Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sch_a


sch_a
addikt

Sziasztok!

Úgy gondoltam érdemes a dolognak nyitni egy új topikot! Ha jól sikerül az első bajnokság, akkor akár továbbiak is követhetik. :)

A szavazással már eldőlt, hogy többségében UT csapatokkal szeretnénk játszani, de van még pár eldöntendő kérdés. Szóval kérek mindenkit, hogy az első hozzászólásában az Origin-felhasználónév megadása után válaszoljon a következő kérdésekre:

1. Legyen megszorítás a kereteket illetően? Ha igen, milyen? (Pl.: ugyanazzal a kerettel kelljen végigjátszani a bajnokságot; a keretnek egy megadott felső értékhatáron belül kell lennie; csak gold játékosok stb.)

2. Fordulók legyenek, vagy időhatár adott számú mérkőzés lejátszásához?

3. Milyen időközönként legyenek a mérkőzések? (Pl.: heti 2 forduló; 3 naponta minimum 1 mérkőzés stb.)

4. Mikor kezdődhet a játék?

Díjazás: Én a győztesnek 15ezer coin jutalmat tudok felajánlani. Nem nagy összeg, de szerintem nem is ez a lényeg. Ha érkezik még felajánlás, akkor természetesen nő ez az összeg, de senki ne érezze ezt kötelességének, hiszen nyilván van akinek kevesebb ideje jut a játékra, esetleg később kezdte, vagy csak nem szán ennyit az egészre. Épp ezért sincs nevezési díj sem.

Bármi kérdés, javaslat van, az jöhet ide! Plusz szerintem egy rövidebb "szabályzatra" is szükség lenne, csak hogy egyértelmű legyen minden.

Jó játékot mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) sch_a válasza sch_a (#1) üzenetére


sch_a
addikt

Akkor én kezdeném is:

Origin: Renhy914

1. Ne

2. Fordulók

3. Én heti 2 meccsre/fordulóra gondoltam. Minden pénteken megadva a két lejátszandó meccset, amiket így pontosan 1 hét alatt lehet majd lejátszani.

4. Felőlem hétvégén már játszhatunk. :)

(#3) danikollar válasza sch_a (#2) üzenetére


danikollar
őstag

Én mindenben egyetértek az előttem szólóval, ezért a válaszom szinte copy-paste. :R

Origin: FekaTV
1. Ne
2. Fordulók
3. Heti 2 meccsre/forduló.
4. Bármikor, felőlem hétvégén már játszhatunk. :)

15k-t én is feldogok. :R

UI.: Nekem a top eddig a 2. osztály volt, de szeptemberben kezdtem az onlinet meg az UT. Kíváncsi vagyok hogy megy a sok 1. osztályt is megjárt, tapasztalt fórumtárs ellen. :R

[ Szerkesztve ]

(#4) Tommyka21 válasza sch_a (#2) üzenetére


Tommyka21
tag

Szia!

Origin: Tommyka007

1. Ne!

2. Szerintem a fordulók lennének a legjobbak.

3. Heti 1-2 meccs jöhet simán!

4. Akár hétvégén tolhatjuk!

Üdv!

(#5) mikormit


mikormit
csendes tag

Sziasztok!

Origin: mikormit

1. Ne legyenek megszorítások, bár nekem kedveznének... :DD

2. Fordulók

3. Én is heti 2 meccsre/fordulóra gondoltam.

4. Szerintem is kezdhetünk hétvégén!

(#6) Sanceee FC


Sanceee FC
csendes tag

Hali!

Origin: Sanceee81

1. Ne legyen megszorítás.

2. Fordulók legyenek.

3. heti 2 forduló

4. Szerintem várjuk meg a jövő hetet (Csak szerdától leszek otthon :D ! )

Ha megvártok én is felajánlok 10.000 coint :) !

