Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) BlessedElroy válasza clizer (#450) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Ez így volt :R
Ibra egy vaddisznó...

Origin: BlessedElroy

(#452) danikollar


danikollar
őstag

gardzser fórumtárssal lejátszottuk a meccsünket. Jó meccs volt, amit majdnem sikerült behúznom, de a 90-ben egy szöglet döntetlenre változtatta az eredményt. Így 2-2 lett. :F
Hosszabbítás után 3-2-re nyertem amúgy. :R

(#453) boff


boff
senior tag

Gardzser-el mi is lejátszottuk a meccsünk, kissé befulladt meccs sikeredett pontosztozkodással a végén. :K

(#454) sch_a


sch_a
addikt

Frissítettem a tabellát:

(#455) boff válasza sch_a (#454) üzenetére


boff
senior tag

Elég szoros lesz itt a vége. :D Kiváncsi leszek.

(#456) danikollar


danikollar
őstag

deszakúrat és Blashet még mindig nem érem el. Nem igazán aktívak originen.
Egyelőre elod22-vel sem tudtam még egyeztetni.

(#457) sch_a válasza danikollar (#456) üzenetére


sch_a
addikt

Blashe az, akinek még a 10. fordulóból is van elmaradása, jó lenne ha jelentkezne, mert elég régóta nem tudunk róla semmit.

(#458) gardzser


gardzser
csendes tag

Én úgy indultam neki a bajnokságnak hogy legalább a középmezőnybe végezni akarok.

Mostanában 1 kis formahanyatláson megyek át. :O

De nem szomorkodom mert ha a végén az első 5-ben leszek akkor is túlteljesítettem a terveimet. :)

Mindenkinek sok szerencsét a hátralévő fordulókhoz.

(#459) dracox válasza gardzser (#458) üzenetére


dracox
addikt

Én meg túl izgulom a bajnkoki meccseket az a legnagyobb bajom :D teljesen más mentalitással kezdek egy olyan meccsnek,mint egy sima idénybeli meccshez :D

[ Szerkesztve ]

(#460) boff válasza gardzser (#458) üzenetére


boff
senior tag

Szerintem itt mindenki úgy indult neki, hogy ha top10-be végez az már király. :D Én pl már az utolsó előtti hellyel is beértem volna még a legelején de még bármi lehet. :U

(#461) almos94


almos94
aktív tag

Én is úgy voltam vele, hogy a tabella első felében akarok végezni, és úgy néz ki teljesitem is ezt.
Nagyon tetszik ez a bajnokság, remélem, hogy folytatjuk később is. Akár egy VB/EB szerű csoportos, majd kieséses rendszert is ki lehetne próbálni. Továbbra is sok sikert mindenkinek! :R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#462) sch_a


sch_a
addikt

Sanceee FC-vel játszottunk egy jó meccset:

(#463) almos94


almos94
aktív tag

Sancee FC ellen nekem jött ki a lépés, 4:0-ra nyertem:

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#464) deszkaúr válasza danikollar (#456) üzenetére


deszkaúr
tag

holnap azaz pénteken este a 18 órai meccs után fent leszek akkor lejátszhatjuk a
bajnokit :K
vagy szombaton kb.13 óra után is megfelel :K
bocs de nyaraltam pár napot : :R
ezért nem voltam elérhető :N

deszka

(#465) danikollar válasza deszkaúr (#464) üzenetére


danikollar
őstag

Oké, a lényeg, hogy jelentkeztél. :R
A két időpont valamelyikén szerintem összetudjuk hozni. :R

(#466) almos94


almos94
aktív tag

Sanyicucuval lejátszottuk a meccsünket, érdekes volt, én kértem, hogy játszunk újat, ő nem akart, majd ő is leirja gondolom a véleményét:

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#467) Sanyicucu válasza almos94 (#466) üzenetére


Sanyicucu
aktív tag

Nem mondok erről a meccsről semmit.Tudod te mi volt a bajom.Nem volt FAIR és ennyi.

