Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) 30z.Samu válasza GEIL (#6450) üzenetére


30z.Samu
félisten

Plusz simán benne van, hogy utána is elhalasztják.... :( Őszintén szólva én már kezdek kiábrándulni ebből a játékból. Eddig a Season X jött be a legjobban, a Chapter 1 az elején volt jó, amíg letisztultabb volt, kevesebb tárgy, kevesebb fegyver stb. Aztán úgy elhúzták a Season 1-et, mint a vonatfütty és utána megkaptuk ezt az ügynökös szezont, amiről még mindig azt tartom, hogy ahhoz képest mennyit vártunk rá, nagyon gyenge lett... :( Megvettem végül a BP-t, de ez volt az első, amikor elgondolkodtam hogy lehet inkább kihagyom. Én nem játszom olyan régóta a játékkal, mint közületek pár emberke, aki elég régóta tolja már, de így is úgy látom, hogy élt meg jóval szebb napokat is ez a játék.

Sic Parvis Magna

(#6452) Monoton


Monoton
tag

Akik ki szeretnék farmolni az összes full gold skint azok valószínűleg örülnek a hírnek. Köztük én is. ;]

(#6453) Sefneni válasza GEIL (#6450) üzenetére


Sefneni
őstag

Årpi kolléga fejtegetéséből jött a 2+2 hét. Én utána sem néztem, csak lázadok. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#6454) Chalez


Chalez
őstag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, hátha járt már így valaki.
Hogyan tudom meg, hogy az Xbox live accountomhoz milyen Epic games account van hozzálinkelve?
Sajnos a sok fiók és jelszavak közt elvesztünk, a gyerek nintendo-s előmenetelét nem tudom átvinni az új Xbox-ra, de az Xbox-on sem tudok kijelentkezni a Fortnite-ból - mert valószínűleg rosszul léptünk be először - és hozzálinkelni sem tudom az Epic fiókunkhoz, mert azt dobja ki üzenetben, hogy ez az Xbox live account már létező Epic fiókhoz van rendelve... :F :F :F

(#6455) markknight válasza 30z.Samu (#6451) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem az Epic kevesebb fejlesztővel dolgozik a Fortnite-on mint eddig. Lehet azért mert tényleg valami grandiózus készül vagy mert nem érte meg nekik és elbocsájtottak sok embert. Én season 6-ban kezdtem el játszani, mindig napra pontosan jöttek a szezonok és nagyon pörgött a játék. Ehhez képest tavaly októbertől mintha elvágták volna a történetet, alig történt említésre méltó. Vannak napok mikor csak a Fortnite-tal tolom, szóval el tudnának szedni az Apex Legends mellől, de hiányzik az a szikra ami régen vót :D

(#6456) Årpi válasza Sefneni (#6449) üzenetére


Årpi
őstag

Én nem félek. Jövőhéten érkezik a v12.41-es frissítés, a v12.50-et is tesztelgetik már. Előre tudták, hogy tolni fogják, ennyi frissítés bele sem férne a korábban lefektetett időablakba. Csak kicsit későn szóltak nekünk.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#6457) manu75


manu75
aktív tag

Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget. Az stw részben, ha bármelyik gadget, vagy ability tölt, mert használtam és mielőtt újratöltődne hamarabb megnyomom a gombját a fegyverről állandóan átugrik a csákányra. Ez borzasztó idegesítő tegnap még semmi probléma nem volt ezzel valószínű a mai frissítés rontotta el. Erre tud valaki valami megoldást?

(#6458) Exelsior válasza manu75 (#6457) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nekem is előjött ez szerintem report-olni kell. Én átállítottam másik gombra akkor csinálta. Alap szám soron nem csinálta. :W Azért a Bindelést nézd meg lehet az kavar be bár kétlem mert eddig egyszer sem volt gond ezzel most egyből előjött nekem.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#6459) markknight


markknight
veterán

Most nézem, hogy controlleren unassigned a loudspeaker a helikopteren és nem is tudom semmilyen gombhoz adni. Shit

(#6460) 30z.Samu válasza markknight (#6459) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem alapból a D-padon van.

Sic Parvis Magna

(#6461) manu75 válasza Exelsior (#6458) üzenetére


manu75
aktív tag

Köszönöm, hogy megnézted. Küldtem egy bug reportot, nekem az egér oldalsó gombjaihoz van hozzárendelve a 3 ability így nagyon kényelmes a játék, de hogy átvált a csákányra ha hamarább megnyomom és elkezdi püfölni a zombikat nevetséges. Próbáltam resetelni is a billentyűzet beállítást, de gadgetekre is ugyanezt csinálja ami meg alapbillentyűn van.

(#6462) Pgeorge80


Pgeorge80
újonc

Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem? Adott egy epic games fiók, és egy nintendo switch konzol, és a nintendo-n szeretnék játszani a fortnite-tal, de egy adott epic games fiókkal!

[ Szerkesztve ]

(#6463) GEIL válasza Pgeorge80 (#6462) üzenetére


GEIL
addikt

üdv !