(#7) boff


boff
senior tag

Origin: boff79

1. Ne
2. Fordulók
3. Heti 2 meccs/forduló.
4. Hétvégén kezdhetünk.

:R

(#8) danikollar


danikollar
őstag

Lenne egy dolog, ami még eszembe jutott. Mindenképp a King Fahd stadionban legyenek a meccsek, bárki is lesz otthon, vegye meg, mert ott soha sincs eső. Nekem ez a stadion van beállítva állandóra.

(#9) sch_a válasza Sanceee FC (#6) üzenetére


sch_a
addikt

Melyik szerdától? :) Ha minden jól megy, és a szavazás is így marad, akkor most pénteken kezdődne és jövő hét péntekig lenne idő lejátszani az első két meccset. :)

(#8) danikollar

Ha nincsenek ott idegesítő árnyékok, akkor felőlem oké. :)

A nevezettek listája itt lesz összegyűjtve: [link]. Később ide tervezem majd a tabellát, fordulókat és minden más egyebet is.

(#10) danikollar válasza sch_a (#9) üzenetére


danikollar
őstag

Emlékeim szerint nincsenek, de majd megnézem neked.
De lehet más stadion is, ezekben a stadionokban nincs eső:

Amsterdam Arena (Rare Gold)
Veltins Arena (Rare Gold)
Sanderson Park (Silver)
King Fahd (Non-Rare Gold)
Euro Park (Bronze)
BC Place Stadium (Rare Gold)

[ Szerkesztve ]

(#11) Nazara


Nazara
őstag

Origin: bekescica

1. Ne
2. Fordulók
3. Heti 2 meccsre/forduló.
4. Bármikor, felőlem is lehet már péntektől!

15K coint én is felajánlok, mindössze annyit javasolnék, hogy ha egy bizonyos összeg összejön (eddig ha jól láttam 3x15+10=55K van), akkor érdemesebb lenne nem csak a győztest dijazni, hanem a dobogósokat is, hogy az esetleges első helyről való lecsúszás se legyen olyan keserű.

sch_a kollégának pedig nagy-nagy köszönet a szervezésért!

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#12) almos94


almos94
aktív tag

Origin: alminho94

1. ne
2. fordulók
3. heti 2-3 meccs simán
4. máj.1 után :D

danikollar: Én a BC Place Stadiumot használom, de ott azt hiszem volt már eső, de lehet nincs igazam, viszont iszonyatosan zavaró árnyékok vannak, szóval szerintem azt ne használjuk.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#13) sch_a válasza Nazara (#11) üzenetére


sch_a
addikt

Jó ötlet! Főleg, hogy úgy néz ki többen leszünk, mint előre gondoltam. :)

Ja és nincs mit, túlságosan is ráérek mostanában (sajnos). :R

(#14) danikollar válasza almos94 (#12) üzenetére


danikollar
őstag

Mindenhol esőmentesnek írják, de majd előtte mindegyiket letesztelem árnyékügyben is.

(#15) almos94 válasza danikollar (#14) üzenetére


almos94
aktív tag

Lehet, hogy keverem, de az árnyékok biztosan, hogy vannak rajta, tegnap ezért (is) szoptam. :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#16) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Origin: BlessedElroy

1. Ne
2. Fordulók
3. Heti 2-3 meccs/forduló.
4. Bármikor.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#17) Sanceee FC válasza sch_a (#9) üzenetére


Sanceee FC
csendes tag

2014.05.07-tól (szerda) gondoltam :)!

Most látom, hogy jövő hét péntek lenne a határidő lejátszani a meccseket :D ! Akkor mindenképpen benne vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#18) sch_a válasza Sanceee FC (#17) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem ezért nem kell kimaradj. ;) Bárkivel előfordulhat, hogy adott héten nem jó neki. Maximum kimaradsz az első fordulóból, aztán legközelebb meg eggyel többet játszol, vagy kettővel. Nincs ezzel gond szerintem. Baj akkor van, ha többen és sokszor kihagynak fordulókat. Mert akkor az egész sorsolás, tabella stb. teljesen felborul és káosz van.

