Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19851) wildrain válasza #70869248 (#19850) üzenetére


wildrain
addikt

A versenyt nézve én is kételkedtem a 20 mp-ben, mert eddig szinte minden pályán valamivel több volt, mint 20, és még csak nem is az időveszteség, hanem a boxban töltött idő. Akartam is lemérni, de sajna senki nem járt a boxban nagyon sokáig.
De mindegy, ekkora legyen Gyula legnagyobb hibája, amit közvetítéskor elkövet, és csak ennyi.

(#19852) puttputt válasza MPowerPH (#19835) üzenetére


puttputt
őstag

Schumit mindenki kritizálta, amikor nagyon ment neki...,
most is, majdnem "mindenki" ellene beszél, mert nagyon nem...
Tényleg "egy kutya." :DDD
Amellett, hogy én azért kivárom, mit főznek ki a köv. szezonra.
Remélem, nagy durranás lesz.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19853) válasza #70869248 (#19850) üzenetére



addikt

Tényleg jól benézték Gyuláék a boxkiállást, de úgy emlékszem a biztatást konkrétan arra értette, hogy Webbernek 20mp lemaradást mondtak a rádioban Hamiltonhoz képest, pedig valójában 22 vagy mennyi volt.
Persze ettől még Gyula hülye marad, mert úgy tűnik nem tudja, hogy a rádiobejátszások felvételről mennek és amikor konkrétan mondták Webbonak kb 1-2 körrel korábban, még simán lehet, hogy éppen 20mp volt a különbség.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#19854) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nem tom volt e már, de tegnap pont erről beszéltem, belinkelem.

Brawn szerint semmit nem kopott Schumacher tudása
Brawn és Jordan között klasszisok vannak minden szinten. Én is az ő szavára adok.

Don't Tread On Me

(#19855) SzalaiG válasza puttputt (#19852) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nagyon drukkolok neki. :)

(#19856) D@ni88


D@ni88
addikt

Hivatalos: Sergio Perez lesz Kamui Kobayashi csapattársa

Nick ide se fér be a következő évre... :U Nincs vele az Erő mostanában

(#19857) P00By válasza D@ni88 (#19856) üzenetére


P00By
nagyúr

A pénz nagy úr :)

(#19858) JColee


JColee
őstag

A kis csapatok száműznék a kék zászlót
Szerintem meg legyenek olyan gyorsak, hogy ne 10szer kelljen körözni őket.

(#19859) válasza JColee (#19858) üzenetére



addikt

Nagyon sok szempontból nevetséges felvetés.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#19860) SzalaiG válasza D@ni88 (#19856) üzenetére


SzalaiG
addikt

:((( :(

Ezért kár volt feladni a Pirellis állást.

(#19861) MPowerPH válasza JColee (#19858) üzenetére


MPowerPH
félisten

(#19862) madstunt


madstunt
addikt

nemtudom volt-e de jövőre vörösbull váltót és hidraulikát párosít a renault motor mellé a lotus. Mik Gascoyne meg ugye hosszabbított. jövőre ott leszünk :)

(#19863) brownus válasza JColee (#19858) üzenetére


brownus
veterán

muhaha:D

(#19864) Jadro válasza JColee (#19858) üzenetére


Jadro
veterán

Majd ha újra lesz 107%, akkor talán lehet róla beszélni. Addig inkább vicces csak a felvetés.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19865) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

Milyen fura, hogy mindjárt itt a következő futam és még nincs Race Edit videó Singapore-ról.
Oups, most nézem ,hogy fennt van, de videók közé még nem rakták be.

