Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Rahel


Rahel
csendes tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy az aratásra váró növények fejlődését meglehet e állítani? :)

(#802) olivera88 válasza apach (#798) üzenetére


olivera88
veterán

Hogy ne lehetne modositani zipen belül? Lehet, én 7z filemanagert használom erre.

Rahel Igen meglehet. A 7 es gombbal lehet csökkenteni az időt, vedd le teljesen aratás idejére.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#803) orbizol


orbizol
csendes tag

olivera 88 nekem is tudnal valaszolnia keerdesemre?

(#804) olivera88 válasza orbizol (#803) üzenetére


olivera88
veterán

Mit szeretnél épiteni?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#805) orbizol


orbizol
csendes tag

en lattam h a pdan van olyan h epitesi koltsegek s ingatlanok fenntartassi koltsegei onna gondoltam h valahogy csak kell lehessen epiteni ebben szeretnek segitseget kerni h hogy lehetne?

(#806) Atka84 válasza olivera88 (#802) üzenetére


Atka84
csendes tag

Simán Total commanderben is lehet. F4 majd átírod amit akarsz, bezárod megkérdi h mented-e, nyomsz egy igent utána meg magától újracsomagolja és működik.

[ Szerkesztve ]

(#807) ObiGabi válasza Emberkeman81 (#797) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Szia!

Már hogy a viharba ne lehetne letölteni, az a hivatalos oldal. Ha rákattintasz valamelyik ajánlott hivatkozásra, akkor a megjelenő ablak jobb oldalán lesz két nagy Download feliratú gomb. A felső használatos a Windows-hoz. Exe kiterjesztése lesz az állománynak, elindítod és automatice a mods mappába teszi a cuccost.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#808) olivera88 válasza orbizol (#805) üzenetére


olivera88
veterán

Megveszed az üzletbe amit akarsz építeni, és elhelyezed a mapon.
Atka84 Tudom, de nekem a 7z jobban bejön..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#809) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Hali!

Ha módosítom a mapot akkor mit kell lementeni hogy ha gallyra megy a játék akkor vissza tudjam állítani a régi felállást.Most ez történt.Kilépett a játék folyamatosan.Lementettem log.txt fájlt,a map01.i3d-t,meg a módosított gépeket.Frissítettem a játékot,visszaraktam a 3 cuccost a helyére.A gépeim meg vannak,az összeg meg van,de a terep az a gyári lett.Hol lehet a titok.
Azon gondolkodok hogy csinálok egy modot a saját map01-ből de mi kell hozzá.Modot még nem csináltam.

Segítsetek legyetek szívesek.

Köszönöm.

(#810) Emberkeman81 válasza ObiGabi (#807) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Pedig a mods mappába nem került semmi.És a mozilla sem jelezte a letöltést.

(#811) ObiGabi válasza Emberkeman81 (#810) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Ha rákattintasz a Download feliratú gombra, akkor egy ilyen letöltő ablaknak kell megjelennie:

Azt, hogy hova tölti le, a beállítások menüpont, általános lapján tudod megnézni/beállítani. Ebbe a mappába kell majd futtatnod az exe fájlt, ami a mods könyvtárba pakolja zip-es formátumban a modot.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#812) Emberkeman81 válasza ObiGabi (#811) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

A mozillát használom már egy pár éve,de nekem nem töltötte le.Most pillanatnyilag rákérdez hogy hova mentse,de még csak kérdés sem volt.Egyébként a 2.5 tonna sok azt egy másik helyről le tudtam szedni.2 tonnás kellene.

Minden esetre köszönöm a választ!

(#813) ObiGabi válasza Emberkeman81 (#812) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Akkor próbáld meg itt: [link]

A szerszámok, eszközök mappába keresd.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#814) Emberkeman81 válasza ObiGabi (#813) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Köszönöm.Meg van,sikerült.Már csak a saját map kreálás a gond.

(#815) Atka84


Atka84
csendes tag

Valaki hozzáértő legyen szíves segítsen.
Multiban folyamatosan kilép a játék mindkét félnél felváltva.
Ez játékhiba, esetleg valami mod nem jó, vagy map miatt? nem az eredeti map-on játszunk.
szerverhiba esetleg?
netsebesség 15/3 és 8/2
Nincs lehetőség a játékban automata mentésre bizonyos időközönként?
előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#816) flambar8301


flambar8301
csendes tag

Ez az állomány a kitartó munka eredménye. 8 millió euró
2 órámba tellett mire mindent összehordtam.
Csak az a gondom hogy nagyon unom hogy a tab billentyüvel végig kell zongorázni mire elérek a kivánt géphez. Ebben segitsen már valaki. Előre is köszönöm.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_5_ri6cgnmf99.bmp itt láthatjátok az állományomat

