Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 2007

Hozzászólások

(#1) Henker2


Henker2
addikt

Hát srácok, igazi ''forradalom'' várható a FIFA sorozat terén! Lehet a graf nem sokat fog változni, de rengeteg újítás fog napvilágot látni!!! És a legfontosabb, végre elértük azt, hogy ha magyar bajnokság nem is lesz alapban a játékban, magyar kommentár viszont igen!
[link]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#2) S_E_R_I válasza Henker2 (#1) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Igen és erre a forradalomra kellet várni 4 évet? :( Mert 2003 Fifa óta ujdonság nem mutatkozott. És igen sok ujdonság várható, és ez minek köszönhető, mert hál istennek van egy vetéjtárs a PES. Mindeképpen kifogom próbálni ezt is, ha tetszik akkor persze nyomom, ha nem akkor meg jön a PES 6 és azt tutira.

(#3) Henker2 válasza S_E_R_I (#2) üzenetére


Henker2
addikt

Na hallod! Én is őrül FIFA-snak tartottam magam! De mióta a PES színrelépett, háááát....
De most újra van remény, hogy egy igazi kir kis FIFA hangulat legyen ismét! :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#4) Lionhe4rt válasza Henker2 (#3) üzenetére


Lionhe4rt
tag

szerintem nincs sok remény :D

Forza Squadra Azzura

(#5) DarkSmile válasza Henker2 (#3) üzenetére


DarkSmile
tag

Most már szerintem is jó lenne vmi egyedit alkotni a 07-ben, különben csökkenni fog a népszerűsége!! :F :O

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#6) duong


duong
tag

Tényleg veri a PES a FIFA-t?
Még nem próbáltam a pes-t...

(#7) Henker2 válasza duong (#6) üzenetére


Henker2
addikt

Próbáld ki! És szűrd le a következtetéseket! :DD :DD :DD

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#8) S_E_R_I válasza duong (#6) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Igen veri. NA fene lelöttem a poént. :( :DDD :D ;]

(#9) Fla$hly válasza S_E_R_I (#8) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

viszont sztem idén a Fifa fogja vinni az érmet, mert amit eddig láttam a PES6 videókból, hát azt kell hogy mondjam mintha a PES5-t láttam volna... de télleg semmi változást nem láttam, semmi új mozgást semmit, ellenben a Fifa 07 már most meggyőzött :R

Aláírás

(#10) peterszky válasza Fla$hly (#9) üzenetére


peterszky
őstag

ilyet nem lehet kijelenteni egy videó alapján! a 06-ot is úgy reklámozták, hogy ilyen fasza - olyan fasza lesz, aztán nem lett semmilyen :( az EA-nek és a KONAMInak össze kéne állnia és egy közös programot összedobnia, mindketten a jó dolgokat beletehetnék és megszületne egy igazán jó focis játék. fifa részről jönnének a licencek, kommentátorok, stadionok, körítések, PEStől pedig a focis rész. Ha lenne egy ilyen, akkor a földhöz verném a s*ggemet :) de most már inkább felébredek és nem álmodozom tovább

jah: Hajdú B és Faragó az isten :D

[Szerkesztve]

What else you gonna do on a Saturday?

(#11) Henker2


Henker2
addikt

Nemtom ki mennyire nézegeti a FIFA07-es videókat, mert most megjelent egy irtó jó kis vidi. A cselek bemutatása van benne. Nézze meg mindenki
[link] :R :R :R

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#12) ronaldo válasza Henker2 (#11) üzenetére


ronaldo
őstag

Remélem tényleg jó lesz. A 2004-es résszel fejeztem be a netes pályafutásom, azóta Fifához sem nyúltam. PES egyszerűen agyonveri. Főleg a HEP feltétele után, amit már akkor volt szerencsém tesztelni, amikor még nem jelent meg :B Mondjuk engem a 2006-os trailerek sem fogtak meg, tudtam én előre hogy milyen lesz a játék. 2004 óta ugyanazt a motort nyüstölik. Nagyon darabos és nem közvetlen az irányítás - a pessel ellentétben - és ez engem mindíg kiábrándít.

