Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12101) laci666


laci666
senior tag

Hát itt Meki bünti lesz

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#12102) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ladies and Gentlemen!

Helyreállt a világ rendje, Ferrari First Row! :R

Drukkolok Kiminek is természetesen, mindazonáltal nagyon örülnék, ha idén Massa is megmutatná végre hogy tud ő VB-t is nyerni. Eddig másodhegedűsként volt kénytelen szerepelni, idén azonban végre lehetősége van hogy ő legyen a jobb! :K

MOD: A McLaren-eket pedig hátra lehet rakni vagy 10 hellyel, csak a szerencsén múlott hogy nem szaladtak beléjük a még gyors körön lévők.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12103) pityeszka


pityeszka
őstag

Végre vörösek az élen :C Remélem a futamgyőzelem is meglesz nekik!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#12104) #70869248 válasza laci666 (#12101) üzenetére


#70869248
törölt tag

valszeg, és full megérdemelten.
ha nincs tempó-nincs ideális ív...ha nincs tempó, akkor csak a legnagyobb figyelemmel keresztezhetik az ideális ívet.
Inkább Kova' volt aki betartott Heidfeld-nek, de mindkettő absz. rossz oldalon csorgott.

(#12105) brownus válasza #70869248 (#12104) üzenetére


brownus
veterán

5 hely hátra mindkettőnek mint múltkor glocknak?

szép lenne ;] bocsesz:)

[ Szerkesztve ]

(#12106) zolynet


zolynet
addikt

Rosberg :(
Ferrari-k odatették magukat, szépvolt :C

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#12107) laci666 válasza #70869248 (#12104) üzenetére


laci666
senior tag

Amkor Alonso ment Kova már félre állt ha jó láttam,de Hemi az ott marat,tudom ez nem oszt nem szoroz a Alonso szempontjából de akkor is feltartás/veszélyes játék.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#12108) soulcube


soulcube
aktív tag

Ismét mozgalmas volt az időmérő. Ebből a Heidfeldes feltartósdiból még lehet, hogy lesz valami bünti. Glock ehhez képest semmit nem csinált egy héttel ezelőtt. Kíváncsi lennék már Heidfeld nyilatkozatára. :F

Holnap a páratlan oldal lesz a tisztább, Hamilton sztem bajba kerülhet Trulli előtt. Határozottan jók most a Toyoták. Mindkét időmérőn top 10.

[ Szerkesztve ]

(#12109) #70869248 válasza laci666 (#12107) üzenetére


#70869248
törölt tag

pont fordítva volt (Kovalainen-Hamilton sorrendben csorogtak), Heidfeld után Hamilton áthúzta az autóját még Alonso előtt,...de szvsz tök mindegy, mindketten rossz helyen voltak Heidfeld szemszögéből.

(#12110) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Norbert Haug:
"Fontos, hogy figyeljük a visszapillantó tükröt is. Az abroncsok kopása csapatonként változik, de jól boldogulunk. Úgy gondolom, hogy Kimi ideje a mérvadó, és más stratégián van, mint Massa. Lewis még nem teljesen elégedett az autó beállításával, de jó eredményre számítunk a versenyen."

Kovalainen megelőzte csapattársát, ami nem okozott meglepetést az Ezüstnyilaknál.

"Heikki már Ausztráliában is jól szerepelt, és a győzelem is benne volt a pakliban. Sajnos megnyomta a boxutcai sebességkorlátozó gombot ami pech, de legközelebb nem fordul elő. Holnap is jó eredményt érhet el, és lehet, hogy már a rajtnál előzni tud."

Forrás: F1News.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12111) Motion_Blur válasza soulcube (#12108) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Itt a páros oldal a tisztább, vagy egyáltalán nincs különbség :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12112) Jadro


Jadro
veterán

Egy jó kis eső jöhet holnapa. Persze azért ne mossa el a futamot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12113) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Heidfeld:

"A két McLaren az utamban állt, pedig javíthattam volna. Egyesek csigalépésben haladtak, hogy üzemanyagot spóroljanak. Ez rendben, de nem az ideális íven kell kóborolni. Feltartottak, ami bosszantó. A semmiért veszítettem el négy rajtpozíciót. Remélem az FIA is odafigyel erre."

Szerintem nem kapnak büntit, nehogymá a hemiltont megbüntessék..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12114) lúzer


lúzer
veterán

már megint feldobták a témát hogy Alonso a Ferrarihoz menne.
Hát remélem nem , mert többet nem nézek F1-et.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#12115) hunnylander válasza Motion_Blur (#12113) üzenetére


hunnylander
őstag

Ha a BMW akarja a büntit, lehet bünti.

Érdekes, hogy Hamiltont emlegeted, amikor Kovalainen a sárosabb.

Rémlik valami Melbourneből? Kimit sem büntették feltartásért, pedig kellett/lehetett volna.

www.HunnyF1.com

(#12116) Pompi válasza hunnylander (#12115) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Kimit sem büntették feltartásért, pedig kellett/lehetett volna."

