Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) stangli válasza Motion_Blur (#1399) üzenetére


stangli
senior tag

MIvel nem szimpi Kimmi aszondanám Massa legyűri a finnt.
Szakmai illetve a Monacói pályát ismerve Kimi.
Kétértelmű a kérdésed, na meg mondhatnám azt is, hogy időmérőn vagy élesben?
de ha az autó ismeretére gondolnék, akkor Massa a nyerő, mert mégis régebb ott van a Ferrarinál és a beállitásoknál kevesebb gondja lesz...

de ha kanadát kérdeznéd, egyértelműen Massát mondanék :D

(#1402) -Mike- válasza Motion_Blur (#1396) üzenetére


-Mike-
addikt

jó helyen áll;) csodálkozik h senki nem csúszik meg fékezés közben;)

(#1403) AMD Power


AMD Power
titán

A McLarennél nem téma Hamilton bukása

[link]

Ez szerintem se téma. Még a nagy DC is tud hibázni ezen a pályán! :R

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1404) Motion_Blur válasza AMD Power (#1403) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''Még a nagy DC is...'' :DDD

Alonso, Kimi és többiek eltörpülhetnek a nagy kockafej mellett :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1405) AMD Power válasza Motion_Blur (#1404) üzenetére


AMD Power
titán

Rutinban biztos! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1406) Chili7 válasza Motion_Blur (#1396) üzenetére


Chili7
őstag

Ez Michael és a Kanyar? Nemáá! Soha nem állnék oda!

(#1407) Peat;) válasza Chili7 (#1406) üzenetére


Peat;)
veterán

Miért ne? Mostmár biztonságosabb Schumi nélkül ;]

Nem tudom miért kínozza magát, szerintem senkinek sem sikerült beadnia hogy nem hiányzik neki a versenyzés...helyében minden f1 futam hétvégén egy szigeten tengődnék..(nem a sajáton, mindig máson :) )

(#1408) stangli válasza Chili7 (#1406) üzenetére


stangli
senior tag

deeehogynem, ott csöpögne a nyálad, amint elsurranak előtted e mesterművek :DDD

(#1409) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

[link] Előttem az utódom!(?)

[link] - no komment [kép]

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1410) stangli válasza Motion_Blur (#1409) üzenetére


stangli
senior tag

inkább a második képen szereplő vonult volna vissza mint az első...
MS-nek legalább volt szakmai tudása... a RS-t meg a név kötelezi meg az imidsz hogy ö is S.

(#1411) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

''A Ferrari Monacóban visszatért az 1970-es és 80-as évek klasszikusnak számító piros festéséhez, amellyel 1996-ban szakított, hogy igazodjon a főszponzor Marlboro színvilágához. A változtatás bő tíz évvel ezelőtt felháborította a márka megszállott rajongóit, így számukra mindenképpen jó hír, hogy a Ferrari mostantól ismét a piros sötétebb árnyalatában pompázik, ami a Monacói Nagydíj csütörtöki edzésnapján már jól látható volt.''

Ezt azt jelenti, hogy ez a festés nem Monaco spec., hanem marad a további versenyekre is? Kíváncsi vagyok, mert itt a monitoron nem sokat lehet észrevenni a változásból :U Legyen má' szombat! :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1412) madster válasza Motion_Blur (#1409) üzenetére


madster
tag

meg kellett igazítani a kontaktlencsét :)

(#1413) Integra válasza !Overdose! (#1371) üzenetére


Integra
titán

erre írta valaki, hogy már azzal nyernének fél másodpercet, ha lefestenék újra honda fehérre... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1414) -Mike-


-Mike-
addikt

(#1415) Ricardo válasza -Mike- (#1414) üzenetére


Ricardo
félisten

Tévedni emberi dolog, ezt már a sün is megmondta :DD

(#1416) -Mike-


-Mike-
addikt

[kép]

(#1417) venember83 válasza -Mike- (#1416) üzenetére


venember83
nagyúr

Aikidozott Alonso valamikor? :DDD

(#1418) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Akik jönnek Monzába: május 31-ig lehet kedvezményes áron megrendelni a jegyeket! És ezek tényleg nagyon jó árak! [link]

Piscina 5 Priority 2 (Wkd.) 198 euro! Full hétvége, boxkijárattal szemben ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1419) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A McLarennél tilos a Red Bulletint olvasni [link]

Gyökér :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1420) aesir válasza Motion_Blur (#1419) üzenetére


aesir
veterán

''Dennis válasza: „Ami Lewist körülveszi az Lewis döntése, amit én teljes mértékben támogatok. Kétségbeesetten próbáljuk menedzselni a médiát. Teljesen megértem az angolok érdeklődését Lewis iránt és azt is, hogy a világ többi része számára ez elég aránytalannak tűnik, de tényleg csak ezt kontrolláljuk....'' ''

Ez látszik is. Újabban csak arról szól a F1, hogy Hamilton szegény családból jött, és van egy beteg öccse, valamint színesbőrű (mellesleg a brazil, argentin, japán, stb.. pilóták is színesbőrűnek számítanak). Komoly élvezet nézni, hogyan nyalják be az emberek a Hamilton-mítoszt, egyébként pontosan úgy, mint a Raikkonen-mítoszt.