(#19) elod22


elod22
senior tag

Sziasztok!

Origin: elod22

1. Ne
2. Fordulók
3. Felőlem heti 3-4 meccs is mehet
4. Akár ma is

A magam részéről felajánlom ezt a Bundesliga csapatot [link]. A Futhead szerint kb. 16,000 zsetont ér és azért ajánlom fel ebben a formában, mert a játékosok nagy részén többet ér az összhangstílus, mint maga a játékos és nem akartam bagóért eladni. Aki megnyeri, az természetesen csinálhat vele amit akar :)

(#20) deszkimo


deszkimo
csendes tag

Hello

Origin: deszkimo

1. Ne
2. Fordulók
3. heti 2-3 meccs is mehet
4. indulhat hétvégén de én csak hétköznap tudom lejátszani a meccseket

(#21) Blashe


Blashe
aktív tag

Origin: mubadabala
1. Ne
2. Fordulók
3. Heti 2-3 meccs/forduló.
4. Bármikor.

(#22) Sanceee FC válasza sch_a (#18) üzenetére


Sanceee FC
csendes tag

Rendben, akkor mehet :)

(#23) gardzser válasza sch_a (#1) üzenetére


gardzser
csendes tag

Sziasztok

Én is jelentkeznék.

Origin: kerteszk

1: Ne legyenek megszorítások
2: Fordolók
3: Heti 2 meccs ok
4: Csütörtöktől felőlem mehet

Én is felajánlanék 10K coint.

(#24) martoonx


martoonx
csendes tag

Sziasztok!

martoon86

1. Nem kell.
2. Forduló.
3. Heti 2.
4. Már délután mehet részemről.

(#25) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

Origin: Dvtk_Fan_88

1.: Ne
2.: Fordulók, de úgy, hogy mint pl én is aki 4 műszakos, legyen ideje lejátszani meló mellett is...
3.: Amennyi belefér...minél több annál jobb...:D
4.: Akár ebben a percben...:D

10K felajánlást vállalok... :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#26) zoliadon


zoliadon
csendes tag

Origin: Zoliadon84

1. Ne
2. Fordulók
3. Heti 2 meccs/forduló.

PSN: Zoliadon84

(#27) sch_a válasza zoliadon (#26) üzenetére


sch_a
addikt

PC-n játszol, ugye?

(#28) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Origin: Sanyicucu1

1. Ne
2. Fordulók
3. Heti 2 meccsre/forduló.
4. Bármikor, felőlem hétvégén már játszhatunk.

Adtam egy linket a BPL-ről ezek alapján még a sorsolás is jó lehet vagy nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) sch_a


sch_a
addikt

Úgy nézem már csak páran nem írtak azok közül, akik az eredeti topikban jelezték, hogy jönnének. Szerintem őket még megvárjuk, aztán zárjuk is a jelentkezést, bőven elég lesz 20 körüli játékos, így elsőre. :) A szavazás meg elég egyértelmű lett. :DDD Ha mindenkinek megfelel, akkor holnap akár megcsinálom a sorsolást is, és akkor az első 2 forduló lejátszására így 10 nap lesz. :)

(#28) Sanyicucu

Hogy gondoltad átültetni a sorsolást az alapján? :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

mondjuk ez akkor lenne jó ha sima csapatokkal lennénk.az ut csapatokkal kicsit faramucis a helyzet szerintem.

