Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) antikomcsi válasza -NRGyP- (#344) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én be sem raktam a lemezeket, csak aktiváltam a kulccsal, és majdnem 32Gigát szedett le. A 3 lemez + 3 giga így kevésnek hangzik.

Akinek nem megy a játék, azoknak a helyében én leszedném az egészet, majd újra telepíteném lemez használata nélkül. Ki tudja, hátha.

(#352) -NRGyP- válasza antikomcsi (#351) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Hát köszi a tippet, megpróbálom.

(#353) McNamara


McNamara
Ármester

Lenyomtam pár kört a multival. Hát nekem a 3 jobban bejött. Sehol egy TDM :U

(#354) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Nos eddig körülbelül egy órát toltam bele a játékba, tehát mondjuk úgy kipróbáltam. A sok korábbi bemutató alatt folyamatosan egy Far Cry 3 DLC-t láttam, nem pedig egy új játékot. Mivel a Far Cry 3 szvsz egy veszett jó játék volt (mondom ezt kimondottan nem FPS rajongóként), így a DLC érzés ellenére is beneveztem erre. Így a kipróbálás után, azt merem mondani, a megérzésem beigazolódott, ez nem egy új játék, ez a korábbi kiegészítése, vagy mondjuk úgy következő szintre emelése. Egyelőre azt látom, mindent megörökölt, ami a 3. részben király volt, és előny, ha valaki játszott vele, lásd például a takedown, a tutorial nem is említi, pedig az első másodperctől rendelkezésre áll, és igen hasznos. Kicsit erőltetettnek érzem Pagan Min karakterét, mintha megpróbálták volna ugyan azt, ami két éve überbrutál jól sikerült: Vaas Montenegro. Nem tudom nem látni a párhuzamot, jobban örültem volna valami újnak. A grafika brutális, cserébe a gépigény nem vészes. Még 5760x1080 felbontáson is játszható marad ultra beállításokkal, igaz maradok inkább a FHD-nál, az élsimítás sokat kivesz. :D Összességében így egy bő óra után elmondható: jó vétel. Remélem a véleményem nem fog változni később sem. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#355) Rossi


Rossi
addikt

Már tölti is UPlayről, és már csak 11 óra... :Y :W :( :(((

A sávszél. 10%-ával megy kb.

Szerk.: Hát ez szánalmas, felrakom lemezről inkább...

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#356) Viper26 válasza -NRGyP- (#345) üzenetére


Viper26
nagyúr

Játék neve mellett kis nyilat lenyitod és ott lesz.

iPhone 14 | FR955

(#357) -NRGyP- válasza Viper26 (#356) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Köszi szépen, ezt nem vágtam!

(#358) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Nemrég hoztam haza a játékot, feltelepítem, és aktiválás után még leszed 3 gigát.
Zsír! :D
Elfért volna még egy lemez a tokban...

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#359) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Sziasztok!
Az mitől van,hogy medium beállításnál tök jók a fények,high-nál meg az árnyékok szinte sötétséget csinálnak?

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#360) Cseneles válasza zovifapp111 (#359) üzenetére


Cseneles
őstag

HBAO+ helyett állítsd ár SSAO-ra!

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#361) laja80 válasza -NRGyP- (#344) üzenetére


laja80
tag

sikerült elindítani!
uplayen belül a fájlok átvizsgálását megcsináltam,és mikor végzett kiírta h több hibát is talált,majd felkínálta a javítást,ezt megcsináltam és utána el is indult. :C

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#362) -NRGyP- válasza laja80 (#361) üzenetére


-NRGyP-
tag

Gratu hozzá, jó játékot, sajnos nekem ez sem segített.
Majd megpróbálom újrahúzni a gépet, felrakom mindenből a legfrissebbet stb.

Remélem idővel megjavul a dolog...

(#363) akoska07 válasza huskydog17 (#339) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az azért érdekelt volna mit hoz ki ebből a "sz@rból" max.

