Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42165) Bodz válasza honfoglalo (#42161) üzenetére


Bodz
nagyúr

KEF M200, B&W C5, Martin Logan Mikros 70, V-Moda True Blood Revamp.

(#54077) vicze


vicze
félisten

Hm elég érdekes ez a vetőcső kialakítás. Yamaha EPH-M200

(#54332) vicze válasza Nigér (#54331) üzenetére


vicze
félisten

Igen a beszerzésen vakarom a fejem főleg. :) Kb. a 30-ast kivéve mindegyiket EU-ban azért be lehet szerezni, de a 30-as csak Japán import, nem igazán értem, hogy 40-es miért forgalmaz valami EU-ban 30-ast meg nem...

Az M100/200-at mind a kettőről az írják, hogy gyakorlatilag ""rosszabb"" mint a EPH-100, főleg eltúlzott basszus szerintem nem tetszene, annak ellenére, hogy nem nyomja el elvileg a többit. M200 vetőcsöve amúgy nagyon menő. :)

(#60642) vicze válasza BigBlackDog (#60641) üzenetére


vicze
félisten

Yamaha EPH-M200 még, de az is jóval drágább, meg a hangja... :(

(#64938) megott


megott
tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, haldoklik a Vsonic GR07 Classic-om, sajnos a háza is egyre több repedést hordoz magán, így csere érett lett! Merre induljak tovább mindenképpen valami kiegyenlített (vagy nagyon enyhe mély kiemelt) dinamikus vagy hybrid, vezetékes füles jöhet szóba. Szemezek az edigital.hu kínálatával, tetszik a Yamaha EPH-M200 illetve a Sony XBAH1, segítsetek legyetek olyan kedvesek ezek vagy valami teljesen más irányba induljak el. A zenei ízlésemről annyit, hogy a klasszikustól(Beethoven) a jazzig(Pat Metheny), a prog rockon(Oldfield, Floyd) át az elektronikusokig(Yello, Kraftwerk) meg kellene állnia helyét.
Segítségeteket és javaslataitokat előre is köszönöm!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#73782) jeromosi válasza jeromosi (#73781) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Bocsi kicsúsztam a szerk időből.
Ez a füles milyen Yamaha EPH-M200?
Mert amit olvastam tesztet abban basszusosnak írják, és fejhallgató plázánál a fehér 19000 ft.
Ennek a kényelme milyen?
Akinek van esetleg mi a tapasztalata vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.