Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  GDF topic

Hozzászólások

(#1651) sreta


sreta
újonc

Sziasztok!!

Nincs meg valakinek a közgazdaságtan szigorlat tételeinek kidolgozása?Ha megvan nem küldené át nekem?köszi előre is

(#1652) adalbert1 válasza sreta (#1651) üzenetére


adalbert1
veterán

Hello!

Nekem talán megvan valahol a gépen az 5 évvel ezelőtti (nem tudom mennyit változhatott, gondolom még mindig makro+mikro+környezetgazdaságtan), ha az érdekel kikeresem este ha nem leszek teljesen tropa...

Marketing 2-ből vagy Marketing közgazdászoknak nevű tantárgyból nincs valakinek valami anyaga vagy vizsgatapasztalata (ha jól sejtem a 2 elnevezés ugyanazt a tárgyat takarja)?

(#1653) FragMaster válasza adalbert1 (#1652) üzenetére


FragMaster
addikt

Marketing 2-t anno zh-kból raktam össze. Arra emlékszem, hogy átnéztem a könyvet és kész, elég blabla tantárgy.
Pálinkás tanár úr viszont még a zh-t is komolyan vette belőle, mert még akkorra is hozott ránk egy pár keselyűt röpködni, hogy ki puskázik :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1654) adalbert1 válasza FragMaster (#1653) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor megnyugodtam hogy csak a másik 3 tárgyra kell többet készülni. :)
Gondolom nektek is a Kognitív marketing volt a tankönyvetek.

(#1655) sreta válasza adalbert1 (#1652) üzenetére


sreta
újonc

Köszi az nagyon jó lenne,ha át tudnád küldeni.

(#1656) FragMaster válasza adalbert1 (#1654) üzenetére


FragMaster
addikt

Azaz, mondta is a tanár, hogy emlegetik egy pár néven szóval nem kell félni :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1657) adalbert1 válasza sreta (#1655) üzenetére


adalbert1
veterán

Szia!

Elküldtem az itt megadott címedre amit találtam.

(#1658) darkthief


darkthief
újonc

Sziasztok, tudna valaki meghívót küldeni az új GDF Hídhoz?

Thiefofdarkness@freemail.hu

Előre is köszönöm.

(#1659) orkester válasza darkthief (#1658) üzenetére


orkester
senior tag

Küldtem.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1660) Shodan válasza sreta (#1649) üzenetére


Shodan
addikt

mi az hogy lesz még egy csekk :F

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1661) orkester válasza Shodan (#1660) üzenetére


orkester
senior tag

A 6E Ft arra van, hogy beadhatod a tárgyújrafelvételi kérelmed. Ha elfogadják jön az engedélyező levél az új csekkel. :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1662) Shodan válasza orkester (#1661) üzenetére


Shodan
addikt

ez most csak valami vicc :( és mennyi az új csekk?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1663) adalbert1 válasza Shodan (#1662) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor most mi van? Nem gyengén megkavarodtam én is...
6k-t befizetek a kérelemmel együtt, akkor is ha 1 vagy akkor is ha 100 tantárgyat veszek fel harmadjára.
Ezután megkapom a 10k/tantárgy csekket.
Ezután valami? Mert ha jól tudom akkor ha valamiért fizetsz 3-ik felvételért már 10k-t, akkor azért külön nem gombolják már le a költségtérítést, legalábbis előző félévben még így volt.

Vagy valami változott volna?

(#1664) Shodan válasza adalbert1 (#1663) üzenetére


Shodan
addikt

Hát ha még ezen felül van pofájuk elkérni valamit, akor elküldöm őket a picsaba.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1665) orkester válasza adalbert1 (#1663) üzenetére


orkester
senior tag

Úgy van ahogy mondod. 6E a kérelem, majd 10E/tárgy. Ennyi.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1666) adalbert1 válasza orkester (#1665) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, akkor nem tudom mi ez a hirtelen pánikhangulat itt :) , ez eddig is így volt.

