Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) hszilard666 válasza Snip3r_HUN (#942) üzenetére


hszilard666
veterán

Jaja, ilyen rambó szimulátor! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#952) Habugi válasza hszilard666 (#940) üzenetére


Habugi
addikt

Hasonló a helyzet nálam is.. :D

Tudod mi nagyon OP még?
Az az egykezes Sidearm fegyó, nem jut eszembe a neve, ilyen kompakt kis gránátvető amivel először elküld "horgászni".. :K

Bahh nagyon csípem, annyit használtam hogy már 50m-ről teliberoggyantok vele egy mozgó járművet, 50db gránát már és ez még nem is max azthiszem. Büntet!

(#945) Rossi:

Ment.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#953) hszilard666 válasza Habugi (#952) üzenetére


hszilard666
veterán

Vágom, nálam is az a sidearm! :C Én inkább az elephant gunnal megyek, de ha vezetek mindíg robbanthatok!:B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#954) Rossi válasza Habugi (#952) üzenetére


Rossi
addikt

Megvan, köszi.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#955) petakpa1


petakpa1
őstag

Mi kellene ahhoz, hogy 1360x768 felbontásban játszhatóan menjen az alábbi konfigon?
AMD FM1 rendszer
Asus F1A75-M PRO lap
3870 K proci 6650D integrált GPU-val
2*2 GB 1866 MHz DDR ram
Samusng 830 SSD

Gondolom integrált GPU-val nem menne, így két dolgon morfondírozok:

1) kb. 10-12 ezerért lehet kapni 1GB-os HD6670-et, kis szerencsével GDDR5 verziósat is. Ezzel ugye menne a prociban lévő iGPU menne dual graphics-ban:))
vagy legyen
2) valamilyen erősebb diszkrét GPU? Ha igen milyen illene a fenti konfighoz, felbontáshoz.

ui.: Nem várok el 70-80 fps-t, inkább csak annyit, hogy 25 alá ne nagyon essen be.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#956) Erdei88


Erdei88
veterán

Úgy néz ki nálam a Logitech szofrvere okozta az egyik appcrasht

(#957) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Olyan szépen elvoltak egymással észre se vettek. :DDD

[link]

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#958) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

ebben vajon az alapgáme nincs benne?nekem csak egy kiegészítőnek tűnik...mit gondoltok?

(#959) daveoff válasza betyarr (#958) üzenetére


daveoff
veterán

Nem ebben benn van az alapjáték is+póló+poszter+DLC-k, ez az előrendelői csomag, nem tudom él-e még ez az ajánlat, érdemes rákérdezni.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#960) szami777 válasza betyarr (#958) üzenetére


szami777
addikt

A limited edition tartalmazza az alapjátékot is, plusz a honlapon felsorolt dolgokat.
Nem összetévesztendő a gold/deluxe változattal, itt csak preorder bónuszokról beszélünk.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#961) betyarr


betyarr
veterán

daveoff, xsanyi77: köszönöm a válaszokat! :R

(#962) Norbika88 válasza Snip3r_HUN (#957) üzenetére


Norbika88
senior tag

Én is le screenshotoltam ;)
Meg vártam az erősebbik nyer, így kettő skin egy csapássra :D

(#963) Norbika88 válasza Norbika88 (#962) üzenetére


Norbika88
senior tag

Nem multizik senki? Csak lowakkal rak össze...

(#964) gabee jr


gabee jr
tag

Arra rájött már valaki, hogy lehet a a cinematic részeket átléptetni?
Nagyon unom, hogy küldetés sikerétől függően 2-3x kell végignézzek egy 3-4 perces átvezető videót.

Azt meg egyenesen utálom, mikor valaki elspolerezi egy játék/film bármi végét, csak mert ő már végignyomta..!
Kit érdekel? :((
És még a főgonosz nevét sem tudja... :W

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#965) sniper elite


sniper elite
senior tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget hátha valaki tud adni. Szóval van ez a H jelű kishelikopteres misszió amiben egy ellenséges teherkocsit kell követni majd szétlőni egy kajáldát majd utána egy másik teherkocsit és a mellette álló katonát. De a lényeg, hogy követni kell a teherkocsit végig. Aztán jön egy híd ahol megáll ez a kocsi és magától felrobban... Már mindent próbáltam, hogy menjen már tovább de nem akar... Valaki tudna segíteni?

(#966) Rossi válasza sniper elite (#965) üzenetére


Rossi
addikt

Kell hozzá a Vehicle Takedown skill, a gyrokopterrel a vezetőfülke mellé kell repülni, és F-el kinyírható a sofőr.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#967) sniper elite válasza Rossi (#966) üzenetére


sniper elite
senior tag

köszi!

(#968) rapidsquirel válasza gabee jr (#964) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Sehogysem tudod elskippelni, sajna..
Nem értem miért nem lehetett beiktatni egy: "space"-t, biztos ész kell hozzá.. :O

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#969) anorche1 válasza rapidsquirel (#968) üzenetére


anorche1
őstag

Ennek is meg van az oka: így több a "játékidő".

