Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

[link]
Szerintetek ez milyen 4231-ben? Vagy Guedes helyett más?
Erőltessem egyáltalán Shearert ebben a felállásban? :U

[ Szerkesztve ]

(#15352) #16514048 válasza Szigma70 (#15350) üzenetére


#16514048
törölt tag

:D
Nem te vagy a hülye, bár SB-t nem szoktam játszani, de offline fut-ban tényleg van kezezés, már ha engedélyezed a beállításokban.

(#15353) lanikai válasza akooos (#15348) üzenetére


lanikai
aktív tag

nem lesz benne a TOTW-ben, mivel egyszerre nem lehet 2 spec lapját nyitni

(#15354) Csokipuding8


Csokipuding8
tag

Urak ez így működőképes lehet? [link]

Dendoncker, J. Lukaku és Mertens akire épülne a csapat. A full középpálya, Carrasco, Alder és Tojásfej akit bevásárolnék azért hogy meglegyen a matek a 3 alapemberemnek. Jobbon Walker rendben van, nem cserélném ha nem muszáj, de kíváncsi vagyok mit ajánlanátok.

Amúgy Dendo miatt indítványoztam hogy bontom és reformálom a B csapatomat, mert valami eszméletlen az ürge. SB-ben 0-2-re ment az ellen amikor 60 perc körül behoztam padról és megfordítottam vele a meccset... úgy hogy Lozano, Mertens és Mbappapapap és nyomott elől mint az állat. Ez meg mesterhármassal bemutatkozik védőként... De ezen kívül is átjárhatatlan, szóval teszi a helyén is a dolgát. Szóval emiatt és a kíváncsiság miatt hogy mást is kipróbáljak, átalakítom a csapatot. Kérdés hogy ez amit linkeltem, jó e. Ebben a felállásban persze. Köszi :)

(#15355) akooos válasza lanikai (#15353) üzenetére


akooos
veterán

Nem feltétlenül most gondoltam, bízom annyira benne, hogy lesz még jó meccse :))

(#15356) Szigma70 válasza #16514048 (#15352) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, csak itt a szavahihetőségemet kérdőjelezték meg

Arra meg hamar morci leszek

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#15357) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Srácok, akik akar tuti üzletet vegyen halloween Forstert most 16Kért. 4 hét türelem kell hozzá és laponként min. 10k fix haszon. :)

Más: TIF Mertens ára egyre inkább megy lefelé. :C Lesz még tovább?

[ Szerkesztve ]

(#15358) lanikai válasza akooos (#15355) üzenetére


lanikai
aktív tag

jaa, azt hittem a duplája miatt kérdezed :)

(#15359) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#15356) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Online futban sztem sincs...sb battle és offline pedig más,ott lehet pl. Legacy defenset is beállítani

XONE: LedyGyusziHU

(#15360) Stylerr válasza Szigma70 (#15350) üzenetére


Stylerr
addikt

Úgy emlékeztem, hogy mintha válaszoltam volna, de ha nem, akkor bocsánat.
Szóval, az Ea hivatalos álláspontja, (meg mindenkié, mert így van) hogy online FUT-ban nincs kezezés, amiatt, hogy az nagyon random, és nem a játékos befolyásolja. Offline be lehet kapcsolni, hogy fújja be a kezezést.

(#15361) detre


detre
csendes tag

Hat akkor ez gyorsan eldolt gyerekek, koszonom a segitseget :D
Csak gondoltam nem art a valtozatossag neha, de ez majd eldol most a hetvege utan :)

(#15362) RangerFox


RangerFox
veterán

Életem első értelmes nyitásából kaptam egy barcás coutinho-t. Pont miután eladtam a full LaLiga Teamemet :DDD

(#15363) lanikai válasza s0p0q0r (#15357) üzenetére


lanikai
aktív tag

már 600 alatt van PC-n, nem tudom meddig várjak

(#15364) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#15351) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valaki?

(#15365) dudu5130 válasza Stylerr (#15360) üzenetére


dudu5130
őstag

Egyébként a 14-ben még én rengeteg tizit kaptam kezezesert én úgy emlékszem. Szóval abban online is volt.