60FPS megy ennél gyengébb cuccal is :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#364) zovifapp111 válasza Cseneles (#360) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Köszi!Igy már tényleg jó :) Egyébként ezt miért csinálja?Mármint ezt a sötétet.Ez az FPS ingadozás is kurv@ idegesítő....az FC 3-nál nem volt ilyen jelenség!Lassan minden konzolport!Hogy az a....... :(((

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#365) laja80 válasza -NRGyP- (#362) üzenetére


laja80
tag

remélem mihamarabb megoldásra lelsz! :R

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#366) Viper26


Viper26
nagyúr

Vettem ijat, jó drága volt (60K), hogyan lehet elővenni?Mert a weapon wheel nem mutatja. :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#367) akoska07 válasza Viper26 (#366) üzenetére


akoska07
nagyúr

Q-t nyomd,elvileg az az alap beállítás,ott tudsz fegyót váltani.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#368) Erdei88


Erdei88
veterán

Van esetleg arra megoldás, hogy nyelvet váltsak a játékban? Orosz régióból vettem és csak orosz nyelv van benne. Ki lehet ezt valahogy küszöbölni?

(#369) antikomcsi válasza Viper26 (#366) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha van nálad valamilyen fegyver és még nem fejlesztetted a fegyvertáskád, akkor sehogy, mert nincs nálad.

(#370) Habugi


Habugi
addikt

Néhány apróság, amik lehet nem csak engem idegesítenek fel..

Átugorhatatlan Into--> oFF [link]

Az anti-shutteringes dolgot nem próbáltam ki, mert nincs ilyen probléma.

Aztán, jó öreg DoF..., ugyan úgy kell kiírtani ahogy az FC3-ban kellett/lehetett, nevezetesen mivel a PostFX-be van integrálva, ingame min. lowra lehet állítani, szóval ugyan azt a filet kell megnyitni amire a fenti link is hivatkozik (GamerProfile.xml), majd megkeresni ezt:

PostFxQuality="low"

átírni szépen erre:

PostFxQuality="false"

Bye-bye DoF..! :K :C

Arra kell figyelni, hogy innentől ingame bármilyen változtatást csinálunk azok között a beállítások között ahol a PostFX is szerepel, amikor Applyzzuk az adott változtatást a DoF vissza fog kapcsolni, mivel ott ugye nem létező beállítás a false (azaz oFF), így mindig low-ra fog visszaállni!

Amúgy nem vagyok elájulva a játéktól és még szépen fogalmaztam (nagyon szépen..).., azért még pár órát adok neki.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#371) Rossi


Rossi
addikt

Fut ez szépen, lehet nem is kellene fHD monitort vennem? ;)

Olyan jó látni kiírva a 120 fps-t, bár 5:4 aránynál kicsit (na jó nem kicsit) zavaró a fekete sáv alul-felül.
De ez a 7 éves, 1280x1024-es montitor miatt van...

Azért átlagban 60-80 között mozog, az elején az autózáskor esett le 50-re.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#372) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Üdv all, nekem is sikerült beszereznem a játékot, és már néhány dolgot sikerült is megcsinálni, és tetszik, amolyan far cry 3 felturbózva.:)

Az feldobta a ma estémet, amikor egy sas felkapott egy disznót, és elrepült vele, majd ledobta. :DDD

(#373) he7edik. válasza DNReNTi (#354) üzenetére


he7edik.
addikt

Nem tűnt fel a hasonlóság a két játék címe között: Far Cry 3<-->Far Cry 4 ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#374) Viper26 válasza antikomcsi (#369) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor fasza. :W

iPhone 14 | FR955

(#375) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Valaki meg tudná nekem mondani hogy a Far Cry 4 kampányát végig lehet tolni multin keresztül egy haverral?

(#376) Locutus válasza Habugi (#370) üzenetére


Locutus
veterán

Na ezt emlegettem én, a hármat is így dof offal nyomtam végig :) :C

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#377) troller válasza antikomcsi (#320) üzenetére


troller
senior tag

2007-ben tettem fel, ha jól emlékszem, akkor még nekem nem tűnt a legjobb választásnak a 64 bit, az XP-s tapasztalatok alapján. (Driver gondok stb.) Kevés szabadidőm van (család, meló, angol tanfolyam stb,), és OK, hogy a win felmegy gyorsan, de mire használható lesz az sok időbe telik. Mondjuk most így végig gondolva játszani se lenne elég időm vele, szóval majd egyszer, addigra olcsóbb is lesz... :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#378) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok.