[ Szerkesztve ]

(#19866) Sandormaster válasza MaTTeS (#19865) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Merre van, mert én nem látom a hírek között, a videók között is csak az onboard videót :F

(#19867) Oliverda válasza madstunt (#19862) üzenetére


Oliverda
félisten

Készítik elő Webber-nek az új helyet. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19868) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha lenne még pár olyan katyvasz, mint az utolsó pár futamon, és az utolsó futam 3 esélyes lenne, megenném a kalapom. Tripla pezsgőt bontanék. Mondjátok, hogy úgy lesz, lécii :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19869) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hivatalos: Räikkönen nem szerződik a Renault-hoz

Akkor ennyi volt az F1-es pályafutás.. :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19870) AMD Power válasza Motion_Blur (#19869) üzenetére


AMD Power
titán

Ennek akkor lőttek! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19871) #95904256 válasza Jadro (#19864) üzenetére


#95904256
törölt tag

A 107%-nak nem lenne túl sok értelme.
Ebbe épphogy, de beférnek most is.

(#19872) D@ni88


D@ni88
addikt

A lekörözési vita egy része megoldódni látszik
De nem úgy volt hogy le kell helyezni egész évre a pénzt az új csapatoknak, hogy biztos végigmenjenek?

(#19873) Oliverda válasza Motion_Blur (#19869) üzenetére


Oliverda
félisten

Azért a Renault-nak jó reklám volt...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19875) proof88 válasza Pompi (#19874) üzenetére


proof88
addikt

:C :R

(#19876) IreN!CuS válasza Pompi (#19874) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem vagy semmi ezer hála :R

csak hogy pofátlan legyen 2007-2008-2009-as videókat is tudsz linkelni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19878) primera1 válasza Motion_Blur (#19869) üzenetére


primera1
aktív tag

Kiminek tök felesleges lenne visszatérni,lásd Schumi:(
Túl sok a sikerre éhes fiatal,tele dinamikával,semmi esélyük az 'öregeknek',nincs ami motiválja már őket!

Isten hozott! Mikor visz???

(#19879) IreN!CuS válasza Pompi (#19877) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Köszönöm :R

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19880) proof88 válasza primera1 (#19878) üzenetére


proof88
addikt

Schumi majd jövőre jobb lesz, ha az autó is jobb lesz ... én teljesen elhiszem amit Brawn mondott, hogy a gyors kanyarokban uolyan mint x éve, és ezt a telemetria igazolja, a lassú kanyarokban szenved Nicohoz képest, mert nem úgy használja a gumikat ahogy kéne, a stílusa miatt .. egyébként Kimi sem azért jönne vissza hogy aludjon a kocsiban ... de passzolnia kell a dolgoknak ahhoz, hogy valaki jó visszatérést produkáljon ... Schuminál most a gumi nem passzol, de az autó meg önmagában sem passzol egyik versenyzőnek ... mert ez most nem jó autó .. valszeg Rosberg is jobb eredményeket el tudott volna érni ebben az évben, ha marad a Williamsnél, de hosszú távon jobb döntés volt átjönni a Mercihez, jövőre sztem ütős lesz a kocsi és mind2 pilóta megmutathatja hogy mire képes!

[ Szerkesztve ]

(#19881) [CS]Blade2 válasza proof88 (#19880) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én olyan sok pénzt nem tennék rá. Nem tudom, hogy hány embert cseréltek le, és hogy kik dolgoznak a kocsin de ha többnyire ugyanaz a tervező gárda, akkor a Hondák, a Brawn GP, valamint az idei Mercedes a referenciájuk. Ebből egyedül a Brawn GP volt VB autó, de azt 2 szezon alatt építették. A Mercedes pedig ha jól emlékszem a Mclarennél ki volt zárva az autó építéséből, viszont ettől függetlenül lehetnek jó szakembereik.

(#19882) venember83 válasza Pompi (#19877) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezek a hivatkozások nem járnak le rövid időn belül, nem? :F Tehát pár hétig letölthető az anyag, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#19883) proof88 válasza [CS]Blade2 (#19881) üzenetére


proof88
addikt

majd lesz valami

(#19884) madstunt válasza proof88 (#19880) üzenetére


madstunt
addikt

nemmindegy ha egyszer elverünk mindenkit kovával meg trullival jövőre? :P

[ Szerkesztve ]

(#19885) Pompi válasza venember83 (#19882) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem járnak le. A 2009-es videók már egy éve fent vannak és még élnek a linkek.

Feel Good Inc.

