Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13851) dragonfx válasza Thrawn (#13846) üzenetére


dragonfx
veterán

köszke.
konstrutőrők hogy állnak? :U
Akkor nem akkora kár hogy nem láttam ezen is aludtam volna:D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13852) (Kolombusz) válasza dragonfx (#13851) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

BMW 30p
Ferrari 29p
Merci 28p

(#13853) Thrawn válasza dragonfx (#13851) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13854) PazsitZ válasza venember83 (#13847) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem kell minden áron ferdíteni azt amit mondok. :) :U

- http://pazsitz.hu -

(#13855) venember83 válasza PazsitZ (#13854) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezügyben nem fogtok meggyőzni, következésképp ezirányú hsz-eket inkább figyelmen kívül hagyom. Bocs.

(#13856) dragonfx válasza Thrawn (#13853) üzenetére


dragonfx
veterán

ferrari nagyon feljött merci meg nagyott esett ezena versenyen... :U..de grat. bmw...ilyet is jó látni. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13857) Thrawn válasza dragonfx (#13856) üzenetére


Thrawn
félisten

Egyszer fent, egyszer lent.
Hosszú még az idény :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13858) JJános válasza Vistaboy (#13832) üzenetére


JJános
addikt

Mondjuk azon a futamon, amit én néztem, Kubica volt az élen egy darabig! Te is ugyanezt nézted? :DDD

Hát ma integetős futam volt. Ami nem lenne nagy baj. Aki viszont nem integetett, Kimi, viszont szépen behozta az autót.

Hamilton meg nem is akart nyerni. Én legalább is úgy éreztem.

2007-05-06 óta itt!

(#13859) Chili7 válasza JJános (#13858) üzenetére


Chili7
őstag

Hogyhogy nem akart nyerni? Mit tehetett volna?

(#13860) venember83 válasza JJános (#13858) üzenetére


venember83
nagyúr

Bunda! ;]

Chili7: Megnyom egy gombot s nem szúrja el a rajtot, illetve nem megy neki Alonsonak. Röviden. :DDD Meg persze megelőz pár embert, pl Massát.

[ Szerkesztve ]

(#13861) JJános válasza Chili7 (#13859) üzenetére


JJános
addikt

Hát akarni lehet, hogy akart, de nem állt módjában. Vagy nem volt helyzetben. Esetleg még azt is lehet mondani, hogy akadályozva volt. Vagy nem tudott. :(

Sajna ma nem Hami napja volt. Most sírjak? Jó! Sírok! :O

venember83: Hát, ha csak az nem!

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#13862) hunnylander válasza JJános (#13861) üzenetére


hunnylander
őstag

Az ütközésig akart, aztán meg nem állt módjában.

Nem lehet leegyszerűsíteni a dolgot; "ó hát csak visszaesett a mezőny végére, de van egy gyors McLarene, csak előznie kell és ott lesz a pontszerző helyen". Első szárny nélkül kellett bevánszorognia a boxba, fényévekre lemaradt a pontszerző autóktól, mire visszatért a pályára. Plusz rátankolva letekert motorral utána erdni a mezőnynek, aminek se híre se hamva, de már Massáék majdnem a hátában. Csak potyázni jött vissza, hátha sokan kiesnek előle és/vagy lesz egy SC-os esemény.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#13863) venember83 válasza hunnylander (#13862) üzenetére


venember83
nagyúr

Rátankolva? Tudtommal csak gumit és szárnyat cseréltek, nem volt tankolás az első kiállásnál.

mod: Akkor tévedtem.

Thrawn: Természetesen ezt elhiszem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13864) Thrawn válasza venember83 (#13863) üzenetére


Thrawn
félisten

Már hogyne tankoltak volna kérlek alássan?
Feltegyem róla a videót, vagy elhiszed? :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13865) Adrián29


Adrián29
aktív tag

Ez a Hamilton amatőrebb mint gondoltam.Igy rámenni Lonsira,gondolom elaludt pont a szegény pára.Nevetséges ez a gyerek.Ez ebben az évben sem lesz igy bajnok.
Amúgy jó futam volt,Kubica egyre szimpibb.

Üdv!

