Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 2007

Hozzászólások

(#551) brazilok válasza Zoza24 (#550) üzenetére


brazilok
csendes tag

Szivesen máskoris ;]

Hajrá Ronaldinho

(#552) Beee91


Beee91
csendes tag

Hello!!
Nekem nagyon tetszik a FIFA07!! A kommentár nem rossz, a grafika szer jó, a mozgások szer nagyon sokat javultak a 06hoz képest. :D

Engem csak az idegesít a 07ben hogy valami szabálytalanságot követett el a 11esen belül az ellenfél és nem fújja le a bíró!! :(((

Nekem a PES6 megvan de szer az sokkal rosszabb mint a FIFA!! A Fifában sokkal élvezetesebb a játék, több csapat van benne, szebb gólokat lehet rúgni, stb....!!

Eddig nekem megvolt a FIFA 2000, FIFA 2001, FIFA 2004, FIFA 06, FIFA 07 :U .

Van valamien hamachi server amin lanon keresztül lehet játszani?? :F
Előre is köszi!! :R



Létszi töröljön ki egy moderátor!! KOMOLYAN MONDOM!! PLZ

(#553) b.gery22


b.gery22
csendes tag

Sziasztok.Nekem so sincs teltház a fifa 07-ben .nem tudjátok miért?Ja és hogy ,hogy kell interneten a fifa 07-en játszani.előre is köszönöm a válaszokat . :R :DD

Hajrá acmilan!!!

(#554) brazilok válasza b.gery22 (#553) üzenetére


brazilok
csendes tag

Szia
Elöszöris a fö menübe meny bele és ott a játék kezelésbe és ot meny le telsesen a leg utolsora.A hon a birót meg a part jelzötkel be álitani na ott lesz,hogy pontosan nem tudom ,hogy mivan odairva de az biztos hogy közepesre van be állit va és azt kell magasra beállitani.Ha nem találod akkor a grafika alatlesz ez irva eztuti.
:C

Hajrá Ronaldinho

(#555) ftc válasza b.gery22 (#553) üzenetére


ftc
nagyúr

teltház jónak kell lennie a stadion managernak és jol kell hogy focizz...pl 2. osztályban tuti nem lesz teli sose..

(#556) b.gery22 válasza ftc (#555) üzenetére


b.gery22
csendes tag

Kössz a választ. Te se tudod hogy kell interneten játszani?

Hajrá loki!!!!!!!!
:DD ;]

Hajrá acmilan!!!

(#557) Darth Mumus válasza ftc (#555) üzenetére


Darth Mumus
tag

Nekem sosincs tele pedig (nem akarom dícsérni magamat) de elég jól játszom.
És ha valaki elmagyarázná nekem azt hogy mi az a Stadion manger azt megköszönném :D

(#558) Darth Mumus


Darth Mumus
tag

Ja még azt sem értem hogy miért van az hogy egy kátékost sokszor a 3×-osáért kapok meg?
(a piaci ár háromszorosáért)

(#559) brazilok válasza Darth Mumus (#558) üzenetére


brazilok
csendes tag

Szia
Ez elég fura,mert nekem soha nem csinál ijent de másik problémádra levan irva a válasz amit b. gerinek irtam mert öse tuta hogy kelcsinálni.

Hajrá Ronaldinho

(#560) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hálozat mivel másabb mintha Direkt IP-vel nyomnánk? Ugyan az, csak lanra jó mi?

(#561) koko88 válasza SzlobiG (#560) üzenetére


koko88
senior tag

direkt ips dologgal internetett tudunk játszani a haverjainkal vagy ismeröseinkell a lannal meg csak ugy tudod nyomni ha hálozatba van kötve 2gép

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#562) superfinest


superfinest
tag

lesz igen te kötsög

(#563) superfinest


superfinest
tag

nem lesz

(#564) SzlobiG válasza koko88 (#561) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi.

(#565) Xelo


Xelo
addikt

én x360on tolom a next-gen fifát, aranyos :) nekem PCn is tetszett, ez meg főleg

(#566) koko88 válasza Xelo (#565) üzenetére


koko88
senior tag

hja bocs aki xbox360on tolja :R én is gondolkoztam az xbox360on de rájöttem az csak egy nagy lcd tv-vel fasza igy nem vettem

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#567) Xelo válasza koko88 (#566) üzenetére


Xelo
addikt

nem csak azzal fasza ;) persze igazi erejét azon mutatja meg..

(#568) brazilok


brazilok
csendes tag

A fifa07-ben lehet multiba jácani?A neten.Mert ha igen léci mondjátok meg a oldal cimét.
Ja meg kén hozá progi ha tutok adni.
Elöre is köszi :R


[Szerkesztve]

Hajrá Ronaldinho

(#569) R.Carlos


R.Carlos
tag

Sziasztok!