Van saját életem...

(#1421) -Mike- válasza aesir (#1420) üzenetére


-Mike-
addikt

ja, Lewisnak még sokat kéne napoznia h így nézzen ki:))
[kép]

(#1422) venember83 válasza aesir (#1420) üzenetére


venember83
nagyúr

Te most beszoltal Raikkonen-el kapcsolatban? Nema'... :Y
Tenyleg, nem is tudom, h hol jobb a fiatal angol vasutas-utod, reklam szempontbol kivalo, ugyanakkor vezetni is tud... Elobbi penzt hoz a McLarennek, utobbi meg eredmenyeket, de nyugi nem vagyok irigy, jusson par morzsa nekik is a Ferrari majd Renault/Ferrari dominancia utan ;]

(#1423) aesir válasza venember83 (#1422) üzenetére


aesir
veterán

Értelmezheted úgy is, hogy beszóltam. Ugyanis nem látom Raikkonen nagy eredményeit ahhoz képest, hogy mi ment róla a sajtóban évekig. Akár azzal is lehet jönni, hogy nem volt jó kocsi a McLaren, de amikor és ameddig ment addig Raikkonen volt a leggyorsabb a pályán, viszont nekem erről az a véleményem, hogy az egész egy koncepció része volt. Fullra feltekerték az autót, aztán vagy megáll vagy nem, de mindenképpen címlap.

Van saját életem...

(#1424) venember83 válasza aesir (#1423) üzenetére


venember83
nagyúr

Sajnos dolgok jelenlegi allasa szerint igazat kell adjak neked :O
Mondjuk az enyhe tulzas, h feltekertek mindent fullra s ugy ment mindig, mert ez azert nem lutri, tudjak a mernokok is, h mi meddig megy/mehet.
De azert hatha megrazza magat a mi Kimink, Monacoban siman elverheti az egesz mezonyt, mivel itt inkabb a tudas szamit s nem annyira beallitas/motor. Ezzel nem azt mondom, h mezony folott van tudas alapjan, de ha jo napot fog ki (minden szempontbol) akkor siman nyerhet.

[Szerkesztve]

(#1425) aesir válasza venember83 (#1424) üzenetére


aesir
veterán

Bárki nyerhet az élcsapatokból ha szerencséje is van a jó napja mellett:)

Van saját életem...

(#1426) venember83 válasza aesir (#1425) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, valszeg ez zavarja Kimit is ;]

(#1427) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

[link]

Nem valószínű, hogy esni fog, viszont ez a 20-22 fok se valami kellemes. A motorok szempontjából persze igencsak jótékony hatása lesz, talán a 2 RedBull is befejezi majd a versenyt :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1428) Nowhereman válasza venember83 (#1424) üzenetére


Nowhereman
őstag

Én ezzel tamáskodnék, de mindenesetre, Kimi most azért majd helyreteszi a relációt közte és masszat közt...

magam részéről már csakazérrt könyörgök az égieknek, hogy hagyják már szegény Webbert egyszer végigmenni...

Utánam a kondenzcsik!

(#1429) -Mike- válasza venember83 (#1424) üzenetére


-Mike-
addikt

de ha jo napot fog ki (minden szempontbol) akkor siman nyerhet.

minden monacoban győzőt ez jellemez

(#1430) AMD Power válasza Motion_Blur (#1419) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt a RD egyre jobban utálom. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1431) -Mike- válasza AMD Power (#1430) üzenetére


-Mike-
addikt

hogy mondhatsz ilyet, angol!