Egy Driver frissítés mindenképpen kell, én most felraktam a Catalyst 11 Bétát és megszűntek a röccenések, darálások amik az előző Driverrel jócskán előfordultak. Szóval most már nyugodt vagyok:)

Egy tipp aki most kezdi: Ne kezdj el gyűjtögetni, bejárni mindent már az elején mert úgyis a küldetések oldják a cuccokat meg kapod őket még az elején. Pl fegyverek Secundary weapon, Bow, tartozékok. Potyára ne költs.

Egyébként sok újdonság van a játékban, amik igen tetszetősek.
Pl tegnap este rám is rámrabolt egy Sas:D Komoly volt. Az állat támadások, mozgások eszméletlen jól meg vannak csinálva. Összességében nagyon jó kis game csak a Drága a Shop szerintem :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#379) Sonja


Sonja
veterán

A tegnap érkezett 1.4-es patch-et vissza is vonták (hibás a patch :DDD). Pénteken, azaz holnap 21-én jön a jó 1.4-es patch, amiben immár javítják az indításkori Black Screen hibát is. Kész ez az Ubi. :W :C

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#380) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Valaki tud segíteni ebben: (#375) Sondi1986
Láttam pár olyan videót hogy ketten császkáltak a pályán és gondoltam hogy kampányát csinálták.

[ Szerkesztve ]

(#381) Prosector válasza Sondi1986 (#380) üzenetére


Prosector
addikt

En ugy tudom, h csak bizonyos részeket lehet coopban nyomni (pl. egy erőd elfoglalása), de a teljes storyline-t nem.

Ezt jópár hónapja olvastam vhol.

Más:a sasmadár-támadás ellen lehet vhogy védekezni, vagy tűrni kell, amíg megunja ? :D

Sondi: Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#382) Sonja válasza Sondi1986 (#375) üzenetére


Sonja
veterán

Eszerint nem lehet. Alul a hozzászólásokat olvasd.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#383) Sondi1986 válasza Prosector (#381) üzenetére


Sondi1986
addikt

Köszönöm a választ.

(#384) -NRGyP- válasza Sonja (#379) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Hát ez már valami. Ma este még megpróbálom feltenni a feleségem laptopjára is (i5, 8Gb, nVidia), de ha ott sem indul, akkor már tényleg valami patch segíthet...

Azért ez elég gáz egy ilyen volumenű játék esetében...

Köszi az infót!

(#385) antikomcsi válasza troller (#377) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akkor vagy nem jól emlékszel, vagy még mindig Vistát használsz. :)

Sajnos ez nem arról szól, hogy a felhasználó örökre jól érezze magát egy programmal, ha játszani szeretnénk kénytelenek vagyunk alkalmazkodni bizonyos szinten.

(#386) LackoMester


LackoMester
addikt

cs, kipróbáltam a gémet, ami tetszik, vagyis leszámítva a játék optimalizálását. ( anno a FC3 ilyen gond nemvolt :N )
VH beálításoknál járművezés közbe, vagy akciónál ( idegesítően ) belaggol. Felpakoltam a legújabb AMD drivert, de akkor is elég szélsőséges a FPS ingadozás. :K
Ma este elkezdek picit játszodozni a grafikai beállításokkal, hátha. ;)
Esetleg valakinek valami ötlete, konfigom a a profilomba. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#387) he7edik. válasza LackoMester (#386) üzenetére


he7edik.
addikt

Szerintem jól müxik a játék alatt a Dunia motor i5-4590+280X+8GB RAM-al nem nagyon esik az FPS 40 alá
a leggyorsabb mozgások közben sem.
Minőség: Ultra
AA: SMAA
Ambient Occlusion: SSBC
Godrays: ON
Trees Relief: ON

Persze AMD-n vannak beakadások gyors mozgás közben de azt reméljük driveresen majd gyógyítják .Egyébként a 14.11.2-es béta is sokat segít a dolgon.