(#13866) gV válasza Thrawn (#13857) üzenetére


gV
őstag

nekem volt több olyan idény is ahol végig fent volt aminek/akinek drukkolok

[ Szerkesztve ]

(#13867) Thrawn válasza gV (#13866) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó neked :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13868) JJános válasza Adrián29 (#13865) üzenetére


JJános
addikt

Nagyon leegyszerűsíted ezt a mozzanatot. Nem egészen ez az igazság! Majdnem minden versenyen megtörténik ilyen, ma is volt több ilyen helyzet, ha visszanézed a hsz.- eket.

Ahhoz, hogy valaki ráfusson 200 km/h felett egy másik autóra, akitől éppen vagy egy-két méterre lehet, nem amatőrség kell, csak az egyiknek lassabban kell menni, a másiknak gyorsabban. Kiváncsi lennék te, mint amatőr mire lennél képes. A másodperc tört része áll rendelkezésre, és a döntéseknek azonnal látható következménye van. És ma ilyen helyzet több is volt, linkek is vannak. Nézd át, ha már feljössz, mielőtt badarságokat irsz.

Nevetséges amit irsz, és keményen sértesz embereket, drukkereket ezzel a hozzáállással. Nem gondolod át, hogy leminősítesz valakit, miközben itt van egy pár Hami drukker, aki sajnálatosnak tartja, hogy így történt, és épp eléggé nehéz elviselni kedvencük sikertelenségét. Én mint Hami drukker kifejezetten megsértődtem, és nagyon rosszul esett.

Megkérlek ne minősíts senkit, csak írd le véleményed. Ügyetlennek tartod, rendben van, de ha nem muszály ne másszál bele a lelki világunkba. Holnap így megyek dolgozni, és elég lesz engem kibírni. Majd elmondom mindenkinek, hogy téged kell okolni, kialvatlanságom, valamint rosz kedvem miatt. Másokat büntetsz azzal, amit irsz, ezt gondold át. :K

2007-05-06 óta itt!

(#13869) Motion_Blur válasza JJános (#13868) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Majdnem minden versenyen megtörténik ilyen, ma is volt több ilyen helyzet, ha visszanézed a hsz.- eket."

Mármint, hogy normális körülmények között, kigyorsítási szakaszon valaki ennyire ráfusson a másikra? Mutass párat ;)

Hamilton amatőr hibát vétett (2x is), ezt ő is elismerte. Nem kell ezt ennyire túlreagálni ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13870) JJános válasza Motion_Blur (#13869) üzenetére


JJános
addikt

Végülis több ilyen helyzet volt szerintem, ma Kimire majdnem ráfutott Kova. Ez be is volt linkelve, és Kova nagy nehézségek árán tudta kikerülni Kimit. DC három versenyen háromszor ütközött.

Én is elismerem, hogy hibázott Hamilton, de ettől még nem hívnám kezdőnek, sem nem minősíteném le.

Vezetői tudása nem lehet annyira gyermeteg, mint itt eltúlozták, mert akkor nem ülne F1-es autóba. egyébként humor akart lenni a túlreagálás. Ha nem ez jött le belőle, sajnálom.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#13871) JJános válasza Motion_Blur (#13869) üzenetére


JJános
addikt

13 815 hsz. Kova képekben.

2007-05-06 óta itt!

(#13872) Motion_Blur válasza JJános (#13871) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na akkor mégegyszer, utoljára:

"Mármint, hogy normális körülmények között, kigyorsítási szakaszon valaki ennyire ráfusson a másikra?"

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13873) AMD Power


AMD Power
titán

Tetszik LH hozzálássa. Magát hibáztatja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13874) AMD Power


AMD Power
titán

Spanok közt...

Kép1
Kép2

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13875) hunnylander válasza Motion_Blur (#13872) üzenetére


hunnylander
őstag

A Renault a telemetriával bizonyítja Alonso ártatlanságát - Videó

Pat Symonds (Renault): „Azt gondolom, hogy minden, amit részünkről mondhatunk, hogy Fernando nem felelős a dolgokért, még ha voltak is efféle spekulációk. De ez megmutatja, hogy egész egyszerűen nem tudunk jól kigyorsítani az egyenesekre, tehát mind tapadás, mind a motor teljesítménye és nyomatéka terén hiányosságokkal küzdünk."

