Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) section9 válasza ledgeri (#899) üzenetére


section9
őstag

Amúgy nem kell rakéta, én simán lelőttem MG42-vel. :D

(#902) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Nagyon kezdő vagyok ebben a műfajban de érdekel, kérlek segítsetek - mindjárt az elején elakadtam (campaign mód) amikor a terepjáróval lezuhantunk a sziklákról, kaptam egy kést és azzal kéne továbbmennem, viszont az nem reagál az egérgombokra, se ölni vele se dobni nem tudom.
Amúgy az egér működik játék közben, a terepjáróban a pisztollyal célozni és lőni is tudtam vele, csak ez a francos kés nem csinál semmit... :F
Mi lehet a gond?

(#903) Prosector válasza Tomdriver (#902) üzenetére


Prosector
addikt

"F"-fel is probaltad?

Zavabalazs(898): a toronyban, legfelul van csipa.

[ Szerkesztve ]

(#904) Tomdriver válasza Prosector (#903) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszi, F-el működik, de dobni nem tudom, billen van olyan hogy "7 - Throwing knife", de nem működik, egér görgető gomb lenyomásával szintén nem.
Akkor lehet ez valami bug nálam?

(#905) marilllyo válasza csaba951 (#897) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm...Mert most untam megmászni a harangtornyokat. Fogtam a koptert és elkezdtem leszállni rájuk. :D

Egyékbént adja magát itt is a pozitív befejezés mint a 3-nál...vagy lutri mint a Heavy Rain-nél. :D Spoiler nélkül. 5 küldi van vissza.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#906) Pala válasza Tomdriver (#904) üzenetére


Pala
veterán

Ami a kezedben van, az egy ilyen macséta-szerű valami, ezért nem tudod eldobni (persze ettől még el lehetne :) ). A dobókést külön meg kell szerezni.

Az elején kapd el az egyik őrt, vedd el tőle az AK-t, azzal mégiscsak kényelmesebb. :)

(#907) ZavaBalazs válasza ledgeri (#899) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

+ Prosector: azóta már meglett, az első nagyobb ellenőrzőpontnál akadtam el, ahol 2 heavy, 2 gépfegyveres, 2 riasztó, 1 kutya áll. valamiért mindig az utóbbin szoptam meg, azt nem vitte egy dobókésből :DDD de valamiért a bal oldali átjárónál álldogáló gépfegyveres faszi hulláját annyira érdekesnek tartották, hogy még a jobb oldali riasztónál álló tag is lemászott megnézni, onnantól meg már pite volt. ezt meg mi sem bizonyítja jobban, mint hogy csak azután vettem észre, hogy a torony alja dugig van meglepivel, hogy leszedtem mindenkit a tetejéről. :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#908) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Naaaa....Végigtoltam! :)
Volt pár rész, ahol elakadtam, angoltudás nem lévén nem tudtam mit kellene csinálni, de mindig rájöttem.
Amit nemértettem, hogy egyszer már kinyírtam azt a rózsaszín ruhás "főgonoszt" előbbre, aztán megint előkerült. Egy pisztolyt ráfogva nem húztam meg a ravaszt, hanem amikor felszállt a helikopter, akkor rakétavetővel leszedtem, és vége lett. Persze visszamehettem a játékba, volt még pár küldetés amit nem csináltam meg. Akkor több fajta befejezés is lehetséges? (Ha pisztollyal lelövöm, vagy egyáltalán nem ölöm meg...?)
Amúgy döcögősen indult a játék, de a végére nagyon élveztem. A vége már nem volt kihívás, ezzel a signature MG42-es fegyverrel mindent le lehetett darálni, a helikoptert is pár másodperc után leszedte.Remélem lesz magyarítás is hozzá, jó lenne tudni a történetet.
Itt is úgy érzem mint a FC3-nál, hogy az északi rész a felfejlesztett fegyvereknek hála könnyebb, mint a déli.
Ami bugokkal találkoztam:
- Elfoglaltam egy helyőrséget, mindenkit kinyírtam csendben, de nem történt semmi. Járkáltam, senkit nem találtam a környéken sem. Más nem segített, depressziós lettem, megöngyilkoltam magam, újrakezdtem, akkor egyszerre sikerült.
- A helyőrségben az egyik katona bár előttem futkosott, csak a sziluettje látszott, mintha takarásban lenne. Nem is tudtam leszedni. Mikor felmászott egy épületre, akkor állt helyre a nézet, akkor tudtam leszedni.
- Többször volt olyan, hogy megcsináltam a küldetés egyik részét, és tanácstalanul ácsorogtam, percek múlva jelölte ki az új célt.