(#468) boff válasza Sanyicucu (#467) üzenetére


boff
senior tag

Akkor miért nem játszottátok újra? :U

(#469) martoonx válasza almos94 (#466) üzenetére


martoonx
csendes tag

Itt azért látszik, hogy valami stimmelt, ha Cech 3 öngólt vágott. Lagg volt?

(#470) Sanyicucu válasza boff (#468) üzenetére


Sanyicucu
aktív tag

Újra kezdtük az első meccsünket mert mind a ketten ugyan azt a mezt választottuk.a második meccsen full másik csapattal jött ki ellenem és Stamford Bridge szakadó eső.3x nem kezdek újra egy meccset mert akkor megint másik csapatot kapok ellenfélnek. :)

martoonx : Én rúgtam direkt. :)

Idézet a szervezőtől "lehetőség szerint olyan stadion, ahol nem esik az eső és nincsenek zavaró árnyékok"

Nem a vereség fáj hanem amiket leírtam.Semmi nem stimmelt.

[ Szerkesztve ]

(#471) martoonx


martoonx
csendes tag

Közben Boff és én játszottunk egy jó meccset. 2-2 lett, mondanám, hogy ide, mert az első nem volt bünti :W
de végül hosszabbításban kikaptam :))
Jó, a teljes képhez még hozzátartozik, hogy a kapusa meg beütötte a labdát a saját kapujába. Ami már állítólag nem az első ügyetlenkedése volt.
De ki-ki meccs volt, és az is maradt.
A bizonyíték, hogy hosszabbításban kikaptam:

[ Szerkesztve ]

(#472) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

elod22 sporttárssal is lejátszottuk a meccsünket.

(#473) martoonx válasza Sanyicucu (#470) üzenetére


martoonx
csendes tag

Jah gondoltam :) szerintem azért még nyomhattatok volna még egyet esőmentesen, nekem is volt Elroy-yal asszem, hogy vagy ötödszörre jött össze míg minden rendben ment.

(#474) Sanyicucu válasza martoonx (#473) üzenetére


Sanyicucu
aktív tag

Játszottunk egy meccset azzal a csapattal amivel kihívott először de pár perc után lefagyott :) tán neki ezért 1-0 vezetésenél megszakadt.

(#475) sch_a válasza Sanyicucu (#470) üzenetére


sch_a
addikt

Felajánlotta, hogy kezdjétek újra. El kellett volna fogadnod, ha gondod volt vele. Az meg, hogy csapatot váltott... Mi ebben gond? Váltson, ha akar. Velem pl. már olyan is előfordult, hogy szintén újra kellett kezdenünk a meccset, de hiába akartam, nem tudtam ugyanazt a csapatot választani, mert közben lejárt a szerződése egy játékosnak abból a keretből.

(#476) boff válasza martoonx (#471) üzenetére


boff
senior tag

Adler-nak ez volt az első idáig. :D Sirigu-nak volt ma a 3.-ik egy sima online idénybe de az a csapat is elég fura volt amivel ellened játszottam, mindenesetre jó meccs volt. :)

(#477) danikollar


danikollar
őstag

elod22 fórumtárssal lejátszottuk a meccsünket. 3-2 lett az eredmény nekem.
Az elején úgy tűnt könnyű lesz, mert 3-0-ra mentem, de aztán megfordult a meccs és majdnem X lett. :R

(#478) dracox


dracox
addikt

Deszkimo fórumtárssal lejátszottuk a meccsünket. Volt egy kis technika probléma a 33. percben így megszakadt a meccs, de a maradék 70. percet toltuk le egy újabb meccsen( egy kicsit ráadtunk percben). A rúgott gólokat áthoztuk a megszakadt meccsről.

(#480) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

Sajnos nyaralás miatt nem leszek gép közelben keddig...elnézést kérek mindenkitől!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#481) dracox válasza dvtkfan (#480) üzenetére


dracox
addikt

Pont most akartam megkérdezni a fórumot hogy mizu van veled :D

(#482) danikollar


danikollar
őstag

Lejátszottam a meccsemet deszkaúr fórumtárssal. Egy jó meccs volt, igaz a vége neccessé vált egy kicsit, de nyertem 4-3-ra. :R

Most már csak Blashe-t kellene elérni valahogy, vele van egy elmaradt meccsem még.