Hamilton már az előzés céljából tapadt Alonsora, a belemenés az autók gyorsulása közötti túl nagy különbség miatt jött létre, pedig Alonso léphetett előbb a gázra. Ennyire sz*r a Renault (plusz ennyire későn gyorsított ki Alonso), Hamilton meg megkajálta a helyzetet. "It's racing."

Egy másik dolog, hogy Hamilton első szárnyáról lerepült valami (valószínűleg a hídszárny) még az ütközés előtt.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#13876) Rick4 válasza AMD Power (#13874) üzenetére


Rick4
félisten

ez ment a premiere adón, amíg azt rtl klub épp az ing reklámjait nyomta.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13877) GC-EvElyN- válasza proof88 (#13838) üzenetére


GC-EvElyN-
senior tag

:R Amúgy megszoktam, hogy vannak még egyének, akik nem nőttek fel szellemileg az emancipáció elfogadásához.

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#13878) Motion_Blur válasza hunnylander (#13875) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hamilton utolsó 5 versenyén 16 pontot szerzett. Az azért komoly, nem? ;]

Sonka bakiját meg ne magyarázd azzal, hogy szarul gyorsít ki a Rönó. Elvileg ez előnyt kellett volna, hogy jelentsen Haminak, simán el kellett volna mennie mellette belső íven, elkúrta, ennyi.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13879) Thrawn válasza Motion_Blur (#13878) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt ugye láttad, hogy Alonso is a belső ív felé tartott? :)
Ha nem, akkor lesd meg újra :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13880) 30z.Samu válasza Motion_Blur (#13878) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hibázott Hamilton, de ezt el is ismerte... ellentétben Massával, aki szépen megmagyarázta ahelyett, hogy elismerje hogy hibázott. (Természetesen az előző 2 futamról van szó) Neki a kipörgésgátló hiányzik, de majd megszokja. Hamilton meg csak 2. éve van a forma 1-ben, még nem annyira rutinos pilóta. De ez az én szerény véleményem. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13881) Motion_Blur válasza Thrawn (#13879) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Áhh, Alonso biztosan hagyott volna neki helyet :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13882) Thrawn válasza Motion_Blur (#13881) üzenetére


Thrawn
félisten

Persze, Coulthard is hagyott Button-nak :)
Hamilton hiába tekerte a kormányt jobbra, Alonso is arra fordult. El kellett volna vennie a gázt...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13883) hunnylander válasza Motion_Blur (#13878) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem magyaráztam ki. Hamilton számíthatott volna rá, és jobban kellett volna vigyáznia, főleg Alonsoval, de akkor is Alonso és a Renault viselkedése is belejátszott az esetbe. Meg a hídszárny is lerepült, az is rontotta a McLaren kezeltőségét és megváltoztatta a viselkedését. Néha csak nüanszokon múlik egy baleset vagy rossz manőver.

Ha téged boldogá tesz, hogy leírhatod Hamiltont, tedd meg. Idén még csak egy rossz versenye volt, amiért ő okolható.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#13884) hunnylander válasza GC-EvElyN- (#13877) üzenetére


hunnylander
őstag

És vannak nők, akik nem tudják felfogni, hogy egy férfi másként gondolkodik és viselkedik, mint egy nő.

www.HunnyF1.com

(#13885) vagamo


vagamo
őstag

De azt se felejtsétek el, hogy Hamminak az óráról a felső légterelő, már előtte leesett, ezér valószínűleg az autó alulkormányzott lett! Lehet, hogy kitudta volna kerülni Alonsot, ha minden rendben van az autóval!
A videó elejét figyeljétek!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#13886) Motion_Blur válasza vagamo (#13885) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Lehet, hogy kitudta volna kerülni Alonsot, ha minden rendben van az autóval!
"

Na erre vártam :))

Hamilton:

"Katasztrofális verseny volt. Rosszul teljesítettem és cserben hagytam a csapatomat. Egy profi egy rossz rajt után összeszedi magát és a pontszerzésre törekszik. Ez most nem sikerült. Miután összeütköztem Fernandoval annyi volt a versenyemnek. Versenybaleset volt, de úgy gondolom, hogy csak magamat hibáztathatom."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13887) Thrawn válasza Motion_Blur (#13886) üzenetére


Thrawn
félisten

Ízlik a gumicsont? ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13888) Motion_Blur válasza Thrawn (#13887) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak tetszik, ahogy mosdatják sonkát :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13889) JJános válasza GC-EvElyN- (#13877) üzenetére


JJános
addikt

Azt feltételezed, hogy a nők egyenjogúak a férfiakkal.