Ami nem bug, de zavart: Mások is írták, és tényleg nagyon életszerűtlen, hogy nem lehetett 100m-t sétálni úgy, hogy ne támadjon egy állat rám. A másik amin nevettem: Felmegyek egy sziklára a helyőrség mellett. Íjjal, vagy hangtompítós puskával vadászgatok le mindenkit, nem vesznek észre. De mihelyt mellélövök valakinek, mindenkinek sas szeme lesz, 1 mp alatt kiszúrják hol vagyok. Ha abszolút nem látnak meg, takarásból leszedek valakit, az aknavetős akkor is tudja hol vagyok, oda lövi az aknáit. Takarásból lövöldözöm őket, dobálom be a gránátokat, molotov koktélokat, nem riadóztatnak, nem-nem, ez biztos nem támadás. Lássák csak meg a fejemet a szikla mögött, már riadóztatnak is!
Kiismerve a dolgokat nagyon jól fel lehetett használni, pl fedezékből valakit lelőve (akit észrevesznek a többiek) azonnal oda futnak az alá a szikla alá, ahol vagyok. Gránáttal, molotovval lehet őket irtani, ugye ha nem látnak, nincs riadóztatás. Amíg nincs spéci fegyver, a páncélosokat így szoktam kivégezni.

Ami nagyon tetszett a játékban, a kis helikopter. Volt egy torony, amire nem tudtam felmászni, a fórumból kaptam az ötletet, a kis kopterrel szálltam le a toronyra.
Szóval jó kis játék, csak hamar vége lett. :C

(#909) Locutus válasza Zoli bácsi (#908) üzenetére


Locutus
veterán

A mortarosok amúgy is gecik... sok esetben anélkül is lőnek rád, hogy észrevennének... Sőt az egyik fortressnél megöltem a fickót aki a mortárnál dekkolt, nem volt ott senki, ennek ellenére simán mortartűzben haltam meg :D Olyan mintha részben le is lenne scriptelve, hogy ha erre mész akkor rádlő..

DE szerintem messze a legidegesítőbb dolog a játékban az arena. Valami hihetetlenül fel tud baszni. Tervbe vettem egy signature fegyver megszerzését, amihez 10-es rank kell az arénában, de már 3 level után kezdem úgy érezni, hogy szarok rá...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#910) Tomdriver válasza Pala (#906) üzenetére


Tomdriver
őstag

Aha értem, köszi! :R

(#911) Habugi


Habugi
addikt

Mennyit kell előrepörgetni a kampányt/storyline missön vonalat, hogy bejussak az arénába, úgy cirka?
Jóbarátom miszter gúúgl szerint a shoot the messenger utáni küldetés unlockolja/visz el odáig, hogy bebocsátást nyerjek. Valóban ez az egyetlen mód?

Kéne az FC3-ból megkedvelt signature gépkarabély! ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#912) Norbika88


Norbika88
senior tag

Ha valakit érdekelne egy kis multizás dobjon pm et.
TS 3 használat, ill. 18+ életkor.

(#913) anorche1 válasza Habugi (#911) üzenetére


anorche1
őstag

Az Y -os küldetéseket csináld, és akkor elég hamar, ha jól emlékszek.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#914) Locutus válasza anorche1 (#913) üzenetére


Locutus
veterán

Konkrétan egyből az arénába dob az első Y-os :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#915) Habugi


Habugi
addikt

anorche1, Locutus:

Nagyon jóóó!!! :C :R
Olyanom már van, csak még felé sem szagoltam, mostanáig! :K

Így mégsem választ el bő féltucat kampánymissön az Arénától, köszönöm!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#916) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!
Nem tudja valaki hogy hogyan lehet syringet craftolni? Sehol sem találom azt az opciót! :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#917) Snip3r_HUN válasza hszilard666 (#916) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Unlockoltad már a hozzá tartozó skillt ?

(#918) malware: próbáld meg az Y gombot ;) Angol - magyar billentyűzet kiosztás y-z.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#918) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy miért van az ,hogy amikor a Z betűvel a kamerát elő akarom venni akkor valami lángvágó szerűség jön elő a kamera helyett..Köszi.