(#31) deszkaúr


deszkaúr
tag

sziasztok én is jelentkeznék ;) ha még nem késő azt írtátok ma még lehet ;]
origin id: kj-5691-h
1. ne legyen
2.fordulók
3. miattam péntektől indulhat 1hét határidő alatt 2 meccs szerintem simán lejátszható :K
4. hétvégén jövő hét elején mehetnek a meccsek :R vagy nekem megfelel már a héten a kedd szerda csüt.
és vasárnap estefele :K

én elméletileg hétköznap este 7től szinte minden nap játszom valamennyit
és hétvégente is általában igaz akkor egy egy nap kiesik vidéki elfoglaltságom miatt
de ha lesz egy hét a két meccsre akkor az sima :K
ja és én is feldobok coint 15000et mindenképp csak irjátok le a továbbítás menetét :D

[ Szerkesztve ]

deszka

(#32) sch_a válasza deszkaúr (#31) üzenetére


sch_a
addikt

Felírtalak! :R A továbbítás menete pedig egy nagyon jó kérdés. :D Majd ha eljutunk odáig, kitalálunk valamit. :)

(#33) BlessedElroy válasza sch_a (#32) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

A felajánlásokat mikor és hova küldjük?

Origin: BlessedElroy

(#34) Nazara válasza BlessedElroy (#33) üzenetére


Nazara
őstag

Szerintem az EA tax miatt nem érdemes centralizálni a coint egy játékosnál, a végösszeg függvényében inkább azt mondanám, hogy eldöntjük az első 3 helyezettnek mennyi jár, és a felajánlókkal közöljük, hogy kinek küldjék a lóvét. Én igy gondolom, de ha van jobb ötlet, ne tartsátok magatokban!

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#35) sch_a válasza BlessedElroy (#33) üzenetére


sch_a
addikt

Egyelőre sehova, egyetértek Nazara-val, jobb ha majd a végén egyenesen a nyerteshez/nyertesekhez megy. :) Jelenleg 90ezer felajánlott coint számoltam, amiből már simán lehet díjazni minden dobogóst. :)

(#36) BlessedElroy válasza sch_a (#35) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Nekem jó. :R

Origin: BlessedElroy

(#37) dracox


dracox
addikt

Én is beszállok, de majd csak késő este tudok szavazni. A csapat nevem azért feljegyzem..Real Dragons.

(#38) zoliadon válasza sch_a (#27) üzenetére


zoliadon
csendes tag

Nem PS3. Valami nem jó?

PSN: Zoliadon84

(#39) P. úr


P. úr
tag

Sziasztok!

Origin: markivagyok

Megszorítás ne legyen.

Fordulók.

Heti 2-3 meccs tökéletes.

Minél előbb, annál jobb! :)

(#40) zoliadon válasza sch_a (#27) üzenetére


zoliadon
csendes tag

Ja most látom, hogy PC-s bajnokság nem PS3-as :((
PS3 bajnokságot nem tud vki? :)

PSN: Zoliadon84

(#41) sch_a válasza zoliadon (#40) üzenetére


sch_a
addikt

Csak az aláírásodból volt gyanús, hogy nem PC. :)

(#42) clizer


clizer
tag

Origin: kolik2317

Megfelel nekem így, úgyhogy csak idézem.
"
1. Ne
2. Fordulók
3. Én heti 2 meccsre/fordulóra gondoltam. Minden pénteken megadva a két lejátszandó meccset, amiket így pontosan 1 hét alatt lehet majd lejátszani.
4. Felőlem hétvégén már játszhatunk. "

Egyébként oda-visszavágós lesz a dolog?:)

A másik dolog, hogy akár lehetne nevezéses is a dolog majd a későbbiekben, mondjuk 3-5k között, és az összegyűlt zseton lenne szétosztva.

(#43) dracox


dracox
addikt

Origin: dracox1988

1.Ne legyen szabályozva

2. Fordulók

3. Heti 2 meccs

4. Hétvégén indulhat.

Sztem is a nevezési díj legyen 2-5k között és úgy a legigazságosabb. Persze majd a későbbiekben.
:R

(#44) mikormit válasza sch_a (#1) üzenetére


mikormit
csendes tag

Egy 10-15K-t én is be tudok dobni! Csak hogy izgi legyen a game! :C

(#45) danikollar


danikollar
őstag

Egyénként jó ötlet a nevezési díj. Úgy valóban igazságosabb. :R

(#46) boff


boff
senior tag

Nekem még csapatom sincs :B Ha mindent sikerült eladni akkor ma vagy csütörötkön rakom össze de nem hiszem, hogy sok lém maradna.

szerk: De a későbbiekben én is támogatom a nevezési díjat.