(#13) S_E_R_I válasza ronaldo (#12) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Nálad a pont, bár a Fifa 07 egyre kiváncsibb vagyok :U

(#14) mateka06 válasza S_E_R_I (#13) üzenetére


mateka06
csendes tag

Nekem A Fifa 07 a kedvencem mert már meg van!!!!!!!!!! :C

Müller Máté

(#15) S_E_R_I válasza mateka06 (#14) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Na ne altass! :DDD

(#16) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

Ronaldinho Gaúcho, a Barça zsenije abban a megtiszteltetésben részesül, hogy idén is az egyik legismertebb számítógépes játékokat gyártó cég, az Electronic Arts arca lesz a legújabb fociszimulátoruk, a Fifa sorozat 2007-es darabjának dobozain - akárcsak a 2006-os szériában. A brazil csillag mellett minden országban más-más játékos fog a vásárlókra mosolyogni, Angliában például Wayne Rooney, Spanyolországban David Villa, Németországban pedig Lukas Podolski. A Fifa07 ráadásul magyar szinkronnal fog a boltokba kerülni idén ősszel, a kommentátor Hajdú B. István lesz, míg szakkommentátorként Faragó Richárd fog tündökölni.

Hát nekem tök ász, hogy ki van a borítón, hisz az csak kép a java abban rejlik ami a dobozban van :DDD , és hát magyar kommentátorral, és a videókból leszürt ''elemzéseímből'' nagyon jóra fog sikeredeni, a PES 6 némi csússzással, még az is lehet hogy 2007-re jön csak (Január), de hát addig ezt fullra kivégzem. :))

(#17) Lionhe4rt válasza S_E_R_I (#16) üzenetére


Lionhe4rt
tag

A PES6 októberben jelenik majd meg pc-re tudomásom szerint... ps2őn már volt szerencsém a pes6al játszani, japánul :D januárban a Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007 fog kijönni ha jol tudom, aminek teljesen más motorja lesz mint a pes sorozatnak. ;)

[Szerkesztve]

Forza Squadra Azzura

(#18) Lionhe4rt válasza mateka06 (#14) üzenetére


Lionhe4rt
tag

akkor ezekszerint nálad készítik a játékot... vagy te magad csinálod a gamet?? uristen :D

[Szerkesztve]

Forza Squadra Azzura

(#19) Fla$hly válasza mateka06 (#14) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

Érdekes lenne... hacsak nem te vagy a főtester :D

Aláírás

(#20) Drizzt válasza Fla$hly (#19) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Persze hogy megvan neki, éppen azon a gépén nyomja, amleyben 6 darab AMD K9-es quadprocesszor fűti a szobát. :D

I am having fun staying poor.

(#21) Bullet_ válasza ronaldo (#12) üzenetére


Bullet_
tag

Miért, talán a PES minden évben uj motort használ? ugyan....ők is csak jövőre váltanak és a fifa is...elméletileg
Az FH-n meg aztmondják, hogy amit kipróbáltak SaSa-ék, nagyon hasonlít mozgásban a PESére, ha ez tényleg így van, akkor magyar komm+graf(mert még mindig jobb mint a PESé)+uj mozgás verheti a Konami játékát.
Azzal se gyertek, hogy elfogult agyatlan FIFA fan vagyok, aki aztse tudja mi a foci,mert énis elsők között dobtam el annó a fifát a PES4-ért.

Peace

(#22) S_E_R_I válasza Bullet_ (#21) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Miután valamilyen szinten elkészítenek egy FIFA játékot, próbálták- e már megmutatni egy olyan játékosnak, aki nem a rokonuk, vagy nem fizetett EA munkatárs? A PES sorozat például nem érzik, hogy sokkal előttük jár?