(#817) olivera88 válasza flambar8301 (#816) üzenetére


olivera88
veterán

:C :C Nem kis időbe telhetett mire erre szintre eljutottál. Shift+ Tab al birod visszaféle váltogatni a gépeket, vagy a mapon.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#818) flambar8301 válasza olivera88 (#817) üzenetére


flambar8301
csendes tag

nem tudom mi az a map? segits kérlek

(#819) flambar8301 válasza olivera88 (#817) üzenetére


flambar8301
csendes tag

megjelenés óta tolom meg napi 6 óra minimum

(#820) bl0ck válasza flambar8301 (#819) üzenetére


bl0ck
tag

map="térkép"
nyomsz játék közben egy ESC-et, majd felül vannak nyilak, lépegetsz, és egyik oldalon csak a gépeidet jelöli, hogy hol vannak, ott rákattintasz valamelyikre, és voálá.

(#821) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Tudom már az agyatokon jövök ki.
De megint gondom van.Leszedtem a Big Europen Map-ot.De a courseplay állandóan fának vezette a traktorokat (hiába tettem bármit is).Kiszedtem a fákat meg a megvásárló ikonokat (fieldBuytrigger) és azóta nincs gps-em a pda-n.Ha csak a fákat szedem ki akkor is ez történne?
Vagy lehet valahogy gps-t varázsolni a pda-ra hogy mutassa merre megyek?

Köszi!

(#822) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Kicsit bővült a bolt kínálata:

Szerszámok, eszközök

Claas Xerion pótsúly 1.8t
KaercherPressureWasher

Traktorok

Fendt924Vario
KirovetsK700A

Pótkocsik

KawecoZubringer
KrampeBBS900_ce

Hasznos

Kijelző elrejtő
Manuális indítás
Óra

Kamionok, teherautók

MBActros_MP4
Mercedes_Actros_PK34002SH

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#823) Emberkeman81 válasza Emberkeman81 (#821) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Mielőtt még valaki próbálna segíteni,csináltam egy újabb módosítást.Nem szabad kiszedni a fieldbuytriggert.Csak a fölösleges dolgokat (fa,kerítés stb)

(#824) flambar8301 válasza bl0ck (#820) üzenetére


flambar8301
csendes tag

köszi szépen a segitséget

(#825) olivera88


olivera88
veterán

Megjelent a Krone Big X silózó újabb verziója, az 1100. [link] Az ára jóval kevesebb mint a Big X 1000 nek. Csak 250 ezerbe kerül. Innen tölthető le.[link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#826) flambar8301


flambar8301
csendes tag

Segitsen már valaki abban hogyan kell a fákat eltüntetni vagy ugy megcsinálni hogy ne akadjanak el benne a traktorok mikor megfordulna a munkás vele?
Előre is köszönöm önzetlen segitségeteket. Szép napot

(#827) bl0ck válasza flambar8301 (#826) üzenetére


bl0ck
tag

Ez engem is érdekelne, mert a kezdő helyen lévő 115.000 fa az agyamra megy.....
Meg kicsit elszállt a gyógyszerem és összeszántottam a 14-15-16-os területet, csak útban vannak a fák :D

(#828) majer_balint válasza olivera88 (#825) üzenetére


majer_balint
tag

ezeket te csinálod, és állítod be az árukat, vagy hivatalosan egy új jármű a játékhoz ?

(#829) puhoska76


puhoska76
tag

Üdv a fák eltüntetése engem is érdekelne :D

(#830) olivera88 válasza majer_balint (#828) üzenetére


olivera88
veterán

Nem én csinálom, csak ráakadtam az éjjel és gondoltam megosztom. Egyébként meg bárki átírhatja a modok árát amennyire akarja, de az már nem az igazi...

A fákat csak Giants Editorral lehet kiszedni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#831) flambar8301 válasza olivera88 (#830) üzenetére


flambar8301
csendes tag

szia épp ezért ha tudod hogy kell kiszedni a fákat ird már le pontosan a menetét kérlek. köszi

(#832) Rahel


Rahel
csendes tag

Sziasztok! tudna ajánlani valaki jó Map Mod-ot? Amiket eddig leszedtem csak a gépek folyton felakadtak.... Ha veszek fel munkaerőt mindig beakad valamibe ezen lehet valamit változtatni?

(#833) olivera88 válasza flambar8301 (#831) üzenetére


olivera88
veterán

Hello.

