Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#551) -Mike- válasza brownus (#550) üzenetére


-Mike-
addikt

szim:D

(#552) brownus válasza -Mike- (#551) üzenetére


brownus
veterán

ahha, jólvan:D csak olyan komolyan adtad elő:)

(#553) Qru


Qru
MODERÁTOR

[link] Mentegetőzés vagy lehet valós ok?

#nincsbennetarcsi

(#554) brownus válasza Qru (#553) üzenetére


brownus
veterán

miért kellene neki bármi miatt is mentegetőznie?? ha még 5x egymásutánban elveri hamilton és mindig ''kitalál'' vmit, na az már az lesz:)
ráadásul 22 ponttal vannak a dobogón mind3an...

[Szerkesztve]

(#555) wildrain válasza brownus (#554) üzenetére


wildrain
addikt

Csak az a fura, hogy amikor valaki mondjuk pénteken rommá töri a verdát a gumifalban, és versenyen mégis jól tud menni, akkor egy relatíve könnyű tárgynak a kocsira esése miért okoz komoly gondot egy ilyen masszív szerkezetben, mint az F1-es autó...
Persze, ettől még lehet lehet igaz, amit mond, csak kicsit kamuszagú.

Mondjuk Trulli esetében ilyen volt a vég kezdete annak idején a Renaultnál, ma már mégis sokan úgy tartják, hogy talán igaz volt a panaszkodása, és tényleg szabotálta valaki.

[Szerkesztve]

(#556) Qru válasza wildrain (#555) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem hinném, hogy egy ekkora csaptnál elfelejettték volna helyesen beállítani a szárnyat vagy ilyesmi. Bár vmi tuti nem stimmlet, mert jóval lassabb volt, mint Hamilton.

#nincsbennetarcsi

(#557) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Egyébként persze nem értek az autóépítéshez, de.. elvileg nm lehet teljesen ugyanaz a z RB és az STR.
Legalább is azt hangoztatták RB-nél, hogy azért is lesz jobb a renault motor, mint a Ferrari, mert kevesebb hűtést igényel, így másként építhetik az autót-> jobb aerodinamika.
Legalább is én ezt szürtem le, bár ennek ellenére lehet a fő karosszéria azonos :F ...
A fene se tudja. Mire a végére érnek a vitának befejeződik az idény szeritnem, szóval..., ez a folyamatos balhé ekörül olyan, mint a sz@rnak egy pofon :W
De úgy néz ki az RB nem nagyon fél ettől, mert most meg ő fujja még nagyobbra ezt a ''lufit'' [link]
Persze ez mind szvsz.

- http://pazsitz.hu -

(#558) Peat;) válasza Qru (#556) üzenetére


Peat;)
veterán

Az igazság a kettő között van valahol, szerintem annyi történt hogy nem tudta tökéletesen beállíttatni az autót Alonso már pénteken sem, lámpaesés után gondolom megint állítgattak ezt azt hogy jobb legyen és balul sült el. Szerintem beállítás kérdése volt az egész és nem a lámpa meg alonso tudáshiány miatt. Egyébként így sem volt rossz, 12 másodperces hátránnyal futott be asszem Hamiltonhoz képest, Heidfeld és az agyonsztárolt Kubica között jóval nagyobb rés volt. (talán 30 sec)

(#559) wildrain válasza Peat;) (#558) üzenetére


wildrain
addikt

Ezt összehasonlítani szerintem értelmetlen, mert egyrészt az autók vezethetőségében lehettek akkora különbségek, hogy Kubica is alkothatott emberfelettit, másrészt Alonso kergette Heidfeldet, mert vissza akart kerülni eléje, míg Kubicának csak a hazaérés-pontszerzés volt a fontos, hiszen a közelében senki nem volt.

(#560) Nowhereman válasza wildrain (#559) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ugyan már! Lonzi néhány pályát képtelen normálisan megtanulni. Ez az egyik. A heréimet is rátenném, hogy indianapolisban önerőből Hamilton váltójában sem fog tudni gyönyörködni.
És persze kibaszottúl gőgös, soha a büdös életben nem fogja se bevallani, se elviselni, hogy nem mindig mindenkor ő a legjobb. Pedig ezt már Truli és Fisico is megcáfolta, és Hamitton sem tévedésből került elé.

Utánam a kondenzcsik!

(#561) -Mike- válasza Nowhereman (#560) üzenetére


-Mike-
addikt

várja hamiltont a bajnokok fala montrealban :D

[Szerkesztve]

(#562) wildrain válasza Nowhereman (#560) üzenetére


wildrain
addikt

Ugyan már? Ez most azt jelzi, hogy valamivel nem értettél egyet? Mert végülis én is valami hasonló véleményen vagyok, csak nem veszem 100%-nak.