(#1432) Chili7 válasza aesir (#1420) üzenetére


Chili7
őstag

''Benyalják a Hamilton-mítoszt''?
Hmm,..., azért ehhez ott kellett lenni a dobogón, meg vezetni a vb-t. Nem?
Próbálj meg Kovalainen-mítoszt kreálni.
(Attól, hogy valaki brazil, még nem feltétlenül színesbőrű)

(#1433) Integra válasza -Mike- (#1416) üzenetére


Integra
titán

ki ez a nyomorék amelyik még normálisan se tud gurulni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1434) Integra válasza aesir (#1420) üzenetére


Integra
titán

vagy a sumaher mitoszt
a média megteszi a hatását:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1435) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Instead of the regular red and blue team colours, for one race only the Red Bull Racing RB3 will be lining up on the grid in Silverstone displaying brand new bodywork, one that is made up of the faces of more than 50,000 race fans....fans can also choose whether they appear on Coulthard or Webber's car and where their picture goes...It costs £10 to upload a picture to become a part of the historical car and all money raised will be donated to Wings for Life

Hmm, újabb érdekes festést láthatunk majd, most épp az RBs csapat fejéből pattant ki az ötlet. Kíváncsian várom.
Na kinek lesz a PH-ről £10-ja, hogy az arca ott legyen és támogasson gerincsérülteket? :)

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1436) Integra


Integra
titán

na, ragadós a honda marketingje úgy tűnik:)
[link]
ha már másban nem jók... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1437) venember83 válasza PazsitZ (#1435) üzenetére


venember83
nagyúr

Tobb ertelme van mint Hondaeknal...

(#1438) Integra válasza PazsitZ (#1435) üzenetére


Integra
titán

annyira eredeti az ötlet, mint a ferrari reklámja amikor a városokban száguldozik:)
de ha oda megy a pénz amit mondanak, csak jó dolog és támogatom én is.
lélekben:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1439) -Mike- válasza PazsitZ (#1435) üzenetére


-Mike-
addikt

Na kinek lesz a PH-ről £10-ja, hogy az arca ott legyen és támogasson gerincsérülteket?

az enyém rá sem férne, kicsi ahhoz a kocsi :D

(#1440) !Overdose!


!Overdose!
őstag

''Newey: Be kell zárni a Red Bull szélcsatornáját''

[link]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1441) venember83 válasza !Overdose! (#1440) üzenetére


venember83
nagyúr

Neb@ssz, a Jaguar is ebbe bukott bele? :DDD
Kulonben mit lehet elrontani 1 szelcsatornanal?
Lenyeg, h viszonylag gyors es nem turbulens levegot fujjon. Mereseket mar kulon szenzorokkal vegzik, az mar nem tartozik a szelcsatornahoz, ha jol gondolom... Meg max rossz kovetkezteteseket vontak le a meresekbol, az nem valoszinubb?

(#1442) -Mike- válasza venember83 (#1441) üzenetére


-Mike-
addikt

ezt szerintem Adrian jobban tudja nálad egy fokkal;)

(#1443) venember83 válasza -Mike- (#1442) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondoltam megkerdezem itt, hatha vki tudja felig ugy mint Adrian s felvilagosit, de nem jelentkezik senki. Nem vitatom, h jobban tudhatja, hogy is tennem. De a hidraulikanak pl mi koze van az aerodinamikahoz? Mert ugye Webber hidraulikus es valtoporblemakkal kuszkodik 2007es szezon eleje ota.

Varom a tartalmas hsz-eket, meg szeretnek vilagosodni :DDD

(#1444) aesir válasza Chili7 (#1432) üzenetére


aesir
veterán

Ott. Az már persze más kérdés, hogy versenyen a harmadik etapra mindig kidől, és orrbaszájba elfékezi magát. Szerintem fejben még nincs ott mind a 2 órában és ez, valamint a sajtónyomás egy látványos balesettel fogja megbosszulni magát. Ne legyen igazam.
Kovalainennek bizony elkezdték tavalyelőtt, tavaly is volt éppen elég sajtómegjelenése, elég nagy szerencsétlensége, hogy idén nem megy a Renaultnak.

(nem feltétlenül, de attól hogy valaki angol még nem feltétlenül fehér. kivételek mindig mindenhol vannak, úgyhogy ez nem bizonyít semmit.)


[Szerkesztve]

Van saját életem...

(#1445) aesir válasza Integra (#1434) üzenetére


aesir
veterán

Pályakezdőként Schumacher sajtója még elég gyenge volt. Aztán mikor egészen hihetetlen dolgokat kezdett produkálni, mondom aztán..., előszedték természetesen nála is a szegény kölök stb... históriát.

Van saját életem...

(#1446) -Mike-


-Mike-
addikt

[link] ezeknek mind kitekerném a lábukat, csak a barnulás miközben alattuk f1-es kocsit :@ ;))

(#1447) AMD Power válasza -Mike- (#1431) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől függetlenűl még nem csípem. Ecclestone is ilyen...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1448) Integra válasza aesir (#1445) üzenetére


Integra
titán

én teljesen megsajnáltam.
komolyan.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1449) aesir válasza Integra (#1448) üzenetére


aesir
veterán

Na kabbe :D

Van saját életem...

(#1450) Oliverda


Oliverda
félisten

A brét kicsit megigazíssuk, és Heiki-nek egy kis mosolyt csalunk az arcára: [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.