(#15366) BenXL


BenXL
tag

Kipróbáltam hogy forgatom az OTW summer untradable sbc-t és 3. nyitásra jött egy Salah :DD

(#15367) Meghivott válasza A guru (#15104) üzenetére


Meghivott
addikt

4321 vagy ingame?

(#15368) dejvid8


dejvid8
őstag

IF Rooneyt használta valaki már CDM-ben? 4-1-2-1-2 felállásban.
Azt olvasom, hogy attól függetlenül hogy rosszak a DEF statjai, védekezésben is jó. És fontos lenne egy olyan játékos, aki ki tudja lőni a pókot a sarokból, Rooney pedig ilyen a statok alapján. Strengt-je meg van, az biztos.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#15369) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Ma megértettem hogy mi értelme van ezeknek a szétkokszolt 74-es lapoknak.
IF Sidibé IF Roussilon
Koscielny-Varane
Képtelen volt megálítani NIF SON NIF Vardyt.
Ellenben láthattam egy CM Lacaztte-CM Salah-párost
Plusz a fantasztikus Chris Smalingot aki 86-os Giroudt IF Alessandrinit megölte, de Matuiditől is úgy elvette a labdát Son meg Salah hogy letettem a kontrollert, Begovic meg csak mindent kivédett ahogy az életben is :D
Mindegy is 3 IF és egy Skorpió Giroud nem volt elég hogy megállítsa ezt az alakulatot. Minek veszek IF-okat azt nem tudom ? Hogy egy 81-es védő szétszivasson. Köszi EA sports. Jövőre hagyjátok a Statokat a work ratetel együtt.
3 adat legyen Sprint speed, Acceleration és hogy hány csillagot kapott driblingre, bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#15370) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Az miért van, hogy Ronaldinho jobban védekezik, mint Matuidi? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15371) Yodamest


Yodamest
addikt

skacok az mi a tököm, hogy 2-2 az állás és épp elfutok a védői mellett, ő Bailly-vel alám csúszik, kapok egy büntetőt + ő egy piros lapot, erre kilép és a meccset abszolút semmisnek tekinti a játék???? :W

és ezt bárki megcsinálja ellenem ahogy vesztésre áll... hát baromi jó. Ezt mivel csinálják vagy legalább én mivel tudnám szintén ezt csinálni ha rosszul állok, hogy a meccset ne könyvelje el a játék? Mert így kb nincs értelme játszani, hisz vagy vesztek vagy semmi nem lesz...

(#15372) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Ja és kiegészítésnek. Tényleg sok értelme van annak hogy az ember összedob egy ilyen OP NIF csapatot.
Értelme van azt végig nézni ahogy Begovic kivédi a 90-es finishingel rendelkező csatárod lövéseit, vagy a 80-as védők melett nem tud elmenni egy csatár sem ?
Azt sem értem hogy minek sorsol össze engem olyan csapattal ahol 2 ikon van és azt nézem ahogy 86-os Giroud szétbombázza IF Handa kapuját. Utálom ha tol a gép mert szégyenlem magam hogy Del Pierot megálítja 5-ből 4 szer Koscielny vagy a kapusom olyanokat fog hogy azt hiszem 99-es minden ratingje.

(#15373) Yodamest válasza ShiberMonkey (#15372) üzenetére


Yodamest
addikt

hát jó neked ha nem érzed, nekem ezek a icon lapok olyanokat tudnak lőni pff... épp az egyik mai meccsemen Del Pieroval lőtt a gyerek 0 fokos szögből 2 védő lábán keresztül köténybe akkora kapufás bomba gólt hogy a pofám leszakadt... és egyszerűen nem tudom szerelni, mert addig fedezi a labdát és addig forgolódik, felrúgni meg nem akarom, amíg valahogy háttal a kapunak, kiszorított helyzetből ellövi és gól... undorító.

de még ez se annyira mint a kilépegetők akiket az előző kommentben írtam....