Tudtok mondani vmi cheatet amivel elő lehet hozni a +1 erősségi fokozatot?
Mert Worldclass-on már alázom a gépet és elég uncsi mindig 4-0-ra nyerni...

Előre is köszi!

(#570) ftc válasza R.Carlos (#569) üzenetére


ftc
nagyúr

kezd el az angol 2. ligát szal a 4. osztályt juss fel onnét elég jó célkitűzés én felvittem a championshibe a csapatom azt kaptam egy jo ajánlatot és leléptem onnét :DDD

(#571) ftc


ftc
nagyúr

most kapok idegbajt vazze....megvettem Hajnalt jó kis összegért... erre kináltam neki 20 000 ejurós fizetést...ok elfogadta csapatomban köv meccs után minuszban vok elég rendessen...
a gép valamiért 1 000 000 000 fizetést ad neki mondom ez nem lehet igaz

(#572) kovi


kovi
senior tag

srácok,
van hozzá valami olyan progi amivel akadásmentesen lehet egymás ellen IP-n játszani?
Mert már haverral 800x600-as full alacsocs felbontásban játszunk, de így is nagyon akad.
Neki 1 Mbit-es nekem 512-es DSL-em van.
Elég lehet neki az 512-es net?

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#573) kneedeep


kneedeep
tag

még mindig nincs widescreen patch??? :(

(#574) ftc válasza kovi (#572) üzenetére


ftc
nagyúr

feltöltés függő sztem..

(#575) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hogyan lehet multiban saját csapatokkal egymás ellen jáccani?

https://www.coreinfinity.tech

(#576) kovi válasza sh4d0w (#575) üzenetére


kovi
senior tag

többjátékos->ip játék

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#577) neilszab


neilszab
őstag

Szasztok!

Valószínűleg egy elég idióta kérdéssel állok elétek:
Próbált már vmelyikőtök kormánnyal FIFA-ázni? :B

Nekem egy ilyenem van [link] és mint látjátok tökéletesen fel van szerelve GamePad funkciókkal. (pláne, hogy PS2-höz gyártják elvileg, de tökélets PC-hez is :D )

A játék fel is imeri, be is tudom állítani a gombokat, de sehogy se bírom rábírni a srácokat a futkosásra ( atöbbi dolog megy). Bal oldalon látható Joystick rész (a leírás POV-nak nevezi) nem a játékosokat vezérli, hanem vmi TT, ET, SZ és 3K izéket kapcsolgat ki be, ami látható is játék közben a képernyőn. (analóg és Digitális módban egyaránt)

Persze a progijában hozzá lehet rendelni a nyilakat a gombokhoz, de akkor viszont nem tudunk ketten játszani és ez lenne a lényeg...

Van vkinek vmi ötlete? :F

Köszííí :R

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#578) Ery


Ery
tag

Hy!!! Az lenne a kérdésem hogy az hogy oldhato meg hogy ha csinálok egy játékost akkor ahoz betudjak rakni adidas,nike stb. tehát olyan csukákat amik eredetileg nemlehet? Válaszokat köszönöm előre is

(#579) blaswork válasza neilszab (#577) üzenetére


blaswork
tag

LOOOOOL:D

(#580) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Olyan problémám lenne hogy az átvezető animációk (mikor lapot kapok, a bevezetés, 11-es, kirugás, ha játék közben megynyomom az esc-et akkor a menü is akad ,stb...) akadnak, de a játék megy rendesen.
Mi lehet a gond, van megoldás?

"Csak úgy mondom"

(#581) sh4d0w válasza kovi (#576) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

De ott nem tudod kiválasztani a saját magad által készített csapatokat (pl. ''Melléküzemág'').

https://www.coreinfinity.tech

(#582) Fla$hly válasza Csapi007 (#580) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

Nekem akkor csinálja ezt amikor az élsimításokat felrakom 2x, 4x, 8x-osra stb..
Az okát nem tudom de elég idegesítő, ígyhát nem is játszok fifával simitásokkal :(

Aláírás

(#583) blaswork válasza Fla$hly (#582) üzenetére


blaswork
tag

és hol lehet beállitani az élsimitasokat?

(#584) Fla$hly válasza blaswork (#583) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

HUN windowsba asztalon jobb egérgomb -> tulajdonságok -> beállítások fül -> speciális -> aztán az nvidia logós fül -> teljesítmény és minőségi beállítások
és itt van az anizotróp élsimítás meg ezek, amiket vagy kikapcsolsz vagy auoimatikusra állítasz

nem biztos hogy ugyanezek mert nekem angol a windowsom és most így fejből nemtom hogy a magyarnál télleg ilyen név alatt futnak e az opciók :P

angol windowsba asztalon jobb egérgomb -> properties -> settings fül -> advanced -> aztán az nvidia logós fül -> performance & quality settings


Aláírás

(#585) brazilok


brazilok
csendes tag

Nem tudja valaki meg monda ni mikkor van vége a játéknak mert én már egy jo ideje jácok vele de már kezd uncsi lenni.