(#1667) canniball válasza canniball (#1640) üzenetére


canniball
nagyúr

Senki nem használ ilyen szoftvert? :F

És egy újabb kérdés másod/harmadévesekhez: van olyan tantárgy, hogy Analízis 2? Ha igen "miről szól"?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1668) adalbert1 válasza canniball (#1667) üzenetére


adalbert1
veterán

De, nekem ilyen xp van fent a gépemen (+ vista is járt már ilyenből)... Ahogy legutoljára átolvastam az EULA-t abban azt írták hogy használhatod utána is, csak supportot nem fognak hozzá nyújtani (mondjuk nem tudom hogy ez alatt mit érthettek, nem tudod letölteni majd a frissítéseket?), és persze csak magáncélú használatra oké, céges tevékenységre nem.
Persze már vagy 1 éve volt hogy olvastam, azóta lehet hogy változott a helyzet.

Szerk.: két részre szedték volna a matek-2-t? Mert régen az foglalkozott az analízissel... Lehet hogy most az integrálás már az analízis 2 lenne? A tantárgyi útmutató nem mond semmit (iliason eléred)?

[ Szerkesztve ]

(#1669) canniball válasza adalbert1 (#1668) üzenetére


canniball
nagyúr

"Ahogy legutoljára átolvastam az EULA-t..."
Mikre nem vagy képes... :)

"...supportot nem fognak hozzá nyújtani (mondjuk nem tudom hogy ez alatt mit érthettek, nem tudod letölteni majd a frissítéseket?)"
Az is lehet. Vagy nem hívhatod őket ha valami nyavalyád van. :F

Mindenesetre köszönöm a választ, ezek szerint nem bonyolítják különösebben az ember életét (regisztrálásokkal meg egyebekkel). :R

"két részre szedték volna a matek-2-t?"
Én sem igazodok ki rajta, hogy most hogy is van...
Régen volt
-Matek1 (halmazok, számsorozatok stb.)
-Matek2 (függvények, diff.számítás, integrálszámítás stb.)
-és 3. félévben Valószínűségszámítás.
Most első félévben volt
-Analízis1, amiben voltak pl. számsorozatok és integrálszámítás is
-most 2. félévben gondoltam jön az Analízis2, az nincs, de van Lineáris algebra...

Ezért kérdem tudjátok-e, hogy van/lesz-e Analízis2 és az miről szól? Mert anno a Matek1-2-t letettem és most kapásból beadtam a felmentési kérelmet Lineáris algebrából (a Matek2-re hivatkozva), itthon pedig megfejtettem hogy nem úgy van az... Ciki lesz betelefonálni, hogy kicsit elbaltáztam a papírt...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1670) canniball válasza adalbert1 (#1668) üzenetére


canniball
nagyúr

"A tantárgyi útmutató nem mond semmit (iliason eléred)?"
Úgy látszik szelektív a válaszolási képességem... :B
Itt gondolod: Taneszköz tároló > Kategória Általános információk > Kategória BSc tantárgyleírások? Mert itt nincs Analízis2, de csomó más sincs. :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1671) adalbert1 válasza canniball (#1670) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem ott gondoltam, habár lehet hogy csak a régi képzésnek van külön ilyen:

Taneszköz tároló > Kategória Főiskolai képzés > Kategória Főiskolai képzés - informatikus közgazdász szak

Itt nekem minden tárgyam fent van, tantárgyi útmutatóval, előadásvázlattal, ahol van ott hallgatói segédlettel, stb...
Ennek ellenére látom azt is amit te írtál, de ott én se látok Analízis 2-t.

EULA-ból meg az MSDNAA-sat bújtam valamennyire, nem a win-ét. :), de tényleg nem ártana valami pontos infó, ha lehet használni hülye lennék fizetni érte.
Hívni amúgy se hívtam még őket soha, ezután se hiszem hogy a Microsoftot tárcsáznám.

Analízis 1-ben pl. volt akkor deriválás is? Mert a matek2 így nézett ki:
Függvények, határértékük, folytonosságuk, egyváltozós függvények
Differenciálszámítás (ugye deriválás)
Határozott és határozatlan integrál számítás
függvénysorozatok
többváltozós függvények

A Lineáris algebra nekem matek 3 néven futott, ott voltak a vektorok, mátrixok...
és a matek 4 volt a valszám.

[ Szerkesztve ]

(#1672) canniball válasza adalbert1 (#1671) üzenetére


canniball
nagyúr

"Taneszköz tároló > Kategória Főiskolai képzés > Kategória Főiskolai képzés - informatikus közgazdász szak"
Most G&M szak van az IK helyett, bár azt hittem ettől még mindenki ugyanazt látja, de a jelek szerint nem: ILIAS. Én a BSc/BA alapképzés... alatt látom a tárgyaimat, de még mindig csak 1. szemesztert, hogy a jövőben mi lesz azt sűrű homály fedi (és az e félévi tananyag sincs még ott)...