1. Létrehozod a Nintendohoz való fiókot. ( De NE inditsd el a Fortnite-ot rajta ! )
2. Belépsz az Epic games fiókodba....."connected accounts" menüpontban hozzáadod a Nintendo fiókot.
3. Letöltöd és Inditod a Fortnite-ot a Nintendo-n. (99% hogy egyből az Epic accountoddal fog indulni )

Ha már meg van a Nintendo ( és a fiók hozzá ) régebb óta de még nem játszottál Fortnite-ot rajta, akkor fog ez működni.
Ha már játszottál valami default / új Fortnite fiókkal a Nintendo-n, az már más téma.....úgy nem tudom hogy működik :/

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#6464) Rinkasime


Rinkasime
tag

Én pc játszok,kaptam havertól egy Neo Versa ps4 kódot,de ps4em nincsen,de viszont csináltam egy ps acccountot ahol az alkalmazásba aktiváltam a kódot ezek után hogy tudnám megszerezni a skin-t + 2000 vbuckot,anélkül hogy ps4em lenne,ugyanis pcn nyomom csak

(#6465) -secret- válasza Rinkasime (#6464) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt a v-buckot csak PS4-en fogod látni illetve a kódot is PS4-ről kell elfogadni.

(#6466) Rinkasime válasza -secret- (#6465) üzenetére


Rinkasime
tag

oké...(tegyük fel aktiválom a ps4-en) de utána,ha bejelentkezek pc-n akkor ugyanúgy ott lesz azon a fiókon?

(#6467) GEIL válasza Rinkasime (#6466) üzenetére


GEIL
addikt

A skin igen...a vbucks nem.
( Ps4-en belépve kell elkölteni a vbucks-ot.....úgy időzitsd hogy egyből tudj venni valamit...)

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#6468) orc88 válasza Rinkasime (#6464) üzenetére


orc88
őstag

El kell indítani egy PSről a fiókoddal a fortniteot, hogy jóváírja a kódot. Utána megjelenik PC-n is a skin (persze ha linkelted a pst)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#6469) -secret- válasza Rinkasime (#6466) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A skin ott lesz de a v-buck nem ahogy a kollega is írja.

(#6470) markknight


markknight
veterán

7 óra múlva frissül a shop. Vajon ma jön az Xforce?

(#6471) GEIL


GEIL
addikt

PS+-os packot behúztátok ? (skin + hátizsák )
Szerintem nem rossz.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#6472) Sefneni válasza markknight (#6470) üzenetére


Sefneni
őstag

:K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#6473) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Egy nagyon jó barátomék, akik teljesen "kukák" a számítógép világában, nekik a 10 éves kisfiúk játszik ezzel a játékkal(PC) Januárban vettek a játékhoz valami "kiegészítőt"... PayPal fiókom keresztül...

Azóta sok elvonás történt a kártyájáról...

Valaki leírná, higy működik a fizetési folyamat ezen játék esetén? Gondolok itt olyanra, hogy játékon belül lehet fizetni, vagy kiugrok böngészőbe?
Olyan létezik, hogy autómatikusan fizettek valamiért?

Köszönöm aki szán időt a válaszra! :R

[ Szerkesztve ]

(#6474) Sefneni válasza markknight (#6470) üzenetére


Sefneni
őstag

Meg is érkeztek. :)

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#6475) markknight válasza Sefneni (#6474) üzenetére


markknight
veterán

Nagyon menő mindegyik és még a kiegészítők is bejönnek. [link]

(#6476) orc88 válasza huliganboy (#6473) üzenetére


orc88
őstag

Üdv!

Játékon belül lehet, a PayPal felületen keresztül.
Viszont nincs semmilyen előfizetés opció Fortniteban, ami x időnként vonná a pénzt automatikusan.
Gyanús, hogy valami scam oldalon adták meg az adatokat.

(Vagy elmentette az adatokat és ő betyárkodik)

PayPal szokott nyújtani védelmet, nem lehet valahogy visszafordítani?

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#6477) Årpi válasza GEIL (#6471) üzenetére


Årpi
őstag

Nem tudom sajnos, mert nincs PS-em, rip :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#6478) huliganboy válasza orc88 (#6476) üzenetére


huliganboy
addikt

Egyelőre nem tudjuk. A játékban el lehet menteni a PayPal adatokat, és mondjuk egy kattintással megvenni dolgokat?

A banknál és a PayPalnal is próbálkozunk..
:R

[ Szerkesztve ]

(#6479) orc88 válasza huliganboy (#6478) üzenetére


orc88
őstag

Régen tudtommal el lehetett, most nem tudom mi a helyzet mert nem szoktam. Egyebként PayPal tranzakciónál ki a kedvezményezett? Az kb. mindent elmondana.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#6480) markknight


markknight
veterán

Ma vbuckot, de nem kaptam meg PS-en. Playstation Network Purchase Check Failure popup-ot kapom bejelentkezéskor. A pénzt persze levette.. Bújtam a fórumokat, de nincs megoldás rá ,szal maradt a support. Mire válaszolnak, addigra valszeg kiesik az Xforce. Köszi Epic!