Csak ott kicsit más volt a szitu. Ott a Q1-ben voltunk és Kubicának már volt olyan ideje amivel továbbjut Q2-be. Itt meg a Q3 legvégén jártunk, Heidfeld gyorskörén.

Feel Good Inc.

(#12117) Motion_Blur válasza Pompi (#12116) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez őt nem érdekli, ha szaros a saját csapata, akkor megpróbálja a másikat is belerántani :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12118) hunnylander válasza Pompi (#12116) üzenetére


hunnylander
őstag

Olvasd el a szabálykönyvet, a Q1-re Q2-re Q3-ra ugyanazok a szbályok érvényesek. Továbbá, ha valaki a legbénább versenyzőt tartja fel akkor is ugyanazok a szabályok érvényesek.

A precedens alapján könnyen megúszhatja a McLaren a büntetést.

www.HunnyF1.com

(#12119) #70869248 válasza Pompi (#12116) üzenetére


#70869248
törölt tag

A feltartás az feltartás.
Glock büntetése sem került más megvilágításba azáltal hogy Webber leesett a pályáról és így kiszállt a qual-ból.

(#12120) Male válasza Motion_Blur (#12113) üzenetére


Male
nagyúr

Vagy valami látszat büntetés... pénz, mert az úgysem számít, esetleg rajthely, de akik megelőzik így, azokat is megbüntetik valamiért...

Amúgy Gyulám ma képes volt egy Force Indiát McLarennek nézni, és amit az időeredményekkel kavart... nem igaz, hogy nincs egy alkalmasabb ember oda...

(#12121) Pompi válasza hunnylander (#12118) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK. Gondolom arról is Kimi tehet, hogy a nem kapott bűntetést. Illetve innentől kezdve ha valaki kap, akkor majd mindig fel lehet emlegetni, hogy nodspersze Kimi nem kapott, vagy innentől kezdve bárki bármit csinálhat, hisz Kimi sem kapott. Szép kilátások.

Feel Good Inc.

(#12122) -Mike- válasza hunnylander (#12115) üzenetére


-Mike-
addikt

Ugyanmár, Kova miért lenne sárosabb? loál
Színezd tovább a hamilton kifestőkönyvedet azzal az egy szál barnaceruzával amit adtak hozzá. :D

(#12123) gV válasza hunnylander (#12118) üzenetére


gV
őstag

a szabálykönyv szerint az utolsó boxban a helye a Mekinek, ennyit a szabályokról

Heidfeld belső kamerás felvétele nekem nagyon tetszett, ahogy cikázott a vánszorgó autók között :)

[ Szerkesztve ]

(#12124) lúzer válasza gV (#12123) üzenetére


lúzer
veterán

ott a pont :R

a lóvé meg a mekinél :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#12125) hunnylander válasza Pompi (#12121) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem kaphatnak vagy hogy nem kapjanak büntetést egyáltalán. De ha a BMW nem fog reklamálni, a McLaren megúszhatja a büntetést, ennyi, ugyanúgy mint Kimi.

www.HunnyF1.com

(#12126) laci666 válasza hunnylander (#12125) üzenetére


laci666
senior tag

De a BMW reklamálni fog mert a Mercivel örök ellenfelek.
És ha közuton jobbak a bömösök akkor itt is azok akkarnak lenni.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#12127) vlaho válasza Male (#12120) üzenetére


vlaho
aktív tag

Wéber lenne a jó választás,ő legalább figyel mindenre(amig Gyulánk meg nem kavarja :D )

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#12128) Pompi válasza hunnylander (#12125) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK, meglátjuk.

Feel Good Inc.

(#12129) laci666 válasza vlaho (#12127) üzenetére


laci666
senior tag

Gyula Palik mellé való, Palik hülyézi Gyulát és fordítva :DDD

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#12130) hunnylander válasza gV (#12123) üzenetére


hunnylander
őstag

A szabálykönyvben vannak irányelvek is a szabályok ésszerű alkalmazására és akár felülírására is. Én tettem őket az ötödik boxba? Nem, a többi csapat, és technikai okok alapján. A döntés a csapatok jóváhagyásával született.

www.HunnyF1.com

(#12131) vlaho válasza laci666 (#12129) üzenetére


vlaho
aktív tag

Jah,csakhogy a futam alatt én arra nem vagyok kiváncsi,persze egy jó kis talkshow keretében szivesen végignézném :D

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#12132) Oliverda


Oliverda
félisten

Remélem esős verseny lesz. :)

Most megy a GP2, ott már esik/esett.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12133) hunnylander


hunnylander
őstag

(#12134) sisakos


sisakos
csendes tag

Ferarri az elélen! mint mindig...hehe :C

(#12135) gV válasza hunnylander (#12130) üzenetére


gV
őstag

Ezzel az erővel ésszerű volt Kimit nem megbüntetni mivel Kubica igy is tovább jutott.