Jut eszembe: harmadéves vagy? Van egy olyan sejtésem, hogy a 2007/2008-as tanévben váltotta az IK szakot a G&M és ekkor variálták át a tananyagot is...

"Analízis 1-ben pl. volt akkor deriválás is?"
Igen.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1673) adalbert1 válasza canniball (#1672) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, bsc alatt már ismét gazda inf.?
Csak mert 2002-ben még én is gazd. inf-ként kezdtem, utána évhalasztás után átraktak a 2003-as évfolyamhoz, ott lettem inf. közgazd.

A harmadéves elég szerényen hangzik, a vizsgalapokra évfolyamhoz azt szoktam írni hogy túlfutó. :DDD

(#1674) adalbert1


adalbert1
veterán

Remélem nem off nagyon... Most hogy szó volt az MSDNAA-ról gondoltam megnézem hogy került-e fel valami új, erre látom hogy van már sp3-as xp.
Sikeresen belefutottam közben a useage guidelines-ban, becopyzom ide is hogy meglegyen:

MSDN Academic Alliance --Student Use Guidelines

As a member of the MSDN Academic Alliance, the department in which you take credit courses is authorized to provide you with program software for use on your personal computers. To be in compliance with the MSDN Academic Alliance program requirements, you must follow these usage guidelines when using the program software on your computer. You must also agree to the terms of the MSDN End User License Agreement (EULA),the Amendment to Master End-User License Agreement, and any conditions required by your department.

The MSDNAA Site Administrator at your school will be responsible for maintaining records of student use and ensuring there is full compliance with the program among all department users, including students, faculty and systems administration staff. Please see your Site Administrator for any questions that you may have about the program, or refer to www.msdnaa.net.

By installing, copying, or otherwise using the Product, you agree to be bound by the terms of the EULA and the License Amendment. If you do not agree to be bound, do not install, copy or use the Product.

Installation Guidelines:

* Your department will provide either server access for you to download program software, or may create up to 50 copies of the software to be checked out on a temporary basis to install on personal use computers. All software reproduced for checkout will be a complete copy, and include all copyright and trademark notices.
* You must be registered in at least one credit course within the member department to be eligible to load program software on your personal use computer. Students registered solely for non-credit courses in the department are not eligible to receive program software.
* You may not give copies of loaned software to anyone else for their use. Other qualifying students must obtain software via the method(s)set up by the MSDNAA Site Administrator.
* In order to install certain components of the Product, you may need an Academic Alliance Product Key (“Product Key”).The Product Key will be assigned to solely to download authorized software. You may not disclose the Product Key information to anyone else.
* The MSDN AA Site Administrator will maintain records of software downloaded from server or checked out, and will provide those records to Microsoft upon request.

Usage Guidelines:

* You may use the software for non-commercial purposes including instructional use, research and/or design, development and testing of projects for class assignment and tests or personal projects. You may not use the Program software for any for-profit software development.
* When you are no longer a registered student in a department that is a member of the MSDN Academic Alliance, you may no longer receive updates for your personal use computer. However, you may continue to use previously installed software on your computer, provided you continue to follow program guidelines.
* If you violate the terms of the License Agreement and EULA, the MSDNAA Program Administrator will demand confirmation of removal of the program software on your personal use computer. MSDN Academic Alliance --Student Use Guidelines

As a member of the MSDN Academic Alliance, the department in which you take credit courses is authorized to provide you with program software for use on your personal computers. To be in compliance with the MSDN Academic Alliance program requirements, you must follow these usage guidelines when using the program software on your computer. You must also agree to the terms of the MSDN End User License Agreement (EULA),the Amendment to Master End-User License Agreement, and any conditions required by your department.

The MSDNAA Site Administrator at your school will be responsible for maintaining records of student use and ensuring there is full compliance with the program among all department users, including students, faculty and systems administration staff. Please see your Site Administrator for any questions that you may have about the program, or refer to www.msdnaa.net.

By installing, copying, or otherwise using the Product, you agree to be bound by the terms of the EULA and the License Amendment. If you do not agree to be bound, do not install, copy or use the Product.