Ezt kikérem magamnak.

A nők ne legyenek egyenrangúak, a nőknek más szerepük van.

Másképp gondolkodnak, másképp kezelik a stresszhelyzetet, és ezer más dolog van még, amiben eltérnek. Alkati, .....

Aki ezt kitalálta, vagyis a feminista mozgalmat, orvoshoz kellett volna vinni.

Természetesen nem vagyok nőgyűlölő, és a női nemnél, csak a női igent szeretem jobban. Szvsz.

Motion_Blur: Igen igazad van. Hamilton hibázott. Én csak azt akartam a mentségére felhozni, hogy mindezt 220 felett tette. Itt másodpercenként 60 métert tesz meg az autó. Ha ismerjük az észlelési időt, ami a legjobbaknál is 0.2 legalább, és ehhez hozzáadjuk a reagálási időt, kijön, hogy kb 30 métert mehetett, amíg eljutott a tettig. Ez itt nem volt elég. Ha a számításom hibás, bocsánatot kérek.

2007-05-06 óta itt!

(#13890) zolynet válasza vagamo (#13885) üzenetére


zolynet
addikt

meglepődött nemkicsit sztem ... bár ha vmi letörik a kocsimról akkor valszeg tudatában vagyok annak hogy nem bizti h úgy fog a köv kanyarban viselkedni...

JJános: #13889 köszönjük, de ez hogy jön ide? hadjuk ezeket ... forma1 topik ;)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#13891) Motion_Blur válasza JJános (#13889) üzenetére


Motion_Blur
félisten

aesir már úgyis rég írt a topikba, mindjárt megkapod a frankót :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13892) aesir válasza Motion_Blur (#13891) üzenetére


aesir
veterán

Nem látom értelmét egy 15 éves értelmi szintjére lemenni. A topik színvonala ugyanez.

Van saját életem...

(#13893) Jadro


Jadro
veterán

Hami hibázott. Elismerte. Ő sem gép, úgyhogy szeritnem nincs mit lovagolni ezen a továbbiakban. Majd idővel megszerzi F1-ben is a megfelelő rutint.

Először én is azt hittem Lonzi volt szenya, de kiderült hogy nem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13894) hunnylander válasza aesir (#13892) üzenetére


hunnylander
őstag

www.HunnyF1.com

(#13895) 30z.Samu válasza aesir (#13892) üzenetére


30z.Samu
félisten

:P

Azért lehet itt normálisan beszélgetni... :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13896) JJános válasza aesir (#13892) üzenetére


JJános
addikt

Az mondjuk nem zavar, hogy ezt magadról is irod?

Zolynet: Csak az emancipáció miatt. Bocsi.

Motion_Blur: aesirrel fenyegetsz? :)

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#13897) Zoza24


Zoza24
senior tag

f1hirek.hu érdekesen közelíti meg Hamilton rajtját...

"Hamilton például a rajtot nagyon elszúrta, körülbelül úgy "lőtt ki", mint egy dinnyét szállító négyhengeres IFA a közúti forgalomban."

:B

Forza Italy!

(#13899) 7Heads Drago válasza hunnylander (#13862) üzenetére


7Heads Drago
veterán

1.35-ös körökköl még a safety car sem segített volna. Az előtte lévők jobb időket mentek mint ő.
Szerintem sérült az autó.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#13900) 7Heads Drago válasza Zoza24 (#13897) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Raikkönennek is volt már hasonló rajtja régebben.
hunnylander: Hamiltonnak szerintem idegileg kell sokat fejlődnie. Saját magát veri meg így.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.