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#388) Viper26 válasza he7edik. (#387) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem még 14.4 van fent, ezek szerint akkor érdemes lenne váltani. :)

iPhone 14 | FR955

(#389) LackoMester válasza he7edik. (#387) üzenetére


LackoMester
addikt

Hát nemtudom, nemértem akkor mi lehet a gond, ( milyen felbontáson tolod :F ) a Beta van fent, szóval gebasz. :U Idegesítenek ezek a beakadások. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#390) creedszl válasza Locutus (#244) üzenetére


creedszl
aktív tag

ACT 1-et kiviszed utána azt csinálsz amit akarsz, mehetsz towerről towerre...

Hulligaaan

(#391) Sensut


Sensut
őstag

Ez jó nagy bughalmaz lett megint :((( FPS a padlón, tele képhibákkal. A nagy nvidia újítások csak rontanak a látványon, és mi várunk még egy fél tonna patchre, mire valamennyire helyreáll a játék. Na de már az irányítást is egyből összehozni gáz az Ubinak, ez hihetetlen. Ha kicserélek egy bármilyen gombot az irányításban, a "visszalépés" parancs egyszerűen megszűnik létezni a nélkül, hogy kicserélném az alapértelmezett gombot (S). Aztán meg egy csomó más parancs számolja fel magát pld a kötélmászásnál, hiába írja ki a súgó a kiosztást. És ez nem csak nálam van így, sokaknál még rosszabb. Valaki tud esetleg erre a "key remapping" dologra jó megoldást?

(#392) Viper26 válasza Sensut (#391) üzenetére


Viper26
nagyúr

Sajnos ilyen ez...fosgyenge PS3 port.. :O

iPhone 14 | FR955

(#393) Hunork válasza Viper26 (#392) üzenetére


Hunork
veterán

:K :K :C :C :W :W :))

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#394) he7edik. válasza Viper26 (#388) üzenetére


he7edik.
addikt

Nekem előtte a 14.11.1 béta volt fent ahoz képest határozotan jobb a helyzet.

Égő szöveg a flém vázon

(#395) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok Gamerek,

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy érdemes-e ezt a Teco-s változatot megvenni?
Limited Edition van rajta, mintha valahol olvastam volna, hogy nem a teljes játék. Tudna valaki infót adni róla?

Steam-en aranyáron van...

Köszi!!!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#396) Sensut válasza he7edik. (#394) üzenetére


Sensut
őstag

Hát ez a day 1 peccsel se jobb egy betánál. Mehet a várólistára, ez nekem így játszhatatlan. Csak tudnám mért bízok még mindig egyes fejlesztőkben :W

(#397) jukio


jukio
csendes tag

Sziasztok!
Volt valakinek camera & rock bug?
Nekem teljesen eltűnt a játékból:)

(#398) creedszl


creedszl
aktív tag

Megint döbbenten nézem hogy sokatoknak csomó gondja van a játékkal.Azért döbbenten mert nekem semmi de semmi gondom nem volt vele eddig.Nem akad, nem találkoztam olyan kirívó buggal, az irányítást is megszoktam már pedig talán 2-3 órát játszottam eddig vele.Ez szerintem inkább egy FC3.5...De élveztem annyira a 3-at hogy ezzel is elleszek.

Hulligaaan

(#399) troller válasza antikomcsi (#385) üzenetére


troller
senior tag

Hehe, rákerestem a win7 megjelenési időpontjára, valószínűleg 2010 lesz az a 2007 igazából. :B
Arra emlékeztem, hogy ahogy kijöttek vele, én 1 éven belül váltottam XP-ről.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#400) Hunork válasza creedszl (#398) üzenetére


Hunork
veterán

Igen, de nem mindenki szeretne a WASD négyessel mozogni. És elvárható egy ilyen árú játéktól, hogy úgy állítsam be, ahogy én szeretném. Ha megkérdezed, nyilván azt mondom a kérdésedre: - Vettél már Capcom játékot?, hogy NEM! Mert nekem egy fejlesztő ne kényszerítsen olyan irányításra, amit én nem szeretnék. Ha már a Q1-nél úgy állíthattam be, ahogy én akartam, hát ez 2014-ben főleg elvárható. Remélem, az új patch megoldja, ha nem, addig írok nekik, míg emberileg lehetséges, a létező összes fórumra.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.