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#970) ledgeri válasza ZavaBalazs (#941) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát én a maxolásom úgy tettem, hogy Délnyugat minden kigyüjtve majd misszió, utána közép szintígy, észak szintígy.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#971) Locutus


Locutus
veterán

És az vajon mitől függ, hogy buzzer mikor mihálylik meg, és zuhan le vijjogva? Van ebben valami rendszer?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#972) Pala válasza anorche1 (#969) üzenetére


Pala
veterán

Nem hinném, hogy pont ennél a játéknál szükség lenne rá, szerencsére amúgy is tisztességes játékidővel rendelkezik.

(#973) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez a multi ez most, hogyan van? Kalas vs. vinetu íj? Mire kell mennem, ha
úgy szeretnék multizni, hogy modern fegyverekkel kell egymást darálni mint a 3-ban?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#974) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok, a hétvégén játszottam egy 4 órát a játékkal, de már az első indításkor felmerült bennem egy kérdés mivel a COD1 óta! nem multiztam :). Online vagy Offline módban érdemes játszani?
Ha online-ban játszok akkor gondolom bármikor bárki csatlakozhat 1-1 küldetésemhez ami nem a fővonalat viszi?
És ha csatlakozik combosabbak lesznek a feladatok (mert egyelőre normal-ba tolom), mivel többen vagyunk?
Vagy egy másik tag aki csatlakozik akár le is vadászhat engem, vagy hogy van ez?

Multi előtt úgy terveztem, hogy végigviszem a játékot és megismerkedek vele teljes mértékben...

Illetve még egy:
Valami csepp alakú narancs dolgok vannak a térképen amiket csak Waypoint-nak lehet beállítani, egyikhez elmentem, valami farm volt, de semmi feladatot nem találtam. Ezek mik?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#975) ZavaBalazs válasza JoceeHunt (#974) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azok csak random helyszínek, a csepp alakú a már felfedezett, a kérdőjel a még nem felfedezett. a felfedezésért valami csekély (azt hiszem 100) xp jár.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#976) JoceeHunt válasza ZavaBalazs (#975) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ahha, akkor nincs teendőm ott :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#977) Sensut


Sensut
őstag

Hát ugyanúgy jártam ezzel is, mint a 3-as résszel. Még félig se fedeztem fel a térképet de máris full craftom van, maximum skill, amit csak enged (több mint fele, később oldódik fel a többi), vagy 30 skillpontom, dögig pénzzel, hogy már nincs mire költenem. Az előző rész is akkor vált unalmassá, amikor ezt a szintet elértem. A sztori nem érdekel, ezért nem is követem, csak hébe-hóba, ha muszáj. Mindent összeszedtem és megoldottam, kivéve a bonyolultabb küldetéseket, amikhez már nincs motivációm. Hiszen minden valamire való fegyverem megvan, dugig vagyok cuccokkal, kit érdekel, hogy ki nyeri a háborút, amibe belekeveredtem :) . Innen arrafelé már valóban csak gyaloggalopp lesz az egész.

Vannak ugye a várak és a közelükben figyelmeztet az ürge, hogy jaj, szingliben ne menj oda, de hívjál barátokat mert ez veszélyes, meg jól őrzött, meg mit tudom én mi. Nos, hogy foglaljunk el egy várat a legkönnyebben, egyedül? Fogj egy kis koptert, egy félkézi gránátvetőt meg dobható gránátokat, repülj be a vár fölé és bombázz szét mindenkit. Jönnek majd helikopterek is, de néhány jól célzott gránáttal pipepurc azokkal is elbánni. A maradék néhány katonát bent már gyerekjáték kiiktatni akár stukkerrel is. 5 perc alatt bevettem a D várat így és csak egyszer fedeztek fel lentről az őrök, úgy meglepődtek :D .

(#978) hdekakas


hdekakas
senior tag

Észrevettétek, hogy ha bedobok egy húst az ellenséghez, mindegy milyen állat jelenik meg, azt ordítják, hogy TIGER, TIGER, RHINO! :DDD
Bírom, mikor megjelenik egy oroszlán, vagy épp a honey bear, és üvöltöznek, hogy TIGER, RHINO... ;] :DDD :DDD

(#979) op.erik válasza hdekakas (#978) üzenetére


op.erik
aktív tag

Szemetek a vadállatok, főleg a farkasok meg a vöröses bundájú kutyaféle valamik... Csöndben, észrevétel nélkül szeretném elfoglalni az előőrsöt, de ezek egyszer hátulról betámadnak... Fene a jó anyátokat!!!
Aki szeret "osonós" módban játszani, annak ajánlom a Zastava M93 mesterlövész puskát hangtompítóval és fejlesztett távcsővel. Egy lövés és szevasz.

(#980) boogie84


boogie84
veterán

Azt lehet tudni, hogy hová teszi a játék a mentéseket offline módban?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#981) ZavaBalazs válasza op.erik (#979) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na meg ha osonós üzemmód, csodálkozom hogy nem nagyon esett szó az auto crossról, a legnagyobb találmány a szeletelt kenyér óta :) szinte már a stealth is túl egyszerű vele. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#982) Mr X válasza Locutus (#971) üzenetére


Mr X
veterán

Ha túl magasra mész, akkor történik.

