Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  GDF topic

Hozzászólások

(#1401) kew válasza adalbert1 (#1400) üzenetére


kew
senior tag

Oks. Úgy is lesz egy köröm a TO-val, mert kb másfél hónapja elutaltam nekik a tárgyújrafelvételi díjat, de még mindig nem írták jóvá..

amugy nekem is ottvan etr-en a köv félév, azért gondoltam erre :)

[ Szerkesztve ]

(#1402) orkester válasza kew (#1399) üzenetére


orkester
senior tag

Grat! :C
Erre a beiratkozásra/vagy egyéb teendőkre én is kíváncsi vagyok, nekem eddig ez eszembe sem jutott.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1403) kew válasza orkester (#1402) üzenetére


kew
senior tag

Írtam nekik, majd mondom, hogy mit válaszoltak.

Apropó, a múltkor szidtam őket, hogy nem válaszolnak a leveleimre... a 4. mail-em után felhívtak, hogy ők már nemtom hányszor írtak, és nem értik, miért nem kapom meg. Kiderült, hogy nálam volt a gond, az a fiókom, amire írtak, nem forwardolta nekem a leveleket... :) Elég égő volt, kértem is a bocsánatokat rendesen... :B

(#1404) kew


kew
senior tag

Egy kis segítség a jövőre záróvizsgázóknak :)

http://users.atw.hu/hozso36/Tetelek_M_I_2009.doc

Itt is nagy nagy köszönet érte hozso36 kollegának :R

(#1405) Picco


Picco
addikt

hi

jar innen valaki a gyongyosi GDF neven futo "iskolaba"?
web progra jarok es kicsit kiakaszto h nem tudok meg semmit a vizsgaimrol...az egy dolog h nemtom h mikor lesznek, de meg azt sem h mibol kernek szamon :F
a tanarok nem a konyv alapjan tartottak az orat, a konyv-ek elavultak, vegul pedig egy tematika szerint kernek majd szamon amit a tanarok nem kovettek...tehat jol alla helyzet.
irtam ma nekik mailt-t h megis mi meg hogy lesz? egyelore varom a valaszukat...

ha valaki tud valami infot a gyongyosi gdf-rol kerem irjon, akar priviben is.

udv: Picco

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1406) fv82


fv82
tag

Végre leraktam az utolsó vizsgámat is. Gondolkodhatom, hogy mit szeretnék szakdogának :DD

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#1407) orkester válasza kew (#1403) üzenetére


orkester
senior tag

Nem írtak még vissza?

fv82: Gratulálok! :C

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1408) kew válasza orkester (#1407) üzenetére


kew
senior tag

Még nem, de közben etr-ben megjelent, hogy "abszolvált, végzett", úgyhogy szerintem nem lehet / nem kell már beiratkozni.

(#1409) Gorneck válasza kew (#1404) üzenetére


Gorneck
titán

Már tanulom a tételsort és elég jól lett kidolgozva...teljesen használható...

Mondjuk nemtom míg szórakoznak a diplomamunkámmal az alatt ez megtanulható-e?! De kétlem...főleg, hogy melózom mellette aktívan...

Gorneck#1239

(#1410) pjtr válasza fv82 (#1406) üzenetére


pjtr
aktív tag

Gratulálok én is!!! :C :R
Elvileg ma írják be a kultúratöri jegyemet. Próbáltam elérni a tanárt, de nem volt élő email címe, telefonon meg nem értem utol.
Ha vmi miatt nem kerülne be a jegyem, hirtelen nem is tudom hogy hova rohanjak majd, de ilyen negatív energiát nem szabad bele manifesztálni :K

(#1411) KrAt


KrAt
veterán

2008-ra vége a vizsgáknak, 11 vizsgából ha jól sejtem, 4 maradt jövőre, köztük MI és szar2, soha nem fogok átmenni :D

(#1412) FragMaster


FragMaster
addikt

Nah azért karácsonyra én is átmentem Adatbáziskezelésből :C Lehet segített a karácsonyfa amit rajzoltam Kupcsiknének :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1413) KrAt válasza FragMaster (#1412) üzenetére


KrAt
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#1414) FragMaster


FragMaster
addikt

Akinek van valami infoja az Excel gazdasági alkalmazásából vizsgaügyileg azt megkérem szépen írjon! Bármilyen anyagot, feladatot, megoldást, tippet szívesen fogadok!

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1415) Ivory


Ivory
csendes tag

Adatbázisból pár istrukciót megoszthatnál velem/velünk! :D Az új esztendőt egy adatbázis vizsgával köszöntöm 6-án és még csak ezután állok neki tanulni..:S

(#1416) FragMaster válasza Ivory (#1415) üzenetére


FragMaster
addikt

Mindenképp nézz fel az 522-es terembe és kérd ki az előző vizsgát/kat. Másodszorra lett meg és ezen a kettőn + az előtte lévőn ugyan azok a táblák voltak pl. Az első részéből így simán fel lehet készülni, sql-t pedig gyakorolni kell mert abból sose ad többször egyformát.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1417) Shodan válasza Ivory (#1415) üzenetére


Shodan
addikt

Vigyél egy csomó lapot, egyforma tényleg soha nincs, de némelyik nagyon hasonló lekérdezés.
Csak egy kicsit kell átírni, vagy más adatokkal van.

