Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #168835 üzenetére

    én is átszámoltam: kb. 39, de úgy néz ki sok film van a listán, aminek a remake-jét láttam és valószínűleg a régit ilyen 60-80 év távlatából nem is lehetne már a helyén értékelni :K pl house of wax, wolf man, dracula, invisible man, mummy, stb

    pár címet én sem értettem: sixth sense? az első candyman is szerintem inkább jó dráma, mint horror... king kong? ne már...

    sokat lehetne azért ezen vitatkozni... én inkább húztam volna 1960-nál egy határt, hogy a psycho azért beleférjen, de inkább az újakat vegyük sorra, amiket mai szemmel is lehet értékelni... vagy majdnem lehetne évtizedes bontást 2000 előttről, utána pedig mehet egybe minden :K mai szemmel egy jaws is komikus, amit először kb 11-12 évesen láttam a szomszédban vhs-en... és akkor hol van ehhez még az 54-es godzilla, vagy kép alapján az incredible shrinking man? :DDD változott sokat a világ: 30 éve még hozzáképzeltünk elég sokat a játékokhoz és filmekhez és ez adta meg a hangulat nagy részét, de azóta akkora változás volt filmek terén, hogy nálam simán gagyivá tud válni... játékoknál más a helyzet: ott folyamatos az interakció, ami segíti a beleélést: ott tud működni a fantázia, de filmeknél ez nehezebb... habár pár éve újranézve a már kb 100éves tarzan filmeket, azok jók voltak... pedig ott alkalmaztak olyan trükköket is, hogy 1-1 jobb jelenetet újrahasznosítottak több részben is, vagy 1 filmben többször: tarzan küzd a vízben a krokodillal, tarzan elugrik az orrszarvú elől, tarzan leugrik a fáról, stb :DDD akinek a Johnny Weissmuller-es filmek kimaradtak, az szerintem pótolja nyugodtan... vagy egy tucatszor eljátszotta Tarzan szerepét és az első filmek kimondottan jók (még 1990 körül falun jártunk hittanra és szombat délelőttönként is volt hitoktatás... a pap kedvencei voltak a tarzan filmek és kb minden héten néztünk egy részt :D ...na meg pingpongoztunk vele: rommá vert mindenkit)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák