Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Sajnálattal közlöm a döntésemet és lehet ezért utálni is de ma betelt a pohár a Blashe sporttárssal játszott meccsen.Nem ő rá vagyok mérges hanem erre a kaki játékra /még finom is voltam/.Befejeztem a Fifa 14-el való játékot és ezáltal a bajnokságunkat is.Törlöm le a gépemről mert már ott tartok hogy ráförmedek a kislányomra is emiatt a szar miatt.Nem ér ennyit.hozzá kell tennem ,hogy elég nyugodt természet vagyok.
Köszönöm mindenkinek a segítségeket és a sok meccset.További sok sikert kívánok mindenkinek!

Szevasztok!

(#352) martoonx válasza Sanyicucu (#351) üzenetére


martoonx
csendes tag

Teljesen megértelek, ez a szar, (amiért fizettünk nem keveset) nem ér annyit, hogy megbillentse az ember napját. Minél többet játszol vele, annál szarabbul megy véleményem szerint (UT).
Sok örömet a kislányodhoz :)

(#353) Blashe


Blashe
aktív tag

Most ezt tényleg komolyan gondolja az EA ?! Játszok online FUT idény mérkőzést, amit nagy nehézségek árán éppen hogy megnyerek, erre a végén kidob az egész rendszer mint macskát sz@rni ! Ráadásul BNF + hab a tortán, vissza se enged lépni az egész FUT-ba !
Kérdem én, miért fizettem én anno 10.000 szép magyar forintot ??!?!?! ezért ?! adják vissza de rohadt gyorsan !

(#354) boff válasza Blashe (#353) üzenetére


boff
senior tag

Én írtam nekik az anyázós levelembe, hogy újítsanak be pár szervergépet mert én is állandóan így járok..

(#355) sch_a


sch_a
addikt

Új forduló:

Sanyicucu eredményei törölve lesznek.

(#356) clizer válasza sch_a (#355) üzenetére


clizer
tag

Szuper, akkor nekem most 1 meccsem lesz csak. :)

elod22-vel szoros meccsen 2-2-t játszottunk.

(#357) Nazara


Nazara
őstag

Dracox kollégával letudtuk a meccsünket, az eredmény 4-2 ide! :K

:R

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#358) dracox válasza Nazara (#357) üzenetére


dracox
addikt

Sokszor kerestem a labdát ;]

(#359) almos94


almos94
aktív tag

Üdv.
Ma délután kiugrott a vállam a helyéből, jelenleg nagyon fáj. Kis haladékot kérnék a meccsekkel, nem tudom milyen iramban, fog javulni, de amikor birom bepótlom az összeset.
Köszi a megértést! :)

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#360) danikollar válasza almos94 (#359) üzenetére


danikollar
őstag

Az szép! Mit csináltál? Jobbulást! :R

[ Szerkesztve ]

(#361) almos94 válasza danikollar (#360) üzenetére


almos94
aktív tag

Koszi! Hat meccsem volt(foci) es egy jatekos raesett a vallamra. Azt hittem ott rogton meghalok, annyira fajt, de azert ma reggelre kicsivel jobb. Nem probaltam a kontrollert meg kezelni, de lehet menni fog.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#362) gardzser


gardzser
csendes tag

Elod22 - vel lejátszottuk a fordulót.

Szokásos Fifa hülyeségekkel volt tele a meccs.

Az eredmény 5:0 lett nekem de ez nem tükrözi a teljesen a játék képét.

(#363) Nazara


Nazara
őstag

Blashe kollégával tempós, élvezetes, de helyzetekben szűkölködő meccset játszottunk. Hátrányból felállva, lényegében a mérkőzés utolsó rúgásával nyertem meg a meccset, de a döntetlen megérdemeltebb lett volna!

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#364) sch_a


sch_a
addikt

Sanyicucu úgy döntött, hogy mégis folytatja a játékot! :)

mikormit-re viszont sajnos nem tudunk már sokáig várni, magasan neki van a legkevesebb lejátszott meccse. Korábban írta, hogy gondok vannak a netével, ha a héten nem tud pótolni, akkor kénytelenek leszünk kizárni.

(#365) dracox


dracox
addikt

Én martoonx-el meccselnék, de még nem igazolt vissza az originen belül sem. :U

(#366) P. úr


P. úr
tag

Elroy1980 fórumtárssal megvolt a meccsünk. Az első percekben vezetést szerzett, kicsit megijedtem, de aztán inkább a szerencsének volt betudható, hogy így alakult a meccs.

(#367) almos94


almos94
aktív tag

Lejátszottuk a meccsünket dvtk_fannal, a többiektől kérnék még egy kis időt, mert továbbra is fáj a vállam. :F

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#368) martoonx


martoonx
csendes tag

Dracos elleni meccs eredménye:5-2 ide. Kicsit elfogult vagyok az eredményt illetően, de tényleg élvezetes meccs volt. Kiegyenlített, szép gólok, de én most pontosabb voltam.

(#369) dracox válasza martoonx (#368) üzenetére


dracox
addikt

Gratula... Kb. az idegösszeroppanás szélén álltam :)

(#370) sch_a


sch_a
addikt

boff-al lejátszottuk a meccsünket:

(#371) clizer


clizer
tag

Tommyka21 ellen sikerült nyernem, az elején egy szerencsés gól után jött a többi.

(#372) sch_a


sch_a
addikt

danikollar-ral lejátszottuk a meccsünket, a nagy nevek bénázásai miatt nem esett több gól, pedig jó kis meccs volt :K

(#373) danikollar válasza sch_a (#372) üzenetére


danikollar
őstag

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy hosszabbításban 3-1-re kikaptam, és csak szerencsével úsztam meg a rendes játékidőben vereség nélkül. A nagy nevek tényleg baromságokat műveltek, vagy épp nem műveltek semmit. :R

(#374) danikollar


danikollar
őstag

Sanceee FC kollégával lejátszottuk a meccsünket. Számomra kedvező eredménnyel zárult. :R

(#375) boff


boff
senior tag

Blashe kollegával lejátszottuk a meccsünk, szoros meccsen kis szerencsével sikerült nyernem.

(#376) elod22


elod22
senior tag

martoonx elleni mérkőzésem sikerült behúzni, bár egy döntetlen igazságosabb lett volna.

(#377) clizer válasza elod22 (#376) üzenetére


clizer
tag

Sanyicucu-val lenyomtuk, de még nem rakta fel. A lényeg, hogy övé lett a 3 pont, majd mellékeli gondolom a képet.:)

(#378) sch_a


sch_a
addikt

Még 10 meccs vissza van a fordulóból. mikormit-et sajnos ki kell zárnunk, az ő meccsei nélkül csak 8. Próbáljátok kérlek lejátszani a meccseket, amilyen hamar tudjátok! Új forduló hétfőn lesz. Hátha úgy jobban megy, ha a határidő vége hétvégére esik. :)

Szerk.: Illetve clizer-ék meccsével így már csak 7 van vissza, de azért tudnom kéne a pontos eredményt is, hogy be tudjam írni. :)

[ Szerkesztve ]

(#379) clizer válasza sch_a (#378) üzenetére


clizer
tag

Már nem emlékszem az eredményre.:D

(#380) Nazara válasza sch_a (#378) üzenetére


Nazara
őstag

deszkaúrt sajnos nem sikerült még elérnem, ha jól láttam 8-án jelentkezett be ide utoljára, Originen pedig még nem igazolt vissza, szóval egy kis haladékot kérnénk, ha lehet! :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#381) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

clizer én úgy tudtam,hogy aki otthon van az készít képet.Te voltál hazai pályán és én ezért nem készítettem képet de az eredmény 2-1 ide.
deszkaúrral holnap 19 óra körülire beszéltük meg a meccsünket mert ma nem ér rá.

