsa van?

"Per aspera ad astra"

(#583) pjtr válasza K3NZO (#581) üzenetére


pjtr
aktív tag

Vidd a cuccost, most már sikerülnie kell! Én rájöttem hogy pofátlannak kell lenni. Én az voltam a 3. VB vizsgán, de nem is fog többet látni a tanár (a doksi alján vannak a fontosabb parancsok kidolgozva, ha netán megint olyat húznál ami nincs rajta, abból lehet össze tudod rakni a főbb részeket) 1 a lényeg, addig ne gyere ki, amíg be nem irja a bélást!!!!

hatvagonszarlegyenveled :))

(#584) adalbert1 válasza pjtr (#583) üzenetére


adalbert1
veterán

Legközelebb én is így fogom nyomni, hátha összejön a 2-es, múltkor hiába szoptam érte 2 órát.
Viszont tegnap voltam Szervezési és vezetési alapismeretekből, remélhetőleg meglesz, nem volt valami nehéz. A tantárgy meg kb. 3-4 másiknak az összegyúrása, tipikus legyen elég kredit a félévben dolog.

(#585) Shodan


Shodan
addikt

Én jövőhéten fizikából megyek, még első féléves tantárgy ,úgyhogy már semmire nem emlékszem belőle. Nincsen belőle valakinek kidolgozott példái? elkészítő jegyzet vagy hasonlók?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#586) K3NZO válasza pjtr (#583) üzenetére


K3NZO
senior tag

Sikerült a VB :). Sikerült nefcsinálni a feladatot amit kaptam. Nem pontosat olyat húztam mint amik ki voltak dolgozva de kis átalakítással ment a dolog :).

Most meg nyomathatom a módszertant ezerrel. Kedden vizsga, meg még locsolkodni is kell. Háát sok szabadidőm nem lesz.

"Per aspera ad astra"

(#587) pjtr válasza K3NZO (#586) üzenetére


pjtr
aktív tag

:R :R én mondtam hogy sikerülni fog :)) (kicsit bővebb beszámolót bitte)
Drukkolok a szigorltra is
Adalbi Neked hogy sikerült?

Bocsi de már 12 söröcsémet tologstom befele :B

puszi minden jánynak aki olvassa :))

(#588) pjtr


pjtr
aktív tag

Bocsi de ez teljesen privát kérés lesz!

Akinek van 3 szabad másodperce az katincson lécci erre a linkre: http://karacsondikemeny.fw.hu/
Apósom ezzel foglakozik, és egy kis reklám bocsi :B :B :B
A karácsomdi kéményre lécci, oda kattincsatok

K9öszönöm peti

Szerk.: Bocso de a link nem sikerült :B
A google-be ha beirjátok hogy kémény bélelés akkor a második oldalon jön fel (karácsondi kémény)

Köszönömm peti :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#589) adalbert1 válasza pjtr (#587) üzenetére


adalbert1
veterán

A mostanira még nem tudtam elmenni, szerintem a jövő havin tiszteletem fogom tenni.
K3NZO-nak meg grat.

Jövő héten GDF póker bajnokság :D , nincs kedve valakinek eljönni?

(#590) lúzer válasza pjtr (#588) üzenetére


lúzer
veterán

legalább linkként tedd be!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#591) adalbert1


adalbert1
veterán

Szakmai nyelvvizsgát ti hol csináltatok?

(#592) K3NZO válasza adalbert1 (#591) üzenetére


K3NZO
senior tag

Én majd ősszel megyek LSI-nen. Értesüléseim szeint azok kívül esélytelen.
Na eg ha előtte végigcsinálsz egy tanfolyamot akkor elég pozitívan állnak hozzád! (Pénz pénz pénz)

"Per aspera ad astra"

(#593) adalbert1 válasza K3NZO (#592) üzenetére


adalbert1
veterán

Miért, a többi annyira nehéz lenne?
Tanfolyam, na lol az egész... Így is a komplett középfokú 23,5k... Anno a nem szakmai középfokúm talán ha egy 10-es volt.

(#594) K3NZO válasza adalbert1 (#593) üzenetére


K3NZO
senior tag

Én mikor utána kérdezgettem mindenhol azt a választ kaptam hogy LSI-n a legkönnyebb.
De persze próbálkozni lehet mindenütt.

"Per aspera ad astra"

(#595) Shodan válasza Shodan (#585) üzenetére


Shodan
addikt

Tényleg nincs fizikából valakinek anyaga?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#596) pjtr válasza Shodan (#595) üzenetére


pjtr
aktív tag

Szia!

Sajnos nekem nincs semmi anyagom, én GI. vagyok.

(#597) orkester


orkester
senior tag

Számvitel és elemzésből nincs valakinek az új tanár vizsgalapjairól bővebb információja?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#598) adalbert1 válasza orkester (#597) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez engem is érdekelne...

Tényleg, az adatbázisok vizsga mennyire gáz?

Shodan, sajnos én se tudok segíteni, gazdaságis vagyok.

Szerk.:

Ill. a bevezetés a számtech. gyakorlati vizsga még mindig batch file írás + teszt program?

[ Szerkesztve ]

(#599) orkester válasza adalbert1 (#598) üzenetére


orkester
senior tag

Az SQL lekérdezések szerintem nagyon azok, persze attól függ mennyire hangolódik rájuk az ember. Nekem egyáltalán nem sikerült. :) Az elméletibb rész emészthetőbb.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#600) Shodan válasza adalbert1 (#598) üzenetére


Shodan
addikt

Mindegy már megszívtam :B mindent vittem csak függvénytáblát nem.
Pedig azt mondták mindent lehet használni, közbe meg csak kézzel írott jegyzet +függvénytábla.Elméleti része talán meglesz.

Adatbázisból pont tegnapelőtt voltam vizsgaelőkészítőn. Hát szerintem is elég gáz.Főleg a tanár, nekem nagyon unszimpatikus,(Kupcsik).

III. szerintem igen, de nem akarok rossz infot mondani. Valaki majd még erősítse meg.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  GDF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.