(#19886) proof88 válasza madstunt (#19884) üzenetére


proof88
addikt

:))

(#19887) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Fent van a videó www.formula1.com

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19888) Pompi válasza IreN!CuS (#19887) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

(#19889) D@ni88 válasza Pompi (#19888) üzenetére


D@ni88
addikt

Na Szingarpúr, 2:06, hogy mozog az az első szárny :Y

(#19890) Oliverda


Oliverda
félisten

"McLaren have re-modelled their "F-duct" to make their system more efficient. You can see the system now connects to the lower plane of the wing rather than running through the vertical plane."

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19891) madstunt


madstunt
addikt

csodálkozom hogy nem ment a daciához a rai hisz van egyrakat vodkájuk :D [link]

(#19892) proof88


proof88
addikt

(#19893) #51736960 válasza proof88 (#19892) üzenetére


#51736960
törölt tag

:R

(#19894) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Red Bull-ok az első szektorban 3 tizeddel vannak a mezőny előtt, a középsőben Vettel nagyon domináns, szintén 3 tizedet kap a mezőny :R

Utolsóban meg látszik, hogy mennyire jól működik a Renault F-csatronája :K

Vettel szerintem megállíthatatlan ezen a pályán, elég ha megnézzük a tavalyi eredményeket...McLaren, Ferrari egyelőre sehol sincs + Hami megtörte az autót, szal itt Vettelnek most sokat kéne hoznia a többieken. Webber meg csak összehoz egy Webberes rajtot :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19895) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#19894) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért jó az neked, ha Webber nem szerez pontot? :F ;]

sz: Egyébként Szingapúrban is hatalmas RB fölény volt. A szabadedzéseken rendre 0.5, 1 és 0.6mp-et adott az első az őt követő konkurensnek, aztán mégse az lett a vége, amit prognosztizáltak...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19896) Oliverda válasza Motion_Blur (#19894) üzenetére


Oliverda
félisten

A belső kamerás felvételekből (is) elég jól látszott, hogy nagy sebességnél még mindig az aszfaltot nyaldossa a Red Bull-ok első szárnya. Amennyiben nem fog esni (és nem fogják kiütni egymást) akkor sima RB 1-2 lesz vasárnap.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19897) shteer válasza TESCO-Zsömle (#19895) üzenetére


shteer
titán

és nagyon reméljük, hogy itt sem az lesz :)

..szerintem jónak tűnik

(#19898) [CS]Blade2 válasza Pompi (#19874) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én innen szoktam beszerezni, leszedtem ezeket a wmv-ket is, de szerintem sokkal jobb a minősége a youtubeosnak(mp4). Pl az Olasz GP-nél rögtön az elején a zászlónál megnézed a fekete részt, ott nagyon látszik.

A mentéshez: Firefox + Easy Youtube Video Downloader, és a Download As gomb-nál a HD-t kell választani.

(#19899) venember83 válasza Pompi (#19874) üzenetére


venember83
nagyúr

Temporarily unavailable. Csak nálam? :U

(#19900) ronaldo válasza Motion_Blur (#19894) üzenetére


ronaldo
őstag

Én is adom amit TESCO-Zsömle. Emlékszem még a szingapúri szabadedzésről (be is írtam), hogy Vettel 5 tizedet adott _mindenkinek_ a mezőnyből. 3.-ban (főleg) Alonso oda tudott lépni, de így is szétverte az RB a mezőnyt.

Ennek fényében meglepő, hogy egyáltalán bármilyen ütésváltás ki tudott alakulni az időmérőre sőt (Vettel hiba ide vagy oda, kikapott). Azt a dolgot egyáltalán nem is tudtam hova rakni.

Persze ez nem azt jelenti, hogy most is ez lesz, de legalább némi reményre lehet ok. Bár nem tudom, hogy a pirosak fejlesztettek-e valamit a legutóbbi pofavizit óta, a mclaren ugye igen, bár hamilton jól bekente magát szarral már rögtön az elején, neki így nehéz lesz felkapaszkodnia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.