Installation Guidelines:
o Your department will provide either server access for you to download program software, or may create up to 50 copies of the software to be checked out on a temporary basis to install on personal use computers. All software reproduced for checkout will be a complete copy, and include all copyright and trademark notices.
o You must be registered in at least one credit course within the member department to be eligible to load program software on your personal use computer. Students registered solely for non-credit courses in the department are not eligible to receive program software.
o You may not give copies of loaned software to anyone else for their use. Other qualifying students must obtain software via the method(s)set up by the MSDNAA Site Administrator.
o In order to install certain components of the Product, you may need an Academic Alliance Product Key (“Product Key”).The Product Key will be assigned to solely to download authorized software. You may not disclose the Product Key information to anyone else.
o The MSDN AA Site Administrator will maintain records of software downloaded from server or checked out, and will provide those records to Microsoft upon request.

Usage Guidelines:

o You may use the software for non-commercial purposes including instructional use, research and/or design, development and testing of projects for class assignment and tests or personal projects. You may not use the Program software for any for-profit software development.
o When you are no longer a registered student in a department that is a member of the MSDN Academic Alliance, you may no longer receive updates for your personal use computer. However, you may continue to use previously installed software on your computer, provided you continue to follow program guidelines.
o If you violate the terms of the License Agreement and EULA, the MSDNAA Program Administrator will demand confirmation of removal of the program software on your personal use computer.

(#1675) Ivory


Ivory
csendes tag

Azt ugye nem figyelik hogy egy tárgyat mikor sikerül teljesítenie az embernek?! Nekem van még elsős tárgyam, a Fizika és most vettem fel, előző félévben azt írták nem lehet nem volt belőle előadás meg vizsga, most tavasszal viszont lesz, ezért is vettem fel. Még tavaly erre rákérdeztem beiratkozásnál akkor azt mondta hogy ezt nem figyelik, csak a harmadik tárgyfelvételt... :F

(#1676) canniball válasza adalbert1 (#1673) üzenetére


canniball
nagyúr

Hú, hát akkor nagyobb a keveredés mint gondoltam: még '99-ben kezdődött a gazdasági képzés Közgazdász gazdasági informatika szakon néven, azt hittem ebből lett most Gazdálkodási és menedzsment szak, de ezek szerint volt itt más is...

Egyébként én Gazdálkodási és menedzsment (BA) szakon vagyok jelenleg, nem tudom ez számít-e. (Teljes káosz nekem ez az új felállás BA, BSc, meg kiskutyafüle, nem igazán tudom mi micsoda; régen a főiskola/egyetem rendszer sokkal egyszerűbb volt...)

Ez a "túlfutó" évfolyam nagyon korrekt, megjegyzem, van egy olyan érzésem, hogy jól fog még jönni. :C

(#1674) Így hirtelen átfutva jól vettem le, hogy a hallgatói jogviszony megszűnésével tovább használható a szoftver, csak nincs hozzá update?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1677) adalbert1 válasza Ivory (#1675) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ebből nem lesz gáz, nekem is volt pár tárgy amit később tettem le (pl. volt olyan elsős tárgyam amit úgy raktam le hogy a harmadikos tárgyaim jó része megvolt már).

(#1678) adalbert1 válasza canniball (#1676) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, hát össze-vissza változtatnak ezek szerint.

(#1674) Így hirtelen átfutva jól vettem le, hogy a hallgatói jogviszony megszűnésével tovább használható a szoftver, csak nincs hozzá update?

Én is ezt veszem le a szövegből...
Arra persze nem tér ki ha jól láttam hogy mi a helyzet ha több géped van és mindegyiken valamelyik MSDNAA-s szoftvert használod.
Pl.: saját gépemen msdnaa-s xp megy (az egyik msdnaa-s kulccsal), fateromék gépén szintén mdsnaa-s xp megy (egy másik msdnaa-s kulccsal, az enyém az angollal, az övéké a magyarral), viszont az ő gépüket is a saját nevemre vettem, tehát jogilag az enyém attól függetlenül hogy ők használják...
Nem tudom hogy ennek a szövegnek van-e valami bővített változata ami kitér esetleg ilyen kérdésekre is, mindenesetre kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

(#1679) Ivory


Ivory
csendes tag

supportnet már egyáltalán nem üzemel? vagy teljesen átköltözött az új hídra? esetleg ha van valakinek egy meghívója küldhetne egyet..:$

sorstars09@freemail.hu

Köszöntem!