(#983) LackoMester


LackoMester
addikt

Bakker belapakoltam a csere kártyát a gépbe ami GTX 560Ti, hát ( bizonyos helyeken, és elég gyakran ) kifagy. Asszem most jegelem a FC4, míg vissza nem kapom gariból a kártyát. :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#984) marilllyo


marilllyo
veterán

Kiakasztottam. Szép...jó.. de a 3 nagyobbat ütött számomra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#985) Habugi válasza Locutus (#971) üzenetére


Habugi
addikt

Himalája!

Eleve durva tengerszint feletti magasság, ritka a levegő, minél magasabbra mész annál ritkább.
Ott kezd el riasztani, ahol már annyira ritka a levegő, hogy már nem tud elég felhajtóerőt összehozni magának az a kisteljesítményű kopter.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#986) Locutus válasza Habugi (#985) üzenetére


Locutus
veterán

Hááát nemtom... én valahogy nem látom ezt a mintát. Nekem összevissza áll le. Van hogy tök magasra is simán felmentem vele, aztán utána csak simán a 50 méteren röpködve is bemondta az unalmast...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#987) tálusz válasza boogie84 (#980) üzenetére


tálusz
tag

Ubisoft/Ubisoft Game Launcher/savegames

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#988) antikomcsi válasza Locutus (#986) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A tenger szinthez képest ugyan olyan magasan vagy, ha egy völgy van alattad 500 méterrel, vagy egy fennsík felett repülsz 5 méterrel.

(#989) Locutus válasza antikomcsi (#988) üzenetére


Locutus
veterán

Nem mondod. :U

Na akkor magyarázd meg, hogy se le, se fel, csak megyek előre, és miért kezd el egyszercsak pittyegni majd lezuhanni?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#990) ZavaBalazs válasza Locutus (#986) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ennyire konkrét mintát én sem vettem észre. addig oké, hogy ha elkezd vijjogni, akkor pár másodpercig ereszkedek, és abbahagyja, de pl amint átrepültem vele az északi részre, az első bell towerre (híd után jobbra) már nem tudtam vele felszállni, utána meg alapból magasabban levő tornyok tetejére simán felengedett.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#991) hitman,


hitman,
őstag

Találkozott valaki olyannal hogy a játék 2. felénél ahogy átmegyek a hídon jelentkeznek árnyék gondok a képen.
Van mikor besötétedig a kép mintha teljes árnyékban lennék és van mikor visszavilágosodik, plusz a fák árnyékai is néha furcsán vibrálnak.
Az első részét a játéknak hibátlanul végigvittem csak a 2. résznél jelentkezik ez.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#992) FaTHI válasza hitman, (#991) üzenetére


FaTHI
őstag

Pont ma találkoztam ezzel a hibával, ugyan még csak 5--órát nyomtam a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#993) Rossi válasza Locutus (#989) üzenetére


Rossi
addikt

Mert az már a pálya széle.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#994) Locutus válasza hitman, (#991) üzenetére


Locutus
veterán

Ahogy átjutottam északra, az első adótorony mellett engem is ez fogadott. Sehol máshol nem ilyen, csak ott, azon az egy helyen :) És ráadásul katonák is jöttek elő a szingularitásból, ahogy lőni kezdtem :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#995) Locutus válasza Rossi (#993) üzenetére


Locutus
veterán

Igen, nyilván direkt ki akarok repülni :DDD Hagyjuk inkább...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#996) ledgeri válasza Locutus (#971) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Fehér lámpa vijjog nincs levegő (Himalája...) -menj lejjebb -nem teszed: zuhansz picit (a térkép blokkolása is így van megoldva)

Piros lámpa vijjog sérülés: szerelj ha tudsz, ha nem teszed még pár lövés és robban!

(#979) op.erik Velem volt olyan hogy egy közeli dombon sunyultam, hogy na most ezt az outpostot bevesszük, majd hallottam a farkasokat. Megfordulok: ott van mögöttem mind a négy... gondolom na most végem... Szagolgattak aztán elmentek máshová... Bármilyen nemű elterelésre (skill, synergie, csali) nem vetemedtem :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#997) ledgeri válasza Locutus (#995) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van egy hely ahol ki lehetne sétálni a pályáról csak akkor a rendszer visszahoz... (még skydive-ozva sem érek ki 10 másodperc alatt...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#998) Werkly


Werkly
őstag

A játék futásánál számít, hogy CPU-nál HT On vagy Off? Kösz!
Amúgy hova tűnt Amita? Most csak ilyen kissebb küldetéseket ad a két drogos csóka meg egy két Kyrat-i lakos. Nincs főszál?

[ Szerkesztve ]

(#999) Habugi


Habugi
addikt

Elhisszük Willisnek, hogy lerakta ide a gépet? :DDD

:C

Amúgy a Wingsuitos "kanyonrepülés" marha jó volt!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1000) Prosector válasza Werkly (#998) üzenetére


Prosector
addikt

Nekem HT nelkul szaggatott nagyon.

Csinalj több questet és majd megjelenik Amita is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.