Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4804) #70869248 válasza Peat;) (#4796) üzenetére


#70869248
törölt tag

Igazából itt egyikünknek sincs fogalma arról hogy mit használhattak fel és mit nem.
Egyenlőre arról van szó hogy a McLaren embere adatokat fogadott el a Ferrari emberétől a Ferrari fejlesztési és beállítási adatairól.
Mivel nem tudjuk beépíthetőek-e vagy sem az így nyert információk, marad az hogy a McLaren embere a Ferrari autójáról tudott meg gyakrolatilag mindent.

Az hogy ezt direkten vagy közvetve hozott hasznot a McLaren-nek ezen megy a ködölés.
Szal ha a Ferrari elbukná a McLaren-nel szemben a VB-t, az már tiszta győzelem nem lesz.
A McLaren mindent elkövet hogy ne lehessen kapcsolatba hozni a lopással, minden ami ezután jön és már történik egy felépített védekezés,...védekezés a valós vagy vélt elkövetés következményeitől, profiktól.

Az egész dolog el van keffentve, mindenki gondol amit akar.
Nekem spec. nem jönnek be az Oliverda féle -egy tolvajjal kevesebb, ki tudja mennyi van még ott- féle terelés sem, és az sem hogy most akkor a McLaren-től el kellene venni a pontokat.
Sztem itt kiderülni nem fog semmi, mert a botrányokat akarják a legkevésbé. A Ferka lehet be van rágva, de majd meg lesznek győzve szvsz.

szerk: Én kifejezetten kiváncsi vagyok hova kunkorodik a történet vége, és a személyes véleményem eddig meg az hogy ebben vastagon benne van a McLaren.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.