[ Szerkesztve ]

(#47) sch_a


sch_a
addikt

Meg is lettünk egy nap alatt húszan, köszönöm mindenkinek a jelentkezést! :R

A jelentkezés mostantól lezárult!

A nevezési díjat már most gondoltátok? Összesen 100k coin felajánlás jött össze. 20 csapat esetén ez fejenként 5k nevezési díjat jelentene. Én azt javaslom, első körben játsszuk le úgy, hogy a felajánlásokból legyen a díjazás. Főleg, mert így lett meghirdetve. :) Kiderül kik a megbízhatóak, kikkel lehet később is számolni egy ilyen bajnokság során, meg hogy kik azok, akiknek egy ilyen bajnokság megér valamennyi nevezési díjat.

Szerintem a 100k-t így tudnánk legjobban felosztani: 50k a győztesnek, 30k a másodiknak és 20k a harmadiknak. Vagy 50-25-15 és akkor lesz még egy különdíj a legtöbb gólt szerző játékosnak. :)

Szabályokról valami? Én bevallom őszintén, még nem is játszottam UT-n belül barátságos meccset, szóval szóljatok ti, hogy mire kell odafigyelni. :DDD Gondolom standard 2*6 perc, lehetőség szerint olyan stadion, ahol nem esik az eső és nincsenek zavaró árnyékok. Én javasolnám még az elfogadható színű labdát. (Fekete labdával ki tudnak kergetni a világból, de a zöld gyepen halvány kék labdával is szívtam már, pedig színtévesztő sem vagyok. :DDD ) Meccs végén legalább az egyik játékos csináljon képet a végeredményről, és célszerű lenne azt beilleszteni ide, eredményközlés gyanánt. Ja és persze mindenkitől fair játékot várunk. :) Még valami?

Én ma még szöszölök kicsit az excel táblával (ha valaki aktívan használja és tudna segíteni, azt szívesen venném!) + megcsinálom a sorsolást. Én azt mondom, hogy akár ma kezdhetnénk is. Mivel 19 meccs jut mindenkinek, ezért az első körben a hosszú hétvége és a hosszabb határidő apropóján legyen 3 forduló. Sanceee FC pedig kap halasztást ezek lejátszására. Ésszerű keretek között mindenki élhet a halasztással a későbbiekben, de akkor azt lehetőség szerint még a forduló kezdete előtt jelezze.

Arra kérnék még mindenkit, hogy aktívan kövesse ezt a topikot! Ha van rá lehetőségetek, naponta legalább egyszer nézzetek fel ide, van-e valami új infó.

Jó lesz így? :R

[ Szerkesztve ]

(#48) Nazara válasza sch_a (#47) üzenetére


Nazara
őstag

Felajánlásos rendszerhez +1, ha már tényleg igy hirdettük meg. A különdijat is támogatom, valamint a szines labdát: sárgával szoktam játszani mindig, mert az bármilyen körülmények között látszik tökéletesen.

Viszont tegnap végleg meghalt a controllerem, lehetőség szerint holnap tudom megvenni a másikat helyette, addig sajnos nem tudok játszani.

Sok sikert mindenkinek!

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#49) boff válasza sch_a (#47) üzenetére


boff
senior tag

Sárga labda nálam is nagyon bevált dolog, imádom amikor olyan pályán játszok ami televan árnyékkal a labda is fekete a bíró is és az ellenfél is. :)

(#50) deszkimo


deszkimo
csendes tag

milyen controllert ajánlotok mert az enyém is meghalt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.