(#919) Habugi válasza hszilard666 (#916) üzenetére


Habugi
addikt

Konzolos szutyvadék módszerrel.., ha már megvan valamelyik "recept", Q-t nyomvatartod, a felugró ablakban lenyomod mellé a jobb egérgombot is, azt is nyomvatartod és itt tudod a Q/jobbegér lenyomva tartása mellett balclickkel készíteni őket..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#920) hszilard666 válasza Habugi (#919) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszi, leesett! Pedig kerestem a menüben az opciót, arra gyanakodtam hogy úgy van mint a 3 ban.
Sniper:
Köszi! :R

Más:
Képzeljétek el, hogy a far cry 4 megette reggelire azatomstabil VGA tuningomat. :O Vissza kellett vennem 70mhz el, külömben szemetelt, pedig crysis 3 röhögve ment vele :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#921) KillBorn válasza #85154688 (#918) üzenetére


KillBorn
senior tag

Próbáltad az Y-nal? Angol a billentyű kiosztása az FC4-nek!

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#922) antikomcsi válasza #85154688 (#918) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azért mert az a javító szerszám, és mert mondták, hogy ilyen a kiosztás a billentyűn. Nyomd az Y-t.

(#923) proci985 válasza hszilard666 (#920) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a tuning marcsak ilyen, valszeg picit mashogy terhel, mint a crysis3.

---

btw, tolja valaki nvidiaval es surrounddal, esetleg slivel es surrounddal?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#924) Habugi válasza Habugi (#915) üzenetére


Habugi
addikt

Hát őőő, ez a Bushman még várat magára.. :D

Indítottam egy Endlesst, első nekifutásra 24. roundig sikerült elvinni hardon úgy, hogy 4 csík élet az össz, ebből kettőt tudok kötözni..
Az érte kapott 2k score arra sem volt elég, hogy Rank 4-ről 5-re flippeljen és nem 5perc volt.. :C
Spoiler.., 20 fölött már elefántok jönnek! :Y

Szerintem az Endlesst most hanyagolom egy ideig! ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#925) Norbika88 válasza proci985 (#923) üzenetére


Norbika88
senior tag

Nálam 99% a GPU, nem csodálom, hogy egy nem stabil tuning be crashel.
Igaz nekem csak egy r9 270 x em van, lehet nagyobb vga kat nem 99% terhel.

Az a fucsa, hogy ,monitoron 1440*900 és 42" FHD tv én is 40+FPS van full ultran minden elmosodás kiakpcsolva, az gondoltam majd tv be húzza, de nem, talán lesz valami optimalizáló patch.

Ja és gamepadal hiába van bekapcsolva az aim assist nem működik.

(#926) hszilard666 válasza Norbika88 (#925) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem chrashelt, csak szemetelt! :N

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#927) section9 válasza Habugi (#924) üzenetére


section9
őstag

Sima meccsekből több fame-et tudsz farmolni a nyertes bónuszok miatt, szóval ja, az endless-t hanyagold.

(#928) Rossi


Rossi
addikt

1-1,5 óránként stabilan kifagy a játék...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#929) Rasiel válasza hszilard666 (#926) üzenetére


Rasiel
senior tag

Na, akkor megvan az új VGA tuning tesztelő játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#930) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Tök jó, vagy egy bug jutott eszembe, vagy van még egy befejezés (ha a stáblistát vesszük annak akkor) talán egy ötödik...

De ahhoz még egyszer végig kell nyomnom, majd utána jelentkezem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#931) Erdei88 válasza Rossi (#928) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem van, hogy indítás után is :D

(#932) Rossi válasza Erdei88 (#931) üzenetére


Rossi
addikt

Erősen bízom benne, hogy a béta VGA driver a ludas, mert nagyon csalódott lennék, ha a 4. patch után is lefagyhat még rendszeresen egy AAA játék...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#933) Habugi válasza Rossi (#932) üzenetére


Habugi
addikt

14.11.2béta, ~23óra játékidő, nulla fagyás/CTD/blackscreen.
Ha gondolod átlököm a GamerProfile-t, hátha vmi beállítás csinálja nálad.

Más..

Pár napja ideköhögtem, hogy ez a játék könnyű, nos..
Az Arena nagyon komoly! ;]

A tanácsotokra Battlest nyomattam a triumvirátusból. Rank5 fölött már 4körös, durván húzza a fameet.
Onnantól ultraszívás, hogy az utolsó körben 4db heavy jön, LMG-sek.., cirka 3/1 sikerül.
FPS játékokban általában nem kell félteni, de ez kemény volt! :K
Megvan a Bushman végre :C , ahogy néztem nem Rank10 a vége, megy tovább ki tudja meddig.