(#1680) FragMaster válasza Ivory (#1675) üzenetére


FragMaster
addikt

Ilyen korlát nincs. Olyan volt, hogy ha jól emlékszem 4. félév körül meg kellett lennie X kreditnek, de bőven megvolt szóval erről nem tudok nyilatkozni.
A 3. felvételt meg már valóban figyelik, ott már kérelem kell stb.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1681) adalbert1


adalbert1
veterán

Valakinek látszanak már a harmadjára felvett tantárgyak az etr-ben a vizsgára jelentkezés alatt?

(#1682) ady19 válasza adalbert1 (#1681) üzenetére


ady19
csendes tag

Nekem már több mint 2 hete, bár lehet hogy azért mert hogy nekem még nem kellett fizetnem a tantárgyújrafelvételért, pedig most kezdtem a túlfutást... :F

(#1683) adalbert1 válasza ady19 (#1682) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem még mindig nem.
Az IK meg ezt a választ adta arra telefonon hogy miért nem látszanak:
-a kérelmek elbírálása folyamatos
-utána küldik a tantárgyanként 10k-s csekket
-a befizetése után az évfolyamfelelős viszi fel a tárgyakat az etr-be.

Így mivel előző héten adtam csak le valszeg. még nem bírálták el...

Akinek még hátra van a módszertan szigorlat az nem járt túl jól, ha jól láttam most már feladatmegoldás is van.

szerk.:

Nézegetem a lehetséges diplomamunka témákat, hát nem kecsegtetnek sok jóval:
Az Alap és Műszaki Tudományi Intézet témái közül egyedül azok között van érdekes számomra, ami a Dr. Berke Józsefhez kapcsolódik... Viszont az Infokommunikáció tárgyból kiindulva totál ízekre lenne szedve az egész, így kicsi az esélye hogy erről írjak.

A Gazdaság és Társadalomtudományi Intézetnél rengeteg érdekes gazdasági téma van, viszont az nem gáz hogy vagy 5-6 éve informatikai területen dolgozom és gazdasági témából írom a diplomamunkámat? Ill. nem is szerepel a terveim között gazdasági területen elhelyezkedni.

Az Informatikai Intézet témái közül amik tetszenek:

-webes alkalmazások (itt a probléma, hogy rengeteg dolgot nem tanultam ami kellene a megvalósításhoz, szóval sok plusz munka lenne, de ez egy jó területnek tűnik. Az se mellékes, hogy ez egy folyamatosan fejlődő terület aminek van jövője)

-adatbázis kezelés (itt is az a gond, hogy a módszertan szigorlatomból kiindulva olyan szinten ízekre tudnak szedni elméleti téren még ha teljesen jó is a megvalósítás...)

- hálózatok tervezése (ez is érdekes téma, viszont wireless hálózatokról kb. egy betűt nem tanultam eddig a suli keretein belül, különösen ez tetszik : WLAN hálózatok biztonsága, kérdés hogy mennyire kell benne elmélyedni)

Így első blikkre ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#1684) Shodan válasza adalbert1 (#1683) üzenetére


Shodan
addikt

nekem már bennt van. Feladtam mindkét csekket 6k+10k aztán lefényképeztem és beküldtem IKnak mailen a képet, utánna felvették.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1685) adalbert1 válasza Shodan (#1684) üzenetére


adalbert1
veterán

Na én is megkaptam ma a 40k-s csekket, a hétvégén fizetem is be és scannelem...
Valaki volt tegnap a Lexinfós nyíltnapon/előadáson/akármi is volt az? Jó hogy pont akkor láttam meg az etr-en mikor már vége volt.

(#1686) ady19 válasza adalbert1 (#1683) üzenetére


ady19
csendes tag

A módszertan szigorlattal kapcsolatban no komment.......... Pont most vettem fel, s ez akkora szívás lesz szerintem mint állat. Nagyon kíváncsi leszek az első "élménybeszámolókra", az tuti hogy nem az első vizsgaidőpontra fogok elmenni! :)

(#1687) adalbert1 válasza ady19 (#1686) üzenetére


adalbert1
veterán

Közben úgy hallottam azért történt az egész mert jó páran bebuktak hogy puskáznak előző félévben az utolsó időponton... Ugyanis nem Ratkó volt, hanem Kupcsikné... Gondolom kiakadtak ezen.

