Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Félhomály

Hozzászólások

(#15) Mirage


Mirage
tag

Szép reggelt,

A tegnapi nap röviden: A délelőtt relatíve gyorsan elrepült, délután pedig, bár késve, de meghozták a várva várt fát.
Végül úgy délután kettőtől hatig azt pakoltuk, úgyhogy el is ment az nap maradéka vele. Párszor menetközben jól elkezdett fájdogálni a fogam, lehet nem tetszett neki a hajolgatás. Várom már a csütörtököt, hogy mit fog tudni majd kezdeni vele az orvos.
Ezen kívül eseménytelen volt a munkafolyamat, leszámítva, hogy párszor rá esett a lábamra a fácska, de semmi komoly. :))
Utána vacsoráztam és mentem is aludni rövidesen.
A nagy viharral érkező hidegfrontot úgy tűnik megúsztuk, a szél fújt egy kicsit, de csapadék nem volt.
Mára nincs semmi különleges programom, úgyhogy kihasználom az alkalmat, hogy még a "szünet" utolsó heteiben a hobbijaimnak dedikáljam az időm, illetve egy kis tanulásnak.
Utána meg már úgyse jut annyi idő rá az egyetem mellett.

Tegnap írt egy srác, hogy elvinné a gépházam, amit már június óta hirdetek. Ideje lenne már, csak a port fogja, bár annyira nem aggódom túl, nincs olyan nagy szükségem a pénzre.

Adtam fel egy keresős hirdetést hátha valaki megválna a No Man’s Sky lemezétől, máshol már nem nagyon kapható, digitálisan meg baromi drága, egyszer már megvettem PC-re teljes áron, így nem akarom újra.
Reménykedtem, hogy az 5 éves évforduló alkalmából tartanak akciót, de egyelőre nem úgy tűnik. Lehet, hogy majd a nyári vásár végeztével fognak.
Még a Lego Worlds-el szemezgetek, szimpi kis kikapcsolódós játéknak tűnik.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Félhomály
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.