Igen, ez bevett szokás nálunk. Több száz külsős teszteli a játékot, a rokonainkat pedig nem szoktuk ilyenre kérni. :) A Pro Evo sorozattal mi is szoktunk játszani. Az ember sokat tanulhat a konkurenciától, ám nem érzem, hogy mindenben előttünk járna. Biztos vannak dolgok, ami a PES-ben van jól megoldva, mi azon dolgozunk, hogy minél több dolgot csináljunk jobban, mint ők. Ez szerintem minden ilyen verseny alapja.

A vastegbetűs részben van valmi sztem, tehát akkor csak olyasmi rejtőzik a PES-ben ami, most az EA szerkesztői figyelmét elnyerte, szal... Az mozgás szted még mindig jobb a mint a PES-é, na ne nevetess :) , te ismered a csapatjátékot, hmm? mert ami a Fifa-ban volt (van), azt még nem tapasztaltam mi lesz, de a játékoasid összetömörülnek egy pontba, és nem mennek üres helyekre, ijenkor kinek adjam a labdát, senkinek, na és hol marad a foci, mert nem ez :(

Erröl beszéltem:

~A sorozat új részében sokkal gyorsabb lesz a játékmenet, az irányítás pedig még kifinomultabb. Nagyban fejlesztik a játékban a mesterséges intelligenciát. A játékosok labda nélküli helyeszkedésére gondolnak itt első sorban, akik nem mindig a labda köré csoportosulnak, hanem például támadásoknál befutnak az üres területekbe, így könnyebb lesz őket megtalálni egy okos passzal. Persze a védők helyezkedésén is módosítottak, így még realisztikusabb lesz az egész játék. A lövéseken is várható változtatás, kicsit finomítanak rajta, az biztos, hogy sokkal több kapás lövéssel lehet majd számolni, ami azért nem rossz.

Ha szabad kérdeznem, ez meik részében volt megtalálható a Fifa-ban, hmm? mert, egyikben sem. Figy olyat ne állíts ami nem igaz, graf, menü, meg ilyesmi, jobb a Fifa-ban, DE NEM AZ A FOCI!!!

(#23) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

Egyébként, én mind 2 game-t nyomom, és ezt is fogom, de van ami ebben van ami abban fog meg jobban, de ha az EA és a Konami összeálna, hát :C , egy biztos ez a Fifa nagyon jó lesz, és minek köszönhető, hogy van egy vetéjtárs a PES.

Szerk: Ja és nagyon örülök, hogy uj cseleket és hogy ifiket lehet nevelni a Fifa 07-ben, ezek számomra igen örömteljes hír.

[Szerkesztve]

(#24) zsulboy


zsulboy
senior tag

Én a magyar kommentárra leszek kíváncsi,kicsit fura lesz majd az eljén az biztos! :DDD :DDD

(#25) S_E_R_I válasza zsulboy (#24) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Hát az biztos.

(#26) Bullet_ válasza S_E_R_I (#23) üzenetére


Bullet_
tag

Énis mindkettővel játszok,
mikor a PES4-gyel játszottam kiröhögtem aki fifás...mert az aláztaaz akkora fifát,
de a pes5 nekem nem hozott annyi újítást, hogy oda legyek érte, a 06 fifa jobban bejött
ha a 07ben nem lenne magyar kommentár valószinűleg megint a pes nyerne nálam, sőt még lehet, hogy fog is, meglátjuk.
Viszont ne felejtsük el a fifa úgymond ''have fun''-ra megy, a pes meg a foci élményére.
Igazából olyan mint az NfS-t és a Colin-t összehasonlítani, sztem...
Addig is: Sensible Soccer 2006 :DD :C :R :Y csak vicc