(#6481) markknight válasza markknight (#6480) üzenetére


markknight
veterán

Nem tudom, hogyan, de fél óra múlva jött a válasz és megkaptam a vbuckokat. Ez igen.

(#6482) Sefneni


Sefneni
őstag

Valaki találkozott már ezzel a problémával? PL 98 vagyok, be akarnék lépni egy PL 100-as destroy the encampments küldetésbe, de folyton ezt az üzenetet dobálja:

Ezzel tudok valamit kezdeni? Nem gondolnám, hogy a kemény 2 level eltérés lenne a gond. :D

Szerk: most hogy nézem, a map "végefelé" lévő 100-as mission-ök ikonját látom, de oda írja hogy underpowered vagyok. Viszont ha előrébb megyek, ott van olyan 124-es küldetés, amire beenged .. :F

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#6483) barcabome


barcabome
aktív tag

Xboxon megcsináltam vagy 3x az esernyővel védekezős feladatot, de nem számolja. Pedig már csak az az egy kéne. :((

(#6484) 30z.Samu válasza barcabome (#6483) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bug.

Sic Parvis Magna

(#6485) AryGi


AryGi
csendes tag

Hali. Save the Word-ben megjelentek ezek az új fém huskok. Mivel könnyebb megölni őket? Mert én még nem jöttem rá, vagy nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#6486) elder troll válasza AryGi (#6485) üzenetére


elder troll
senior tag

Egyelőre mi is csak csépeljük őket, a sokadik fekvés után el-eltűnnek, de nem számoltam pontosan hányadiknál, mert egyre többen lesznek.
Ráadásul boss-ok is lehetnek, amiket idáig nem sikerült kinyírni (130+ szinten).

(#6487) barcabome válasza 30z.Samu (#6484) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ja azt vágom, viszont most nézem és ettől függetlenül beadta az új skinhez a final mission-t. :)

(#6488) Sefneni válasza AryGi (#6485) üzenetére


Sefneni
őstag

Elvileg fire elementes fegyverrel eltűnnek. :D

Viszont bossként elég idegesítő :((

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#6489) GEIL válasza AryGi (#6485) üzenetére


GEIL
addikt

Tegnap játszottunk pár kört és 100 feletti "villám szinten" lévő játékosok írták hogy "tűz és víz elemi" fegyverekkel lőjük őket....de sokadik fekvés/felkelés után sikerült likvidálni őket. :Y :(( :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#6490) zolee06 válasza GEIL (#6489) üzenetére


zolee06
tag

:R :R :R

Ezt mondták igen !

[ Szerkesztve ]

I7-4770 CPU 3.40Ghz 2*8-2*4gb Ram Geforce GTX970 Epic: Zotyius

(#6491) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Travis Scott event? Hmmmm. :))

(#6492) Bence0711


Bence0711
friss újonc

Sziasztok.
Olyan gondom lenne,hogy meg vettem pc-re meg a save the world ot. Viszont nem indul el.
Ha rá nyomok arra hogy play now akkor kiírja, hogy conent not ready.
Elvileg ha rá megyek a continue ra akkor bezárja a játékot és letölti. Viszont nekem nem csinál semmit.
Járt már valaki így , mit tudok tenni?
Köszi a segítséget előre is

(#6493) pn4hvq válasza Bence0711 (#6492) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Aham, többek közt én is. Itt a megoldás (manuálisan kellett letölteni): [link]

(#6494) GEIL


GEIL
addikt

Jó reggelt !

Mai item shopban Travis Scott.... :K

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#6495) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nagyon vágytam a Dark Voyager skinre ami ugye nem elérhető illetve múltkor a kolléga mondta, hogy van Jordan cipős skin is. Most kijött a Travis Scott mint Jordan-es asztronauta skin. Á nem hiszem el. :))

[ Szerkesztve ]

(#6496) GEIL válasza -secret- (#6495) üzenetére


GEIL
addikt

Vedd meg... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#6497) -secret- válasza GEIL (#6496) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Majd PS-ről a bundlet. :K

[ Szerkesztve ]

(#6498) FatMonster


FatMonster
tag

Sziasztok, nem találtam megoldást a neten - illetve amit találtam az nem működik nálam - az alábbi problémára, hátha ti tudtok segíteni:
PC-n játszanék a játékkal, de sokszor csak alacsony felbontásban tölti be az objektumokat és a textúrákat, a karakter ilyenkor nem mozog (haladni halad), nem tudok bemenni épületekbe, nem nyit ládákat, stb. Eddig Win7-en nem volt vele semmi gond, most eredeti friss Win10 van friss driver-el (ezen kívül nem változott semmi a gépben) és jóformán játszhatatlan. Ja és a respawn is napokig tart, ha egyáltalán, és utána is sz@r az egész. Konfig az adatlapomon.

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6499) FatMonster válasza FatMonster (#6498) üzenetére


FatMonster
tag

Ilyen szinte minden, mint a képen a ház. Aztán egy idő után betölti, de az újabb objektumok megint csak ilyenek.

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6500) etrop01 válasza FatMonster (#6499) üzenetére


etrop01
tag

szerintem lassú a vinyód

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.