Hajrá Ronaldinho

(#586) Dj Sügi válasza brazilok (#585) üzenetére


Dj Sügi
őstag

akkor ne játsz vele... :))

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#587) Fla$hly válasza brazilok (#585) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

ha unod akkor ne játsz vele ennyi! :U

egyébként meg akkor ha a 15. szezont is lenyomtad :)

Aláírás

(#588) ftc válasza brazilok (#585) üzenetére


ftc
nagyúr

akkor an vége ha törlöd a gamet :D

mndenkinél FPS limitált a game?

[Szerkesztve]

(#589) brazilok válasza ftc (#588) üzenetére


brazilok
csendes tag

Üdv
Nagyon vicces vagy.De igazad van.

Hajrá Ronaldinho

(#590) brazilok válasza Fla$hly (#587) üzenetére


brazilok
csendes tag

Üdv.
Én szerintem valamit nem jol mondol.Mert én 16 szeezont vitem le.

Hajrá Ronaldinho

(#591) Fla$hly válasza brazilok (#590) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

akkor 16, igazad van bocsi ;)

Aláírás

(#592) Larry303 válasza ftc (#588) üzenetére


Larry303
addikt

Igen én is észrevettem, ho mintha be lenne kapcsolva a vsync úgy viselkedik...pedig driverben ki van kapcsolva....nah mind1 engem annyir anem zavar, hogy folyamatosan 85..sőt néha ugye amiko más játéknál 100fps felett nyom a károly ugye a ''csíkozás'' idegesítő tud lenni....
Más: engem is érdekelne bármillen megoldás a widescreenre.....egy kabaré ho consolra készült játék nem támogatja az új lcd tvk felbontásait....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#593) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

A chelsea a legjobb csapat! Neki van az egyik legtöbb pénze ezért aránylag könnyű vele játszani,mert nagyon jó játékosai vannak! :) Ha kis csapattal kezdem túl sokat szarakszok vele és elég hamar megunom,de a chelsea-vel a sok győzelmet nem lehet megunni....:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#594) Dj Sügi válasza brazilok (#590) üzenetére


Dj Sügi
őstag

akkor minek kérdezted hogy mikor van vége ha ennyire vágod? :)) :D

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#595) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ti kivel toljátok?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#596) ftc válasza R3ĐßuŁŁ (#595) üzenetére


ftc
nagyúr

Barnet ..Angol 2. liga szal 4.osztályu csapat 2 év alatt felvittem őket a Championshibe azt úgy gondoltam tovább állok...elmentem spanyol liga..össze vásároltam magam és egy bug végett kidobtak az állásomból...azt ideges lettem és leszedtem...talán ujra felrakom..

nincs élvezet nagy csapatokkal lenni...pl egy spanyol 2. ligás csapattal megnyerni a spanyol kupát az élvezet...több örömöt lelek benne minthogy itt van egy erős csapat egy tonna pénzel.
Szeretek taktikákat kipróbálni mivel minden csapatra ást lehet használni...én ha kezdem akkor azért is viszem pl 4.ligából mert a 18-20 éves srácok max 40-es átlaggal vannak..mire felkerülünk a championshipbe ott egy jó középcsapat lesz 1 évig azt onnét a feljutás s F.A.-ban azért mégis más egy kis csapattal ks költségvetéssel mint hogy azt veszek meg kit akarok

(#597) R3ĐßuŁŁ válasza ftc (#596) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az igaz,hogy izgalmasabb,de rengeteget kell vele szarakodni! Az a baj,hogy én már hozzászokatm a gyors és jó lövésű emberekhez.... nehéz megszokni a gyengébbeket :U Én a Chelsea-val összeraktam a lehető legerősebb és legfiatalabb csapatot amit lehet :DDD

[Szerkesztve]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#598) hangfalcsapd válasza zsamiatt (#300) üzenetére


hangfalcsapd
csendes tag

Nekem ugyanez a problémám fel vannak pörögve a játékosok,és hiába állítom be a leglassabra.
AMD Turion64-es procim van....x700 ati-val:(

(#599) Larry303


Larry303
addikt

Widescreen megoldás: [link]
Nálam a locale.ini nélkül működött igaz meg nem mondanám millen felbontásban mert elég nagy volt az egér mutató meg az élsimítás is elfeledett működni rendesen...viszont widescreen volt :ddd

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#600) hangfalcsapd válasza Larry303 (#599) üzenetére


hangfalcsapd
csendes tag

nálam sehogysem müxik:(
viszont tegnap úgy mükődött,hogy leszedtem a töltőt,de mivel így nem sokáig bírja a notim,visszatettem.....stb:( :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 2007
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.