(#27) ronaldo válasza Bullet_ (#21) üzenetére


ronaldo
őstag

Nem használ új motort természetesen. Sőt, valóban kicsit jobb a grafikája a Fifának de sokkal művibbnek érzem mind megjelenésben mint mozgásmodellezésben. Az új mozgások meg... 2004 óta mást se hallani, mint hogy fél évig csak mozgásokat modelleztek. Aztán? A harmadik meccs után (ami úgy nagyjából az utolsó is volt nekem) már a kapusok visszatérően ugyanazokat a mozdulatokat teszik. A lövések is egyhangúak. PESben az nyűgözött le, hogy két egyforma gólt nem rúgtam. (Jó rúgtam, de körülbelül 50 meccs eltéréssel). Sokkal élethűbb mozgások és ha valaki egyszer ráérez a fílingjére akkor nem tudja letenni. Hiába kicsit rosszabb grafika, gyengébb menürendszer, mégis. (Persze gamepadon a zsír, billentyűvel nehéz jól pesezni).

Sasáék tesztelték? A rossebb a bokájukat, rég nem beszéltem velük. Elveszi a csajozás az eszünket :D

(#28) Bullet_ válasza ronaldo (#27) üzenetére


Bullet_
tag

A feelinget énis éreztem a 4. részben, hónapokig toltam főleg a HEPpel, jócucc, csak az 5. rész nem tudott sok ujat mutatni nekem.
A gamepad meg alap, szegény padom már haldoklik, a gumiboritás lekopva mindenhonnan, kéne venni már egy ujat :F
Viszont a magyar kommentárral nemtudja felvenni a pes a versenyt....
Van most ezaz interaktiv liga az uj fifában, ami viszont fölösleges, fejlesztettek volna inkább új grafikát, mint ezt.

(#29) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

[link]vidik!!! :)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#30) S_E_R_I válasza Dj Sügi (#29) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Elég sok vidit láttam én is, de én abban bízok, hakézzel figható eredménynt látok. Számomra a Vidik, olyan sokat nem árulnak el egy játékből, de az biztos kivi leszek erre a Fifa-ra.

(#31) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tényleg lessz magyar kommentár? eskü?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) S_E_R_I válasza Sirandrish (#31) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Igen igaz, ha minden igaz akkor valahogy most kellene kijönnie a demonak. Én eddig semmit észrevételt nem láttam ez ügyben. :((( Hát furán van ez így, hogy lassan már a teljes jön, de még Demo nincs :( . Már szivesen megnézném, hogy is alakult az idei Fifa sorozat uj tagja.

Szerk: Én úgy tudom, hogy a Demo nem lesz magyar kommentárral.

[Szerkesztve]

(#33) csizzah válasza S_E_R_I (#32) üzenetére


csizzah
aktív tag

Ugy volt h tegnap jön, de aztán elhalasztották,(nem is értem hogy lehet ez, játékoknál ez nem nagyon szokott előfordulni ;] )
A következő dátum, valamikor hétvégén...

(#34) Fla$hly válasza csizzah (#33) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

Fú én már nagyon várom a demót is :DD

És remélem nem lesz úgy mint tavaly a 2006-al, hogy mire kijött a teljes, addigra meguntam a demóval aztán inkább mentem PES-ezni :(((
De még így is bizakodva várom ezt a 2007-et :U

Aláírás

(#35) Sirandrish válasza S_E_R_I (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

ht az nagyon ász lessz...már csak az fog hiányozni hogy sok mindent beszéljen..ugy értem rengetegszer ismétlődik akár egy meccsen ugyanaz a szöveg amipicit zavaró...főleg ha magyar lessz akkor lessz igazán zavaró de mindenképp állat lessz..a demo engem meg nem igazán érdekel mert azon mindig csak bosszankodom hogy csak ennyi?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Fla$hly


Fla$hly
aktív tag

Úgy néz ki most a hétvégén sem lesz demo? vagy csak én vagyok túl türelmetlen? :W :D

De télleg most lenne már esedékes a demo, mert a megjelenés elött 2 héttel szokták kiadni.