(#1688) ady19 válasza adalbert1 (#1687) üzenetére


ady19
csendes tag

"Köszönöm" s egyben csókoltatom azokat az embereket akik miatt most jópáran szívni fognak.... :W :W Időnként azért a többiekre is gondolni kéne, s nem csak saját magukra kéne gondolni. Mellesleg akit az utolsó alkalmon meghúztak az is szívni fog ezerrel....

(#1689) adalbert1 válasza ady19 (#1688) üzenetére


adalbert1
veterán

Legalábbis ez a szóbeszéd, mail részlet:

[I]Szerintem azért történt a szigorítás, mert az előző félév utolsó szigorlatán (amin én is ott voltam) egy csomó ember lebukott puskázással. Ratkó tanár úr beteg volt, és Kupcsikné vizsgáztatott mindenből.

Ratkónál elég annyi amit leírsz a papírra, és ebbe a hibába estek egy csomóan az utolsó szigorlaton is. Azonban Kupcsikné most mindenbe belekérdezett, és így hamar kibukott az aki csak másolt..
[/I]

(#1690) pjtr


pjtr
aktív tag

Sziasztok!

Van vmi friss infótok az Adatbiztonság, Adatvédelem vizsgáról? Milyen kérdések futnak mostanában?

köszönöm peti

(#1691) ady19


ady19
csendes tag

Sziasztok! Már a Gdf hídon is feltettem eme kérdést, de gondoltam ide is leírom..

Szóval az lenne az egyik legnagyobb gondom, hogy több mint fél éve informálódom azügyben hogy egy Informatikus Közgazdász végzettséggel, (áltanános menedzsment sávon) mégis milyen állást lehet megpályázni, mit keressen az ember ilyen álláskereső portálokon, mert hogy sokszor állati nagy pácban vagyok ezügyben... Remélhetőleg van olyan ember közöttetek aki tud nekem erre egy jó infot mondani, mert hogy sokszor kérdezgetik tőlem hogy mégis milyen munkát szeretnék, de még ezzel se vagyok igazán tisztában hogy mik a lehetőségeim. Annyit tudok hogy pénzügyet tanultam, ebből is szigorlatoztam, de ennek ellenére szerintem nem mehetnék el egy pénzügyi munkakörbe, legalábbis szerintem!? vagy tévedek??
Köszi előre is a választ!

(#1692) Shodan


Shodan
addikt

másnak is eltűnt az összes tantárgya ez etr-ben? :F

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1693) ady19 válasza Shodan (#1692) üzenetére


ady19
csendes tag

Nekem továbbra is megvannak, szóval akkor lehet hogy csak neked tünt el.. :F

(#1694) adalbert1 válasza Shodan (#1692) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem még nem is látszik egy sem. Mondjuk mind a 4 harmadik felvételes, a csekk másolatát pedig pénteken küldtem el nekik...

(#1695) adalbert1 válasza adalbert1 (#1694) üzenetére


adalbert1
veterán

Érdekes, most meg már látszik mind...

(#1696) Shodan


Shodan
addikt

ma bementem, kiderült azért tűnt el mert ezekre a tantárgyakra még nem fizettem be a tuf díjat, holnap küldik szét a csekkeket.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1697) Chereek


Chereek
újonc

Sziasztok!
Vki tud vmit vállalatgazdaságtan vizsgáról?
Éedekelne ez a módszertan is?
Milyen szigorítás lesz?Mi lesz?
De Ratkó ugye marad?

(#1698) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

sziasztok!
van valakinek kidolgozott államvizsga tételsora műszaki informatikából az új verzióhoz, ami idén január 1-től érvényes? a genyák megváltoztatták és telepakolták csomó olyan tantárgy kérdéseivel, amiről a mi évfolyamunk soha egy büdös szót nem tanult, könyveink sincsenek hozzá... :W

(#1699) kew válasza Louloudaki (#1698) üzenetére


kew
senior tag

Itt vannak: http://hozso36.atw.hu/

Továbbá érdemes böngészni ezt a forumot is :)

Én is mostanában kezdtem tanulni a tételeket, májusban megyek zárózni. Legalább is remélem, még várok a diplomamunka értékelésére, de lassan küldeniük kellene, január végén adtam le.

(#1700) Louloudaki válasza kew (#1699) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

hálás köszi :R a gdf hídra meg rég néztem be, nem is tudtam, hogy ott is megy róla az értekezés :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  GDF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.