(#563) madster válasza Nowhereman (#560) üzenetére


madster
tag

Ugyan már! Lonzi véletlenül nyert már kétszer Bahreinben? :U

(#564) AMD Power


AMD Power
titán

Coulthard: a gyorsaság számít


[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#565) -Mike- válasza AMD Power (#564) üzenetére


-Mike-
addikt

egyre okosabb dolgokat mond ez a díszí ;)

(#566) Nowhereman válasza wildrain (#562) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem! Csak tisztább pohárba akartam önteni, azt amit olyan forró kásaként kerülgettél....

Utánam a kondenzcsik!

(#567) Nowhereman válasza madster (#563) üzenetére


Nowhereman
őstag

A legkevésbé sem. Csak mmindkétszer az év elején nyomasztó Renault fölény mellett csinálta.
Hogy mi a véletlen? Mondjuk az, hogy a törökökkel 15 évet hosszabít a FIA és Bernie megvette a török pályát, és ez egyszerre? No ez olyan biztosan véletlen, mintahogy Gyurcsán tisztességesen gazdagodott meg és Orbán sose hazudott!

Utánam a kondenzcsik!

(#568) Nowhereman válasza PazsitZ (#557) üzenetére


Nowhereman
őstag

A minek motorcsere dilemmát én sem értem.

Jogilag a Red Bull tiszta, viszont a kedves narancssárgáid tökre öngólt lőttek, mert ha küldenek nekik egy gyaníthatóan lopott tervrajzot, már azzal is bűncselekményt követnek el, hogy azt átvizslatták. Szóval nem tudom ki a jogi tanácsosuk, de én kirugnám két lábbal. Ha több eszük lenne inkább suttyomban tanulltak volna belőle...

Utánam a kondenzcsik!

(#569) wildrain válasza Nowhereman (#568) üzenetére


wildrain
addikt

Szerintem az nem jogsértés, ha átnézték-nyilvánosságra hozták azt a tervrajzot. Az volt a jogsértés, hogy valaki, aki valószínűleg aláírta a titoktartási nyilatkozatot a Red Bullnál, fogta a tervrajzokat, és kisétált vele. Így azt az embert polgári peres úton felelősségre lehet vonni, de nem a Spykert.
Feltételezem, hogy a Spykernek pénzért kínálta azt a tervrajzot, különben nem nagyon éri meg az ilyen húzás. Ha meg nem, akkor most nagyon megszívta.

(#570) AMD Power válasza Nowhereman (#567) üzenetére


AMD Power
titán

[Ecclestone megvette az isztanbuli ringet/I]

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#571) Ricardo


Ricardo
félisten

''A brit üzletember elmondta, hogy nem anyagi érdekek vezérelték, amikor megvette a ringet, ''

Ezt elhittem :DD

(#572) -Mike- válasza Ricardo (#571) üzenetére


-Mike-
addikt

reméljük nem a hring kárára van

(#573) AMD Power válasza Ricardo (#571) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy akkora fars duma nem? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#574) -Mike- válasza AMD Power (#573) üzenetére


-Mike-
addikt

pedig brit....

(#575) Oliverda válasza -Mike- (#574) üzenetére


Oliverda
félisten

:DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#576) AMD Power válasza -Mike- (#574) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz! De ettől függetlenül még beszélhet hülyeséget.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#577) LOTR válasza Ricardo (#571) üzenetére


LOTR
addikt

:D

One Ring to rule them all

(#578) Nowhereman válasza wildrain (#569) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos lefordítom neked hétköznapira. Ha valamelyik még ki nem adott zene, film, progi mesterfájla valahogy hozzádkeveredik, és te szétshéreled mindenkinek, az büncselekmény. Ugyanez van a tervrajzokkal.

[Szerkesztve]

Utánam a kondenzcsik!

(#579) #70869248


#70869248
törölt tag

Egy kis F1, Mike-nak ajánlva :D
dailymotion.com:[link]

(#580) -Mike- válasza #70869248 (#579) üzenetére


-Mike-
addikt

leér a kocsi alja vagy az a Laci? :)) ;P

ajánlásra: csak idézni tudom a videóból: eheheh v khkhkh ;))

[Szerkesztve]

(#581) OTee válasza #70869248 (#579) üzenetére


OTee
tag

Hm!
Elnézve a 67-s autókkal dobott csúsztatott kanyarokat talán nem véletelen, hogy mind a mai napig az NFS 5 Porshe Unlashed a kedvenc játékom, az újakról jobb nem is beszélni!
1 jól belőtt 911-el miket lehet kanyarni pl Normandiában!

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#582) Peat;) válasza OTee (#581) üzenetére


Peat;)
veterán

Mai játékok közül test drive unlimited egy korrekt darab. NFS sorozat meghalt a konzolos ''igények'' miatt.