(#382) clizer válasza Sanyicucu (#381) üzenetére


clizer
tag

Pedig elvileg a győztesnek kellene.:D
De lényegtelen, tényleg 2-1 lett, emlékeztem, hogy szoros meccsen eggyel nyertél.

(#383) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok! Próbáltam felvenni a kapcsolatot az aktuális 2 ellenféllel, de egyikük sem válaszolt, így nem tudom mi lesz a mostani két fordulómmal?... :F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#384) boff


boff
senior tag

Lehet, hogy sok lett elsőre ez a 20 ember. :\

(#385) sch_a válasza dvtkfan (#383) üzenetére


sch_a
addikt

mikormit hetek óta nem elérhető, az ő meccsei törölve lesznek. Marki95 reméljük hamarosan jelentkezik.

(#386) Nazara


Nazara
őstag

deszkaúrral sikerült lejátszani a meccset, 2-2 lett a rendes játékidő, a hosszabbitás 3-3, tizenegyesekkel pedig bemakkoltam a végén. :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#387) gardzser


gardzser
csendes tag

Lejátszottuk Almos94-el a meccsünket.

Szoros hajtós meccsen kis szerencsével sikerült nyernem.

(#388) deszkaúr válasza Nazara (#386) üzenetére


deszkaúr
tag

Nazara kollégával megvolt a meccs :K
végig csak egyenlíteni futotta az erőmből :D
főleg az első félidőben tetü lassuak voltak a játékosaim, egyszerűen nem akartak támadni :B
lenne még mit javítani ezen a játékon :R
más: Sanyicucuval holnap estére terveztük be a meccsünket :B
mai napon az én hibámból nem sikerült lejátszani :R

deszka

(#389) P. úr válasza dvtkfan (#383) üzenetére


P. úr
tag

Elnézést a sokadik csúszásért, csak mostanában nincs sok szabadidőm. Minél hamarabb igyekszem bepótolni a lemaradást!

(#390) mikormit


mikormit
csendes tag

sziasztok!

senki ne haragudjon, de motorbalesetem volt, így most agyon vagyok gipszelve :((

egy ujjas játék még nem megy :N

ha felépülök és lessz egy új bajnokság, akkor beszállok...

én sem így terveztem de a hölgy aki kilibbent elém kicsit átszervezte a nyaram. :(

most öcsém használja a fifámat de ő hiába nyomná a meccseimet mert még bénább mint én begipszelve :K

[ Szerkesztve ]

(#391) sch_a válasza mikormit (#390) üzenetére


sch_a
addikt

Szia!

Sajnálom! :( Mielőbbi jobbulást/gyógyulást!

(#392) danikollar válasza mikormit (#390) üzenetére


danikollar
őstag

Ez elég komoly, miharabbi felépülést!

(#393) dracox válasza mikormit (#390) üzenetére


dracox
addikt

Jobbulást minél előbb!!

(#394) boff válasza mikormit (#390) üzenetére


boff
senior tag

Jobbulást!

(#395) Tommyka21 válasza mikormit (#390) üzenetére


Tommyka21
tag

Üdv!
Jobbulást kívánok Neked!

(#396) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

deszkaúrral lejátszottuk a meccsünket.Nem 1 pörgős meccsre sikeredett.

(#397) clizer válasza sch_a (#378) üzenetére


clizer
tag

No, új forduló?:)

(#398) sch_a válasza clizer (#397) üzenetére


sch_a
addikt

Majdnem elfelejtettem. :)

(#399) dracox


dracox
addikt

Tommyka21-el lejátszottuk a meccsünket. Élvezetes meccsen 1-1 lett. Hosszabításban pedig Di Mariska 2-1-re kopírozta az eredményt a javamra. :)

(#400) gardzser


gardzser
csendes tag

Martoonx-el is megvolt a meccsünk.

Jó meccs volt és számomra kedvezően alakult és így sikerült nyernem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.