[ Szerkesztve ]

(#483) deszkaúr válasza danikollar (#482) üzenetére


deszkaúr
tag

gratulálok danikollar fórumtársamnak :R
végig futottam az eredmény után :K
Ő volt a jobb egy góllal biztosan :K
csak zárójelben az EA sem volt velem :D

deszka

(#484) deszkaúr


deszkaúr
tag

deszkimo fórumtársammal is lenyomtuk a meccset :K
én nyertem 3-2 re ;)
volt egy szakadás, ujra játszottuk a hiányzó részt :K
de lenyomtuk a maradó perceket is a második meccsen azért látható 4-3 :D

[ Szerkesztve ]

deszka

(#485) clizer


clizer
tag

Marki95-el való mérközésem nem tudom mennyit csúszik, várok a válaszára, hogy mikor lenne neki jó.

(#486) clizer


clizer
tag

Marki95 ellen sikerült nyernem, szerencsém is volt azért.

(#487) P. úr


P. úr
tag

Blashe kollégával nem tudtunk még egyeztetni, originen nem láttam, amikor fent voltam. Bepótoljuk amint elérem. :)

(#488) Nazara


Nazara
őstag

Sanyicucu ellen nagy mezőnyfölényben játszottam, de csak egy helyzetet sikerült gólra váltanom. :R

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#489) Sanyicucu válasza Nazara (#488) üzenetére


Sanyicucu
aktív tag

megerősítem :D

(#490) sch_a


sch_a
addikt

Hát akkor itt az utolsó két forduló:

Sok sikert mindenkinek a hajrára! :)

Itt pedig a tabella:

(#491) almos94 válasza sch_a (#490) üzenetére


almos94
aktív tag

Nem értem, én két meccset játszottam és mindkettőt nyertem, mégis egy győzelem és egy vereség szerepel a frissitett tabellán. Sancee FC és Sanyicucu voltak az ellenfeleim.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#492) sch_a válasza almos94 (#491) üzenetére


sch_a
addikt

Bocs, javítottam! Sanceee FC ellen véletlenül fordítva írtam be az eredményt. Kösz, hogy szóltál! :)

Javított tabella:

(#493) martoonx


martoonx
csendes tag

Deszkimoval játszottunk. 4-2 lett ide.
Jah bocs a képért meleg van, nagyon.
És van még egy elmaradt meccsem, pótolom a héten az illetékessel, remélem jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#494) gardzser


gardzser
csendes tag

Sziasztok.

Deszkimoval lejátszottuk a meccset.

Első félidő 1:1 -volt. Nem gondoltam hogy ez lesz a vége.

(#495) Tommyka21


Tommyka21
tag

Sziasztok!
Csak szólnék mivel elég sok meccsem lenne itt sokakkal, hogy azért nem vagyok napok óta mert fürdőszoba felújítás van nálunk és romokban az egész lakás (pedig a gép a nappaliban van de az is KO:D) :D:D:D...
Úgy kb. 1-2 nap alatt rendeződnek a dolgok aztán ha leszek originen akkor mindenki jelentkezhet és letoljuk a meccseket:D.
Előre is köszi a megértést!
Üdv!

(#496) Blashe


Blashe
aktív tag

Marki95 -el lejátszottuk az elmaradt mérkőzésünk ! Blashe - Marki95 2-0

(#497) Blashe


Blashe
aktív tag

Akivel még van elmaradt mérkőzésem az legyen szíves írjon rám ! Kicsit lemaradtam itt a vizsgaidőszak miatt.

(#498) elod22


elod22
senior tag

Letoltuk dvtkfan-al a meccset. Végre nekem is összejött egy jó kis győzelem a sok vesztes meccs után :)

(#499) boff


boff
senior tag

Haladékot kérnék mert nincs 1db csapatom se és előreláthatólag 1-1,5 hétig nem is lesz.

(#500) dracox válasza boff (#499) üzenetére


dracox
addikt

rakj össze egyet azokból a játékosokból akiket nem lehet eladni :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.