Csak ezt olvastam, de nem probáltam még. Amúgy kegyetlen idegesít engem is, 1 napja a John Deere al annyira felakadt a munkás h alig birtam eljönni a fától :W Jó megoldás lehet hogy a fa melletti sávot kezded el művelni és aztán ha kész veszel fel dolgozót.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#834) olivera88 válasza olivera88 (#833) üzenetére


olivera88
veterán

Találtam motorfürészt ;] Ezt ki kell próbálni hátha működik. :) Innen tölthető le. [link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#835) bl0ck válasza olivera88 (#834) üzenetére


bl0ck
tag

Használható is a céljára? :D
Minden fát kivágok, ha igen xD

Amúgy, ha valaki rá ér, meg tudja, leírná hogyan lehet pusztítani Giants Editorral a fákat?
Köszöntem! :)

(#836) olivera88 válasza bl0ck (#835) üzenetére


olivera88
veterán

Még nem próbáltam.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#837) majer_balint


majer_balint
tag

nos egy érdekes hibára bukkantam most, amikor van egy akció nálam most pl a deutz márkából, akarok venni kombájnt 252.000 ezerre rakja ki (20%)-kedvezménnyel, és hiába van annyi pénz nálam, nem engedi megvenni, viszont ha az eredeti ára megvan a zsebembe már megengedi... más tapasztalta esetleg ezt ?bár max az tapasztalja aki csóró és hitelből él még :)

(#838) puhoska76


puhoska76
tag

Nálam csak egy géppel van gond a Krone Big X silózó na az nemműkszik ,hiába szecskáz nemjelzi hogy lenne benne valami ,melóst nemtudok felvenni rá és pótkocsit sem tudok rá kapcsolni.... :( kár pedig kedvenc Ja és a villás rakodo felborult egy bálával mikor a szecskázoba akartam tenni ,a lendülettől....... :DD

[ Szerkesztve ]

(#839) mancester válasza bl0ck (#827) üzenetére


mancester
csendes tag

Szerintem rohadt egyszerü!! Nekem le van töltve egy stihl és azzal lehet kivele irtani!! csak egy kicsit bonyolult a sthil bele tenni meg stb. Énsem tudom hogy kell ilyet ne kérdezetek mert nekem az progamozó bátyám csinálta meg.

(#840) flambar8301


flambar8301
csendes tag

már letöltöttem a sthilt, csak azt mondjátok már el, hogy hova kell betenni a fájlokat...pontosan irja már le valaki, előre is köszönöm : )))

(#841) olivera88 válasza puhoska76 (#838) üzenetére


olivera88
veterán

Az nem hiba. A silozókombájnoknak nincs tartálya, pótkocsit kell akasztanod utána és úgy birod használni.
Hogy nem birsz utána akasztani kocsit? Melyik kocsid van?

flambar8301 Én is letöltöttem , meg is vettem de nem használható ahogy elnéztem. My Games mappába van az FS 2013 azonbelül meg mods mappa, oda kell berakni.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#842) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Szép estét!

Akit érdekel hogyan működik a Grimme Maxtron cukorrépa betakarítógép: [link]

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#843) olivera88 válasza ObiGabi (#842) üzenetére


olivera88
veterán

Láttam már :) Az egyik kedvenc gépem. :)

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#844) majer_balint válasza puhoska76 (#838) üzenetére


majer_balint
tag

krome ensland vagy hld303-őt tudsz a szecskázáshoz használni a bigx után, mást nem enged, mert annak forgó tengelye van, ez a kettő amit enged!

(#845) olivera88 válasza majer_balint (#844) üzenetére


olivera88
veterán

Csak a Gillibertnek van forgótengelye, Krampenak és Krögernek nincs.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#846) majer_balint válasza olivera88 (#845) üzenetére


majer_balint
tag

úgy gondoltam, hogy ami csuklós, azt lehet hozzárakni a bigxhez, amelyik ilyen sárga rúddal kapcsolódik a trakikhoz, azokat nem engedi..

de ha van még olyan billenős pót amit lehet a kombájn után húzni érdekelne pontosan melyikek azok, mert akkor vennék én is nagyobbat.. :)

[ Szerkesztve ]

(#847) olivera88 válasza majer_balint (#846) üzenetére


olivera88
veterán

Szerintem egy Krampe Big Body 900 , vagy egy Kröger Agroliner MUK 402 es is jó lesz hozzá.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#848) puhoska76 válasza olivera88 (#847) üzenetére


puhoska76
tag

Sajna egyiket sem hajlandó :O

(#849) olivera88 válasza puhoska76 (#848) üzenetére


olivera88
veterán

Az h lehet :( :F

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#850) Rahel


Rahel
csendes tag

Big European mapon játszik valaki:)? Kellene kis segítség sehol se találom a vetőgép feltöltő helyet :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.