[Szerkesztve]

(#583) #70869248 válasza OTee (#581) üzenetére


#70869248
törölt tag

Igen a PU jó kis játék volt :)

Azért 1967-ben nagy 'móka' volt egy F1 autó, itt a videón is a GPL-ben (Grand Prix Legends) 5-6 kört tudtam megtenni fokozatosan romló hatásfokkal, mivel visszaváltásoknál több alkalommal is elérte a piros csíkot a fordulat (kuplung alatti gázfröccsön) ami ölte a motort. Szal a 2. körben már gyengébb volt, és az utolsó körökben elment az ereje és dadogott.
1979-ben már nagyon nagy tempót lehetett elérni motorerővel, viszont az aerodinammika, tapadás és a futómű, fékek nem igazán voltak a teljesítmény szintjén...ott abból adódott a komoly nehézség.
Az utolsó 2006-os Bímer/Sauber-nél ennél a tempónál semmi nehézség nem volt, nem használok, de felraktam rá a TC-t hogy hallatszon (tömörítés után sajna nem jön ki), de ezt a tempót lehet simán annélkül is.

Szal 2006-ban már az ívre tevés megfelelő sebességgel az ami nehézséget okoz.
persze még sok minden, de azok megvoltak régen is..a nehézkedést meg szimben nem érezni :)

(#584) AMD Power


AMD Power
titán

''Hamilton viszont remek versenyt ment''

''Yes''


Hát igen Alonso. A helyedben én is aggódnék!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#585) -Mike- válasza AMD Power (#584) üzenetére


-Mike-
addikt

link nélkül is hiszünk neked;)

(#586) Nowhereman válasza #70869248 (#583) üzenetére


Nowhereman
őstag

És a játék még nem mutatja meg, hogy mi történik az emberi testtel, ha nekimegy az falnak 67-ben, 79-ben, 2006-ban....
Mert ott is van különbség, de nagyon...

Utánam a kondenzcsik!

(#587) Kraptor válasza Nowhereman (#586) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát ja:)


Más,

Ez a Shell 60 éve a Ferkával reklámszöveg amit mostnába nyomnak ez honnan jött? Én emlékszem rosszul vagy volt egy olyan időszak is mikor a Ferka Agipal ment?

(#588) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Emlékezzünk Imolára: [link]

Először azt hittem, hogy fel van gyorsítva. De nem :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#589) SzalaiG válasza Kraptor (#587) üzenetére


SzalaiG
addikt

Valami nekem is dereng, mintha lett volna rajta Agip matrica... :) :U

[Szerkesztve]

(#590) -Mike- válasza SzalaiG (#589) üzenetére


-Mike-
addikt

kb 25évig, 1996-ig

(#591) madster válasza Motion_Blur (#588) üzenetére


madster
tag

Az a sikán nagyon durva :Y :R

(#592) AMD Power


AMD Power
titán

Nincs kivételezés a McLarennél

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#593) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Végre tudtam menni pár kört az átalakított katalán ringen. 20 kört nyomtam le, az első 10 körben rendszeresen elmentem a régi íven :))

De végülis nekem bejön az új sikán, komolyan be lehet rá esni féktávon, közben meg 2x irányt váltani :))

[link]

szerk: a legjobb időm: 1:22.0xx

McLaren, Alonso, lágyabb keverék. Low TC & stab. on, többi off. Kormánnyal természetesen.

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#594) Kraptor válasza Motion_Blur (#593) üzenetére


Kraptor
őstag

Ez milyen játék?

(#595) Motion_Blur válasza Kraptor (#594) üzenetére


Motion_Blur
félisten

F1 Challenge 2007 [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#596) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy kis összehasonlítás:

[kép]
[kép]

HQ képek: [link] [link]

Nagyon sok markáns különbség van, főleg autó eleje, orrkúp, tengelytáv, stb..

+ egy bónusz kép: [link] :))

Kérésre tudok még feltölteni ilyen képeket. Minden csapat minden versenyzőjéről.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#597) Peat;) válasza Motion_Blur (#593) üzenetére


Peat;)
veterán

Látom élsimítás nincs rajta, nem bírja a 7600gt vagy a program bugos? Csak bill-em van de lehet beszerzem majd baromkodni, ferrarit törni ;] mást úgyse lehet kormány nélkül...de akkor ne recés legyen az a ferrari :)

(#598) Motion_Blur válasza Peat;) (#597) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szép lenne, ha nem bírná :DDD

Egyébként 1680*1050-en szeretnék játszani, de a progi nem tudja :((( 1600*1024-en tolom 8xAA-val. Visszajátszásnál recés + amikor mentettem el átméretezés után, akkor lett ilyen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#599) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#593) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Közben Kimivel: 1:20.964 Barcelona-ban [link] Ezt ''szívből'' (by Pepi) futottam :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#600) Peat;) válasza Motion_Blur (#598) üzenetére


Peat;)
veterán

Jól van na régi program, pl. pár hete felnyomtam enter the matrixot mert verekedni akartam, beállítástól és képjavítóktól függetlenül 15 fps bullet timeos részek alatt..azt hittem ez is bugzik de akkor csak kicsit :D rohadna meg sony hogy megvette az f1 licensz szarokat már jöhetne új game, ps3 arcok örülhetnek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.