(#12136) prmcsk válasza lúzer (#12114) üzenetére


prmcsk
addikt

Médiahekk az egész alfonz vs. ferka dolog. A ferka jó évtizede kínosan ügyel arra, hogy ne legyen már "két dudás egy csárdában"...A master/slave felállást alfonz meg nem fogadná el, tehát csak akkor lesz alfonz a ferkánál, ha ő lesz a legjobbnak tartott sofőr az F1-ben.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#12137) hunnylander válasza gV (#12135) üzenetére


hunnylander
őstag

A két eset elbírálása ebben különbözik leginkább. => (#12133)

Kubica akkor nem reklamált, plusz Kimit az 'ág is húzta' egyből az eset után, szóval a logikus és ésszerű az volt, hogy ne foglalkozzanak az esettel.

www.HunnyF1.com

(#12138) Motion_Blur válasza prmcsk (#12136) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most is "két dudás" van egy csárdában a Ferrarinál, szerintem nincs csapatsorrend, miért is lenne? Majd ha olyan helyzetbe kerülnek, hogy csak az egyik nyerhet címet, akkor nyilván lesz ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12139) Peat;) válasza laci666 (#12126) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem Reanult és benne Alonso a veszélyesebb, a közte és Mclaren közötti viszony által. Őt is megszivatták, csak ő nem bukott semmit. Ő nyerni fog vele :) Heidfeld meg sokat bukott. Kb. mint Msch mikor leparkolt, ugyanaz az eset, csak a nyilak gorultak és lett volna lehetőségük elkerülni. Na most Msch mit is kapott? Bármi is lesz FIA az akit megint utálni kell szerintem, múlt futamon is Glockot büntették akire Weber is elmondta hogy nem volt semmi probléma és Kimi meg simán megúszta.

(#12140) Calogero válasza hunnylander (#12137) üzenetére


Calogero
addikt

Meg abban hogy Kubica feltartása nem "befolyásolta" a rajt sorrendet mint a mostani eset.

Nekem a McLaren csapat is a kedvenceim közé tartozik, nem örülnék a büntinek, de most hibáztak....szvsz jár a 5 helyes büntetés, vagy vegyék el tőlük a legyorsabb körüket.

(#12141) hunnylander válasza Calogero (#12140) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem meg nem csak hogy jár, hanem lesz is, mert a szenvedő felek már reklamáltak, és a bírák már vizsgálják is az esetet a rendelkezésre álló felvételek és az érintettek vallomásai alapján.

www.HunnyF1.com

(#12142) prmcsk válasza Motion_Blur (#12138) üzenetére


prmcsk
addikt

A master/slave felállást alfonz meg nem fogadná el. Ezt írtam...

Illik a véleményedhez, mert alfi év közben sem állna slave-be, max. talán akkor, ha nagy volna évközben a pontkülönbség, ő és valaki között.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#12143) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kovalainen a Ferrariról:

"Az autónk és a beállítások alig különböznek a Melbourne-ben használtaktól, ahol nem mutatkozott ilyen Ferrari-fölény. Problémáik voltak az edzéseken és a versenyen is, ezért a mostani hétvége sokkal jobban mutatja, hogy valójában mekkora erővel is bírnak."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12144) Motion_Blur válasza hunnylander (#12141) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mivel szinte 100%, hogy holnap eső lesz (valszeg nem is akármilyen), így nem igazán számít pár rajthely. Szerintem nem lesz bünti :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12145) Bibby


Bibby
addikt

GP2-t nem nézi senki? Egész jó futam...

Ελευθερια η θανατος

(#12146) hunnylander válasza Motion_Blur (#12144) üzenetére


hunnylander
őstag

Most nem a VB pontverseny hajrájában vagyunk, hogy a bírák ne merjenek beleavatkozni az ügyekbe. Egy öt rajthelyes büntetés nem egy nagy érvágás a Mekinek, főleg ha holnap leszakad az ég a versenyen.

www.HunnyF1.com

(#12147) Calogero válasza Bibby (#12145) üzenetére


Calogero
addikt

Hol lehet nézni?

(#12148) Bibby válasza Calogero (#12147) üzenetére


Bibby
addikt

Nos most hogy vége már mindegy, eurosport2-n adják ezeket. :)

Ελευθερια η θανατος

(#12149) george11 válasza Motion_Blur (#12144) üzenetére


george11
senior tag

Az elég meredek lenne, ha nem lenne büntetés, mivel

1: ez már a Q3 végén volt
2: feketén fehéren le van írva, hogy a lassú autóknak hol/hogyan kell haladni a pályán
3: elég balesetveszélyes volt a téma, nem csak egy gázelvétel kellett, hanem cikáztak a "bólyák" közt
4: mindezt aközben, hogy rajpozícióért harcoltak

Ha ez nem elég, akkor

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12150) Calogero válasza Bibby (#12148) üzenetére


Calogero
addikt

Az itt nem fogható :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.