Egy tanács, állandó lőszerhiány van, érdemes kifigyelni melyik hullám mikor honnan jön, nem fix de majdnem.
Egy ajtó közelében elbújni és amikor legalább 3-4en bejöttek már rajta akkor hátulról/oldalról chained takedownal végigmenni rajtuk, szereti a közönség és marad lőszer a végére megfektetni a 4db heavyt!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#934) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

A key to the North után ugyanúgy van visszajárás a déli részre, nem bukok semmit vele úgy, mint a spider 2(?) relicet a 3-ban, ügye?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#935) ledgeri válasza ZavaBalazs (#934) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ÁÁ vígan autózhatsz az első faluból Pagan erődjéhez és vissza!

(#933) Habugi Na jólvan jó látni, hogy valaki kitartó... én nem tudtam... a heavy-kre meg ott a hordó lövése, meg a takedown rájuk is... A Chain-nel az a bajom, hogy ha azt próbáltam Royal Army-sokon akkor a negyedikig, ötödikig már nem jutok el, mert addig szétlő...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#936) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Hurk misszió mikor követni kell egy kamiont kilőni 2 dolgot út közben aztán csak annyi ír "Perform a takedown from the buzzer on the driver" megy is a kamion a hídig ugye követni kell a berregővel.
De kiírja Speed up! Végig megy a csík és failed misson.
Mit kell csinálni vele?

TDI POWER

(#937) Werkly


Werkly
őstag

Az elején vagyok aránylag. Fegyvereket hol tudok "venni" illetve lehet nálam több? Kösz!

(#938) Prosector válasza Werkly (#937) üzenetére


Prosector
addikt

Az outpostokban levo trade-ekben ill. a vándor sherpáktól tudsz venni.

Unlockolni is lehet a bell tower-ek elfoglalásával.

Max. 4 fegyver lehet nálad, de ahhoz craftingolni kell a "weapon holster"-t.

(#939) Jeollam válasza daveoff (#790) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Erre a zenére gondoltál az FC3 zenéjét illetően?

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#940) hszilard666


hszilard666
veterán

Húúú srácok, 2 napja tolom a gammát rendesen és nagyon ráfüggtem:B Az elephant gun nagyon OP! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#941) ZavaBalazs válasza ledgeri (#935) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

az oké, csak emlékszem, hogy a 3-ban volt egy relic, ami abban a doki barlangjában bújt meg, ahol a haverok lebzseltek (de a térkép nem mutatta), és miután átmentem a második szigetre, lezárult az odaút, és nem tudtam kimaxolni a reliceket.
a 4-ben tudunk ilyenről?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#942) Snip3r_HUN válasza hszilard666 (#940) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azért az MG42 se kutya ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#943) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Érdekes dolog hogy most voltam felégetni az ópium mezőket és pont az ilyen küldetéseknél nem pörget ki a kártyát, 80-85% között van Ultrán is csak, itt pedig jönnek sokan nagy a tűz meg minden.
FPS 33-38 között van itt, amikor rendesen kihasználja 98-99%ban akkor 40-50FPS között megy végig.
Egy pár helyszínen már tapasztaltam ezt de 80%ban teljesen jól kipörgeti a kártyát.
Jó lenne egy patch ami megoldja ezt is a játékba, pedig ez csak egy 7850OC.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#944) FaTHI


FaTHI
őstag

Nálam 970-alatt úgy droppol mint az állat. Van valami gyógyir erre?

(#945) Rossi válasza Habugi (#933) üzenetére


Rossi
addikt

Köszi, küldd át légy szíves.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#946) ÁdiBá válasza FaTHI (#944) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Hol hogy hogyan?
Húzva van a kártyád? Menüben is droppol?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#947) FaTHI válasza ÁdiBá (#946) üzenetére


FaTHI
őstag

Játék közben be be rángat valami okból.

(#948) Gaboman válasza FaTHI (#947) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt nálam is csinálja, mintha néha akadozna a kép és hirtelen FPS ingások vannak ilyen esetben.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#949) FaTHI válasza Gaboman (#948) üzenetére


FaTHI
őstag

Az lesz az

(#950) Prosector válasza FaTHI (#944) üzenetére


Prosector
addikt

cfg tweak-en kivul nem nagyon. Sokaknak jobb lett a jatek, nekem is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.