(#15374) #16514048 válasza dejvid8 (#15368) üzenetére


#16514048
törölt tag

CDM-ben nem próbáltam, de CM-ben nagyon bevált és azért azon a poszton is ki kell vennie a részét a védekezésből valamennyire.
A DEF statok szerintem sem jelentenek semmit. Esetleg talán a marking, de az is inkább csak a hátvédeknél, a középpályásokkal én a passzsávokat próbálom lezárni.

(#15375) ShiberMonkey válasza Yodamest (#15373) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

1 ikonnál mindig kijön az ikon felé az "op" de amikor 2-3 ikon van, olyan kompenzációt kapsz főleg ha van 1-2 IF-e a gyereknek hogy elpirulsz a csalástól.
Beáltam bekkelni és 4/4-et lőttem szerinted ? Szerintem a gyerek a pokolra kívánt engem mert elcsesztem neki egy wint :/

(#15376) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Azért amikor IF Jesust CM-be alakítják az elmond a játékról valamit. Az a baj hogy én védekező mentalitásban játszom és képtelen vagyok ezekre a hosszú kiugratásos cuccokra. Meg még mindig azt a kártyát veszem aminek jók a statjai. Nem hiába nem használják skorpió Giroudt sehol. Hihetetlen jó statjai vannak, de a pace az semmi szinte. Én amikor megveszem ezeket a típúsu játékosokat arra gondolok hogy pl beteszem Giroudt Stay central target manbe és mint a kézilabdában a beálló beküzdi a labdát.
Vagy azért vettem meg IF Meitét mert 88-87-es short/long passa van és szerelni is tud, arra gondolok hogy mélységi irányítonak jó lesz, de nem és mindig ugyan ezekbe a hibákba esek, a számoknak hiszek a "valóság" helyett. Ezért nincs Martialom vagy Vardy vagy ilyen játékosaim éz ezért vennék egy IF Lovrent inkább mint egy Smalingot.

(#15377) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Tisztelt Urak!

MA 19:15 - idei első Grand Pack Openingem161 pakkal!

LINK

Várok Mindenkit Szeretettel! :R

XONE: LedyGyusziHU

(#15378) BenXL


BenXL
tag

Hát ez a Salah 2 meccs alapján közelébe sincs IF Williannek CAM-ba...

(#15379) A guru


A guru
addikt

Valaki árulja már el miért dob össze csak és kizárólag 6-8 iconos csapatokkal, Neymarok, Ronaldok mindenhol én meg 15/9 winnel állok. Mi az isten ez?

(#15380) MdewC válasza Yodamest (#15373) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezért (is) bírom az öreget. :DDD

A Guru: megtiszteli a tudásod. :D

Mondjuk nekem is befeszül a tenyerem, ha meglátok egy ilyet. Annyiban mondjuk jobb, ha nem sikerül, hogy nem ragelek, mint amikor sima Son vagy Martial mákol. De édesebb a győzelem is. Már ha sikerül egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15381) A guru válasza MdewC (#15380) üzenetére


A guru
addikt

Egyszerűen esélyem nincs ezek ellen, nem azért mert jobb az ellen, egyszerűen egy Petit-Rio-Rijkaard-Sandro védelmen nem tudok átmenni, ő meg lekontráz Ronaldoval. Fantasztikus. 17/10

(#15382) Meghivott válasza A guru (#15381) üzenetére


Meghivott
addikt

4321 vagy ingame?

(#15383) A guru válasza Meghivott (#15382) üzenetére


A guru
addikt

4-1-2-1-2(2)

Én ilyen fos gameplayt még nem láttam mint ami most van, mindenki áll egy helyben véletlenül sem mozdulna meg, és akkor még jönnek a full icon csapatok. 20/12, csoda ha a gold 1 meglesz.

(#15384) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#15351) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Erre valaki? :D :R

(#15385) lanikai válasza A guru (#15383) üzenetére


lanikai
aktív tag

az a vicc, hogy én ugyanezt tapasztalom ezen a hétvégén, pedig PC-n már múlt héten kijött a patch...

(#15386) A guru válasza lanikai (#15385) üzenetére


A guru
addikt

És ilyenkor döntsem el, hogy a csapattal/játékosokkal van a baj vagy velem, netán a custom tactic nem jó vagy az instrukciók... Őrület.