Nekem meg meglett a matek szigorlat. :) Szerintem nagyon könnyű volt. Senkinek nem kérdezett bele. Ratkó bejött kiosztotta a lapokat, leült az asztalhoz. 1 órát lehetett írni. Kivitted a lapot, kipipálta , azt viszontlátásra.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1418) FragMaster válasza Shodan (#1417) üzenetére


FragMaster
addikt

Na igen, de ehhez Ratkót kell kifogni, mert ha jól tudom nem csak ő szigorlatoztat :)

Más: excelhez nagyon kéne segítség valakitől, olyan fing tantárgy és mégis ahhoz vagyok a leghülyébb pedig hátra vannak még a számvitelek meg a java1 :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1419) Ivory


Ivory
csendes tag

Azt meg tudom valahol nézni hogy milyen tárgyaim lesznek a tavaszi félévben? Gondolom van erről valami iromány csak én nem találom. :F

(#1420) FragMaster válasza Ivory (#1419) üzenetére


FragMaster
addikt

Pörög a topic.
Ennyire sosem terveztem előre, általában örültem ha egy félévben bedaráltam mindent :D Ha jól tudom a képzési adatok menüpontban az ETR-en belül meg lehet nézni amennyiben már elérhető a következő félév.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1421) Ivory


Ivory
csendes tag

Csak jó lenne tudni hány tárgyat kapunk... Sajnos az automatikusan bővülni fog szerintem az újra felvett okosságokkal :S:D

(#1422) pjtr


pjtr
aktív tag

Sziasztok!

MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT, és BOLDOG, SIKERES VIZSGÁS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!
:R :R

(#1423) kew válasza pjtr (#1422) üzenetére


kew
senior tag

Neked is! :) Énis hasonlókat kívánok mindenkinek :K

(#1424) Okica


Okica
csendes tag

Sziasztok!
Vallalati penzugybol megvan valakinek kidolgozva a peldatar? Ha igen akkor elkuldene nekem? Szigorlatra kellene...
Es Kellemes Unnepeket mindenkinek !

(#1425) fv82


fv82
tag

Köszi a gratulációkat.
Nekem is megjelent az ETR-ben az abszolvált bejegyzés. Én elég biztosan tudom, hogy már nem kell/lehet ilyenkor beiratkozni, de azért meglesem majd, hátha mégis.

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#1426) ágica73 válasza Okica (#1424) üzenetére


ágica73
újonc

Küldtem. :)

Valakinek az angolhoz egy kis segítsége lenne? Hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

(#1427) Gorneck


Gorneck
titán

60+ oldalnál járok a diplomamunkámmal! :D

Ágica: Júniusba voltam vizsgázni 1-2-3-4ből...milyen könyvből lesz vizsga? Mert van anyagom hozzá, ha jól emléxem...bár nem sok, de az alapján fel lehet készülni...bár az angoltanárom fel volt egy kicsit háborodva, hogy alapfoknak van beállítva a vizsga, de mégis belekérdeznek 3-as 4-es vizsgalappal a középfokba is rendesen... :K
Érdekes, hogy 1-2 kollégának a vizsgán voltak olyan kidolgozásaik is amikkel 1:1ben meg lehetett csinálni mind a 4 tesztlapot...de, hogy honnan szerezték meg ezeket azt nemtom sajna... :(

Gorneck#1239

(#1428) Okica válasza ágica73 (#1426) üzenetére


Okica
csendes tag

Koszi, megkaptam. Remelem nem valtoztat rajta semmit :D

(#1429) FragMaster válasza ágica73 (#1426) üzenetére


FragMaster
addikt

Kérlek nekem is küldd el a vállalati pénzügyes példatárat :R
Köv félévben nekimegyek újra, múltkor csak ez a rész volt nálam igazán hiányos :(((

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1430) sreta válasza FragMaster (#1429) üzenetére


sreta
újonc

Légyszi nekem is küldjétek el a példatárat,nemsokára megyek szigózni és nagy segítség lenne.Előre is köszi

(#1431) ágica73 válasza Gorneck (#1427) üzenetére


ágica73
újonc

Szia!
Bajczi-Kerekes angol 1-4-ig!!! Remélem ez meg van neked! :)
Kedves kollegák, ha olvassátok ti is küldhetnétek! :D

Többieknek elküldtem a pügyet! A vállalati részhez még találtam segítséget. Azt is küldtem. :))

[ Szerkesztve ]

(#1432) FragMaster válasza ágica73 (#1431) üzenetére


FragMaster
addikt

Megjött, köszi :R Angolhoz nekem sajna nincs.