Aláírás

(#37) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Én is várom már a demot, a magyar kommentár miatt..Komoly lesz :DDD
Mondjuk vmi igazi fejlesztés ráférne a fifa sorozatra, mert már két éve szintes semmi komolyabb újítás :((

...

(#38) Djuree


Djuree
félisten

Mikor jön ki a game?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39) S_E_R_I válasza Djuree (#38) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Végig olvasod a Topicot és megtod. :W Egyébként 2006. Szeptember 29-re van kiirva. ;)

[Szerkesztve]

(#40) Drizzt


Drizzt
nagyúr

[link]

Magyar kommentár...

I am having fun staying poor.

(#41) Syncmaster


Syncmaster
csendes tag

hy.sztem is igen brutál lessz......főleg a maygar kommentár és hallotam is és láttam is demo asszem ma éjjel de kitudja..

(#42) Exakt


Exakt
aktív tag

na megneztem ezt a magyar kommentaros bemutato videot, szerintem botranyos, mert nem adnak nagyon szabadsagot a kommentatoroknak?
ez igy siralmas es idegesito..... gyerekszint.....
igazan felnohetnenek már......

(#43) Drizzt válasza Exakt (#42) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És szerinted hogyan adnának nagyobb szabadságot a kommentátoroknak? Ülteseenek oda minden játékos mellé egyet, vagy mi? :DD

I am having fun staying poor.

(#44) zsulboy válasza Exakt (#42) üzenetére


zsulboy
senior tag

Majd a végleges verzió után mondjunk itéletet s kommentár felett,szerintem nem olyan rossz.
Nagyott fog dobni a játék hangulatán, más lesz ha te játszol és nem egy videó-t nézel!

[Szerkesztve]

(#45) Exakt válasza Drizzt (#43) üzenetére


Exakt
aktív tag

:DDD
bizonyos szituaciokat tobbfelekeppen kommentaljanakak, ne ugyanazt hajtogassak. nagyobb legyen a szokincs amit hasznalnak, egy kicsit erettebb legyen....
ha alapul veszem mondjuk 2006, vagy az utolso kiadast a world cup-ot, nem kellett sokat jatszani vele hogy az ember kivulrol kitanulja a kommentatorok szoveget, eleg volt elkezdenie a kommentatornak egy bizonyos mondatot es mar lehetett is tudni hogy fog vegzodni...
nem tom, hogy ebbol le e jon mit is akakrok erzekeltetni valojabban, de az teny, h nem ugy kellett volna irni hogy: ''nagyobb szabadsagot'' :D :B



zsulboy: persze mas lesz ha mar az ember jatszik vele, de szerintem csak annyi torten, hogy az eddigi meglevo kommentatori ''beszedeken'' egy kcisit csiszoltak + atultettek magyarra... de most kerdem en minden fele rosszindulat nelkul, mondjuk lenyomsz 1 evadot, ami kb 38 mecs plusz kupamecsek, ha olyan csapatod van akkor nemzetkozi porond, esetleg baratsagos mecsek, nem fog idegessiteni hogy kb meccsenkent ugyanazt tobbszor elhangzik?


[Szerkesztve]

(#46) zsulboy válasza Exakt (#45) üzenetére


zsulboy
senior tag

De biztos idegesíteni fog idővel, mondjuk Gera Zoli 120. nagyszerű gólja után! :DDD

(#47) Sirandrish válasza Drizzt (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

sajna nekem nem jön be az oldal:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) Sirandrish


Sirandrish
legenda

azt a videót töltse már fel valaki..kiváncsi vagyok rááá:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) S_E_R_I válasza Sirandrish (#48) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Tessék itt van ez: [link] Itt majd ahol elvileg lenne kép az alatt van az, hogy Szerverek ott katt a szerver1-re és letöltöd. ;)

(#50) Sirandrish válasza S_E_R_I (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

áh köszi...megnéztem...nagyon állat..a hangulat biztos ezerszer jobb lesz de ahogy torgelle nevét mondja az durva...:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 2007
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.