(#15387) nyervi válasza LendvaiFeri1 (#15370) üzenetére


nyervi
aktív tag

azért mert a lényeg, hogy fusson, mint a nyúl :) valamelyik nap draftban 2-0-ra ki voltam kapva, szünetben lecseréletem a két cdm-et Neymarra meg Rashfordra.szerinted? nyertem 3-2-re.
ennyit a játékról, meg a latency-ről meg a statokról :K

(#15388) marcess válasza nyervi (#15387) üzenetére


marcess
senior tag

"Igyunk mint a homok, fussunk mint a szeder" :D

(#15389) dejvid8 válasza #16514048 (#15374) üzenetére


dejvid8
őstag

Ez jól hangzik, lehet egy próbát megérne. Jelenleg IF Obiang van, jó-jó, védekezésben teszi a dolgát, akárcsak egy sima Fernandinho vagy Baka. De azok a távoli lövések, befejezések hiányoznak az előrefutó CDM-től.
Rooney lehet jó lenne, bár a magasságával nem tudom mennyire fogok tudni megbarátkozni.

Bár a végén lehet Yaya lesz a választott, ő olyan még hogy tud bombázni. Bizonyított is már nálam.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#15390) Meghivott válasza A guru (#15386) üzenetére


Meghivott
addikt

Ilyenkor váltás 4321-re, ha pedig 2 gólos hátrányban vagy, akkor 3421-re.

(#15391) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na én nyomok egy untradeable summer sbc-t, hátha dob egy Mbappe-t. Viszont többet lehet nem, mert rohadt drágák ezek a 82-es játékosok... :D Az EA tudja, hogy kell odaverni egyet a piacnak.

(#15392) BenXL válasza Kristof_94 (#15391) üzenetére


BenXL
tag

Drágák? Én délelőtt csinálgattam párat és 1500-1700ért vettem a 82-eseket.

(#15393) dejvid8


dejvid8
őstag

Érdemes beruházni egy OTW Edersonra? Jelenleg 75K körül mozog az ára, mehet ez még lejjebb?
Használnám is persze, meg esélyes hogy kap egyszer egy másik IF-t.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#15394) Digestive válasza dejvid8 (#15393) üzenetére


Digestive
addikt

Ha még lejjebb megy eret vágok! Tegnap reggel vettem egyet 100k-ért! :DDD Eszembe se jutott, hogy lehet nyitni megint! :W Ez egy elég genyó húzás volt az ea-től sztem.

[ Szerkesztve ]

(#15395) Kristof_94 válasza BenXL (#15392) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az nem kevés, ha azt nézzük, hogy 10 kell belőle. Amúgy eddig jött egy Berna és egy Sigu.

(#15396) sz_abika


sz_abika
addikt

Elkezdtem minden lapomat beforgatni upgradekbe...jött IF Aires, Jordi Alba...na mondom akkor bedobok egy Winter upgradet is.

Diego Costa , gondoltam hopphopp, ez jó lehet. Erre 70k? Sérült és nem várunk tőle semmit az Atleticoban sem? :(

PSN: xszabikax

(#15397) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Valaki aki ért a játékhoz válaszolna.
Hogy lehet az hogy a gyerek öszerak egy Gintert egy Koscielnyvel meg egy Fahrmannal 2 piros linkje van Koscielnynek, még én a Koscielny-Varane-Mandanda triót küldöm harcba és neki Koscielny egy félisten 16 oson belül úgy szerel hogy előtte marad a labda és utána félpályára indít még nekem Sentinel lappal (nem high pressure nem low pressure taktikán) áll egyhelybe és futják le a csatárok sorba? Minden meccsem 4-6 gólos. Mi a baj velük ? Vagy velem ? És most nem Del Pierot vagy Henryt akarom megállítani csak Wernert Jesust vagy Martialt.

(#15398) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

4231 szűkre mi a legjobb custom tactic?

(#15399) kiserik válasza ShiberMonkey (#15397) üzenetére


kiserik
senior tag

PC?

(#15400) ShiberMonkey válasza kiserik (#15399) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Ps4 en lenne ez :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.