Esetleg valakinek van fogalma arról hogy néz ki manapság egy Számvitel alapismeretek vizsga? Mit érdemes átnézni?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1433) Gorneck válasza ágica73 (#1431) üzenetére


Gorneck
titán

Azaz... :)

De ez az anyag nem elég teljesen...max egy angoltanárnak nagy help, hogy fel tudjon készíteni a vizsgára... :K

Ha nem felejtem el és még meg van az anyag átdobom...de még egyszer mondom...nem elég a vizsga kispuskázásához...főleg nem a 3-4-hez...

MSN-en zargathatsz miatta nyugodtan...címem adatlapomon... :K Ma 4től már otthon vagyok...

Gorneck#1239

(#1434) lúzer válasza Gorneck (#1427) üzenetére


lúzer
veterán

Mi a témád?

Más: gdfhídra tudna valaki meghívót küldeni?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1435) Gorneck válasza Gorneck (#1433) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs már meg az angolom... :(

lúzer: Céges a témám és az IBM szervergyártásról fog szólni...

Gorneck#1239

(#1436) lúzer válasza Gorneck (#1435) üzenetére


lúzer
veterán

klassz

Más:
elfogadták a dm tervemet
még tavaly, eheheh

hogyan tovább?
megírni, személyesen felvinni, beadni és várni?

államvizsgán lehet használni írásos segédletet?
vagy be kell vágni a két tételsort?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1437) pjtr válasza lúzer (#1434) üzenetére


pjtr
aktív tag

szeretnék én is meghívót kérni.

köszönöm

(#1438) ágica73 válasza Gorneck (#1435) üzenetére


ágica73
újonc

Azért köszi, hogy segíteni akartál. Senki másnak semmi? :O

(#1439) kew válasza pjtr (#1437) üzenetére


kew
senior tag

mentek meghivok!

boldog ujevet mindenkinek :)

(#1440) lúzer válasza kew (#1439) üzenetére


lúzer
veterán

THX :R :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1441) Gorneck válasza lúzer (#1436) üzenetére


Gorneck
titán

Az...és jól haladok vele...

Elsődleges az lenne, hogy megírd minél előbb...hogy állsz vele? GDF oldalát nem olvasod? Fent van minden amit tudni kell...kb 2 kattintás...[link]

Ágica: Néz körbe itt!

Gorneck#1239

(#1442) lúzer válasza Gorneck (#1441) üzenetére


lúzer
veterán

októberben jött meg hogy elfogadták
még sehogy nem állok vele, de van időm úgy tudom

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1443) pjtr válasza kew (#1439) üzenetére


pjtr
aktív tag

Megkaptam köszönöm!!

2008-2009-1 költségtérítéses Leadva általános menedzsment szakirány
törölve

Ezt látom az etr-ben. Ma reggel írta be a tanár a jegyemet, eltűntek a maradék teljesített kurzusok is :F

Most nem annak kellene ott lennie hogy abszolvált? vagy most kibasztak vagy mi van??

(#1444) Gorneck válasza lúzer (#1442) üzenetére


Gorneck
titán

Azóta még bele se kezdtél?! Látszik nincs rá nagyon szükséged...nekem égető...

Gorneck#1239

(#1445) adalbert1 válasza Okica (#1424) üzenetére


adalbert1
veterán

Szia.
Sikerült megszerezni a kidolgozottat? Te is 8-án jössz pénzügy szigorlatra? A legutóbbin pont ezen hasaltam el, ugyanis nem igazán vettem át az összes számítást, és a bonyolultabbak voltak ha jól emlékszem belőle.

(#1446) ágica73 válasza Gorneck (#1441) üzenetére


ágica73
újonc

Köszi, itt már jártam, csak gondoltam valakinek valami frisebb anyaga van. Gyakorolni tényleg jók ezek, de bíztos más van már.

(#1447) Gorneck válasza ágica73 (#1446) üzenetére


Gorneck
titán

Ezekből készültem Én is angoltanárral... ;) Felépítésre uez a vizsga...csak mások a kérdések...

Gorneck#1239

(#1448) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Cao!
Nem tudjátok szakmai gyakot mikorra kell megcsinálni? Csak mert nincs nagy kedvem hozzá, meg értelme sincs sok annak a 4 hétnek, de valamikor meg kéne már, és nem tudom a határidőt.
Előre is köszi

Üdv. Yush

(#1449) lúzer válasza Gorneck (#1444) üzenetére


lúzer
veterán

Hát nincs...
nem számít a fizumba, munkahely megvan, persze a diploma jól jöhet, jó ha megvan

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1450) lúzer válasza Yushchenko (#1448) üzenetére


lúzer
veterán

GDF-en szakmai gyakorlat??
ilyen nincs nem?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  GDF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.